Opinie o Allia Sp. z o.o. w Końskowola

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Allia Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Allia Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Allia Sp. z o.o. w Końskowola

Stefan Nowy wpis

Nic ciekawego ,najniższa krajowa bez perspektyw .Odradzam, a pracodawcę proszę o nie usuwanie prawdziwych komentarzy i wprowadzanie ludzi w błąd.

Jakie wartości są cenione w Allia Sp. z o.o.?

Marek Nowy wpis

O, to super ze szkolą osoby bez doswiadczenia, bałem się ze bez tego nie dostanę nigdzie pracy a tu widzę ze sami szkolą. Aż chce się składać cv

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Monter do pracy w Końskowola. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Allia Sp. z o.o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

pracodawca Nowy wpis

Tak, prawda. Poszukujemy pracowników na wszystkie stanowiska. Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i poziomu kwalifikacji. Oferty są dostępne również dla kandydatów bez doświadczenia, których możemy przeszkolić.

Firma Allia Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Mistrz produkcji. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Ciekawy

Niedawno było ogłoszenie na magazyniera, montera i spawacza. Warto aplikować ? czy odpuścić ? Dużo roboty ? Jaka atmosfera, kierownictwo ? Wymagania nie za wysokie ale i wynagrodzenie najniższa krajowa.

@Ciekawy

Wynagrodzenie jest uzależnione od poziomu kwalifikacji i doświadczenia.

Ile tam spawacz zarabia ?

Grosze
@Michał

Najniższa krajowa

@Grosze

Skąd ma pan te informacje?

Byly

Nic ciekawego

@Byly

czy możemy wiedzieć, dlaczego nie ciekawe?

Spawacz

Dziś na necie poszukiwali technologa, spawacza i montera. Ktoś wie więcej coś o tej firmie ? Jakas duża rotacja i nędzna pensja - 2800 dla inżyniera technologa

Sebastian
@Spawacz

Może jest to pensja tylko na początek zatrudnienia a z czasem uległaby zwiększeniu? Napisz, czy jest w ogóle na to szansa, aby pracodawca ten z czasem zwiększył poziom wynagrodzenia. Chętnie to za Twoim pośrednictwem ustalę. Możesz mi to napisać? Będzie mi miło, jak dalej będziesz aktywny w tym wątku.

Spawacz
@Sebastian

Właśnie ja się próbuje dowiedzieć jakie tam warunki panują. Czytałem poprzednie wpisy na goworku i wychodzi że tak sobie.W obecnej firmie średnio zarabiam i nie wiem czy tu się pchać.Mam porobione kursy na TIG,MAG i MMA oraz biegła znajomość niemieckiego.

@Spawacz

Witam, wszystkie nasze oferty pracy są za wynagrodzeniem minimalnym ponieważ zatrudniamy pracowników na wszystkich poziomach doświadczenia. Najlepiej przyjść i porozmawiać. N.p. spawacz z dodatkowymi godzinami zarobi ponad 4000 netto

BYYŁY
@Spawacz

nie wiem, czy bym się zdecydował jeszcze raz tam pójść, pracowałem tam prawie rok i bez żalu opuściłem tę firmę, opłaca się tam pójść , jeżeli jesteś niedoświadczony, jeżeli masz jakieś pojęcie to lepiej nie zawracać sobie głowy, bo kasę dostaniesz, może 50 złotych miesięcznie więcej, czyli nic. cóż tu napisać, Francuz chce mieć pracowników za pół darmo, śmieszna jest jego żona, która jako asystentka administracyjna zachowuje się jak dyrektorka, francuz z żoną traktują wszystkich jako potencjalnych złodziei i w którymś momencie jest to bardzo męczące. Dobrze, ze tam nie robie, pocelowałem lepiej

Marcel

@ciekawy a mógłbyś zdradzić gdzie takie oferty były ?

Ciekawy
@Marcel

Proszę https:(usunięte przez administratora) oraz na pracuj pl. Zarobki podawali wcześniej do 3500pln brutto

Porazka
@Ciekawy

3500? 17 brutto na umowie zlecenie przez 3msc, obiecuje 22-23zl a jak przychodzi co do czego to złotówkę z wielką łaska podnosi. (usunięte przez administratora) O godz 7:01 idzie za toba i patrzy czy juz szlifujesz Szkoda czasu na takie firmy

@Marcel

www.allia-europe.pl

@Porazka

Jezeli tak byla znacy ze nie byles na pozomie, bo inny dale pracuje i otrzymuja podwyszka.

zadowolony

Szkoda, że osoby którym nie do końca pasuje praca w firmie tak ochoczo dzielą się tym na forum. Generalnie to dobry pracodawca ale ludzie zadowoleni pracują i tu rzadko zaglądają.

@zadowolony

Dziekuje, dobrze mówisz, ludzie, którzy pracują, nie narzekają

Typ

Jeśli ktoś chce się tutaj zatrudnić to odradzam To co na rozmowie kwalifikacyjnej się dowiadujesz a to co kierownik każe to dwa różne światy. Dostajesz zjebe za to że palisz papierosa bo to przecież dla kierownika nie jest przerwa żeby palić. Przysługuje ci 20min przerwy, ale są równi i równiejsi bo kierownik zaraz po godz 8 robi sobie przerwę na kawę która trwa 20min a następna obiadowa nawet się ciągnie do 40min a ty masz się zmieścić w 20. Zamiast spawać to ty robisz monterke bo tak sobie życzy kierownik A na rozmowie była mowa o czymś innym. Umowy śmieciowe przez pół roku, za grosze że na kasie w sklepie więcej zarobisz I tak się nie o (usunięte przez administratora) ODRADZAM, strata czasu

Drodzy panstwo dobra firma jesli wchodzicie w zawód z czasem im więcej umiecie tym mniej zarabiacie po kilkunastu latach pracy możecie liczyć na 50 groszową podwyżke śmiech na sali nie zapomnijcie najpierw porozmawiac z secretarką potem z prezesem bo ona juz tam żądzi na koniec można powiedzieć ta firma to kuznia talentów nauczyć się i dalej w świat powodzenia

Nicki

Dno i kilometr mulu

Zostaw merytoryczną opinię o Allia Sp. z o.o. - Końskowola

• Jak się pracuje w Allia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Allia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Allia Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Pożowska 13
    24-130 Końskowola