Opinie o TEMARED Sp. z o.o. w Świdniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TEMARED Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TEMARED Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEMARED Sp. z o.o. w Świdniki

Nie polecam a najlepiej omijać szerokim łukiem

Kamila

Czy możesz uargumentować swój komentarz? Warto byś przedstawił użytkownikom swój punkt widzenia dotyczący warunków pracy w firmie. To ważne, by oni, po uzyskaniu wszelkich informacji, mogli samodzielnie podjąć decyzję, czy są zainteresowani pracą w firmie, czy też nie.

Byly pracownik
@Kamila

Marne zarobki, coraz wiecej wymagaja a podwyzek nie ma Na kazdym kroku kary i zakazy oferuja dodatki swiateczne i multisport a przez 4 lata tylko raz dostalem na swieta 50zl a multisport juz wycofuja dofinansowanie do tego nigdy firma nie ma pieniedzy chyba ze na kamery lub integracje biurowe wtedy sie znajdzie. A ostatnia afera ze zwiazkami mam nadzieje ze wyjdzie im bokiem

K

Jakie zarobki firma proponuje na start? Czy są jakieś podwyżki wraz ze stażem pracy? Czy są jakieś stanowiska na 2 zmiany?

bez szału
@K

Umowa najniższa + umowa zlecenie na dodatki i premie, czyli standard w Polsce C.

Ryszard

@K, co oprócz warunków finansowych jest dla Ciebie ważnym elementem pracy? Atmosfera między pracownikami a może warunki zatrudnienia? Podziel się z nami swoją opinią. Jeśli czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna w Tema Świdnik - trzymamy kciuki za jej pozytywny przebieg. @pawelelk, jak rozumiem zależy Ci na odpowiedzi na pytanie jakie warunki finansowe można otrzymać pracując firmie? Postaraj się proszę pisać pełnymi zdaniami - to ułatwi komunikacje nam wszystkim.

Jeżeli jesteś pracownikiem firmy Tema Świdnik lub z nią współpracowałeś kiedyś, to może mógłbyś napisać coś temat swojej pracy w niej?

janky

Firma jak firma. Trzeba ciężko pracować. Mi się podoba. Doświadczenie zdobywa się po roku. Jedna uwaga, plany konstrukcyjne powinny być dostępne dla każdego. Uważam że brygadziści powinni o to zadbać by nowy pracownik miał dostęp do dokumentacji. Kierowanie zakładem odbywa się dyskretnie a powinno być bardziej stanowcze (brygadzista powinien dostać polecenie służbowe i przekazać plany nowym pracownikom do nauki i wglądu na bieżąco). Z pozycji pracownika jest to niesprawiedliwe gdy niema dokumentacji a człowiek z doświadczeniem tłumaczy mu jakie ma wkręcać śruby. Składanie przyczep na pamięć to nie jest dobry pomysł - zreszątą o tym wiecie sami. Tyle uwag. Firma jest w porządku ale myślę że kadra powinna się jeszcze dużo nauczyć. Nie chodzi o MBA ale o traktat o dobrej robocie Kotarbińskiego ;) - czyli jak zarządzać ! Ten temat jest rozwojowy. Każdy kto zarządza powinien od czasu do czasu sam popracować na najniższych stanowiskach bo zatraca poczucie realności. Kończę. Życzę wam dużo wytrwałości i mam nadzieję że za rok będzie się lepiej działo dla ludzi którzy ciężko pracują i produkują przyczepy. Powodzenia :)

Firma TEMARED Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Kierownik produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Bartosz

Czy jest jakiś powód , że tak rzadko zaglądacie na forum?

Mmmm

Witam czy sa jeszcze przyjecia na spawaczy??jakie stawki i warunki sa u was ???

mucha

Zmieniło się coś w tej firmie ?

Czarek

Dobrze że humor dopisuje!!!

Mira

Jeśli praca w dobrej firmie jest dla kogoś zła to niech szybciutko zwolni się i pewni wszyscy będą zadowoleni.

gość

Dzidostwo i nic więcej!Wypłaty nie terminowe , wymagania z kosmosu i usuwanie opinii nic nie da (usunięte przez administratora) do kwadratu!

gosc

(usunięte przez administratora) Na narzedzia brak kasy ale na kamerki i inne zabawki owszem.Zarobki-najniższa krajowa.

gość.

prostactwo i nic więcej...proszę zobaczyć na czym są kola umocowane tandeta lipa a aaa wymagania jakie maja za 1370 zl hahahahah.

Lotnik

W dziale konstrukcji, technologii również dno i metr mułu. Pracowałem tam 2 lata, poznałem kadrę. Zarobki nieadekwatne do wymagań. Na produkcji lepiej nie mówić.

misio1

na produkcji praca jest na 3 zmiany pn-pt ? czy szukają teraz ludzi ?

Jurek

a jak wygląda praca w ochronie w tej firmie

@Jurek

Ok, bez uwag

Spawacz

czyli niema co tam nawet jechać firma po opiniach spalona

M

Jak was oszukali? Dwóch kumpli pracuje tam i mówili że szukają nowych pracowników bo się rozwijają mocno. Kumple nie narzekają a nawet chwalą. Praca na dwie, trzy zmiany ale z akordy dobre pieniądze można podobno wyciągnąć.

Niezadowolony
@M

Nie rozwijają sie tylko rotacja jest wysoka. W ciągu dwóch miesięcy dział handlowy oraz planowanie zatrudnili ponad 8os,oczywiście zwalniajac pracownikow starych. Nic nie mówię o produkcji,magazynierach oraz spedytorach. Co tydzień nowe twarze. No tak...rozwój pełną gębą

Witam!!! Wyżej wymieniona firma szuka pracowników w moim regionie, tj. powiat opolski, proszę o opinię dotyczącą pracy w tej firmie, z góry wielkie dzięki

Jeśli pasują ci zarobki 1200 zł za miesiąc za dwuzmianową pracę to firma jest dla ciebie. NIE POLECAM OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !

W jaki sposób Was oszukali ?

Zostaw merytoryczną opinię o TEMARED Sp. z o.o. - Świdniki

• Jak się pracuje w TEMARED Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TEMARED Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEMARED Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TEMARED Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 36 ocen.

TEMARED Sp. z o.o.