Opinie o ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o. w Wrocław

Jaka jest kultura pracy w ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o.?

Artur
@Agnieszka

N rekrutacje tez można się umówić online? Jeśli praca hybrydowa to ile w biurze, a ile na home office? Jeśli chodzi o integracje i wspólne wyjścia to są organizowane przez firmę i przez nią finansowane czy na własną rękę?

Zośka Nowy wpis

Hej, czy będziecie może szukać do siebie testerów manualnych w najbliższym czasie? kiedyś takie oferty widniały w sieci, ale są dość dawne, tutaj też ktoś o tej pracy zresztą wspominał. na LinkedIn jak na razie było pusto, a chce się już na przyszłość zorientować

Przemo Nowy wpis

Interesują mnie aktualne oferty pracy - czy są jakieś? Może je ktoś wypisać? Szukałem w internecie, ale znalazłem tylko nieaktualną (specjalista ds. rekrutacji). W ogłoszeniu było, że jest przyjazna, niekorporacyjna atmosfera, czy tak właśnie to wygląda?

Agnieszka Nowy wpis
@Przemo

Witaj, dziękujemy za zainteresowanie nasza firmą. Zachęcamy do śledzenia naszych profili na FB i LinkedIn, tam informujemy o aktywnych rekrutacjach, jak również na wybranych portalach pracy. Przepraszamy za utrudnienia na stronie, ale obecnie trwają prace modernizacyjne i już w krótce dostęp do ofert zostanie przywrócony. Zależy nam na dobrej atmosferze pracy, otwartej komunikacji. Stawiamy na współpracę, skrócenie dystansu pomiędzy poszczególnymi członkami zespołu: mówimy sobie na Ty, wspólnie wypracowujemy rozwiązania, pracujemy zdalnie z możliwością pracy z biura we Wrocławiu, mamy szkolenia i integracje.

Tak się zastanawiam... Czy w tej firmie obowiązuje znajomość płynnego języka angielskiego? Bo weszłam na stronę firmy, a tam wszystko po angielsku. Czy praca najczęściej przebiega w tym języku?

Agnieszka Nowy wpis

Mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Pytajło

Na jakie zarobki moze liczyć mid dev? @Pracodawca

Rozmowa w miłej atmosferze, z minusów - Brak poukładanej sprzedaży (Brak strategii sprzedażowej) a nawet brak odpowiednich stanowisk - Brak Feedback na czas i tłumaczenie jak z podstawówki - Pracy nie dostałem i całe szczęście

Żadnych konkretnych pytań sprzedażowych, głównie pytania o technologie, których i tak w CV nie miałem. Strata czasu, jeżeli mówimy o sprzedaży

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jaka jest kultura pracy w ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o.?

Agnieszka

Nie jesteśmy korporacją. Mamy dowolność pracy - zdalnie, biuro, hybryda. Wspieramy się nawzajem i działamy zespołowo. Mamy integracje i spotkania zespołowe.

Joanna
@Agnieszka

Pani Agnieszko, rozumiem ze wszystkie stanowiska w IT ktore macie teraz w rekrutacji na stronie mozna pracowac zdalnie? Chodzi mi glównie o stanowisko testera manualnego ? nie jestem z wrocławia dlatego wole zapytac od razu jak często trzeba na tym stanowisku bywać w firmie?

@Joanna

Tak, można pracować zdalnie 100%.

Artur
@Agnieszka

Na jakie wsparcie w ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

W Altimi pracuje wiele młodych mam, wg mojej wiedzy pracodwca trzyma się wszystkich zasad, które reguluje Prawo Pracy.

Dominika
@Ania

Rozumiem, a skoro już jesteśmy przy kobietach, to czy ogółem płacą im tak samo, jak mężczyznom? Nie ma tutaj żadnych nierówności? Daj znać, jeśli coś wiesz o tym. Pozdrawiam.

@Dominika

@Dominika, do mnie nigdy taki temat nie trafił

@Ania

mogłabym Cię jeszcze podpytać czy duża jest rotacja pracowników? Szukam czegoś na stałe i wydaje mi się że właśnie ta rotacja to dobry wyznacznik. Jeśli ludziom dobrze, to pracują w jednej firmie długo

@Barbara

to aplikuj, rotacji firma nie uniknie, ale plagi odejść nie ma;)

Pracuję w Altimi od roku i jestem zdziwiona taką opinią. Pracuje mi się bardzo dobrze, mam dużo możliwości rozwoju. Atmosfera jest pozytywna, a zespół wspiera mnie w działaniach.

Czy jest możliwość pracy w ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o. na część etatu?

Agnieszka

Tak, takie formy współpracy również są.

Szymon
@Agnieszka

Czyli student dzienny też da radę ułożyć grafik pod siebie?

le
@Szymon

Indywidualnie się musisz dogadać

@le

Tylko pytanie czy na pewno da radę? Idą na ustępstwa?

@Ewa

@Ewa to zależy od stanowiska i projektu, ale w Altimi są osoby, które łączą pracę ze studiami.

@Agnieszka

To na jakich stanowiskach właśnie są tacy studenci dzienni? Możesz mi napisać?

@Barbara

pracują zarówno programiści jak i osoby z back office, które na ostatnim roku studiów łączą pracę z nauką. polecam skontaktować się z działem rekrutacji: rekrutacja@altimi.com.

NiktNowy

Więcej dyrektorów, kierowników i koordynatorów i liderów niż szeregowych pracowników. Z dziewięcioosobowego zespołu cztery to kadra zarządzająca .

Arto30

Nie wiem jak było kiedyś, ale teraz pracuje się dobrze, dlatego wrzucam to tutaj, bo w pełni uczciwa opinia.

Magdalena
@Arto30

No to super, że teraz pracuje się dobrze, a jakbyś miał powiedzieć to co na ten moment najbardziej podoba Ci się w tej pracy?

@Magdalena

Dobrze mnie traktują, a praca jest w pełni zdalna.

Julia
@Arto30

A praca zdalna to twój wybór, czy została narzucona? :D Jest możliwość pracy z biura? :)

@Julia

Jest biuro we Wrocławiu, w centrum, i można pracowac z biura, jeśli ktoś chce.

Polecam

@Michał

A coś więcej bo się zastanawiam?

Czy w firmie ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Agnieszka

Potrzeby szkoleniowe rozpatrywane są indywidualnie.

Aleksandra
@Agnieszka

Na jakiej podstawie? Czy nowi pracownicy mogą liczyć na przykład na jakieś szkolenia wprowadzające?

@Aleksandra

Z mojego doświadzcenia wynika, że w porozumieniu ze swoimi przełożonymi oraz zgodnie z profilem stanowiska.

@Agnieszka

A wiele takich szkoleń odbyłaś, czy nie miałaś potrzeby tego konsultować? I właściwie to czemu one są nastawione indywidualnie, bo gdyby kilku pracowników potrzebowało dosłownie tego samego to chyba połączyliby ich w grupkę czy wciąż lepiej dla nich indywidualnie pokazywać co i jak?

Aleksandra

Czytając opinie o pracy - byłam zaniepokojona, ale jak się okazuje - niesłusznie. Pracuje mi się bardzo dobrze, w firmie panuje bardzo dobra atmosfera. Mogę liczyć jako początkująca na duże wsparcie. Fajnie też, że praca jest elastyczna - nie jest narzucone czy masz pracować z biura czy z domu. Mam nadzieję, że ta opinia pozostanie na długo :)

Żaltimi

Pracowałem w Altimi kilka lat temu. Jednego dnia dowiedziałem się, że mój dział został zlikwidowany, ale to nic, bo dostanę awans! Wszystko było super, tylko przez 3 miesiące nikt nie był w stanie stwierdzić, jaki jest nowy zakres moich obowiązków i jak właściwie nazywa się moje nowe stanowisko. Największym hitem jest, że aneks do umowy z nazwą nowego stanowiska dostałem kilka godzin po złożeniu wypowiedzenia :D W tym samym czasie z dnia na dzień zostało zwolnionych sporo osób - niektóre faktycznie nie nadawały się do niczego, a niektóre po prostu podpadły czymś prezesowi. Pamiętam, że atmosfera w firmie była bardzo słaba, sporo osób prowadziło między sobą wojenki, wszyscy chodzili spięci i niezadowoleni. Nierealne było dostanie podwyżki rzędu 300 zł, benefity były symboliczne. Najbardziej bawi mnie to, że w miejscu jednego z budynków jest teraz Centrum Zdrowia Psychicznego - bardzo dobrze oddaje to p*****lnik, który był standardem w tej firmie.

Ktokolwiekwidział
@Żaltimi

Każda firma ma jakieś trupy wcszafie i krwawe projekty, jednak ta dalej się utrzymuje, z jakiś powodów ludzie są i pracują, nie pożarli ich żywcem???? także może to takie strachy na lachy, niektórym nie przeszkadza zmienne środowisko pracy i dynamika, a jak nie chcesz takiej atmosfery to zmień robotę, tam gdzie bardziej bezpiecznie.

Czy ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Anonymous

Altimi nic nie organizuje, będąc na B2B trzeba samemu się rozwijać. W zależności od projektu możesz trafić na fajny team, 1os projekt lub toksycznych ludzi

Also Anonymous
@Anonymous

+1 W ramach możliwości, unikać.

Ktokolwiekwidział

Doraźnie, do dogadania z przełożonym

Czy można liczyć w ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Tak

Jakie są warunki zatrudnienia w ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o.?

Skontaktuj się przez stronę internetową, powinni udzielić info.

Cycuś

Czy ktoś spotkał się z absurdalna kara umowna lub jakimiś brudami w umówię? Zerwał ktos umowę przed okresem jej trwania? (Umowa Zlecenia)

Jaki jest wkład kierownictwa ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

nickelodion

Ogromny wkład! w budowanie mega negatywnej atmosfery. Ja się zatsnawiam jak w ogóle ktoś taki może zarządzać ludzmi... nie ma tam nawet jednego normalnego PMA a operacyjni to jakaś farsa

Karol

Faktycznie jest tak jak piszą poniżej? Atmosfera nie jest zbyt dobra ?

Zostaw merytoryczną opinię o ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o.