LIMNUSWORK

Opinie o LIMNUSWORK

Mati

Jak na agencje nie ma się do czego przyczepić. Ogarniają wszystkie formalności i pomagają wszystko załatwić.

Ziko
@Mati

Rowniez polecam :)

kraken

wedlug mnie dobra agencja, bo nie biorą z łapanki tylko coś ogarniają i pomagają ludziom

Razor
@kraken

Zgadza się, biorą ogarniętych ludzi więc potem i robota jest dużo lepsza jak jest sporo fachowców.

Sajek

Byłem dwukrotnie z nimi. Raz Erfurt, potem Augsburg. Warunki ok, pieniądze lepsze niz w Polsce, idzie zarobic duze pieniądze.

Karo
@Sajek

Mordeczko, pozdrawiam! Nie spodziewałem się, że tutaj Sajka spotkam :D Limnus łączy ludzi. Trzymaj się i zdzwonimy się jutro!

Dziękuję

Nie ukrywam że dzięki nim jeszcze funkcjonuje. Zgłosiłem się w dramatycznej dla siebie sytuacji i pomogli mi z pracą. Dziękuję bardzo i polecam każdemu, bo to naprawdę dobrzy ludzie

Karo
@Dziękuję

Sporo takich sytuacji było powiem szczerze. Wiele osób poznałem jak pojechałem do Augsburga dzięki Limnusowi. Ludzie stanęli na nogi i ogarnęli się dzięki pracy i dobrej kasie.

Pracowałem w kilku filmach.

Czy będzie praca mnie?

pablito

ogolnie agencja ok, oferty praktycznie dla kazdego, mozna znalezc cos dla mlodszej czy starszej osoby, z wiekszym czy mniejszym doswiadczeniem, szybk odpowiadaja wiec wiadomo na czym sie stoi

gold
@pablito

No mają tego sporo. Jak długo czekałeś na wyjazd? Bym się zgłosił, ale nie wiem ile trzeba będzie czekać. Daj znaka jak to u Cb wyglądało. pzdr

Kwapek

Zasady rekrutacji z góry określone więc wiadomo czego można się spodziewać - i dobrze, bo nie ma jakichś niespodzianek, że coś przesunięte, coś się zmieniło lub tego typu akcje

@Kwapek

Zgadza sie, to na co sie umawiasz, pokrywa sie ze stanem faktycznym :)

Monterović

Nie polecam za 2 tygodnie pracy dostałem (usunięte przez administratora)€ za 75 godzin pracy(usunięte przez administratora). Niby dodatek do mieszkania i dieta których nie widać.

Sylwek
@Monterović

Możesz napisać coś więcej? Jakie stanowisko i jaki kraj? Dzięki za odp

Żuczek

Doświadczeni i sprawdzeni w wielu rekrutacjach pracowników z rożnych branż i o różnych wymaganiach. Aplikowałem i się udało.

Tam nie ma żadnej stałej fajnej roboty dla Spawacza że tak jezdzicie tu i tam dwa razy do roku?

Tom
@Marcin

Po co mam tu pracować za grosze skoro wolę kilka miesięcy porobić w Niemczech a potem zrobić sobie dłuższą przerwę i cieszyć się z kasy którą zarobiłem. Jak wolisz 6 dni w tygodniu przez 12 miesięcy to rób w Polsce :)

@Marcin

Niektórzy zostają na dłużej, a inni robią parę miesięcy. Nie ma reguły. To już raczej kwestia indywidualna

Mateusz
@Marcin

Pracy dobrej w Polsce nie ma wcale aż tak dużo, tam jest przynajmniej pewność dobrej kasy

Dree

Kilka razy spotkałem się z agencjami że naobiecywali mi bardzo duzo, a wychodziła klapa. Tutaj jest inaczej, bo co mówią jest prawdą a nie jakąś ściemą.

Major

Podoba mi sie praca z Limnusem wyjazdy do Niemiec wiele mnie nauczyly i dzieki temu tez wiele zarobilem.

Ronn

Jak ktoś szuka sprawdzonej agencji to na pewno Limnus może wybrać. Ale tak jak w każdej robocie panuje zasada - pracujesz - zarobisz, nie pracujesz - nie zarobisz. Krótka piłka :D

Barry

Pierwszy raz wyjechałem z nimi w zeszłym roku i wyjazd był bardzo udany. Dobra pieniądze, zakwaterowanie też ok. Teraz szykuje się do kolejnego wyjazdu.

Krystian

Wyjechalem z nimi i nie zaluje. Inne agencje zwodzily, a Ci rzeczywiscie pomogli i dostalem robote za porzadne pieniadze na jakie w Limanowej nie bylo szans..

MJ

Agencja konkretna, umowa o prace, szybko wszystko załatwiają bez zbędnego marnowania czasu, dobra opcja jak ktoś chce spróbować sił za granicami.

bialagwiazda

Widziałem ofertę na lakiernika, ktoś robił może?

Dawid
@bialagwiazda

Robiłem w Erfurcie i ok. Co do kasy w porządku, sprzęt też ok, warunki pracy dobre, niczym się człowiek nie truje. Ogólnie ok

Kizo
@bialagwiazda

Ja w Austrii. Warunki w porządku. Roboty dużo, ale też nie jest to jakaś męczarnia więc jest ok.

@bialagwiazda

Planuje jechać koło marca/kwietnia właśnie. Po opiniach widzę że raczej na plus. Co do lokalizacji to w sumie mi obojętne czy Niemczy czy Austria.

piotrek
@Kamil

Ja ci polecam niemcy bo wiecej polakow jest, ale w sumie to tez zalezne gdzie trafisz, co do warunkow w de to spoko

Krazzy

Profesjonalna agencja, dbajaca o dobro pracownika i pomagająca przy formalnościach. Polecam.

Kamil

Ktoś był? Coś polecacie? Odświeżam pytanie, może będą jakieś opinie osób które jadą teraz/niedawno wrócili. Ja planuję jechać koło marca/kwietnia na lakiernika

Artur
@Kamil

lakiernik dobra robota przez limnus, kasa ok, warunki bhp tak samo, pracowalem w Erfurcie, do dobrej firmy trafiłem

Kazek KRK
@Kamil

Robiłem na budowlance. Dobre pieniądze, wg mnie nie ma co się zastanawiać i trzeba próbować.

Jjay
@Kamil

Bylem do konca listopada i nie zaluje ze sie zdecydowalem. Elektryk w Stuttgarcie, warunki dobre, socjal tez

Kajtek

Augsburg, elektryk, kasa 2-3 razy większa jak w Polsce

Julek
@Kamil

ja bylem z kolei w Venlo w Holandii, na hucie robilem, tez spoko lokalizacja, sporo Polaków, warunki myssle ze mozna powiedziec ze luks, kasa bez porowniania tego co u nas w kraju

xMatiX

Szukałem w PL roboty ale słabo było. Pomyślałem, że może znaleźć coś przez agencję. Wybrałem najlepszą wg opinii innych znajomych którzy z ich pomocy skorzystali - Limnusa. Wyjechałem, robota luks i można spokojnie się swoimi zadaniami zająć.

radek

pewna i sprawdzona agencja pracy z Krakowa, mozna zarobic niezla kase, bylem w Monachium w zeszlym roku, przy stolarce robilem i bylo ok

Danny
@radek

No w małopolskim to najwięcej dobrego o nich można usłyszeć zdecydowanie.

Zostaw merytoryczną opinię o LIMNUSWORK - Kraków

• Jak się pracuje w LIMNUSWORK?

Zobacz opinie na temat firmy LIMNUSWORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIMNUSWORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 63 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIMNUSWORK?

Kandydaci do pracy w LIMNUSWORK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIMNUSWORK