Opinie o Seven Taxi w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Seven Taxi. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Seven Taxi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seven Taxi w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Ile można zarobić na stanowisku Pracownik Biurowy w firmie Seven Taxi w miejscowości Kielce?

Mariola Nowy wpis

6000 netto na początek .Warszawa płaci 8000zł ale to juz inna liga zarobków .Zapytaj prezesa.

gabryś Nowy wpis

Nie życzę nikomu i nigdy korzystania z usług tej firmy. Zamówione taxi (przez bardzo nieprzyjemną dyspozytorkę), przyjechało 10 min. później niż godz. zamówienia, z innej korporacji, bez kontaktu ze mną (podany dyspozytorce). Kierowca oświadczył, że gdybym go nie znalazła (parkował tam, gdzie było wolne miejsce), to odjechałby po 10 min. Nadmienię, że dyspozytorka zapewniła, bym czekał, aż kierowca zadzwoni po podjechaniu!. Żenada.

Pasika,dimajom Nowy wpis
@gabryś

1,20 za km mają więc tanio.

Przez 8 godzin byłem zalogowany i dostałem dwa zlecenia z czego jedno to mina to najgorsza firma gdzie pracowałem z tego co słyszałem że idzie poprawa.ok idzie to jak było wcześniej bo gorzej już chyba się nie da.

Ona Renault
@Nowy

Klapa panowie nic się nie dzieje od 12 jeden kurs i to taki że paczki fajek nie kupię.

Mariola
@Ona Renault

jaki jeden d kurs? durzo wiencej

Radek

Dzwoniłem i mam pytanie. Gdzie są dziewczyny bo odbiera jakiś pan? Ma ktoś jakąś informację bo mi bardzo zależy ?

Mariola
@Radek

są,są i majom się dobrze na centrali

Kierowca

odradzam, szkolenie jakieś śmieszne z aplikacji......200

żadne

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
kandydat

Jaki jest do was numer aktualny o pracę ?

Michałek

Dzisiaj dwa zlecenia a ta pani mnie wysyła z Wawra na Jelonki i krzyczy. Kto tam jest na tej centrali ?

Magda

tak wale razem z nim ha ha ha

Damian

Nie polecam lepiej wybrać sprawdzoną i znaną firmę.Ruch słaby zwłaszcza nocami i w dzień w tygodniu. Od bidy coś tam wpadnie,kursy krótkie.Jeżdzę krótko ale wiem że od 5.11 odpuszczam.

Damian ty frajerze
@Damian

siedzieć bez zlecenia do 5.11 to trzeba być naprawdę (usunięte przez administratora) Teraz odejdź .Po co siedzieć do 5.11 ? Ja odszedłem w maju od razu .

damian
@Damian ty frajerze

Nie pruj się lamusie,dobrze wiesz dlaczego tak jest ale nie będę na forum tu pisał.Ale mogę wyrazić swoje zakłopotanie sevenem. Niedługo zostaną tu same świeżaki,pokaż mi kozaku jedną osobę która tu jezdzi więcej niż 2 miesiące???? no?no? SŁUCHAM? Wszyscy starzy kierowcy latają GDZIEŚ INDZIEJ.

Jeździ Damian frrajer
@damian

tylko on płaci i się pruje .Reszta to nowi. Damianie? ty za lepszy kursik robisz kiełbase przy kompresorze Radkowi w Hondzie.

Honda na ledzie model Garwolin
@Jeździ Damian frrajer

Radek a ty sam ze sobą piszesz?

Przerobie lampy na LED
@Honda na ledzie model Garwolin

fajne ma te ledy w reflektorach z Tesco sam zakładał taniej wyszło,ale Honda od razu poszła w górę plus 2 tysiace:-) A świecą tak że kurła całe seven wi że szefu jedzie.Świecą jak laserem.

@Honda na ledzie model Garwolin

powiedz mu to w twarz znasz numer A nie po cichu bzdury wypisujesz pompko i jeszcze mu w zebach kase przynosisz co miesiąc miej trochę odwagi cwaniaku

Jarek
@Paweł

Już nie powiem szefie bo tylko (usunięte przez administratora) będzie płacił dalej???? Jest niesmaczek że tyle ludzi odchodzi co?

Najlepszy w ciągnięciu byłeś
@Jarek

Nie jestem już twoim alfonsem więc nie musisz już mi mówić szefie. Dobrze robiłeś kiełbase więc niesmaczek został ci w buzi ale cóź ,takie życie

Przerobie lampy na LED
@Najlepszy w ciągnięciu byłeś

Ty a z tyłu będziesz miał lamy a'la lexus?Masz Tesco no to sru na sam i dłubiemy Honde:-)

@Przerobie lampy na LED

teraz to na Ty ???? A na zabie laske robiles i kaske w zebach przynosiles i jeszcze szefunciu mówiłeś dobry byles lachon

Przerobie lampy na Led
@Paweł

Na szefuncia to trzeba mieć wygląd,pieniądze oraz coś w głowie a ty śmieszny grubasku nawet BIURA nie masz.W momencie z każdym dniem zakopujesz się bardziej.Ze swoją Hondą przerobioną z przodu na ledy z Tesco i tanią folią na szybach nadajesz się co najwyżej na kasting do programu damy i wieśniaczki:-) oczywiście w roli wieśniaka ale bogatego bo ma Lampy Ledowe czyli bogaty musi być :-) teraz jak z tyłu rozjaśni je szprejem z Marketu to będzie 50/50 z przodu Radek będzie maił Jaguara a z tyłu Lexusa =JAGUAR/LEXUS .Sieć sobie w swoim wirtualnym świecie wraz ze swoim wirtualnym biurem i wciskaj nowym,naiwnym bajki na temat seven.

Zubbi volvo
@Przerobie lampy na Led

Ciekawe czym ty jeździłeś skoro wszystkie auta to szroty . Jedź na namysłowską to może kupisz sonie model sterowany hondy na ledach to chociaż w części marzenia się spełnią.

@Przerobie lampy na Led

znasz numer to powiec mu to w twarz internetowy (usunięte przez administratora) mocny w gebie

Krzysztof
@Zubbi volvo

Posłuchaj wieśniaku co ty masz w głowie żeby jezdzić tak "TUNINGOWANYM" "samochodem" 3/4 kierowców ma z ciebie polewkę może zrobimy ci zrzutkę na czynsz do śmietnika to tam będziesz miał swoje biura a potem jak zwykle hot-doga na stacji grubasku. W sumie to możesz już jeść w tym śmietniku wstawimy ci tam biurko i tam będziesz przyjmował petentów naiwnych którym farmazon nawijasz na uszy a po miesiącu,każdy i tak się zawija.

@Krzysztof

numer znasz powiedz mu to w twarz

Led Matser
@Paweł

Dobrze szefu tak zrobie jak cie spotkam a załatwisz homologację na ledy z Tesco???Umiesz wstawić takie Ledy do Tico bo kolega chce?

@Damian

A jakim autem jezdzisz Damian???

Tomas

Cały Radek

@Tomas

gdzie teraz ciagniesz ?????

Sołtys
@Zubbi volvo

Jakbym w jego wieku jeździł takim paździochem hondą to bym był załamany morale podnoszą tylko te ledy z Biedronki i ciemne szyby gangsta style:-)Swego czasu bracia Collins uczyli się Tuningu u naszego szefuncia Radzia na bank jak pojedzie na disco Wilgi to jest traktowany jak Vip a do tego taka firma :-)

@Sołtys

czego jestes taki zesrany zadzwon A nie piszesz i piszesz miej trochę odwagi cwaniaku

Seven tuning z Biedronki
@17

Radek masz już biuro multimilionerze? Bo tym przerabianiu lamp to się kaski dorobiłeś,seven to ściema

Darek
@Seven tuning z Biedronki

Radka juz nie ma .Teraz są dziewczyny a w szczególności Magda trzyma całą firmę bo Radek poszedł do Moja . Magda jest szefowa i jej pracownica Mariola teraz .

Arek

Podziwiam wszystkich co tu jeździli z sobą na czele.Jak mogłem dać się nabrać że tu da się zarobić.Pierwsze 5 dni i łaczny utarg z 5 dni to 325zł minus gaz 175zł minus stracony czas bo na tygodniu stałem 5 godzin bez zlecenia.Piątego ogarnąłem Ubera i co? Kurs za kursem...Nie wieszcie w te brednie które opowiada śmieszny pan przez telefon bo po wgraniu aplikacji czar pryska. Naiwny człowiek da się nabrać .

Pan od szkoleń
@Arek

Arek pajacu chyba pomyliłeś firmy, daj sobie już spokój 1 sprawa już jest w toku pewnie spotkamy się w sądzie niedługo. To że tobie nie wyszło z firmą na którą nawet nie miałeś kasy to inna sprawa. Weź się za coś innego a nie wipisujesz głupoty tak chyba było jak ty szkoliles kierowców ( szkoleniem to ciężko było nazwać) :) jedź tam do siebie na wieś i tam próbuj z przewozem bo tu to coś ci ta smieszna firemka kiepsko przedzie :) Miałeś swoje 5 minut i jakoś tego nie wykorzystałes. Do zobaczenia wiesz gdzie i za co .... pozdrawiam Pan od szkoleń firmy Seven Taxi

zorro
@Arek

(usunięte przez administratora) totalna porazka

Tamar
@Pan od szkoleń

Jaki pan koła Pana to nawet nie stałeś,więcej nie gadaj.druga sprawa aby zweryfikować firmę należy zamówić kombi do wawra jak moja znajoma czas dojazdu 45 min dziekuje dowodzenia.

Vladim
@Pan od szkoleń

Przyjmujom do pracowować ? mozno numer tel

Kinga

@Michał. jak działa ten program do zleceń?

Michał.

Chcę podjąć pracę ale pani mi wgrała zły program i mi nie działa. Działa wam program do odbierania zleceń? Czy tylko mu nie działa?

Lidder

Widzieliście ? Radek na rozliczeniach miał na spodniach chyba klocka bo mu się rozmazał .Ale śmiechy. Jeszcze gadał że jego motor jedzie na maxa 360 km/h . Chyba z jak jechał z Giewontu naduł. Niech ktoś mu powie żeby uprał sobie spodnie.

Adri 19
@Lidder

Tu nie ma ruchu każdy kto zapłaci bazę to utopi pieniądze,a płacąc prowizje wychodzi 0,80 groszy z kilometra.Jesli chcesz zarabiać zrób tak jak ja po 2 dniach ewakuacja na bolta

@Adri 19

Jak jesteś taki mudry to wyjedź w nocy to zobaczysz czy przez noc 1 zlecenie będzie

Ivan
@Arek

Od 24:00 do 8:30 jedeno zlecenie za 14zł i jedna mina.Dlatego pozwala jeździć też innych aplikacjach :( Lepiej mieć zlecenia non stop z U i B niż płacić za nic tym czymś,niech nikt nie płaci bazy bo 2 dni będzie chciał zwrot pieniędzy a usłyszy standardowe powiedzenie '' ty stałeś w złym miejscu trzeba było do centrum jechać"

Magda
@Ivan

Jak mogłeś mieć od 24:00 do 8:30 jedno zlecenie jak seven juz nie ma ?

Adam kierowca firmy Seven

Witam bardzo mnie denerwują te komentarze na temat fimy Seven ludzie zacznijcie tam pracować a zobaczycie jak jest podam numer do Pana który mnie szkolil z aplikacji 576 541 078. Polecam ! A konkurencja robi swoje (negatywne komentarze od ludzi którzy tam nie pracują) .

$$$
@Adam kierowca firmy Seven

Jest robota?

Maro
@$$$

Roboty brak tylko Itaxi i MojaCar tam ludzie chwala,w seven jeden kurs na 6 godzin.

Baca
@$$$

Nigdy nie było a teraz to możesz spać bo jak zrobisz jednego kursa na całą noc to wszystko.Baba na centrali też przysypia bo klienci gadaja,ale gruby ja posuwa i przymyka oko tą to

Bartek pisze jak jest

Radzio tylko potrafi baze zbierać na rondzie żaba i stare samochody wynajmować .Niech się weźmie za reklamę bo chłopaki stoją a on za rondem żaba umawia się z chłopcami na bara-bara . Ja rozumiem że kocha inaczej ale chłopaki chcą też zarabiać a nie Radzia zadowalać .

Tadzio

Podobno pisuar teraz kupił mojaCar i speed driver Trójmiasto tylko nie tam blisko stacji żeby mógł kierowców obsługiwać ustami.

@Tadzio

Radek max co może kupić za 5zl myjnie na 2 minuty hehehe i jeszcze raz heheheheh albo hod doga za 7zł ale najbardziej mu się opłaca zamiast bazy zrobić kierowcy lodzika w krzakach

jan mazga
@Arek

Przez cały dzień nigdy nie zrobiłem więcej niż 2 zlecenia i mówię tu o 8-12 godzinach nie ma pracy w tej firmie

Bartek
@Bartek pisze jak jest

to płać i zamknij jape bo też w zębach kaske przynosiłas trzeba było się wtedy odezwać a nie teraz wypisujesz powiesz mu to w twarz

Mariusz Moja
@Bartek

Oj głupi ty matołku,radek zrozum ja nie jeżdżę już w tym ścieku dawno czytam a zacząłem zarabiać dopiero w mojaCar a nie u ciebie za dziadowskie stawki i jeden kurs dziennie.(usunięte przez administratora) Samochody i cofasz się tak że jesteś na skraju goodbaj. (usunięte przez administratora)

Krzysztof

Oddając dzisiaj fabie firmową (usunięte przez administratora)nie jest dobrze.Jemu stoi już 30 aut na gwiazdzistej przy jeziorku sam widzialem a jeszcze w sevenie ma (usunięte przez administratora) 25 sztuk i z tego co widzę to połowa juz stoi.ZA Chwile nie będzie już jeździło ponad 50 aut firmowych. Szkoda mi(usunięte przez administratora) bo był spoko ale taki mamy teraz kryzys i musiałem zdać auto.Dziewczyny z centrali to chyba najmocniejsza strona tej firmy bo nie ma lepszej centrali a jeździłem w różnych firmach.Pozdrowienia dla wszystkich. Ja zmieniam zawód.

Berti

Jeszcze toyoty mieli .wypożycza po 250tyg

Mateusz
@Berti

Wszytko mieli tylko pracy nie mieli i ma dalej.Mnie ratuje apka MojaCar Wysoka cena za km 2zl to jest to!

@Berti

Chyba stare Citroeny i Ople 20 letnie to tak takie były jak ja jeździłem.Najgorsza jest stara na centrali która często w nocy przysypia.

@Krzysztof

Ja tam jeździłem na starym citroenie C5 granatowym ruchu nie bylo i zrezygnowałem po jednym dniu.Jak przez 12 godzin. Zrobisz dwa zlecenia to jesteś gość.Do min jedziesz po kilenta i kurs za 14PLN Ruchu nie ma szkoda czasu na przygodę z 7

Klaudusz
@Berti

Mci e jeszcze t tojoty? Chętnie za tyle wynajmę .Prosze o podanie telefon

Darek
@Mateusz

Tak MojaCar obecnie jest nr.1 zeszli jeszcze teraz z prowizji do tego stawka dwie blachy za kilometr zleceń dużo pod firmą spotykam kierowców z Wawy,itaxi,Free now ciężko przy 2zl nie zrobić 500zl obrotu czy to dzień czy noc.Nie trzeba brać Drozda

@Darek

Dziś w nocy przez 8 godzin tylko 2 zlecenia razem 28pln niżej się już nie da upaść. Nie polecam nikomu to jakaś kompromitacja.

Daniel
@Krzysztof

Zleceń brak za stary samochód trzeba płacić!Oddaje to auto i biorę nowa Toyota we Free now z kasa fiskalna czytnikiem kart i zniżki na paliwo mam.Tylko d.e.b.i.le będą jeździć za darmo w tym bagnie

Kuba
@Krzysztof

W seventaxi jest max 20 zleceń dziennie,nawet na 5 kierowców to mało bo połowa to miny policz dolot odejmij zarobek i jesteś na minusie.To już skraj godbaj ja jeździłem sorry stałem dwa dni i podziękowałem jeśli nie chcesz tracić czasu nawet nie próbuj bo to jest porażka straszna. Dwa kursy pożal się boże 11zł i 13zł na 9 godzin...pisze tylko żeby ostrzec ludzi bo ja uwierzyłem w bajki a real był inny zupełnie.

Banan

Przy stawce 1,60 jest spoko. Polecam.

Michał Moks
@Banan

Po 2zl w MojaCar to się kręci,a nie tu!

Rafał

Od 22:00 miałem mine do teraz cisza,lepiej zmienić zawód.

Q&A

Od 00:00 do 5:00 nie zrobiłem żadnego kursu.

Alan

Firma zapewnia samochody czy trzeba mieć swój?

Tomasz

Niech wypowie się ktoś kto dostał karę 12.000 na lotnisku czy dalej jest zadowolony jeździć na dziko. Drozd nie chroni nikogo.

Zostaw merytoryczną opinię o Seven Taxi - Warszawa

• Jak się pracuje w Seven Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Seven Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seven Taxi?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seven Taxi?

Kandydaci do pracy w Seven Taxi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seven Taxi
1.9/5 Na podstawie 692 ocen.
  • Złota 61 lok. 110
    00-819 Warszawa