Opinie o ekoryniec s.c. M. D. Ryniec w Siutkówek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ekoryniec s.c. M. D. Ryniec. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ekoryniec s.c. M. D. Ryniec o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ekoryniec s.c. M. D. Ryniec w Siutkówek

Sylwia Nowy wpis

Padło info, że pracownicy są tutaj słabo opłacani. :( Ale co to w praktyce oznacza? Ktoś aktualnie pracuje i dałby znać na jakie stawki można teraz tutaj liczyć?

Klient Nowy wpis
@Sylwia

No właśnie. Są słabo opłacani. Mój ojciec dopilnowywal mojej budowy. Od rana na budowie unosił się zapach taniego alkoholu. I tak dzień w dzień. Niby ok, ale później poprawki i poprawki. Lipa.

Agnieszka Nowy wpis

ie polecam firmy. Wystawiają faktury za montaż po czy dwa dni przed montażem zmieniają cenę . Sprawa trafi do sądu , jak dla mnie (usunięte przez administratora) i wyłudzacze pieniędzy. Ostateczną ocenę wstawię po zakończeniu sprawy w sądzie i Urzędzie skarbowym. Pozdrawiam pana darka ryniec, który jest świetnym handlarzem , ale z uczciwością mu nie po drodze. To moja opinia. Opinie sądzi wstawię niezwłocznie

kornelin

O-D-R-A-D-Z-A-M ! Pompa wytrzymała 3lata i jest do wyrzucenia - brak serwisu - totalna ignorancja właściciela , który przy zakładaniu jej wydawał się kompetentny . Brak słów jeszcze raz serdecznie ... odradzam !

klient Włocławek Nowy wpis
@kornelin

firma beznadziejna, właściciel jak wyszkolony sprzedawca wciska kit a generalnie na konkretne pytanie techniczne już nic nie odpowiada, pracownicy kiepsko opłacani więc co mogą sobą prezentować. Stanowczo ODRADZAM

Magda

Kto u Was odpowiedzialny jest za bhp?

Brałeś udział w rekrutacji do ekoryniec s.c. M. D. Ryniec. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Wojciech

Ostrzegam wszystkich na forum, przed wyborem firmy Ekoryniec z . Dawno nie spotkałam się z takim aroganckim i bezczelnym traktowaniem klienta. Firma Ekoryniec a w szczególności właściciel firmy Dariusz R. jest bezczelny i traktuje klienta jak śmiecia, któremu można wcisnąć każdą ciemnotę. Bardzo żałuję, że podjęliśmy się współpracy z tą słabą i beznadziejną firmą i że zleciliśmy im wykonanie pompy ciepła. Dopóki wszystko działa to właściciel jest Twoim "najlepszym przyjacielem", natomiast kiedy trzeba wykonać usługę na gwarancji , coś naprawić, to przeciąganie sprawy trwa miesiącami a na końcu okazuje się , że właściciel nie chce być odpowiedzialny za swój błąd i w swojej bezczelności na gwarancji żąda pieniędzy od klienta. Dzwoniąc do Pana Dariusza, żeby w końcu ustalić termin naprawy klient nasłucha się różnych wykrętów i żenujących słów, np: "jest czas urlopowy nie mam ludzi", " mam zepsuty sprzęt", "jestem na urlopie będę za tydzień", " uznałem , że jednak nie trzeba do Państwa przyjeżdżać, bo nie widzę takiej potrzeby" i mnóstwo innych bezczelnych słów i wykrętów. Odradzam współpracę z firmą Ekoryniec, to najgorszy z wyborów. Potencjalny kliencie zastanów się na wyborem innej firmy!!!!!!!

dawid
@Wojciech

panie Wojciechu jesteśmy z tą sama firmą związani i mamy od nich pompę ciepła gruntową o nie chce nam działać i niech pan napisze z jakiej miejscowość pan jest niech pan odpisze

admin

Wyraź swoją opinię o firmie ekoryniec s.c. M. D. Ryniec. Twój komentarz decyduje o karierze innych.

Zostaw merytoryczną opinię o ekoryniec s.c. M. D. Ryniec - Siutkówek

• Jak się pracuje w ekoryniec s.c. M. D. Ryniec?

Zobacz opinie na temat firmy ekoryniec s.c. M. D. Ryniec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ekoryniec s.c. M. D. Ryniec