Urząd Dozoru Technicznego

Opinie o Urząd Dozoru Technicznego

zigi 2016-02-10 08:17
Na stronie szukaj info, ja byłem u nich na praktykach bezpłątnych i wiem, ze staże mają w wakacje i sa normalne rekrutacje na nie.
jh 2016-05-16 23:18
złóż podanie, a sie zdzwisz
stach 2016-06-29 16:03
jh' może jakieś szeczegóły? Dobrze wiedziec aplikując do nich z jakąś wiedzą na temat nawet wynagrodzenia, wiem, że szukają Młodszego Specjalisty, wiesz ile można zarobić na starcie?
Iza 2017-08-07 16:22
Poszukują Inspektora Urządzeń Transportu Bliskiego w Bydgoszczy. Czy ktoś wie jak wygląda praca na tym stanowisku i czy jest jakaś możliwość awansu? Zostawiając informacje pomagacie tym co chcą przyjąć się do pracy.
kandydat 2017-08-17 12:39
Z tego co kiedyś rozmawiałem na targach pracy i brał udział w rekrutacji. To w inspekcji jest kilka specjalności, które się po kolei zdobywa i tym samym kontrolujesz coraz większą grupę urządzeń im podlegających. Oprócz tego jak się ma większe doświadczenie to można zostać audytorem albo prowadzić szkolenia techniczne w zależności czy się w tym dobrze czujemy czy nie. Firma dużo też szkoli pracowników, samo wdrożenie na pierwszą specjalność trwa do pół roku, gdzie masz dużo szkoleń itd. i generalnie to fajnie wygląda, tylko ciężko się dostać do pracy. Byłem kiedyś na rozmowie i odpadłem na testach merytorycznych. Teraz jestem w trakcie robienia IWE i znów będę startował do urządzeń ciśnieniowych.
Iza 2017-09-19 14:08
@kandydat czyli w firmie Urząd Dozoru Technicznego można liczyć na wiele szkoleń. Czy wiesz po jakim czasie można awansować? Daj znać jak poszła rozmowa kwalifikacyjna i jak przebiegł cały proces rekrutacji. Obecnie firma poszukuje Stażystkę/stę. W ofercie napisali, że zapewniają płatną współpracę przez okres 3 miesięcy, możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego w firmie o ponad 105-letniej tradycji, współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
kandydat 2017-09-20 21:19
Jak mówili na rozmowie to proces wdrożenia nowego pracownika trwa pół roku nim samodzielnie ruszy w teren i w tym czasie masz dużo szkoleń, a później uczysz się jeszcze na kolejne specjalności na inne urządzenia to też wymaga szkoleń, więc raczej jest dużo. Mówili też, że ze szkoleniami czy kursami, które pomagają Ci w pracy nie ma problemu jak to powiedział Pan z kadr oni nie są firmą produkcyjną, żeby inwestowali w urządzenia, oni inwestycją w ludzi, bo są firmą ekspercką. Nie wiem jak przebiega cały proces, bo ja byłem tak jak pisałem na 1 rozmowie przed którą miałem test wiedzy merytorycznej i to było wszystko jednego dnia. Niestety test mi nie poszedł i później już tylko przyszedł mail z odmową. Teraz planuje w przyszłym roku znów uderzać, jak już będą miał IWE.
Zostaw swoją opinię o Urząd Dozoru Technicznego - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Dozoru Technicznego