Nazwa.pl

Opinie o Nazwa.pl

Sylwek K

Nie mam problemu z praca ani z niczym, hejtowanie bo maja nowosci to slaby argument, napier#### na obecnych pracownikow jeszcze slabszy, robienie afery z niczego i myslenie ze firma nie pociagnie ich do odpowiedzialnosci za pier##### to jakis kosmos glupoty! Milo mi ze nie musze meczyc sie z towarzystwem warszawskim ktore jak widze poczuwalo sie do zarzadzania firma, super ze skonczyliscie w marketingu na wylocie bo na bank wyniki finansowe nie opiewalyby na miliony.

byly pracownik
@Sylwek K

Ja pamietam czasy 7.30 :) nie czułem się upokorzony.

Sylwia
@Sylwek K

Warszawa już piątek w środę miała :p

WIlk
@Sylwia

Ja pamietam jak hasztag skladal sie z 3 wyrazow i oni robili spacje gratulacje :D

nie dla leni i obiboków

praca jest ale nie dla pokolenia Y ktore ma w glowie instagram i relanie obsluga klienta jest dla nich poziomem nie do przeskoczenia

@nie dla leni i obiboków

To zasadnicze że jeśli myślisz że w firmie it testuje sie gry i bedziesz na 8h przychodzil "se pograc" no to rozczarc bo tak nie jest

Paula
@nie dla leni i obiboków

Zasada 1 - do pracy przychodzisz żeby pracować

Aga l

od momentu zwolneinia wwy jest super atmosferka nie trzeba palic papierosow w oczekiwaniu na material z wwy ktory i tak nie przyszedl bo albo bylo za wczesniee albo juz zbierali sie od 13 do wyjscia

@Aga l

Wwa to niefortunna bardzo była

@Aga l

Zacznijmy od tego kiedy zaczynali weekend w piatek jak wstali. dziekuje

Kasia wwa
@Aga l

Generalnei robote sie zaczynalo po 11 a konczylo po 13 :) standard .

byly pracownik

Nie znam tematu, ale jak czytam to widzę, że chyba nie powinni być zdziwieni, że ich wyrzucili.

kriss32

Jak sie chce pracowac miejsce idealne, rozwoj, dobra kasa, nie ma problemu z ludzmi, co chwile sie cos dzieje, nowosci, nowinki. Ja nie narzekam, z tego co slysze to hejtuje porzucona warszawa i wywaleni przez prezesa jacys nieudacznicy co im sie nie chcialo do pracy przychodzic na 9.00 lub/i tacy co szukaja pracy na zasadzie - bez kontaktu z czlowiekiem, bez wymagan, nieograniczony czas na wykonanie zadan. No to hello! Mamy XXI wiek.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Nazwa.pl się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Kacper

Daje 5/5 za to że nie ma warszawy która nic nie robiła i słowo marketing było zgwałcone, daje maxa za atmosferę i fajny system pracy

Kristopher

Super praca, jak ktos chce pracowac a nie wdawac sie w romanse, i nie przeszkadza mu wstawanie na 9 do pracy hahahah

Daniel

Mnie nie zraża przyjście na 9 na 8 na 7 mógłbym nie rusza mojej godności to :P

Kasia NPL
@Kristopher

Marszand sztuki Vikusia i jej piotr mitoraj z instagrama :D hahahhahaha

Czy ktos widzial
@Kristopher

czy ktos widzial piotra mitoraja? :D znanego rzezbiarza? :D wikusia zamiescila post, zachwycajac sie rzezbiarzem piotrem mitorajem :D zawsze wiedzialem ze lotna to ona nie byla, ale zeby byc takim (usunięte przez administratora) hahahahahaha wielka dziennikarka i tworca osoby PIOTRA MITORAJA

Iga
@Kristopher

niektórym przeszkadza to, że w ogóle muszą pracować. Najchętniej by się dostawało wyplatę za nic

praktyka

jak sie lubi pracowac i chce sie poznac prace taka prawdziwa to miejsce dla tej osoby jesli ktos lubi wstawac o 12 i zyc za kase rodzicow to raczej sie nie odnajdzie

FILIP
@praktyka

no wlasnie wstawac do pracy sie musi warszawa nie byla przygotowana an to wolala miec w lozku prace doslowanie

Ola
@praktyka

Albo się przychodzi do pracy albo przychodzi się szukać nieudolnych romansów w podrobionej torebce prada.

Jak to miło, że administrator usuwa dalej komentarze które są zgodne z regulaminem, mam nadzieje, że znudzi się usuwaniem komentarza przestrzegającego przed zatrudnieniem złodziejki warszawskiej na stanowisko asystentki zarządu.

PAWEL MITORAJ

I niech to rozwiaze zagadke o inteligencji pseudo dziennikarki

5/5

mega :D

Jurek
@5/5

Filip 27
@5/5

Zgadza się!

Mega pozytywni i zakreceni prezes spoko ziomek od kiedy nie jedzi do warszawy

Ola

Hejtujesz kogoś z racji na pochodzenie? czy mi się wydaje?

Basia

Chyba nikt o słuszności decyzji po komentarzach ludzi z warszawy nie ma wątpliwości :D

Najlepsze było "oznaczmy się" :)

Madzia

Ja sobie pracuje jest super, nie napier...na nikogo liczy się że mam co dziecku do garnka włożyć jeśli ktoś zajmuje się hejtem to znaczy że ma nie tak we łbie Pracy jest dużo, fajna praca, co chwile nowe wdrożenia dzieje sie.

Kasia K
@Madzia

Brawka!

Pseudo

Za zwolnienie tego twora bez matury co był niby asystentka. Jej wygląd wskazywał na coś innego. Daje maxa. O jej wiedzy lepiej nie mówić. Można znaleść wielkie filmiki na yputubie i się pośmiać.

Gwiazda
@Pseudo

Gwiazda internetu, corka wymyslonego ministra, brala chrzest na samym wawelu i inne tego typu historie niestworzone.

Jaro

Prezes zatrudnia, no grunt to znać strukturę firmy! Z tego co wiem to osoba która zatrudniła kogoś bez matury i studiów w(usunięte przez administratora) to wyleciała razem z Tobą w związku z listem od komornika jakie nadeszło w czasie kiedy pełniłaś swoje obowiązki w egipcie na wielbłądzie.

raj na ziemi

od kiedy warszawy nie ma i tych fałszywych ludzi którzy podszywali się pod koleżanki kulczyka, pod jakiś jeszcze premierów itp to był dramat, to ich panoszenie sie po firmie bez matury

Daniel

Brawo dla nazwa.pl

Pozytywni sa.

5/5
@raj na ziemi

mega firma i mega atmosferka

krisss
@raj na ziemi

pozytywnie tak byc musi i do przodu

Jurek

Zgadzam sie 100%

Sylwia G.

ale sobie Ci ludzie strzelili w głowe, przecież nie trzeba być bardzo lotnym żeby wiedzieć że to sie dla nich skończy najgorszym scenariuszem. To nawet razi szarego człowieka. Równie dobrze, można było napisać że glizda w parku pod nazwa.pl coś powiedziała. ale ludzie działania super życze sukcesów w szukaniu pracy, szczegolnie ze nie jest tajemnica ze wlasciciel byl w 100 najbogatszych i na wlasna prosbe z publikacji majatku sie wycofal czyli mozna zalozyc ze kolegow ma koledzy firmy maja w warszawie! powodzenia w szukaniu roboty!

Ktos aktualny
@Sylwia G.

I jest super. Niech się dzieje. W firmie jest dobrze. Zaprosimy ich do sądu niech sobie pogadają

Klient

czekam na rozwoj akcji

Matura nie bzdura
@Sylwia G.

bedzie turbo telenowela laska bez matury z dowodem kolekcjonerskim i jej radca z lomianek to bedzie hit

@Sylwia G.

Brawo, strzał w głowe dobre określenie

OLA

KRAKOW NIE MAA PROBLEMU Z PRZYCHODZENIEM DO PRACY

Filip

Informuje Cie asie ktorego IP mamy ze pomawianie ludzi stanowi przestepstwo. I jak wiesz nazwa nie ma problemu z wytaczaniem spraw nawet takim pchlom jak ty. Ty miales problem w ogole z pisaniem emaili bo w nich przebija sie twoja kompetencja lub jej brak W.

Paweł NAzwa.pl

To co piszesz, znaczy że w firmie jest super. Częste zmiany w ofercie wskazują na innowacje i podążanie za oczekiwaniami klinetów. Jeśli masz dowody na pkt 5 idź do sądu pracy na razie to pomawiasz

Ola nazwa.pl

A czym rózni się 8-16 a 9-17? bo jakoś liczę i wyliczyć nie mogę. Jeśli się oferta zmienia no wybacz pracujesz w firmie która dostospwywuje oferte pod klientów a to że wchodzi tyle nowych rzeczy żywo potwierdzasz na plus. Miło że robisz tak wielkie zasługi dla osób rozumiem, że ty też uważasz się za osobę zasłużoną, tak więc jeśli będziesz następnym razem pomawiać na pkt 5 nie masz dowodów to zastanów się jakie tego są PRAWNE KONSEKWENCJE.

KASIA NAZWA.PL

To cudowne że firma wprowadza co chwile nowe oferty klienci sobie chwalą, czasy sprzedawania produktow ktore ma konkurencja od 4 lat minely

Eric

I znowu mamy pltokarsto: jak sie dowiedziałam, jak usłyszałam a tamten mi powiedział..... wow wow no super że co chwile wprowadzają nowości wiesz miał wyjść hejt a to pozytyw dla firmy, niemniej zanim obrzucisz gównem kogoś przygotuj prawnika aby zebrał dowody jakie posiadasz na temat rzeszowa. Bo skłaniam się do stwierdzdenia, że lejesz wodę żeby lać. A jeszcze powiedz dlaczego Cie wywalili bo 100 proc ze Cie wywalili

ASIA NAZWA.PL

Widze, że masz zacięcie do zarządzania a byłaś na bardzo niskim stanowisku na słuchawkach jak masz predyspozycje na bycie prezesem to najpierw wykształć się, później zdobądź doświadczenie i załóż firmę gdzie będziesz prezesować. Jeśli KLIENTOW NAZWA.PL NAZYWASZ JANUSZAMI I GRAZYNAMI TO DECYZJA O TWOIM ZWOLNIENIU BYLA BARDZO SLUSZNA.

Daniel nazwa.pl

Co komenatrz bylego pracownika to lepszy: 8-16 a 9-17 buahahhaha no roznica kur...masakryczna, moze skocz do sadu pracy bo widze ze dostrzegasz zlamanie prawa, a jesli posiadasz informacje o zlamaniu prawa i to zatajasz to jest przestepstwo, skoro firma wprowadza nowosci to swiadczy bardzo dobrze o firmie, jesli podtrzymujesz zarzut pod adresem rzeszowa, zapraszamy do sadu, podpisz sie tylko z nazwiska bo monik na sluchawkach przewinelo sie kilka a nie chcemy wszystkim zapraszac do sadu skoro tylko jedna ma problem i pomawia pracodawce skoro nazywasz klientow januszami i grazynami TO DOSKONALE POTWIERDZENIE ZE NIE POWINNAS PRACOWAC I TWOJE ZWOLNIENIE BYLO SLUSZNE

asisa

niesamowite opowiesci jak w bajce

ten i tamten

niesamowita wstrzasajaca historia od tego slyszalam od tamtego sie dowiedzialam

asa

niesomowta telenowela zapraszam do sadu zmierzymy sie z wirtualna rzeczywistoscia jak pani taka mocno urazona

Ias

przejdz do OVH pracuja do piatku hahahha

O co kaman ? 8-26 9-17 wow wow ciąg dalszy klanu.

Rafał
@Paweł NAzwa.pl

Nie nadążała za zmianami w ofercie hahahaha kabaret

@Paweł NAzwa.pl

Miał być hejt i ostry pojazd jest kabaret :D nie nadąrzała za oferta hahahhahahhahah klienci to janusze....wrwa dobrze ze ta osoba juz nie pracuje jestem ciekaw jak przed sadem wywinie sie ze nazywa klientow januszami. brawo inteligencja mocna rzecz

Na szczęście krócej nam zajęło wyrzucenie Cię z nazwa

Rafał

Rozumiem, ze masz na to dowody? Bo przecież nie ponawiasz nie?

Serio taki żenujący jesteś

Szkoda ze ty się mało utożsamiałes z firma dopiero jak Cię wylali coś z żalu dodajesz. Już nie trolle chłopaki? No wiesz nie licz na to ze rękę Ci podam.

@Serio taki żenujący jesteś

haha byli pracownicy chyba mocno tęsknia za firma: instagram co chwile cos, fb co chwile cos, codziennie tutaj - stalker na bezrobociu az sie patrzy. Jeszcze opowiada a raczej potwierdza rzeczy ktore stanowia przestepstwo jakiego sie dopuscil? yyy czy ludzie maja mozg?

XYL

jako osoba pracujaca w wwie doskonale zdaje sobie sprawe ze te zdjecia zniczy byly upozorowane przez jednego z osob z marketingu na co nawet mam dowod jak robilam mu zdjeica jak sie wyglupial, nawet na twarzy mial tego znicza. wiec to slabe do jakiego poziomu znizaja sie byli pracownicy tylko caly czas pokreslaja ze do sadu nie do sadu nie chca, anonimowo moga pluc tu choc nie do konca, zostana i tak zaproszeni do sadu. a najwiekszy dym robi pani Wiktoria pseudo dziennikarka bez matury dzis juz 3 razy wydzwaniala do mnei jacy chamy i debil...w nazwie pracuja ze ja wysmiewaja i ze jak to porazka ta pani

Kacper

Może nie wiesz ale dokładnie taka scenkę zrobiła Warszawa. Bo może nie wiesz.

Kacper

Jak wisiały tygodniami a Ty pracowałeś to chyba nie dziwie się ze Cię zwolnili za brak lojalności. Nikt poza tobą nie potwierdza tych tygodni. Miejmy nadzieje ze obronisz tego stanowiska przed sądem bo Twoje gadanie na razie jest gadaniem. Równie dobrze ja napisze ze to Ty rozwiesiłes za każdym razem kiedy przychodziles do pracy

XYL
@XYL

Wiesz o tyle Cię zaskoczę ze do przełożonego sama wysłałam e-mail jaki firma ma z filmikiem. Wiec jeśli rozwieszałes coś w Krakowie to dobrze świadczy o tobie. Ze nie zgłosiłeś tego nikomu. Przygotuj się na ciekawe pytania przed sądem. Bo zapewne będą dla Ciebie ciekawe

@XYL

Chyba hejterku o czymś nie wiesz. A mianowicie o takiej samej sytuacji w Warszawie. W wykonaniu tej samej osoby.

Serio taki żenujący jesteś

Zapomniałeś chyba skonsultować z prawnikiem publikacji zdjeica bo naruszyłeś kilkanaście przepisów w zakresie publikacji miejsc w firmie. Ale dowiesz się o tym na sprawie

@Serio taki żenujący jesteś

No widać jak hejter piszę to az miło przedstawić to w sądzie. Nieznajomość prawa aż szkodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Nazwa.pl - Kraków

• Jak się pracuje w Nazwa.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Nazwa.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nazwa.pl?

Nazwa.pl