Opinie o Centrum SPA Soleil w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum SPA Soleil. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum SPA Soleil o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum SPA Soleil w Wrocław

Zośka kolorowa

Nie polecam ,nie profesjonalnie .panie bez doświadczenia nie potrafiły zrobić pilingu kawitacyjnego choć były bardzo miłe .Nie dobierają maseczek do potrzeb klienta .zabiegi na twarz trwały zaledwie 5 min.Właścicielka bardzo nie miła ????

Iwona N

Bardzo polecam to miejsce żeby móc się wspaniale zrelaksować, obsługa profesjonalna, masaże na najwyższym poziomie, dostałam zabieg w prezencie i już wiem że będę tam wracać, polecam!

lilula

Koszmarny salon w piwnicy. Moja druga i ostatnia wizyta w tym salonie. Byłem na pillingu całego ciała z masażem ok. . godzinki. Do zabiegu jak i Pani masażystki nie mam zastrzeżeń. Ale jak można zacząć zabieg pillingu na łóżku w salonie, a po prysznicu wyprosić klienta do łazienki na dokończenie masażu, bo przyszły na zabieg koleżanki szefowej i potrzebowała dla nich pomieszczenia z dwoma łóżkami.

Terenia

Super relaks! przemiła obsługa! Polecam wszystkim na rozładowanie stresu :)

Natalia
@Terenia

Cieszę się, że jesteś zadowolona z usług oferowanych przez firmę Centrum SPA Soleil, jednak głównym celem forum jest wymiana opinii na temat warunków zatrudnienia w danej firmie. Zachęcam wszystkich pracowników firmy Centrum SPA Soleil do pozostawienia swojej opinii na temat warunków zatrudnienia. Jak oceniacie wysokość zarobków, atmosferę w pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Centrum SPA Soleil.
Keri

Tragedia, przestrzegam, jedna gwiazdka to już przesada. Z radosną miną czekałem na chwilę relaksu. W umówiony dzień sms, którego nie odebrałem przesłano mi info prośbą o przesunięcie wizyty o 5h. Cóż, zgodziłem się. Przyszedłem pół godz. przed wyznaczonym czasem. Brak recepcji - pomieszczenia w piwnicy - zero reakcji na moje wejście. Usiadłem zagłębiając się w lekturze, przezornie wziętej książki - czekałem. Po ok kwadransie przyszedł młody mężczyzna i chciał załatwić jakąś reklamację za niewykonaną usługą. Nie odważę się napisać jak został potraktowany przez właścicielkę- dowiedziałem się po czasie o funkcji tej pani. Jedna wielka żenada. Moją godzinę zabiegu wyznaczono na 17. niestety przesunęła się na 17:15. Nikt nie zaproponował mi kawy, herbaty (była a pakiecie ) - nie przeprosił wręcz odwrotnie zakwestionowano zakres wykupionego pakietu. Zaproszono mnie do zatłoczonego ponad miarę pomieszczenia, jak się potem okazało, przeznaczonego do zabiegów kosmetycznych. Bez szatni, bez wieszaka. Ubranie złożyłem na krześle. W pakiecie była konsultacja kosmetologiczna – nie było jej, peeling kawitacyjny twarzy – nie było, mezokoktajl odżywczy – nie było, zalecenia pozabiegowe – nie było. Pytanie, dlaczego nie reklamowałem? Wolę stracić niż dalej mieć do czynienia z tą panią i jej niczym nie podobnym do SPA przybytkiem. Nie dajcie się na brać. Omijajcie z daleka.

mka
@Keri

To prawda! Wyszłam właśnie z zabiegów u tej pani i jestem zirytowana. Było brudno, niechlujnie i byle jak.

Maria

Bardzo miłe podejście do mnie jako klientki, bez problemu udało się przedłużyć Groupon na następne trzy miesiące. Polecam

Judyta

Bez problemu mogłam przedłużyć groupon, Pani starała się bardzo pomóc. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam

mpo

Bardzo pomocna obsługa. Bezproblemowy kontakt i możliwość przełożenia wizyty. Sympatyczne nastawienie do klienta.

Beata

Dziękuję za przedłużenie mojego kuponu z Grouponu na kolejne 3 miesiące.

Agata

Pani oddzwonila na moje telefony. Sprawny kontakt. Mimo, ze konczy mi sie Grupon i nie ma terminow na najblizsze dni , Pani zaproponowala przedluzenie gruponu o 3 miesiace. Bardzo mile podejscie.

Mona

Miła atmosfera, przyjemne, starannie wykonane zabiegi, pełen relaks :) klimatyczna piwniczka i bardzo miła obsługa, polecam!

Kate

Mimo, że kończył się termin mojego Gruponu, Pani przedłużyła mi go o 3 miesiące. Lubię takie podejście :frontem do klienta.

Niezadowolony klient

Moja opinia......... SŁABO i to pod każdym względem. Od samego początku chaos ...... do zabiegu przydzielono mi Panią z Hiszpanii która ni wząb rozumie po polsku, dobrze ze znam trochę angielski to jakoś to poszlo. Podczas zabiegu zero intymności ciagle słychać głośne rozmowy z zewnątrz. Kiedy pani po angielsku powiedziała ze to już koniec wytłumaczyłam ze mam jeszcze zabieg na twarz, wiec pani wychodziła dowiadywać się co dalej.......a dalej było już tylko gorzej????peeling kawitacyjny na twarz nie miał nic wspólnego z tym zabiegiem - pani ponakladala jakiś krem na twarz trochę pomasowała i KONIEC. Podsumowując z dwu godzinnego pakietu po półtorej godzinie byłam już PO. Wydaje mi się iż osoby tam pracujące są przypadkowe bez żadnej wiedzy w tej dziedzinie i takie miejsca jak te powinny być kontrolowane.

Kattasia

Nie polecam! Kupiłam pakiet 5 zabiegów na twarz. Trzy pierwsze odbyły się normalnie, na czwarty Pani spóźniła się 45 minut- tłumacząc, ze stała w korku. Rozumiem wszystko może się zdarzyć, ale kiedy na kolejny zabieg Pani nie dotarła- bo zapomniała, że się umawiałyśmy ręce mi opadły. W ramach przeprosin zaproponowano mi gratisowy zabieg, ale kiedy na niego poszłam - po 30 minutach czekania, okazało się, że na umówią dla mnie godzinę zapisany był ktoś inny- tak więc zostałam kolejny raz przeproszona i zaproszona na inny termin. Więcej się tam nie pokazałam. Zabieg może był i dobry, ale podejście właścicielki bardzo nieprofesjonalne.

Kolejna wizyta w centrum Spa soleil I kolejne udane popołudnie . Pakiet na ciało i twarz mega przyjemny . Ciało ładnie pachnie i jest nawilżone, a twarz odświeżona i przy tym 1,5 h ogromnego relaksu. Pozdrawiam I polecam wszystkim Centrum Spa Soleil.

Zosia i Robert

Witam, wczoraj piling, maska , masaż dla dwojga,bardzo nastrojowy klimat , obsługa super polecamy. Wyszliśmy zrelaksowani. Jesteśmy bardzo zadowoleni i POLECAMY. Lubię atmosferę w Centrum SPA Soleil za: relaks

Aurelia

Świetna obsługa, profesjonalnie wykonane zabiegi. Bardzo miła atmosfera. Zdecydowanie polecam salon!

Agnieszka

Bardzo zadowolona .Pani (usunięte przez administratora) bardzo mila.Polecam

kaja

Jeśli poprzez Grupon chcą zarobić to nie tędy droga. 10-etapowy zabieg oczyszczania twarzy trwał 30 min z czego najwięcej czasu trwało leżenie z odrobiną czegoś nałożonego na twarz. Peeling kawitacyjny przeprowadzony w taki sposób, że niektórych partii twarzy pani kosmetyczka w ogóle nie dotknęła, np. zrobiła tylko prawą część czoła - do lewej chyba miała za daleko ;) Dobrze, że koszt zabiegu przez grupon to tylko 59 zł bo niby w normalnej cenie wynosi 150 zł... Szok. Droga Pani Kosmetyczko, jeśli chce się przyciągnąć klienta to nie partaczy się zdawałoby się najbardziej podstawowych zabiegów.

Aleksandra

Wczoraj miałam okazję odwiedzić SPA SOLEIL napiszę w dwóch zdaniach jedno wielkie oszustwo powinno być to karane i całkowicie zniknąć z estrady handlowej. Brud, (usunięte przez administratora) i dwóch Panów z Ukrainy nie mających o niczym pojęcia czekają na klientki aby im zrobić masaż lub jakiś zabieg na twarz... hehe. Zdecydowanie to wstrętne i brudne miejsce w piwnicy Hotelu powinna odwiedzić Inspekcja Pracy, Inspekcja Handlowa oraz Sanepid. Dziwię się ze Grupon takie coś sprzedaje!!!1

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum SPA Soleil - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrum SPA Soleil?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum SPA Soleil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum SPA Soleil?

Centrum SPA Soleil
3.4/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Teatralna 10-12
    50-055 Wrocław