Mowi Poland S.A.

Opinie o Mowi Poland S.A.

Cześć, Dostalam inf iz do mojej wyplaty co miesiac bedzie premia 500 zl . Moje pytanie brzmi czy premia ta jest juz bez zadnych skladek oraz odliczeniu podatku? Czy na reke dostane 500 zl ? Pozdrawiam

@Marta

Premia w podanej wysokości jest w kwocie brutto, od której należy odliczyć składki na ubezpieczenie społeczne (ZUS) oraz zaliczkę na podatek dochodowy. Jeśli miałabyś dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z bezpośrednim przełożonym lub mailowo poprzez: zapytaj@mowi.com

Boguśka

@Bartek Myślę ,że mogę polecić to stanowisko ,ponieważ sama wróciłam ponownie po rocznej przerwie. Obowiązki sie różnią w zależności od działu,dużo ciekawych szkoleń co za tym idzie możliwość rozwoju . Zapraszamy

Zapytanie

Witam a na jaki zarobek mogą liczyć początkujący, pozdrawiam

@Zapytanie

Poszczególne stanowiska pracy w Mowi Poland mają ustalone godzinowe stawki zaszeregowania lub wynagrodzenie określone stawką miesięczną. Ponadto oprócz podstawowych stawek godzinowych w niektórych obszarach naszego zakładu występuje premia akordowa. Dotyczy to również początkujących pracowników, którym proponujemy wynagrodzenie, zgodne z przewidzianym dla danego stanowiska. Kwestię wynagrodzeń indywidualnie omawiamy z kandydatami w procesie rekrutacji. Zachęcamy do aplikowania na wybrane stanowisko i przesłanie zgłoszenia na adres: rekrutacja@mowi.com

Patrycja

Witam Odpowiadając na pytanie odnośnie Kontroli Jakości, pracuje w KJ ponad rok, jest to bardzo ciekawa praca. Zespół zgrany zawsze się wsperamy i sobie pomagamy więc jeżeli ktoś by chciał starać się o pracę w KJ to jak najbardziej polecam ????

Kontroler jakości

Rekrutacja z Panią, która jest menadżerem od jakości i Panem od HR. Grzecznie, ale pytania typowe, o doświadczenie, o plany na przyszłość, książkowo albo może bardziej według schematów, które są w internecie... Nie zachęciła mnie Pani od jakości do rozmowy, Pan z HR był bardziej sympatyczny, ale koniec końców pracy nie dostałam, bo stwierdzono u mnie brak wyraźnej chęci i związania się z firmą na dłużej, sorry, jak można być chętnym skoro ci oferują najniższą krajową, osobie po studiach przyrodniczych z tytułem mgr inż....

Gdzie siebie widzę za 5 lat, prośba o odegranie scenki, w której jakaś pani upuszcza na podłogę rybę, co rbię w takiej sytuacji . Dla mnie śmieszne, w szczególności, że na tym stanowisku oferowali mi najniższą krajową na okresie próbnym!!!!!!!! taka firma, a takie pieniądze?? Nie chciałabym pracowaać w takim miejscu i po 11 godzin, sorry,

zakład 3

dlaczego panie z działu ŚCINKI ,które pracują po 8 h maja 30 minut przerwy .A my musimy je zastępować. Zakład 3 hala G. Ich brygadzistka wie o tym i nic nie robi

Zakład 2
@zakład 3

ah ta ludzka zawiść i zazdrość . Przenieś się na ścinki ,też będziesz miała lepiej :)

Iza

Witam Czy pracowal ktos w Mowi na stanowisku kontroler jakosci ? Jakie opinie ?

Nie polecam szczególnie na czyszczeniu S3 HG.(usunięte przez administratora)

zakład 3

DLACZEGO DZISIAJ DOWIEDZIELISMY SIE ZE MY CZYSZCZENIE ZAKŁAD 3 HALA G MAMY ZMIENIONY GRAFIK I PRACUJEMY W NIEDZIELE 3 NA 1 . A CO MY JESTESMY NIEWOLNIKAMI MAMY RODZINY ,,,,,CO NA TO MOWI

Robi
@zakład 3

Sam sobie odpowiedziałeś Piętaszku.????????

@zakład 3

Grafik w Mowi Poland ustalany jest na podstawie planu produkcji oraz informacji dotyczącej ilości godzin do przepracowania dla pracownika przewidzianych przepisami. Dokładamy starań, by grafik był w miarę stały i nie ulegał nieprzewidzianym zmianom, jednak nie zawsze jest to możliwe. Bywa, że konieczne jest zastępstwo za nieobecnego pracownika lub następuje zmiana planów produkcji związana ze zwiększeniem ilości zamówienia. Wówczas grafik zostaje zmodyfikowany, a pracownik ma, zgodnie z przepisami prawa pracy, obowiązek stawić się do pracy zgodnie ze zmienionym grafikiem.

witam, czy jest mozliwosc zwrotu za paliwo na dojazdy do pracy? Z mojej miejscowości autobus nie dojeżdża. To jest nie feir jeśli inni mają możliwość dojechania za darmo..

Jarek - czyszczenie
@ja

Czy ktoś każe Ci tu pracować? Szukaj takiej gdzie dojedziesz rowerem.????

Czy w Mowi Poland S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

igor

nie ma tu umowy zlecenia

Jakie są mocne strony pracodawcy Mowi Poland S.A.?

zakład 3

ŻADNE........JAK NIEDASZ RADY TO KOPA NAJPIERW NA INNY DZIAŁ A POZNIEJ CHCĄ ZEBYS SAM SIE ZWOLNIŁ I I DA Z TOBĄ NA STRONE ZA POROZUMIENIEM STRON TAK JEST KOLEGOA PRACOWAŁ 12 LAT I CHOROWAŁ ... I TAK BYŁO

zakład 3

PODAJCIE NUMER DO HR koło prezesa nie na zakładach, na działach do GŁOWNEGO HR KOŁO PREZESA DLACZEGO NIE PODACIE

pracujemy na zakładzie 3 hala G na stołowóce o godzinie 10.30 dział czyszczenia musi zejść bo ma pianowanie a dział tz, polska schodzi razem z nimi na stołówce jest KONGO niema gdzie siąść było zgłaszane do koordynatora Damiaiana i nic dalej tłok my czekamy na miejsce do siedzenia nie mamy gdzie siąść STOŁOWKA JEST NA 45 MK 80 OSÓB O 10;30 można sprawdzi. Gdzie obostrzenia odnnośnie odległosci w pomieszczeniach co nato MOWI POLSKA

TYRAJĄ PO 11 H A Maja płacone za 10.5 h tak jest

rok temu miałem wyjazd do sanatorium z NFZ dopłacałem 500zł poszedłem do pani odpowiedzialnej o złożenie dokumentów na zwrot do socjalu .ODZEW BYŁ TAKI .....wie pan są ważniejsze sprawy i pan nic nie dostanie ..., Pani w okularach koło kadr siedzi tak mi powiedziała , TO PYTAM SIĘ JAKI SOCJAL co wy MOWI PISZECIE

Pracownicy Mowi

Zyjeta ?? Co taka cisza ??

Szukam pracy

Jak tu się zatrudnić wysłałem CV i zero reakcji kto coś doradzi ??

Morela
@Szukam pracy

Ja wysłałam maila na adres: rekrutacja@mowi.com i do mnie się odezwali. Ale pamiętam że w ogłoszeniu o pracę było info że odzywają się do wybranych kandydatów

siwa

Ta firm ato poraszka JESTEM PRZEWOZNIKIEM ze Se do Pl DO firmy mowi poland s.a. jezdze czesto.Ludzie ktorzy tam pracuja sa niepowazni ganiaja po magazynach odsyłaja kierowce na inne miejsca a pozniej po 4 h wraca spowrotem na ta sama firme. Parodia (usunięte przez administratora) NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!

Max

są godziny do wypracowania codziennie możecie przychodzic po 8 godzin w tym miesiącu 168 godzin do wypracowania

Kierowca123

Czy firma MOWI ma własne auta ciężarowe i zajmuje się samodzielnym transportem?

Zostaw merytoryczną opinię o Mowi Poland S.A. - Duninowo

• Jak się pracuje w Mowi Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mowi Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mowi Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mowi Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Mowi Poland S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mowi Poland S.A.