Opinie o Senior Kebab w Wadowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Senior Kebab. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Senior Kebab o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senior Kebab w Wadowice

Ja Nowy wpis

Właścicielka Ma ludzi na czarno masakra robią tam jak (usunięte przez administratora)

Dzek Nowy wpis

Jadłem dziś sero kebab a tam praktycznie zero mięsa same frytki niedobre

Artur Nowy wpis

Napisał ktoś ze jego brat tam pracował i odszedł, a jaki był główny powód odejscia ? Nie płacili na czas czy o co chodzi?

Maja tam dostawce ?

tomek Nowy wpis
@Michał

ja nikomu tej firmy nie polecam. Porażka jakaś. Chyba się tam własciciele zmienili. Mój brat tam pracowal to sam odszedł bo nie da się wytrzymać a jeżeli chodzi o jedzenie to tez porażka. Pani ktora odbiera telefony to mówi tak, jakby zaraz miala skonać. Zero entuzjazmu z życia.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Senior Kebab? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wadowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Tonik

To forum pracownicze a nie miejsce na uwagi klientów. Z tym trzeba udać się do firmy!

marian

Jak można to jeść.Baba brudna łychą podniesioną z ziemi nałożyła mi frytki i zażądała dopłaty za kebaba na wynos. Zamówię jeszcze raz ,zrobię zdjęcie i podam sprawę do sanepidu!

Patryk

Tak rzadko tu ktoś zamieszcza opinie? Jakiś powód istnieje?

Manio

W Seniorze jem tylko polędwiczki, zapiekanki jedno i drugie bardzo dobre! Obsługa bardzo różna, na kogo trafisz. Pan starszy dowozacy niech lepiej siedzi w domu i pije piwo, jest antyreklama firmy.

Krzysztof

Minęło kilka tygodni od ostatniej wypowiedzi. Jak obecnie przedstawia się sytuacja w senior kebab? Czy firma poszukuje pracowników? Jaki typ umowy jest zagwarantowany? W jakich godzinach pracownicy zaczynają i kończą swoją zmianę? Zachęcam do aktywności na forum. Każda wypowiedź będzie przydatna dla osób poszukujących pracy w Wadowicach.

Mateusz90

Witam. Kebab SUPER jak również obsługa, zamówiłem i musiałem odebrać telefon to przemiły Pan (chyba z ukrainy) przyniusł mi na zewnątrz jak nadal rozmawiałem. NO SUPER. POLECAM. Każdym zdarzają się wpadki. Ale większość razy tam bywają bywa pozytywnie 9/10.

Krzysztof

@Misia 22 Tylko jaki to tak właściwie ma związek z firmą Senior Kebab? Nie jest to ani opinia na temat lokalu, ani na temat pracy. Chciałbym do reszty zadać jedno pytanie. Czy polecacie pracę w tej firmie? Zachęcam Was do napisania swojego zdania o lokalu oraz pracy tutaj.

Misia 22

Bardzo podoba mi sie tam taki chłopak młody o włosach blond ładny masz usmiech ;)

marcin zgł**cki

Dzień dobry, jest to moja pierwsza opinia o lokalach gastronomicznych, więc nie chciałbym nikogo urazić, tylko napisać swoje zdanie. Jestem od urodzenia Wadowiczaninem, przeważnie stołuję się w tym mieście. Kiedyś kebeby, na ul Cichej były wspaniałe.... i to samo stało się z seniorem. Zaraz po otwarciu, wspaniałe.., chyba to była reklama, ale teraz w sumie nie najgorsze, bo da się zjeść, ale już inne. Mięso trafiło mi się troszkę spalone, sosy są za rzadkie, chyba rozcieńczają je wodą i strasznie siekają kapustę, tak że wszystko potem wypada. Szybko się nie da zjeść, trzeba się trochę z tym kebabem pobawić, Parę razy zamawialiśmy z kumplami do pracy, raz pomylili sosy, ale jak człowiek głodny to nie patrzy, a następnym razem, pan senior się trochę spóźnił, ale w tym wieku to chyba wybaczalne. Mimo to jedzenie nie jest najgorsze, no ale zaczynam się rozglądać za innym lokalem.

Zostaw merytoryczną opinię o Senior Kebab - Wadowice

Senior Kebab