Apteka Gemini

Opinie o Apteka Gemini

Cichocka62 Nowy wpis

Bardzo fajna apteka .Personel jest ok. Jestem zadowolona. Z apteki Gemini na Gdańskiej w Bydgoszczy korzystam już kupę lat.

Czy pracownicy w Apteka Gemini dogadują się między sobą?

Inka Nowy wpis

Jakie macie opinie na temat pracy jako pomoc w aptece? I ile wynosi wynagrodzenie?????

Gabi

Mi się praca w Gemini bardzo podoba. Odpowiadają mi zarówno warunki finansowe jak i atmosfera w pracy. Mamy duże wsparcie ze strony kierownictwa regionalnego i centrali. Wszystkie nowinki i zmiany prawne są nam sprawnie komunikowane. Magister farmacji ma pełne wsparcie w zakresie interpretacji prawa i przepisów, które są bardzo skomplikowane. Premie są atrakcyjne, a wyrobienie ich jest możliwe przy zaangażowanym zespole. Jasne warunki współpracy i duża obsada magisterska jest ogromnym atutem gemini, firma stawia na magistrów bo to dzięki nim apteka może być otwarta a pacjenci mogą liczyć na fachową pomoc. Przez dużą liczbę magistrów nie ma też problemów z urlopami i ze stresem z tym związanym. Poza tym, tutaj wszystkiego Cie nauczą, jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć nikt nie odmówi pomocy i wyjaśnienia czy to w kwestii obsługi programu Kamsoft czy w kwestii przepisów prawa. Firma chwali się, że można u nich pracować z dużym asortymentem, to prawda, dostępność leków i suplementów jest duża ;), nie trzeba mówić pacjentowi, że na jutro zamówisz i próbować go zatrzymać do jutra, po prostu masz to wszystko pod ręką przez co apteki gemini sa chętnie odwiedzane przez pacjentów z dużymi listami zakupów. Dla młodego magistra to idealne miejsce by zacząć swoją przygodę z apteką otwartą i nauczyć się porządnie Kamsofta. Pracowałam też w innej dużej sieci i wiem, że praca może wyglądać zupełnie inaczej niż w Gemini. W aptekach Gemini głos magistra jest słyszany, dla firmy magister farmacji to specjalista, którego opinia i uwagi mają znaczenie, co w innych sieciach jest kompletnie nieistotne, liczy się tylko jego obecność na zmiane żeby apteka mogła być otwarta. Gemini stawia na szeroko pojętą opiekę farmaceutyczną, szczepienia, pokoje do opieki farmaceutycznej, tutaj też nikt nie boi się innowacyjnej receptury. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że to jak praca w aptece będzie wyglądać dużo zależy od tego na jaki trafi sie zespół, ludzie są na prawdę różni, ale większość ludzi w Gemini jest sympatyczna i zaangażowana w swoje obowiązki ???? piszę swoją opinię żeby przełamać trochę tradycję wylewania żali na forach przez zdesperowanych farmaceutów, mało osób dzieli się pozytywnymi opiniami. Ja polecam bardzo i daję 10/10 ????

Irena Nowy wpis
@Gabi

Super, że taka wyczerpująca opinia. Dzisiaj to w większości ludzie piszą jak jest źle ale chwalą rzadko niestety. A możesz napisać na jakie wynagrodzenie można liczyć, jakieś widełki?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Apteka Gemini? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Klaun

Standard to umowa na 33 miesiące umowa na czas określony cho może są i tacy którzy po tym czasie mogli liczyć na umowę na czas nieokreslony (usunięte przez administratora)

@Klaun

Trudno wyrobić te progi? Zależą od sprzedaży pewnych produktów czy liczy się ogólny zysk apteki?

Ciekawy

A ja mam pytanie. Czym właściwie zajmuje się kierownik regionalny bądź młodszy kierownik regionalny? Jak wszystkie tabelki/analizy są robione przez personel? Co on robi przez te 8h? Prócz bazowania na pracy innych?

@Ciekawy

A to nie jest tak, że oni stale wszystko nadzorują po prostu?

Misia

A ja napiszę od serca. Nie polecam pracy w Gemini. Jako były pracownik, który po ponad 2 latach odszedł sam , mogę powiedzieć wprost że szkoda czasu na pracę w tej firmie. Zero poszanowania dla pracownika niestety nie ma mowy o premiach- a dlaczego? Bo bardzo trudno jest wyrobić ich widzi mi się. Co miesiąc jest wyższy próg. Kwestia kierownictwa również pozostawia wiele do życzenia. Nie wspominając o marnych podwyżkach. Z miesiąca na miesiąc robi się coraz gorzej.

Xxxx
@Misia

To prawda

@Misia

Piszesz bzdury zależy od kierownictwa premia jest zarobki są dobre i podwyżki też są dobre.

@Gość

No to brzmi już lepiej. ;) A powiesz coś na temat premii? Jakie zasady i ewentualne widełki?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Apteka Gemini?

Ktosia

Umowa o pracę. Pełny etat lub 1/2 przynajmniej tak było do tej pory.

@Ktosia

O, to dobrze, bo nie chciałbym zlecenia. A jak teraz płacą? przeczytałem że nie ma premii. To powiesz chociaż jaka jest podstawa?

W miarę dobra.

Paulina

Jak można interpretować to "w miarę"? ;) Jakiegoś zakresu nie podasz?

O Matko

Ewidentnie widać, że nikt nie chce niczego konkretnego napisać. Ani na temat warunków, ani zarobków. Jedynie przedstawiciele firmy od czasu do czasu wtrącają swoje "pozytywne i retoryczne" komentarze, ale nie mam pojęcia kto dałby się nabrać na tego typu zagrania. Zastanawiałam się czy złożyć CV, ale podaruję sobie tego typu przygodę.

Mmmm

Firma , która wystawia ogłoszenia, nie reaguje nastepnie na CV i co najciekawsze : w aptekach gdzie szukają pracownika kadry wmawiają że nie dostali CV. Czyli podają informacje niezgodne z prawdą.

Czy pracodawca Apteka Gemini organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ahoj

Nie

Mysza

Nie ma co liczyć na dobre szkolenia.

Tak, online

Zawiedziona

Pani, która przeprowadzała ze mna rozmowę kwalifikacyjna OBIECYWAŁA, ŻE NA PEWNO ODDZWONI Z INFORMACJA czy przyjęto mnie do pracy czy tez nie. No i oczywiście NIE ODDZWONIŁA. Czy Polska w końcu się nauczy, ze fajnie jest zadzwonić niezależnie od tego jaka jest decyzja?

Ola
@Zawiedziona

Do mnie też nie zadzwonili mimo obietnic po rozmowie. W taki sposób Pani koordynator wystawia opinię o firmie.

Czy ktoś w końcu jest w stanie powiedzieć ile zarabia się na godzine czy to tak ciężko

Mysza
@Zainteresowany

Ciężko odpowiedzieć na niesprecyzowane pytanie...

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Apteka Gemini?

Odpowiedź

Słaby

D

Jak mieli mniej aptek to była nawet fajna atmosfera. Obecnie to najzwyklejsze bezdusze korpo nastawione na wyciśnięcie człowieka jak cytrynę a Pani dyrektor ds rozwoju aptek chyba zatrzymała się w poprzednim ustroju, uskuteczniając ubeckie metody zastraszania i zwalniania ludzi. Odradzam

Dyrektor?
@D

A kto to ta dyrektor? Nie znam

Maria

Równia pochyła. Coraz gorzej. Gdy jeszcze właścicielami byli farmaceuci było ok. Teraz to maszynka do robienia kasy amerykańskiemu funduszowi. Nie placówka zdrowia tylko market :( Kto lubi pracę na kafir w biedronce polecam

Pracowita mrowka
@Maria

Ot i cała prawda o tej sieci aptek Gemini. My Polacy jestem dla nich tanią siłą roboczą. Traktują nas jak roboty. Jak przejmą większość rynku farmaceutycznego w Polsce, a mało już brakuje, bo mają 100 aptek, dopiero pokażą jakie ceny leków mają. I nie wiem czy będzie nas stać na realizację recept. Cała kasa idzie poza granice naszego państwa. Róbmy tak dalej. Niszczy nasz kraj. W taki świetle sprawy, to wstyd się przyznać, że w Polsce jest źle. Stać nas przecież na to by odrabiać inne kraje. Wstydzić się należy. Apteka ma być dla farmaceuty, którym jest osobą po studiach farmacji, a nie technik po 2 letnim kursie. Sama nazwa technik mówi , pracownik techniczny,który może wspierać farmaceute a nie jego zastępować za pierwszym stołem. Mimo wolnego rynku jaki my w prawie polskim powinien on być zamknięty dla aptek sieciowych. I wszystkie Gemini, Apteki Hebe i inne sieci do zamknięcia. To nam wszystkim wyjdzie na zdrowie. Więcej kasy zostanie w Polsce i w naszych kieszeniach, bo nie wydamy na niepotrzebne lekki, które nam w sieciowych przy okazji wjechaja. My płacimy, a później wyrzucamy do utylizacji.

Kate
@Pracowita mrowka

Nie gadaj głupot Najlepsze apteki w Polsce Mega tanie leki Super fachowcy farmaceuci

@Maria

Nie mam nic wspólnego z Gemini, ale chamski wpis osoby traktującej ludzi z innym wykształceniem niż magister jako jakichś tępaków, wart jest skomentowania i wyśmiania. Jest wielu techników, którzy są o wiele bardziej ogarnięci niż nie jeden magister. Przez takie osoby jak sfrustrowana @Maria (19.08.2017 13:43) w aptekach potrafi być zła atmosfera. Nie ma to jak uważać się za lepszą... Sama sobie kupuj w drogich aptekach jak cię na to stać, ale nie każdy Polak ma tyle pieniędzy co ty. P.S. @Maria to wyraźny wpis osoby, której eldorado marż i sprzedaży leków skończyło się od kiedy apteka sieciowa pojawiła się w sąsiedztwie jej apteki.

@Marcin

BRAWO!

czytelnik
@Pracowita mrowka

ta wypowiedźswiadczy o prostactwie i braku realiów

Zainteresowana pracą
@Maria

A czy to prawda, że zagraniczny fundusz sprzedał swoje udziały drowi Maxowi? Takie słuchy krążą i ponoć to pewne...

Klient
@Pracowita mrowka

No boki zrywać znalazła się mgr myślał by kto a kim ty jesteś żeby obrażać innych którzy są technikami napewno są lepszymi pracownikami jak ty jest takie przysłowie"wyżej sra jak (usunięte przez administratora) ma"

A gdzie logika ?
@Klient

Uwaga do Administratora. Przysłowie takie jest jakie jest !!!. Albo usuwa się je w całości, albo w całości pozostawia. Jeśli z jakichś powodów poza merytorycznych ..... administrator wykropkowuje słowo " (usunięte przez administratora) to tym bardziej powinien wykropkować słowo "sra ". Administrator mało merytoryczny, niestety. Administratorze - ucz się ucz, bo nauka to klucz !. Nazbierasz durzo kluczy i będziesz " Woźnym". Pozdrawiam serdecznie.

@A gdzie logika ?

Administrator wie, co robi. Warto byłoby zająć się już nieco innymi kwestiami - mnie osobiście interesują warunki pracy w Aptece Gemini. Pracujesz tam może, czy dopiero zastanawiasz się nad zatrudnieniem się?

@Klient

Magister farmacji kończy studia trwające 6 lat na Uniwersytecie Medycznym(ten sam uniwersytet co lekarze) , technik farmaceutyczny konczy 2 letni kurs w szkole prywatnej (nawet matury nie musi mieć zdalnej), który zdaje dosłownie każdy bo takie jest odgórne założenie tych "szkół" (usunięte przez administratora) wiem bo znajomi dorabiali w ten sposób ucząc techników, jak nie widzi Pan różnicy to nie mam pytań

@Zainteresowana pracą

Prawda ale podobno nie całość

@Andrzej

Ale wydaje mi się, że praca technika farmacji różni się od pracy magistra, przynajmniej na początku. Nie jestem pewna, czy egzamin technika zdaje dosłownie każdy. A jakie wykształcenie trzeba mieć, żeby zacząć pracę w Gemini?

@Andrzej

Jest wielu techników którzy skończyli 2 letnie Medyczne Studium Zawodowe, a nie kurs. Mają maturę i wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie. Sama do nich należę. A swoją wiedzą często przewyższają młodych magistrów. Pozdrawiam serdecznie

As
@Maria

Prawda, zamienniki często nawet są suplementami, młode i krótko pracujące o.k. starsze i dłużej w obsłudze są beznadziejne zaraz tylko barachło zastępcze proponują albo nic nie warty suplement. Ceny też są wysokie. Apteka powinna sprzedawać to co lekarz zalecił a nie wciskać swoje nie wiadomego pochodzenia

mig
@Andrzej

Przepraszam bardzo, ja chodziłam do normalnej szkoły 2letniej dla techników a nie do jakiejś prywatnej, z egzaminami z chemii itd.

Maria

Nie lubię jak wmuszają, ceny wysokie, leki zastępcze i suplementy diety

Prawdawoczykole

Przyszli pracownicy uważajcie na składaną Wam ofertę pracy i oferowane Wam warunki pracy w aptece Gemini, mianowice Koordynator proponuje przyszłym pracownikom warunki finansowe za pracę w nadgodzinach w postaci stawki 200% za extra wypracowane godziny(9h) w soboty a podstawę za 40h pracy w tygodniu na żałośnie niskim poziomie.

@Prawdawoczykole

Dodatkowe 200% za nadgodziny brzmi zachęcająco. A jak dokładnie wygląda praca w Apteka Gemini? Napisz coś więcej, jeśli możesz.

Justyna

Może ktoś podpowie jaka jest atmosfera w pracy i można składać cv?

klientka

bardzo było mi dziś przykro jak mnie potraktowano.....jestem w ósmym msc ciąży i poszłam kupić leki na recepte. Pani stwierdziła razem z kierownikiem, że data nie czytelna i leku mi nie sprzedały. Rozumiem ze lekarze bazgrzą, ale dla mnie ta data byla czytelna. Jak by mialy serce dla kobiety w ciąży to by nie robiły problemu. Oczywiście w innej aptece lek otrzymałam......

Una
@klientka

Bo aptekarki z innej pobiegną do lekarza poprawić Twoją receptę. Dla nich to zysk. A w Gemini takich jak klientów jak Ty mają na pęczki więc nikt nie będzie walczył o Twoją receptę.

AleBeka
@klientka

To nie jest forum na takie żale, czy leci z nami admin?

Techik 12
@klientka

Nie masz zielonego pojecia o wydawaniu lekow z recepty. Ja mam. Jak bym ci wydala z nieczytelna data to ty sobie zaplacilas na znizke lek. Ja pi wydaniu tego twojego leku musze zaplacic za niego 100% wartosci za kazde z lekow z recepty razy oczywiscie ilosc opakowan.wielokrotnie my jako wydajacy leki z rp placimy za leki pacjenta z wlasnej kieszeni. Tego lewnie ci nikt nie powiedzial. Apteka ktora cu wydala leki wysyla kogos od susbie do lejarza ktory to navazgrolil i ten poleawia date. Teraz kumasz? Czy jeszcze nie?

Julita
@Techik 12

Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Jeżeli macie uwagi dotyczące produktów i usług oferowanych przez aptekę, możecie zgłosić je bezpośrednio do firmy. W bieżącym wątku na forum GoWork.pl dyskutujemy o pracy w Aptece Gemini. Ważne, byśmy skupili się na tematach dotyczących zatrudnienia właśnie w tym miejscu. Czy ktoś z Was może podpowiedzieć, na jaki rodzaj umowy mogą liczyć pracownicy apteki? Czy od razu jest to stabilna umowa o pracę?

Igor
@Julita

Techik 12 - czyli to jakby takie manko. Za źle wydany lek (zniżka), to pracownik apteki odpowiada, tak? Dobrze rozumiem.

Aptekarka
@Una

Czasami taka pani aptekarka pobiegnie poprawić receptę w swoim czasie wolnym .... i nie dla zysku :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Gemini - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Apteka Gemini?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Gemini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka Gemini?

Apteka Gemini