Multicco Sp. z o.o. Sp.K

Opinie o Multicco Sp. z o.o. Sp.K

Wojciech

Dlaczego firma jest zarejestrowana w Warszawie a jej jedyne biuro mieści się w Białymstoku???

Sopel
@Wojciech

Bo to prestiż? ????

Hanna

@Kolega Spedytor, oczywiście, że każda praca ma swoje plusy i minusy. Ty jednak również wspominasz o tym, że Multicco potrafi 'ściemniać', co ma na myśli? Jakąś konkretną sytuację?

@Hanna

Hanno, przeważnie handlowcy mówią klientom, że firma ma swoje auta, a już od dawna nie posiadają. To jest jedyna ściema o której powiem, bo reszta to bez znaczenia. Tak jak napisałem wcześniej, zależy w jakim dziale się pracuje i u kogo no i z kim, bo żmije też tam są paskudne. Pozdrawiam.

@Kolega Spedytor

Witam, czy uważacie że firma Multicco jest dobra dla kogoś kto nie mial żadnej styczności że spedycja? Pytam z tego względu poniewaz zacząłem interesować się spedycja i zastanawiam czy nie złożyć swojego CV ale nie mam totalnie żadnego doświadczenia w spedycji? Czy ktoś mógłby podzielić się swoją opinią na temat tej firmy albo dać jakieś rady? Byłbym wdzięczny;) pozdrawiam

@Zainteresowany

Hm to wszystko zależy do jakiego działu trafisz i do kogo. Ogolnie Multicco teraz ma pogoń za kasa, zaczyna być korporacją. Nikt na nikogo nie zwraca uwagi zbytnio i nie szkoli. Gówno prawdą jest, że nowy procownik ma szkolenia jakies. Sadzają Cię koło kogoś i patrz i się uczyc!

Kolega Spedytor

Jak każda spedycja ma plusy i minusy. Nie maja swoich aut, ale potrafią sciemniać. Pensje przeciętne, jak się człowiek dobrze zakręci to i premie wyrobi, o ile dobije do pułapu gdzie premie sa liczone, ale to nie łatwe. Nie ma premi pod stołem dla jasności. Siedziba w porzadku, praca spoko, ale to zależy w jakim dziale i u kogo!

Hanna

@Znawca Taki i Owaki, ściemniają? W jakich sprawach?

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca kat. C+E z doświadczeniem WYWROTKA oferowane przez firmę Multicco Sp. z o.o. Sp.K? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
TSL

Polecam Firme Multicco dla każego kto chcę spróbować swoich sił i umiejętności w transporcie. Starsi stażem Pracownicy są bardzo pomocni dla nowych osób, które stawiają pierwsze kroki w branży. Z tego co wiem firma jest w pierszej trójce firm na terernie Białegostoku. Osoby, które wypisują bzdury na firmę Multicco , są to osoby które odeszły lub po prostu nie nadawały się do tej branży. Nie każdy jest stworzony do wykonywania pewnych zawodów. Osoby, które odeszły do innej firmy do tej pory żałują swojej decyzji. Firma posiada rożne bene-fity Ustalone przerwy 60 minut dziennie, Bony na święta, Możliwość rozwoju zawodowego ( awanse, szkolenia) Imprezy integracyjne Wypłata + premia = terminowo i na konto! Jednak w każdej firmie znajdziemy minusy, którę będą nam przeszkadzały jednak kierownictwo staje murem za pracownikami i stara się je rozwiązywać i znaleźć wspólny punkt porozumienia.

Znawca Taki i Owaki
@TSL

Spedycja jak każda inna orze jak może , ludzi znośni , a premia pod stołem to nic złego w obecnych czasach . Zrozumcie pracodawcę albo da pod stołem i firma będzie się rozwijać pracownicy beda chcieli pracować albo nie da i firma będzie człapać a cześć z państwa pracy tam nie dostanie bo za co ? Nie pracowałem w tej firmie ale znam z relacji biznesowych parę osób i ogólnie uważam ,że firma całkiem sympatyczna firma aczkolwiek sciemniają jak każda spedycja. Bardzo miłe dziewczyny i pomocne a spedytorzy oprócz jednego narcystycznego Dj-a myślącego o sobie za dużo i za dobrze też wporządku . Pozdrawiam Potencjalnych kandydatów :)

Cypisek

(usunięte przez administratora)Najpierw SIedziba Firmy w Białymstoku, teraz Warszawa, a Białystok niby oddział... coś tu śmierdzi. Ewidentnie przed czym albo kimś uciekają. Z tego co wiem, nie płacą na czas przewoźnikom. Ja podziękuję...

CrS

W ciągu 8 godzinnego dnia pracy, standardowo pracownikowi przysługuje 15 minut PŁATNEJ przerwy, więc jak sama widzisz jest różnica pomiędzy 60 a 15 minutami...

CrS

Jak dla mnie - nie ma lepszego miejsca do pracy i realizacji niż Multicco. Nim tutaj trafiłem pracowałem w kilku innych firmach, na przeróżnych stanowiskach i myślałem, że mam całkiem niezłe warunki ( oczywiście wmawiając sobie, że to dlatego, że to województwo Podlaskie). Prawda jest jednak taka, że w Multicco jeśli chcesz pracować i pracujesz sumiennie - to zarabiasz jak w Polsce / Europie a nie na Białorusi... Zaczynając od tego, że kilka lat temu została stworzona prawdziwa struktura, która pozwoliła z małej firmy przekształcić się w jedną z największych w Białymstoku, która pozwoliła ludziom rozwinąć się i mierzyć naprawdę wysoko. Warunki pracy są po prostu idealne - nie siedzisz w pokoju z 50 osobami ( jak Call Center, czy Chińczyk), siedziba w samym centrum miasta, PŁATNE przerwy ( łącznie 1h), zaplecze sanitarne, kawa/herbata, woda, etc - wszystko do dyspozycji pracowników ( ktoś powie, że czym tu się chwalić, ale uwierzcie, że ponad 1/2 firm po prostu tego nie udostępnia pracownikom), do tego IMPREZY INTEGRACYJNE, NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH PRACOWNIKÓW, KARTA MULTISPORT, PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA "LUX MED", NOWE TELEFONY I LAPTOPY SŁUŻBOWE - jednym słowem - WSZYSTKO, co potrzeba do szczęścia i zadowolenia w pracy. A do tych wszystkich, którzy "cierpią" bo Multicco rośnie w siłę - to mam złą wiadomość, bo nadal będziemy się rozwijać, nadal będziemy pionierami w wielu dziedzinach, będziemy tworzyć nowe miejsca pracy i wierzyć w młodych ludzi. To właśnie dlatego, że ktoś, kiedyś dał nam szansę wystartować a my tej szansy nie zmarnowaliśmy... MULTICCO - nie ma lepszego miejsca pracy. Wystarczy chcieć i znać swoją wartość. Polecam z czystym sumieniem !

Wuj Tom

Firma Multicco to fajni współpracujący ze sobą ludzie. Panuje tu dobra atmosfera, nikt nikomu "nie grzebie" w portfelu, każdy pracuje na własny rachunek. Jak w większości spedycji w firmie bazuje się na premiach, natomiast jak w niewielu spedycjach są one uczciwe i terminowo wypłacane. Każdy kto ma ambicję i motywację nawet mimo niepowodzeń dostaje olbrzymi kredyt zaufania. Nie ma chorej rywalizacji i wyścigu szczurów, a ludzie decyzyjni nie wycofują się z wcześniej wypowiedzianych słów. Nie ma lojalek i ultimatum, czy dyskryminacji kogokolwiek z jakiegokolwiek powodu. Nie wiem czy w Białymstoku którakolwiek firma w tej branży jest w stanie zaoferować warunki na podobnym poziomie. Mam porównanie z jedną z najbardziej znanych spedycji w Polsce z siedzibą w Warszawie, w której pracowałem kilka lat. I szczerze ? Multicco oferuje bardzo dobre warunki będące konkurencyjnymi dla mojego byłego pracodawcy jak i ponad połowy warszawskich firm TSL. Odmienne podejście do pracy i pracownika oraz filozofia firmy okazały się atutami. Polecam !

Gosia

a ja bylam na rozmowie, rozmowe kwalifikacyjna przeprowadzala dziewczyna, ktora potem odeszla (co juz samo w sobie bylo malo profesjonalne, bo przeciez chyba zdawala sobie sprawe, ze odchodzi), nie bylo zadnej informacji zwrotnej o ewentualnym zatrudnieniu badz nie

Spedytor

Konflikty są były i będą jak wszędzie tego nie da się uniknąć z tego co sama doświadczyłam kierownictwo stara się je łagodzić tak by żadna ze stron nie była pokrzywdzona (czyt. dojście do kompromisu, źródła problemu, wyjaśnienie wzajemnych zarzutów) co do przerw jest ich dużo 4 (trzy 10-cio minutowe, jedna obiadowa 30 minutowa) oczywiście jeżeli w międzyczasie musisz skorzystac z toalety czy też masz chęć na kawę to nikt Cię łańcuchem do biurka nie przypina:)

Ki

Gdy ktoś pyta zawsze powiem to samo. Atmosfera i warunki pracy pod sztandarem Multicco i okolicy są nieporównywalnie lepsze niż w innych spedycjach, w których do tej pory byłam. Polecam wszystkim chętnym i pracowitym.

Elwira Balun

Pracuję w firmie od półtorej roku i śmiało można stwierdzić, że nie ma lepszego pracodawcy. Potwierdzam: super atmosferę, wynagrodzenie i inne dodatkowe atuty tej pracy (multisport, prywatna opieka, szkolenia, imprezy integracyjne, wspólna wigilia). Polecam każdemu tę firmę i takiego super pracodawcę. Jestem przekonana, że znakomita większość z Was nie spotkała się z takimi warunkami.

Dziadek

a po co sie tak podniecac - kto chce, pracuje, kto nie, odchodzi

JA

Daria wyszukiwarką Google umiesz się posługiwać?

Agnieszka

Polecam pracę w tej firmie. Jeżeli kogoś interesuje praca spedytora/handlowca, to na pewno powinien chociaż spróbować i przekonać się które opinie są prawdziwe. Pieniądze wypłacane na czas, przerwy w trakcie pracy, multisport, prywatna opieka medyczna. Jak czytam opinie niektórych, to zastanawiam się czy aby na pewno te osoby pracowały w tym miejscu. Ja pracuje od kilku miesięcy i mając porównanie z innymi pracodawcami, widzę że firma szanuje i dba o swoich pracowników.

Oliwka

Skoro osoby, które się zwalniają zakładają swoje własne firmy to chyba faktycznie nie jest tak źle z zarobkami.

widze, ze sporo osob przeszlo z innych bialostockich spedycji, wiec chyba w sumie nie jest az tak zle

Przemek

Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą u nas proszę o przesłanie aplikacji na biuro@multiccobi.pl W tytule @ proszę wpisać Praca Handlowiec/Spedytor

Tom
@Przemek

A jesli ktos jest zainteresowany odejsciem z tego smietnika to gdzie ma wyslac wypowiedzenie? :P

PracownikMulticco
@Tom

A co, nigdy się nie zwalniałeś? Pewnie po prostu nigdzie nie pracowałeś. A tak poważnie, to ... litości. Nikt nikogo na siłę nigdzie nie trzyma, w Multicco nie ma żadnych lojalek, premie są wypłacane nawet jak Pracownik zrezygnuje z pracy, każdy może odejść kiedy chce. Trzeba było po tygodniu pracy zbierać manatki a nie przedłużać swoje nieróbstwo i niezadowolenie. Moim zdaniem umowa z Multicco to dla niedoświadczonych szansa na naukę, próbę własnych sił lub też rozwój i pracę za bardzo dobre pieniądze dla pracowników z doświadczeniem, przy czym ci pierwsi nabierają z czasem doświadczenia i przechodzą do drugiej grupy. No chyba że ktoś ma pecha w tej branży, to rezygnuje z pracy (umowa rozwiazana za porozumieniem stron), albo nie ma ambicji - wtedy ostentacyjnie odchodzi i oczernia pracodawcę - pozdro Dziewczyny. Jak wy możecie patrzeć w lustro pisząc takie brednie o ludziach, którzy albo nie zrobili Wam nic, albo starali się wspierać? Jak ktoś jest zrzędą, to zrzędzić będzie wszędzie. Jak ktoś jest fałszywy, to pod pseudonimem i za plecami będzie wyrażał swoje chore inwektywy. Współczuję Właścicielce 'Nowej Firmy', do której odeszły dziewczyny z Multicco, takiej plotkarskiej, fałszywej, obłudnej ekipy (wyłącznie dotyczy osób udzielających się ostatnio na Gowork - anonimowość jest przereklamowana). Kto sieje wiatr, zbiera burzę. Zajmijcie się swoimi rodzinami i pracą zamiast tracić energię na obrażanie innych.

Darek

a cv wysylac na glownego maila czy moze do jakiegos konkretnego kierownika?

Zostaw merytoryczną opinię o Multicco Sp. z o.o. Sp.K - Białystok

• Jak się pracuje w Multicco Sp. z o.o. Sp.K?

Zobacz opinie na temat firmy Multicco Sp. z o.o. Sp.K tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multicco Sp. z o.o. Sp.K?

Multicco Sp. z o.o. Sp.K