Kropka Bordo Sp. z o.o.

Opinie o Kropka Bordo Sp. z o.o.

Urszula

@Marta czy podzielasz opinię @Curie Skłodowska? Możesz coś jeszcze dodać w temacie pracy w Kropka Bordo? Jeżeli faktycznie pracodawca posunął się do niedozwolonych praktyk, warto to unaocznić choćby poprzez zgłoszenie do odpowiednich służb.

@Curie Skłodowska jest dokładnie tak jak napisałaś. Najgorsze jest to, że takich osób jak my jest więcej i pewnie teraz kolejne przechodzą przez to samo co my kiedyś, a na ich miejsce przyjdą następni.

Urszula

@Curie Skłodowska czy jesteś lub byłaś pracownikiem Kropka Bordo? Możesz przekazać swoją opinię na forum odnośnie tego pracodawcy? Jest coś o czym warto napisać w kontekście przyszłych kandydatów zainteresowanych pracą w Kropka Bordo?

Urszula

Bardzo wiele w wątku zarzutów wobec firmy, czy pracownicy podejmowali jakieś działania, by zatrzymać sytuacje, o których jest mowa? Może zostały przeprowadzone specjalne kontrole? Czy te problemy pojawiają się w każdym dziale? @Marta, wspominasz o wyzysku, w jaki sposób się to objawia?

zapomniałam się podpisać, to ja Marta

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kropka Bordo Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku ⚡ Account Manager ⚡ wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Jedyną dobrą rzeczą jaką mogę napisać o tym miejscu jest to, że zobaczyłam w jakich warunkach nie chcę pracować i jak nie chcę być traktowana. (usunięte przez administratora) Brak warunków do rozwoju, rotacja ogromna, co najlepiej pokazuje, że ludzie nie chcą tam pracować. (usunięte przez administratora) Cieszę się, że już tam nie pracuję. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem, nic dobrego Was tam nie spotka.

Urszula

@kurier, negatywnie wypowiadasz się o firmie, zauważasz też jakieś dobre strony? Możesz powiedzieć, jakie stanowisko zajmujesz, i czy pracując w Kropka Bordo zdobyłeś jakieś przydatne umiejętności? Piszesz także o rodzaju umowy, czy nie ma żadnych szans na podpisanie umowy o pracę?

Urszula

@Curie Skłodowska, czy sytuacje, o których wspominasz, często mają miejsce? Czy za te nadliczbowe godziny jest wypłacane wynagrodzenie? Co mogłabyś powiedzieć na temat atmosfery? Wszelkie informacje mogą okazać się przydatne.

Urszula

@Curie Skłodowska, czy wiesz coś o tym, by rotacja występowała także na innych stanowiskach? Może rzeczywiście zatrudnienie dużej ilości nowych ludzi jest konieczne? Możesz powiedzieć, czy pracodawca oferuje kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje?

x
@Urszula

@urszula litości.

Curie Skłodowska

Kropka cały czas, bezustannie, wciąż się dynamicznie rozwija i rośnie… co kilka miesięcy szukają nowego managera niedługo to chyba będą musieli chyba kolejną siedzibę wynająć…..na nowych managerów, chyba, że jednak to Ci nowi zastępują tych starych, ale tak co kilka miesięcy??

Urszula

@Curie Skłodowska, z Twojej wypowiedzi wywnioskować można, że pracujesz lub pracowałaś w Kropka Bordo. Możesz napisać coś na temat tego pracodawcy? Jakie warunki oferuje? @Stella, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? W tym momencie niewiele mówi ona innym użytkownikom forum. Czy w firmie prowadzone są aktualnie jakieś ciekawe rekrutacje? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat.

Stella

Jak sami sobie robicie piekiełko to teraz nie narzekajcie.

G.

Nie wiem jak jest obecnie, ale za moich czasów było.. dziwnie. Akanci nie zabawiają tutaj dłużej. Dział kreacji również się mocno zmienia, pomimo tak małej firmy. Niby fajne miejsce, a wszyscy "mili", ale za plecami leci nóż. Zgadzam się z Kasią, że ktoś tu kogoś "zamordował", bo przekraczając próg czujesz, że coś wisi w powietrzu i tylko czekasz kiedy spadnie. Drugi raz? Zdecydowanie nie.

Ola

Byłam wczoraj na rozmowie u nich. Wydają się bardzo fajni. Dziewczyny na spotkaniu miłe, rzeczowe i konkretne.

Konrad

Cóż tu więcej można dodać do powyższych wpisów. Moim jedynym w miarę pozytywnym przemyśleniem po odejściu z tego dziwnego miejsca, było to, iż chyba każdy powinien trafić choć raz w swoim życiu, do tak patologicznej agencji, żeby zobaczyć jak może być zle by pózniej docenić swoją przyszłą, czy nawet przeszłą pracę. A tak wracając do konkretów: -Lata 90 jeśli chodzi o stosunek pracodawcy do pracownika!!!!! -Bardzo dziwna atmosfera, jest gęsto :D -Ludzie wytrzymują od miesiąca, do pół roku max.

Fantastyczna firma z miła atmosfera i świetnymi szefami! Kasa zawsze na czas, jasne warunki pracy. Fajne miejsce do pracy. Polecam!

Paulina
@Marta

Ta firma to koszmar, korpo świat w małej agencji.W dziale akantów atmosfera grobowa, ludzi mają za nic, dlatego tez wszyscy uciekają.

John

Dział kreacji traktowany jest jak tania siła robocza, projekty w ilościach hurtowych trzaskane w godzinę. Rola Dyrektora Kreatywnego, umniejszona do strażnika pokoju. Szkoda nerwów i zdrowia za takie pieniądze (które i tak człowiek dostawał jakby z łaski)

Droga przez mękę. Podczas mojej 15 letniej kariery, nigdy nie doświadczyłam takich rzeczy jak tam. Na szczęście ta historia jest już za mną. Nie polecam, chyba że ktoś ma cierpliwość do humorów i chorej atmosfery wprowadzanej przez szefową. Ludzie zwykle uciekają po pół roku. Sytuacja w firmie jest naprawdę bardzo dziwna, wieczne niedopowiedzenia, nastawianie ludzi przeciwko sobie, niepewność jutra, projekty robione na wczoraj, do tego jakby wyżebrane u klienta. Lepiej się zastanowić przed złożeniem CV.

- Niekorzystna umowa - Nieciekawe wynagrodzenie - Trupi klimat. Masz wrazenie, że ktos tam wlasnie kogos zamordował ;-) Jesli myślisz o pracy tam - zapomnij Jesli trafisz na rozmowę - uciekaj... ... inaczej uciekniesz po lub w trakcie okresu próbnego :-)

Dostawca

To bardzo dziwna firma. Akanci zastraszeni, jakby im ktoś groził. Nie płaca na czas. Dużo oczekują od dostawcy, a sami niewiele oferuja. Nie polecam.

kontrahent

fatalna współpraca niedotrzymują słów, terminów, unikają płatności . jako pracodawca również firma która na każdym kroku cię wykorzystuje. zarząd niekompetentny odradzam zdecydowanie

Zostaw merytoryczną opinię o Kropka Bordo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kropka Bordo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kropka Bordo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kropka Bordo Sp. z o.o.?

Kropka Bordo Sp. z o.o.