Opinie o Ledige hender w Drammen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ledige hender. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ledige hender o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ledige hender w Drammen

e4rrd Nowy wpis

@lekor to prawda jednak wiesz czesto ludzie maja problemy z wynagrodzeniem nawet jezeli maja podpisana umowe o pracy oby to sie nie czesto zdazalo jednak

hehe Nowy wpis

madrala sie czepia jezyka polskiego hehe a to ci dobre Pawelek etat sobie zalatwil i ma was wszystkich juz gleboko w powazaniu!! nie ma kontraktow niech sie kazdy przygotuje na NAV a ci co nie dostali kasy walcie OD RAZU do zwiazkow czym dluzej czekacie tym mniej dostaniecie!!

do nosek Nowy wpis

a jak myslisz bystrzacho? jesli odchodza tzn ze albo szef olewa robote i nie zalatwia nowej albo nie placi albo kombinuje... a czemu nie probuje zatrzymac?moze juz sie szefowi nie chce albo nie moze albo rozne sa powody, bankructwo, wypalenie, przeinwestowanie itd omijac ledige hender z daleka!!!

hehe

kolejni odchodza a szef sie dziwi o co kaman niedlugo nie bedzie komu pracowac (usunięte przez administratora)

Elektryk

W tej firmie nie ma rekrutacji.Szukaja naiwniakow za posrednictwem zadowolonych- oszukanych.Ja trafilem przypadkiem .Natknolem sie na osobe bardzo zadowolona z firmy ktora akurat dostala telefon od Pawla Adamowicz z pytaniem czy nie zna jakiegos elektryka. Poniewaz wtedy nie mialem pracy i powinienem jeszcze czekac ponad miesiac postanowilem sprawdzic ,wiedzac ze wiekszosc firm gdzie polak jest wlascicielem oszukuje. Pawel z Drammen do Lørenskug przyjechal w godzine przejzal dokumenty i byl zadowolony ze znam norweski. Nastepnego dnia spodkalismy sie w biurze i dostale umowe na stale z miesiecznym wypowiedzeniem. stawka 210 NOk. DSB, Panstwowy egzamin z Norweskiego , 5 lat w Norwegi , Oppdrageringkurs itd. Okazalo sie ze takie stawki maja bez znajomosci Norweskiego czy angielskiego , bez DSB i swierzo sciagnieci z polski. Mnie pozbyto sie wymyslajac jakies glupoty ,lamiac prawo itd. Szkoda czasu na ledigehender AS.

Zadne istotne .czy mam samochud ? trzeba bylo dojezdzac 41 km do pracy. i tyle.

mozliwe

poczekajmy do jesienio/zimy kto na ochotnika znow na permitering? tfu!! przeciez umowy stalej nie ma nikt!!tylko opdragi to kto na ochotnika na zielona trawke do navu chandryczyc sie o dagpenger?? kto?? juz za chwileczke,juz za momencik!! no jak to kto? WSZYSCY!! heheh

ktos

ludzie omijajcie tą firme krzak !!!! wypłaty za ostatni miesiąc cięgle nie ma....szefuncio telefonów nie odbiera , żonka nierób zgubiła telefon , jest chora ....- a właściwie co my od nich chcemy !!!!!!

michal

chyba kto palec w tylku prosto trzymal i nie upominal sie np o wypowiedzenie czy wlasnie feriepenger bo przeciez jak pracujesz to kasa jest!! jestesmy w norwegi i zasady sa tu troche inne,ochrona pracownika tez wiec nie pitol ze ktos jest w porzadku to ma fory w firmie - kto sie nie upomina o swoje ten jest dymany a ty postrzegasz to jak jakis bonus!! poczytaj najpierw o prawa praconika i obowiazkach pracodawcy to bedzie wiadomo kto tu w porzadku!szefostwo na wczasach za co?za feriepenger kilkoro z was!!

marco

to wytłumacz około 40 osobom gdzie jest feriepenger _ mamy 13 lipca !!!!!!!! napisz jeszcze ilu ludzi pracuje i ile odeszło w ciągu ostatnich tygodnii !!

maniek

feriepenger za rok 2014 - BRAK ! dzwoniłem do 2 kupli - to samo !!!

ktos

ciekawe kiedy wypłacą i czy wypłacą feriepenger - ta nie wie juz jak kłamac..

bolek

noo na jednym projekcie 7 sztuk i piszcza co tak duzo a na drugim kilka sztuk z 80 elektrykow to JEST COS!!! WOW,bijmy brawo bo szef sie okazal przedsiebiorcom!!!

zadowolony

I co sierotki jest robota i będzie zabawa. Płakaliście i narzekaliście na Pawła a tu proszę jest praca. Kto był w porzo ten pracuje.

OBWE
@zadowolony

zadowolony !! zmien nick na wazeliniarz lub pierdoła .... tylko w takiej firmie mozesz pracowac , bo do normalnej sie nie nadajesz ...

Bogumil Oryszcak

Ktos pisal informacje aby podac swoje dane na adres pozew@ledigehender.pl .nie wiem czt to nie Pawelek. Grozil mi telefonicznie ze nasle bandziorow.W biurze grozil ze nasle policje .Rozmowy mam nagrane. Na zwiazki nie licze poniewaz to przez obecnosc przedstawiciela ze zwiazkow ani nie dostalem wypowiedzenia ani nie zaplacono za miesiac wypowiedzenia jaki byl na umowie a zalatwil to przedstawicel zwiazkow. mam nazwisko tego wspierajacego oszustow za skladki. Ktos odzywal sie do mnie telefonicznie z ,,poszkodowanych'' ale ukryl nr telefonu i mogla to byc prowokacja Pawla . Mam opinie prawnikow ze za wypowiedzenie sie naleza pieniadze na pismie. Proponuje poszkodowanym-zwolnionym bez wypowiedzenia kontakt ze mna Bogumil Oryszczak tel 46363191. Ci co sa w polsce i nie dostali pieniedzy np za prace w delegacji tez mozna pomuc. Adres do korespondencji jest na ,,gulesider.no '' i wystarczy wpisac moje nazwisko. Bedzie odpowiadal nie tylko za zwolnienia niezgodne z prawem i kradziez pieniedzy . Nie proponuje nawet kontaktu z Pawlem bo kazdego prawie oszuka. Mie nie oszukal czekalem na reszte od wrzesnia 2014r. Znajacego jezyk musial zwolnic na poczatek. Za narazenie NAV na straty to bedzie juz powazny zarzyt a za pozbawienie Skatt naleznego podatku z powodu nie wyplacenia naleznych pieniedzy ,to wole nie myslec.

WD Nowy wpis
@Bogumil Oryszcak

Naucz się Pan języka polskiego zanim zaczniesz paplać ozorem: "kontakt ze mna(usunięte przez administratora)1. Ci co sa w polsce i nie dostali pieniedzy np za prace w delegacji tez mozna pomuc".

jeden z wielu

zgłaszać się kto kasy nie dostał? komuś musiał za*bać te 30 tysi

marcin

Pan Paweł A z Ledige Hender zakłada nową firmę MPA Invest AS. Zapraszamy Będzie dużo pracy.

M.
@marcin

kiepskie masz informacje marcink..uuuu , firma zarejestrowana jest od 20,04.2015 jako MPA Invest AS z kapitałem 30 000 nok , jeżeli będzie tak działała jak pod poprzednimi rzadami pawelka w backup-ie , rett-cie czu ledige to dziękujemy !!!!!!!! zresztą już mu podziękowało większośc ludzi , którzy cos umieją i reprezentują ... kto go zna - kolejny raz się nie nabierze !!! ile mozna ludziom obiecywac i ich okradac !!!!!

dociekliwy

Wszyscy którzy jeszcze czekacie na pracę w Ledige Hender chciałem uspokoić i powiadomić że(usunięte przez administratora) założył już kolejną firmę he he he. Dobre. (usunięte przez administratora)

mozliwe

piszcie na maila z opisem sytuacji, sprawa jest powazna wszyscy zwolnieni, ktorzy dostali 104 tyg dagpenger musza od firmy LH otrzymac wypowiedzenie w przypadku fast kontraktu bez okresu probnego MIESIECZNE a jesli kontrakt byl probny na okres pol roku to 14 DNIOWE i za ten okres nalezy sie wam wynagrodzenie!!! wyslani na permitering od momentu powiadomienia maja PLATNE 20dni robocze, po tym okresie dopiero wyplaca NAV rowniez dagpenger ale maxymalnie na okres 26 tygodni ponadto jesli na kontrakcie jest zapisane ze macie platne VENTE PÅ LØNN to za czas przestoju nalezy sie wynagrodzenie, niezaleznie czy to dzien czy 3 miesiace

mom

tak sobi czytam i wiem ze tem marcin to pawelek albo reszta banby....... tylko marzenia o potedze i nic wiecej...... firma syf ...ciagle zaklamanie .... jutro ....dzis... za tydzien ... i nic ztego nie wynika ...... TROLU WAL SIE !!!!

Miki

wezcie temu cwelowi polamcie rece i nogi ......... a firme podpalcie ............

Związkowiec

Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie. Miarka się przebrała. Szykowany jest w porozumieniu z EL&IT pozew zbiorowy przeciwko Ledige Hender. Jest kilka osób które już przystąpiły do pozwu. Wszystkich którzy mieli ważne umowy i nie zostało im wręczone wypowiedzenie umowy, a nie uzyskały wynagrodzenia i nie pracowały w czasie trwania umowy, a także nie korzystały z innych świadczeń, proszę o kontakt pod adresem pozew@ledigehender.pl. Proszę o podanie imienia i nazwiska. Proszę o opis sytuacji i przebiegu trwania umowy w Ledige Hender. Czas skończyć tą farsę. Pozdrwaiam

@Związkowiec

podaj tel ja tez jestem poszkodowny

Zostaw merytoryczną opinię o Ledige hender - Drammen

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ledige hender?

Kandydaci do pracy w Ledige hender napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ledige hender