Urząd Dozoru Technicznego

Opinie o Urząd Dozoru Technicznego

Luiza

Dobra firma to pewnie praca również. Czy to jest powód takiej ciszy?

Iza

@kandydat w takim razie życzę powodzenia w kolejnym procesie rekrutacji. Czy ktoś pracuje obecnie w firmie Urząd Dozoru Technicznego? Na jakie warunki pracy można liczyć i czy jesteście zadowoleni z takiego miejsca pracy?

Niedoszły UDT
@Iza

Kiedyś prawie mi się udało dostać do UDT oddział Radom. Na stanowisko Inspektor-Specjalista. Na początek pieniążki marne 2500-3000 brutto. Niezależnie czy masz rok doświadczenia czy 15 lat i stertę certyfikatów. Początki są trudne finansowo. Dopiero po około 1roku można pierwszą specjalność zdobyć. Do każdej specjalności egzaminy i dużo nauki Za każdą specjalność 500 zł brutto, no i obowiązków znacznie więcej. Podobno duże premie mają pracownicy UDT, ale nie wiem ile w tym prawdy. Ogólnie przez pierwsze 3lata słabe pieniądze i dużo, dużo nauki. Raczej dobra atmosfera pracy, samemu dysponuję się czasem pracy. Inspekcji, odbiorów, dokumentów do wypełniania, i systemów elektronicznych do ogarnięcia multum.

Iza

@kandydat czyli w firmie Urząd Dozoru Technicznego można liczyć na wiele szkoleń. Czy wiesz po jakim czasie można awansować? Daj znać jak poszła rozmowa kwalifikacyjna i jak przebiegł cały proces rekrutacji. Obecnie firma poszukuje Stażystkę/stę. W ofercie napisali, że zapewniają płatną współpracę przez okres 3 miesięcy, możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego w firmie o ponad 105-letniej tradycji, współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

kandydat
@Iza

Jak mówili na rozmowie to proces wdrożenia nowego pracownika trwa pół roku nim samodzielnie ruszy w teren i w tym czasie masz dużo szkoleń, a później uczysz się jeszcze na kolejne specjalności na inne urządzenia to też wymaga szkoleń, więc raczej jest dużo. Mówili też, że ze szkoleniami czy kursami, które pomagają Ci w pracy nie ma problemu jak to powiedział Pan z kadr oni nie są firmą produkcyjną, żeby inwestowali w urządzenia, oni inwestycją w ludzi, bo są firmą ekspercką. Nie wiem jak przebiega cały proces, bo ja byłem tak jak pisałem na 1 rozmowie przed którą miałem test wiedzy merytorycznej i to było wszystko jednego dnia. Niestety test mi nie poszedł i później już tylko przyszedł mail z odmową. Teraz planuje w przyszłym roku znów uderzać, jak już będą miał IWE.

kandydat

Z tego co kiedyś rozmawiałem na targach pracy i brał udział w rekrutacji. To w inspekcji jest kilka specjalności, które się po kolei zdobywa i tym samym kontrolujesz coraz większą grupę urządzeń im podlegających. Oprócz tego jak się ma większe doświadczenie to można zostać audytorem albo prowadzić szkolenia techniczne w zależności czy się w tym dobrze czujemy czy nie. Firma dużo też szkoli pracowników, samo wdrożenie na pierwszą specjalność trwa do pół roku, gdzie masz dużo szkoleń itd. i generalnie to fajnie wygląda, tylko ciężko się dostać do pracy. Byłem kiedyś na rozmowie i odpadłem na testach merytorycznych. Teraz jestem w trakcie robienia IWE i znów będę startował do urządzeń ciśnieniowych.

Bardzo miła,fajna atmosfera(miejsce pracy Katowice) jednak nie zdecydowałam się na pracę, pomimo świetnych warunków(budynek parking) ponieważ dla mnie oferowana stawka na granicy najniższej krajowej na umowie to zdecydowanie za mało. Nie nakarmię za to dzieci i nie będę w stanie utrzymać rodziny. Tak sa widelki. A premia raz jest raz nie ma,to tylko skladnik. Jeśli byłabym młodsza, bez doswiadczenia i bezdzietna,to warunki jak i sama praca wydawałyby się rewelacyjne. Przykro,że takie marne pieniądze są proponowane na start a ludzie mają kredyty mieszkaniowe itp. Ach naprawdę przykro,bo miłe Panie i czuć,że atmosfera może być fajna praca jest od pon do pt

Różnego rodzaju, ale standardowo słabe i mocne strony

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Iza

Poszukują Inspektora Urządzeń Transportu Bliskiego w Bydgoszczy. Czy ktoś wie jak wygląda praca na tym stanowisku i czy jest jakaś możliwość awansu? Zostawiając informacje pomagacie tym co chcą przyjąć się do pracy.

stach

jh' może jakieś szeczegóły? Dobrze wiedziec aplikując do nich z jakąś wiedzą na temat nawet wynagrodzenia, wiem, że szukają Młodszego Specjalisty, wiesz ile można zarobić na starcie?

zigi

Na stronie szukaj info, ja byłem u nich na praktykach bezpłątnych i wiem, ze staże mają w wakacje i sa normalne rekrutacje na nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Dozoru Technicznego - Warszawa

• Jak się pracuje w Urząd Dozoru Technicznego?

Zobacz opinie na temat firmy Urząd Dozoru Technicznego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Urząd Dozoru Technicznego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Urząd Dozoru Technicznego?

Kandydaci do pracy w Urząd Dozoru Technicznego napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Urząd Dozoru Technicznego