Opinie o Mploy w Drammen

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mploy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mploy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mploy w Drammen

Empojowiec

Witam szanownych potencjalnych pracowników tej firmy,chciałbum wam przedstawić parę informacji na temat tej firemki zanim popełnicie ten sam bład co ja i moi koledzy skuszeni słodkimi obietnicami pana Marka K. i jego wspólnika Christiana M.Obydwaj to bardzo zakłamani ludzie ,a ich słowa nie maja żadnego pokrycia z rzeczywistością z którą się tu spotkacie,obiecuja dobre stawki,apartament do zamieszkania,a co zastajecie?w najlepszym wypadku nocleg w jakiejs norce gdzie juz kilku zamieszkuje - na podłodze w korytarzu i kuchni.Warto przed wyjazdem zapoznac sie z trescia kontraktu ktory macie podpisac,najlepiej scanem przesłanym do was,unikniecie kłopotów.Co sie tyczy pracy,hmm musicie sie przygotować na mobbing w wydaniu jakiego jeszcze nie poznaliście,tego nauczył tych wszystkich panów z pieknego kraju nasz rodak Marek M.Koszty mieszkan są tutaj obłędne,jak nie ma nadgodzin to na konto zarobicie taka średnią polska krajową.W razie pytań piszcie .Powodzenia.

@Empojowiec

Witam serdecznie potwierdzam że to firma kanty i wyzysk pracowałem dla nich do 10-03-2017 dopóki nie zerwali ze mną kontrakt w bardzo chamski sposób.

Robert
@Empojowiec

Dostałem propozycję pracy od MPLOY czy warto bo po tych wpisach chyba mi się odechciało

hmm potwierdzam.

Robert

Ma ktoś szczere opinie o MPLOY drammen bo dostałem propozycję pracy w Oslo jako elektryk

@Robert

jak pracujesz to płacą, poza tym nie przejmuj się podskakuj bo mają innych na Twoje miejsce :).

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Mploy?

spusty Nowy wpis

217 jak zachorujesz albo się okaże że trzeba ci znaleźć pracę bez oppdragu, poza tym można liczyć na 230 - 250

@czlowiek powiesz coś więcej? Z chęcią dowiemy się jak wyglądała ta praca

Elektryk

Rekrutacja??? Jaka rekrutacja?? Wyslalem e-mail z opisem swoich doświadczeń i umiejętności po czym po 2 dniach (czwartek) otrzymalem zapytanie czy mogę od poniedziałku zacząć prace. Termin spotkania niedziela, odbiur narzędzi, ubrań, podpisanie kontraktu i heya do pracy od poniedziałku

Od kiedy mogę zacząć prace ????????

Człowiek

Polecam pomijać tą firmę w poszukiwaniach pracy. (usunięte przez administratora) Pracowałem tam i mam nieprzyjemne wspomnienia z kontaktów z szefostwem.

Daniel

@Lazur Chyba się komuś nie udało utrzymać w firmie i teraz chce wszystkich obrażać?

Lazur
@Daniel

Nie wszystkich ! Tylko i Aż 9 z 10-ciu pracowników pochodzi z prowincji > proszę sprawdzić w kadrach . Nie trzeba być mistrzem intelektu , żeby to zrozumieć . Pozdrawiam .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Mploy? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Lazur

Jeżeli jesteś Gamoniem ze wsi i skończyłeś maksymalnie zawodówkę zgłoś się do Mploy > Ta fima preferuje Prostaków .

Feliks

Czy tak dobrze się wam pracuje, że nie ma narzekających i nie ma żadnych wpisów?

Rodak

Co do mobingu owszem zgodzie się Christian m to kawał chama i nic więcej myśli ze on jest tu bogiem... Ale na Mploy Norwegia się nie kończy ???? jeśli chodzi o Marka czy tez Kristiana N złego słowa powiedzieć nie mogę a spędziłem w tej firmie 7 MC w ciągłej pracy bez postojow.. Co do siedziby firmy tez nie zgodze się ze jest w prywatnym domu.. Bylem, widzialem. Moim zdaniem jak by nie ww Christian była by przyszłość w tej firmie...

hamilton

saper daj jakieś namiary na ciebie , mam kilka pytań, i nie moge się zdecydować

hamilton

czy ktoś obecnie pracuje dla tej firmy proszę o informację

robert

Siedziby jako takiej nie ma, biuro znajduje się w prywatnym domu w drammen, tel.46269886

hamilton

podajcie konkretne namiary na tą firmę(numer tel.do Marka )

Ale Mploy okrada praconików. Mnie Też oszukali na grubą kasę.

saper

co fakt to fakt , jak pracy nie ma to kasy też nie ma ale tak jest wszędzie za darmo nic nie ma i koniec , dziśiaj jest trudno coś dostać za nic , ale jak się chce wystarczy pokazać że się jest elektrykiem i pracować dla tej samej firmy w nieskończoność|ja tak robie i to działa |myśle żę bez problemu mógłbym aplikować do norweskiej firmy , i o systemie rotacyjnym mozna zapomniec 37,5 godz/tyg i na tym koniec. mnie tu odpowiada , a jak tobie nie to życze powodzenia w firmach bezpośrednich moze tam będą ci płaćić za nic

@saper

Ale Mploy okrada praconików. Mnie Też oszukali na grubą kasę.

employowiec

Pracujesz półtora roku i gości nie znasz? to niby kto zleca ci prace? jak Polakiem jesteś to prace zleca ci marek, także pisz prawde bo jak pracujesz w employ to wiesz jaka tam jest sytuacja.Tak jak napisał employowiec 27-02-2015, w 100% prawda, jak nie dostaniesz zleceń to nie zarobisz na opłacenie pokoju nie mówiąc o żywności a tym bardziej o wsparciu finansowym rodzine w Polsce. Jak dostaniesz kontrakt to i tak nie zapewnią ci pracy, taki kontrakt to zabezpieczenie dla nich ze jesteś ich pracownikiem ale gwarancji pracy w nim nie ma. Dla tych co mają dsb, szukajcie pracy bezposrednio w firmach elektrycznych.

saper

to ,zenujące co inni piszą , ja gośći zabardzo nie znam ale pracuje już półtora roku wysyłam godziny i pieniądzę na czas a gorsze opinie słyszałem o innych ,mysle ze to się nie zmieni

Szopen

Masz pełną rację Najpierw Esommmer teraz Mploy a przydupas Marek taki sam. Elektryk bez DSB Szkoda gadać. Jeszcze sie okaże ze najlepszy z nich to baran. Kto pracował to wie o kogo chodzi. Ogólnie omijać dalekim łukiem. Dupki Ci co wrócili , potwierdzają jakim jestesmy słabym narodem. Nigdy nie bedziemy trzymać sie razem.

employowiec
@Szopen

Po 1sze marek nie jest elektrykiem,to głąb po podstawówce! Na jego szczęście poznał krystiana elektryka i otworzyli bemmaming żerując na Polakach bo gdyby nie my to ta śmieszna firma nie miała by racji bytu,padła by po dniu. Zgadzam się w 100% z Szopenem! UNIKAJCIE TEJ FIRMY BO WRÓCICIE DO POLSKI BEZ GROSZA.

Zostaw merytoryczną opinię o Mploy - Drammen

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mploy?

Kandydaci do pracy w Mploy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mploy