Opinie o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JSW Sig. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JSW Sig o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Małpioszz

Słyszałem z pewnego źródełka, że sig mają likwidować ciekawe co będzie z nami ?....

Hanol
@Małpioszz

Od pięciu lat słyszę , że go likwidują. Nie sądzę żeby przepuścili taką pralnie pieniędzy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Witam. Szkolenia zawsze są na Zofiówce? Pozdrawiam

Xyz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Witam. Idzie ktoś na szkolenie 29.04 na zofiówkę?

Sigowiec

Przełom mają/czerwca. Ale wymagane jest praca co najmniej rok i trzy miesiące. Pierwsza umowa ta na 3 miesiące się nie liczy bo to szkoleniowa.

Chop
@Sigowiec

Wiadomo coś o przyjęciach na płuczka na Budryk,szczyglowice albo knurów?

Górnik

Dobrze

Kiedy beda jakieś przyjęcia

Górnik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Czy z sig odstawa który jest na kwk zofiowka można przejść pod kopalnie ?

Franek

Żadne 3500zl tylko 3200zl+kartki bez weekendów za cały miesiąc ciężkiej harowki na dole w spartanskich warunkach...Nie polecam najgorszemu wrogowi omijajcie ta firmę szerokim łukiem. Ludzie nie dajcie się nabrać w balona. Wykorzystują chęć ludzi dostania się pod spółkę JSW bo wiedzą że nikt nie poszedłby robić na dol za takie smieszne pieniądze...Wyzysk i jeszcze raz wyzysk za grosze.

Bogacz
@Franek

Ja na powierzchni bez weekendów mam 3700 przelewu.

@Franek

Bo 3200 najniższą krajowa jest wszędzie tyle się zarobi w sklepie czy jako sprzątaczka

Niko

Cześć. Dowiedziałem się z ogłoszenia, że na stanowisku tokarza miałbym miesięczną premię uznaniową oraz miesięczną nagrodę za efektywny czas pracy. Jakie to kwoty są dzięki temu, i ile wynosi sama pensja zasadnicza?

Pracownik#@

Inaczej mówią na rozmowie rekrutacyjnej a inaczej oferują pracę na kopalni

@Pracownik#@

Jak ktoś przyjmuje się jako elektryk czy ślusarz to i tak pracuje jako górnik dla nich to bez uzytku byle że pozyskają pracownika to jak was przyjmią to swoim zawodzie pracować nie będziecie ino kilof i łopata (usunięte przez administratora)

Franek

Żadne 3500zl tylko 3200zl+kartki bez weekendów za cały miesiąc ciężkiej harowki na dole w spartanskich warunkach. Nie polecam najgorszemu wrogowi. Omijajcie ta firmę szerokim łukiem wykorzystują chęć ludzi dostania się pod spółkę JSW bo wiedzą że nikt nie pojdzie robić na dol za takie smieszne pieniądze. Wyzysk jeszcze raz wyzysk. Ludzie nie dajcie się zrobić w balona. Nie idźcie tam. Więcej zarobicie w eko oknach.

@Franek

Jak długo pracujesz i gdzie? Taśmy czy co? Na rozmowie z tego co wiem mówią jakie są warunki. Dla mnie też śmieszne swoją drogą

Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Jak wygląda wypłata netto pod owp z stażowym 40% u osoby ponizej 26 lat i ile wychodzi za jeden weekend na ręke?

Dalej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Siemka. Jak wygląda dalszy etap rekrutacji po przejściu pozytywnej rozmowy kwalifikacyjnej?

Adamo

Siemka, miałem wypadek w zeszlym roku i komplikacje zostaly z tego powodu moge sie przeniesc 2 opcje warsztat mechaniczny (tylko nie wiem czy md4 czy cos innego) lub MSZ (szybowy) tutaj juz chyba ogolnie roboty nie zadna komora. Po prostu musze juz uciec z dolu na normalniejsza robote a nie mam rozeznania w warsztatach czy MSZ moze mozecie cos doradzic ? 9 lat robilem w firmie teraz 1,5 roku sig aktualnie na liscie do przejscia pod jsw i wtedy mnie przeniosa albo warsztat albo msz no albo powierzchnia :( ogolnie mam wybor. Wielkie dzieki za info jak ktos z Was ma jakies pojecie o tym. Dodam ze zbieram 1.8 zeby jednak na wiek wskoczyc.

Adamo

Czyli ogolnie Szybowy to chyba najlepsza opcja.

Md

Szychty przeliczeniowe 1.8 są za pracę w warunkach szkodliwych a nie tylko przodki ściany.

ArturArtur
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Witam mam możliwość pracy na oddziele zbrojenia na Knurowie czy to jest sig czy sig 2 ?

LPG

Który tam teraz dyrektor załatwia robotę bo wiadomo że nikt tych CV nie czyta robota po znajomości dla piekarzy malarzy itp

Pniówek ed
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jest ktoś chętny na zamiane oddziałami na Pniówku ? Interesuje mnie najbardziej ed2 bądź ed1

Hejka wszystkim, jestem tu w sprawie oferty internetowej jako magazynier kierowca. Czy ktoś pracował na tym stanowisku i wie, czy wystarczy tu prawo jazdy kat B, czy trzeba mieć np. dodatkowo uprawnienia na wózki widłowe lub coś podobnego? Możecie dodać, jak ktoś nie ma tych specjalistycznych uprawnień, to czy firma sfinansuje wyrobienie ich.

Knur Wieprz

SIEMA. INFO Z PIERSZY RENKI majom być durze przyjenciA na kwk Morcinek i kwk dembiensko idzie na borynia bedom broc wszystki polecam jo

Chce być SiGowcem

Jest coś takiego w Sigu jak prywatna opieka medyczna ,i PPK ?

Spocony Miech
@Chce być SiGowcem

Ubezpieczenie grupowe, nie ma zdrowotnej opieki prywatnej... nie ma ppk tylko ppe, lepsza opcja bo za prawie wszystko płaci pracodawca

Maly

Ooo czyżby ktoś dostał kosza od pani Karoliny i teraz rozsiewa kalumnie?

Bb

Czy ktoś wie o przejściach pod kopalnie na szczygłowicach

Zostaw merytoryczną opinię o JSW Sig - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW Sig?

Zobacz opinie na temat firmy JSW Sig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1447.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW Sig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 887, z czego 213 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 626 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JSW Sig?

Kandydaci do pracy w JSW Sig napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JSW Sig
3.7/5 Na podstawie 445 ocen.

JSW Sig