Internet Plus

Opinie o Internet Plus

marcin

moim zdaniem firma świetna, mój syn z się u nich pozycjonuje i jest bardzo zadowolony. Każda firma będzie miała pozytywne i negatywne opinie, jak dla mnie super zespół, bo sam miałem pytania do nich to bez problemów wszystko mi wyjaśnili. Nie czytajcie tych opinii jeśli chcecie z nimi współpracować, ważne jaką mają ofertę i jak długo są na rynku, a z tego co syn mówi to jest super. Pozdrawiam

marek

witajcie, moim zdaniem nie warto czytać tego typu opinie. Nie ważna jaka branża, jaka osoba, zawsze na wyższym poziomie będę pozytywne opinie i negatywne. Ja np współpracuje z internet plus już prawie 4 lata i nie mam żadnych problemów. Poleciłem tą firmę swoim znajomym i też są zadowoleni z obsługi. Rzetelna firma, dobre kompetencje, świetny dział sprzedażowy. Osobiście polecam w imieniu swoim i kolegów. Pozdrawiam

#zadowolony

Zła opinia? Nie wiem kto był taki bezmyślny obrażając internet plus.. Współpracuję z nimi ponad 2 lata, pozycjonuje się na 50 słów kluczowych, jestem wybitnie zadowolony. Poleciłem ich wielu moim znajomym, każdy z nich ma taką samą opinię co ja.. Dajcie spokój z oczernianiem ich na próżno! :)

Męcik
@#zadowolony

Same superlatywy ale dowodu brak proszę podać nazwę strony aby można było zweryfikować rzetelność opinii. Mam podejrzenie że większość pozytywów to państwo z Internet Plus piszecie sobie sami :(

$$$

Witajcie, współpracuję z firmą internet plus przeszło 3 lata i jest z współpracy bardzo zadowolony. Prowadzę gabinet dentystyczny w Warszawie i z ok. 200 miejsca wypromowali mnie po ok. 4 miesiącach do top10 zwiększając grono moich klient kilkunastokrotnie. Miła obsługa, przyjaźni ludzie, dobrze wydane pieniądze. Polecam! :)

Męcik
@$$$

Wydaje mi się ta opinia bardzo mało wiarygodna czy może Pan napisać nazwę domeny? Będziemy mogli to sami zweryfikować.

Konsultant Telefoniczny

Rozmowa zrobiła na mnie dobre wrażenie, przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Często spotyka się rekruterów, którzy starają się udowodnić kandydatom swoją wyższość - tutaj absolutnie nie miało to miejsca - bardzo partnerskie podejście, dużo rzeczowych informacji o firmie i systemie wynagradzania, który jest zbudowany bardzo dobrze (przynajmniej w porównaniu do innych firm, w których byłam na rozmowie).

Pytania o radzenie sobie ze stresem, o doświadczenie i cele, dużo pytań o konkretne sytuacje w odniesieniu do doświadczenia. Oprócz tego krótka scenka sprzedażowa.

Miśiael

Wszystko pięknie kasa dobra.... jestem bardzo zadowolony, żadnych kontroli praca tu to czysta przyjemość. Ciągłe szkolenia motywacyjne i nie tylko. Zapraszam

fuler

Może jeszcze jakiś czas temu w firmie było rzeczywiście miło pracować, ale te czasy chyba już bezpowrotnie minęły i ciężko będzie do nich wrócić. Jednak nie ma co mówić nigdy skoro nawet beznadziejne przypadki czasami da się uratować. Pracuje jako konsultant telefoniczny, więc może też stanowisko nie jest stworzone do cieszenia się z pracy..

Kamila

Ja też polecam wcześniej pracowałam w (usunięte przez administratora) l firmie wy-tworzącej strony internetowe, człowiek w dzisiejszym świecie co jakiś czas szuka zmian.

lana

polecam pracodawcę. przejrzyste zasady, zgrani ludzie, fajna atmosfera.

Miś Uszatek

Jest negatywna, Twoja, ale wyrażasz żadnej opinii na temat firmy pracy w tej firmie. Trochę nie na temat, więc pewnie też znikniesz ;)

Cezary

Wynagrodzenie na czas, czasem nawet przed 10. Wysokie zarobki(jak dobrze sprzedajesz). Mega dobra atmosfera. POLECAM w 100%.

Pracus

Oczywiście za szkolenie płacą Tobie a nie Ty nam :-D pierwsze szkolenie trwa 2 tygodnie

who

Płatne szkolenie ??? Przyjdę do firmy i mam płacić za jakieś szkolenie ?

Pracus

Pracuje tu 2 lata i największym atutem tutaj są ludzie i nigdzie nie spotkałem się z taką atmosfera i chociaż są gorsze i lepsze chwile to właśnie ludzie mnie tu trzymają chociaż zarobki też są bardzo ok. Co do szkoleń to jest jedno na początku i jest oczywiście płatne a później przynajmniej raz w miesiącu coaching z jakości rozmów. Jednak takie szkolenie motywacyjne jak było ostatnio mogło by być częściej.

Emi

Pracuję w firmie Internet Plus już kilka miesięcy i jestem zadowolona.Należę do osób ceniących sobie dobrą atmosferę i taką właśnie odnalazłam.Współpracownicy - rewelacja:-), pracodawcy również. Polecam

Paweł Nowicki

A jeśli chodzi o zespół sprzedażowy to ile to osób, kilka , kilkanaście ? Jak ze szkoleniami, są jakieś gwarantowane czy tylko dla wybranych ?

BugsBunny

Roger no nie przesadzaj w tej firmie są osoby które przy mniejszym nakładzie pracy robią lepsze wyniki od tych co od telefonu nie odchodzą i robią po kilka Godzin rozmów. Po prostu niektórzy tak mają że im większy looz sobie robią tym lepiej sprzedają w myśl zasady pracuj mądrze a nie ciężko ;-)

roger-rabbit

najważniejszy jest zespół - w tej firmie naprawdę super ekipa. oprócz tego można nieźle zarobić, jak się komuś chce pracować, a nie przychodzić na "papierocha, pogaduchy i strojenie głupich min" :)

punia

no nie wiem czy ściema, ja tu pracuję prawie dwa lata i nie mogę złego słowa powiedzieć!

ściema

Wszystkie opinie dodane zostały w przeciągu 2 m-cy, (usunięte przez administratora)na potrzeby rekrutacji nowych pracowników.

pasha

bardzo spoko, praca ok, kasa ok, a do tego ludzie - ok x 1000!

Zostaw merytoryczną opinię o Internet Plus - Poznań

• Jak się pracuje w Internet Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Internet Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Internet Plus?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Internet Plus?

Kandydaci do pracy w Internet Plus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Internet Plus