Sekret Smaku

Opinie o Sekret Smaku

Zuzanna

Kochani, padły tu informacje o dniu próbnym, w wyniku rekrutacji. Czy to jest płatne z ich strony? Mam już nieprzyjemne doświadczenia z inną firmą, chciałabym uniknąć powtórki. W jednej z ofert dla kasjera piszą też o benefitach pracowniczych, co wchodzi w ich skład? I czy po tym dalszym, miesięcznym okresie próbnym jest już umowa na stałe?

@Zuzanna

Dziękujemy za Pani pytania i podzielenie się obawami dotyczące procesu rekrutacji i zatrudnienia w naszej firmie. Chcielibyśmy wyjaśnić kilka kwestii: Dzień próbny: Tak, zgodnie z naszą praktyką, dzień próbny jest płatny dla kandydatów. Jest to standardowy proces, który pozwala nam dokładnie ocenić umiejętności i potencjał kandydata. Jednakże warto podkreślić, że w naszej firmie stawiamy na uczciwość i przejrzystość, więc wszelkie informacje na ten temat są wyjaśniane kandydatowi przed rozpoczęciem dnia próbnego. Benefity pracownicze: Oferujemy różne benefity pracownicze, które mogą obejmować premie uznaniowe oraz korzyści, takie jak tańsze posiłki np dla pracowników naszej restauracji . Szczegóły dotyczące benefitów są zazwyczaj dostarczane pracownikom po zatrudnieniu lub w trakcie procesu rekrutacji. Umowy : Po okresie próbnym, wychodzimy z propozycją w zależności od preferencji drugiej strony oferując umowę o pracę lub zlecenie. Jesteśmy nastawieni na uczciwość i profesjonalizm w naszych procesach rekrutacji i zatrudnienia, i chcemy, aby nasi pracownicy czuli się pewnie i komfortowo w naszej firmie. Jeśli ma Pani jeszcze jakieś pytania lub obawy, zachęcamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli je wyjaśnić i rozwiać wszelkie wątpliwości.

@Sekret Smaku

I ile jest płacone za ten dzień próbny? Normalnie tyle samo, co zarabia za dniówkę pracownik? Jeśli chodzi o umowę po okresie próbnym, to można się spodziewać tego, że będzie ona na czas nieokreślony? Myślę, aby złożyć tutaj swoją aplikację.

Myro Nowy wpis

Bardzo fajna placówka

Nadia Nowy wpis

Witam, czy ktoś z was pracuje w restauracji na ulicy Bociana? :) Śledzę social media firmy, ale żadne oferty się nie pojawiają :( Lokal na tej ulicy jest chyba największy w Krakowie, więc może akurat potrzebują dodatkowych rąk do pracy? Chodzi mi o stanowisko na kuchni lub jako sprzedawca. Za to widziałam, że organizują bardzo dużo ciekawych akcji. Teraz trwają wydarzenia związane z żywą szopką, ostatnio były jakieś szkolenia dla pracowników. Czyli firma dba o rozwój pracowników? Jak praca wychodzi pod względem zarobków? Czy oferują umowę o pracę? :)

Alicja Nowy wpis

Prawie od poczatku powstania kiosku ( nr 66) Sekretu Smaku , na Starym Kleparzu , jestem wielbicielka jego smakow. Z przyjemnoscia robie tam zakupy co bardzo tez ulatwiaja panie z jego obslugi . Jednakze ostatnie przedswiateczne zakupy mocno mnie zadziwily . Otoz , zamowiony wczesniej pakiet produktow , odbie- ralam w przedwigilijna sobote . Czescia zamowienia byly roladki wolowe- bylam zaskoczona gdy do owych roladek (10 szt) dolozono mi i doliczono ponad 1 kg sosu w cenie 79 zl/kg , taka tez byla cena kg roladek . W sumie ponad 3kg zawazyla calosc !!!!! Dlaczego bez zgody klienta , poza jego intencjami- doklada sie i dolicza sos i to jeszcze w cenie miesa ? Nie sprawdzalam zawartosci zapakowanego pakiektu podczas zakupow z oczywistego powodu - ogromny ruch i zamie- szanie w dzien poprzedzajacy wigilie wiec rozpakowywanie szczelnie zapakowanych produktow bylo niemozliwe a poza tym - zaufanie jakim do tej pory darzylam ten sewis jakos nie prowokowal koniecznosci sprawdzania zakupu jeszcze w tak trudnych okolicznosciach . Dopiero w domu sprawdzajac rachunek ( ponad 600 zl ) natknelam sie na pozycje -10 ro- ladek - 240 zl ! ................ Tuz po swietach zapytalam panie z obslugi - ich odpowiedz mnie zdumiala ! - odpowiedzialy , ze maja obowiazek doklada- nia i doliczania sosu w gramaturze 70% wagi roladek , bez sosu roladek sprzedawac nie moga ! Szanowni Panstwo , czyz nie jest to kuriozalne ? Jestem bardzo zdegustowana takimi zasadami , tym bardziej , ze przeciez nie kazdy mogac jesc i lubic roladki wolowe , nie musi lubic i moc jadac sos. Szkoda , ze moje zaufanie i przyjemnosc z robienia u Panstwa zakupow znacznie sie zachwialy.

Rozmowa kwalifikacyjna i praktyka w kliku punktach.

Standardowe

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Sekret Smaku? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Sekret Smaku?

Nasza firma stawia na wspieranie naszych pracowników niezależnie od ich umiejętności i działu, w którym pracują. Naszym celem jest zapewnienie każdemu pracownikowi możliwości rozwoju i pogłębiania specyficznych umiejętności związanych z wykonywanym zawodem. Jesteśmy przekonani, że rozwijający się personel tworzy pozytywny wpływ na funkcjonowanie firmy. Dlatego staramy się tworzyć warunki do nauki i rozwoju, oferując szkolenia, wsparcie i możliwości awansu w miarę postępów w pracy. Nasza firma docenia zaangażowanie i zaufanie pracowników i jesteśmy dumni z zespołu, który wspólnie pracuje nad osiąganiem sukcesów. Dziękujemy za Twoje pytanie i za zainteresowanie naszym podejściem do pracy i rozwoju pracowników w Sekret Smaku.

Krzysztof

Pyszne jedzenie, miła obsługa uprzejmych Pań - w punkcie na Placu na Stawach.

Weronika
@Krzysztof

Fajnie, że tak myślisz, zawsze to pozytywnie świadczy o firmie :D Skoro jesteś zadowolonym klientem, zakładam, że jadasz tam często? Zauważyłeś może jak rotacja wśród pracowników? Pojawiają się nowe osoby czy raczej stała ekipa? ;-)

@Weronika

Pytanie zostało zadane, do naszego klienta, jednak gdyby nie odpisał to podzielimy się naszymi przemyśleniami :) Jeśli chodzi o rotację pracowników, to mamy ogromne szczęście, że w naszym zespole (szczególnie na sklepach)panuje duża stabilność. W naszych sklepach rotacja pracowników jest rzadkością. Nasza ekipa pracuje razem od dłuższego czasu, co sprzyja doskonałej komunikacji i zrozumieniu wewnątrz zespołu. Długoletnie współprace z naszymi pracownikami pomagają nam utrzymać spójność w jakości naszych dań oraz zapewniają naszym klientom przyjemne i znajome otoczenie podczas wizyt w naszych lokalach. Jesteśmy dumni z naszego zgrania i zaangażowania naszej ekipy, która jest jednym z kluczowych elementów naszego sukcesu. Dzięki temu możemy nieustannie podnosić poprzeczkę i oferować naszym klientom najlepsze doświadczenie kulinarno-gastronomiczne. Gdyby była Pani zainteresowana współpracą to prowadzimy nabór na nowe lokalizacje. ;)

@Krzysztof

Cieszymy się, że miło Pan spędziłeś czas u nas na Placu na Stawach i że jedzenie oraz obsługa spełniły Pana oczekiwania! Nasze zaangażowane Panie zawsze stawiają na profesjonalizm i uprzejmość, aby nasi goście czuli się wyjątkowo. Jeśli ma Pan jeszcze jakieś uwagi lub sugestie, które mogą pomóc nam jeszcze bardziej poprawić nasze usługi, zachęcamy do podzielenia się nimi. Nasza ciągła poprawa jakości obsługi i dań jest dla nas priorytetem. Dziękujemy za komentarz i do zobaczenia! :)

Swanheart

Z fasady wygląda na fajną rodzinną firmę. Z moich osobistych doświadczeń wynika to, że szybka ekspansja i otwieranie nowych punktów wypływa negatywnie na sam proces rekrutacji. Brak jasnych oczekiwań i raczej nie można tu mówić o indywidualnym podejściu do pracownika czy kandydata do pracy.

Robert
@Swanheart

To taki zarys sytuacji. A jak to w szczegółach wygląda, co jest negatywnego w ekspansji i procesie rekrutacji? Jakie wymagania wobec kandydata do pracy w kuchni i jaka lista obowiązków oraz oferowane wynagrodzenia? Robiłem, zarówno, jako kelner, jak i pomoc kuchenna, pomagając również w gotowaniu, dlatego zależy mi by się zorientować w temacie.

@Swanheart

Dziękujemy za uwagi dotyczące naszej firmy. Szanujemy wszystkie opinie i bierzemy je pod uwagę w naszych działaniach, aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb naszych pracowników i kandydatów do pracy. Nasza firma słynie z indywidualnego podejścia do pracowników, gdyż pragniemy tworzyć rodzinną atmosferę opierającą się na wzajemnym szacunku i wyrozumiałości dla indywidualnej sytuacji każdego z naszych wspaniałych pracowników. Cenimy ich, bo wiemy jaką wartość wnoszą. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w naszej firmie. Mamy wiele ciekawych możliwości rozwoju i chcemy, aby każdy z naszych pracowników miał szansę się rozwijać oraz osiągać swoje cele zawodowe. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a współpracą z nami, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. :) Pozdrawiamy, SEKRET SMAKU

@Robert

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i oferowanymi stanowiskami. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, jest ono uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia. Standardowe obowiązki pomocnika kuchennego to m.in. przygotowywanie składników, mycie i pakowanie naczyń, dbanie o czystość i porządek w kuchni. Natomiast kelner odpowiedzialny jest za obsługę klientów, przyjmowanie zamówień, podawanie jedzenia i napojów oraz dbanie o czystość stolików. Proces rekrutacji w naszej firmie jest jednoetapowy i polega na spotkaniu z kandydatem. Jeśli jesteśmy zainteresowani, oferujemy dzień próbny. Po jego zakończeniu, jeśli wszystko jest w porządku, rozpoczynamy okres próbnej pracy(około miesiąca).Po tym okresie podpisujemy umowę na rok. Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na Pańskie pytania i zachęcamy do aplikacji. Pozdrawiamy, Zespół Sekretu Smaku

@Robert

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz za zadanie konkretnych pytań dotyczących ekspansji, procesu rekrutacji oraz wymagań i wynagrodzeń dla kandydatów do pracy w kuchni. Co do ekspansji naszej firmy, chcielibyśmy zaznaczyć, że jesteśmy w trakcie rozszerzania naszej działalności i otwierania nowych lokalizacji. To oznacza, że mamy więcej możliwości zatrudnienia nowych pracowników, w tym kucharzy i pomocników kuchennych. Proces rekrutacji w naszej firmie obejmuje ocenę umiejętności kulinarnych kandydatów, ich doświadczenia oraz dostosowanie ich umiejętności do potrzeb naszej kuchni. Rozumiemy, że różnica między stanowiskiem pomocnika kuchennego a kucharza jest znacząca, dlatego też warunki finansowe są dostosowywane do poziomu umiejętności i doświadczenia każdego kandydata. Nie jesteśmy w stanie podać konkretnych zarobków, ponieważ są one kwestią indywidualną, uzależnioną od umiejętności i doświadczenia każdego pracownika. Najważniejsze wymagania, jakie stawiamy przed kucharzami, to: Poczucie smaku i kreatywność: Kucharze powinni mieć wyjątkowe poczucie smaku i być w stanie tworzyć dania zgodne z koncepcją naszej firmy. Umiejętność eksperymentowania i kreowania nowych smaków jest bardzo ceniona. Utrzymanie jakości i powtarzalności smaku: Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom spójności smaków w naszych daniach. Kucharze powinni być w stanie utrzymać wysoką jakość i smak naszych dań każdego dnia. Elastyczność: Praca w kuchni może być dynamiczna i wymagać dostosowywania się do zmieniających się sytuacji. Kucharze powinni być elastyczni i gotowi na różne wyzwania. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy więcej informacji na temat dostępnych stanowisk i przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną, aby dowiedzieć się więcej o Twoich umiejętnościach i doświadczeniu.

Aktualność
Z okazji Dnia Kobiet, mamy dla Was niezapomniany wieczór pełen śmiechu i dobrej muzyki! Kapela Ciupagi i stand-uper Jakub Poczęty zapraszają Was na wyjątkowe wydarzenie. Będzie to wyjątkowa noc, pełna energii i zabawy! Kupcie już dziś swoje bilety i zapewnijcie sobie miejscena tej wspaniałej imprezie! Nie można tego przegapić! Zobaczcie sami, jak wiele emocji i radości może dostarczyć Wam jedna noc! Do zobaczenia na koncercie!" #dzieńkobiet #koncert #Ciupagi #JakubPoczęty #BekaPonadHonor

Aktualność
Tłusty Czwartek za pasem! W naszych sklepach czekają na Ciebie pyszne, ręcznie robione pączki, które rozpieszczą Twoje podniebienie!
Nasza rodzinna firma, bazująca na tradycyjnych przepisach, gwarantuje najwyższą jakość i smak naszych pączków. Każdy pączek jest wypiekany na bieżąco i dekorowany ręcznie. Możesz wybierać ,który przypadnie Ci do gustu:
-klasyk z nadzieniem różanym
-z aksamitnym powidłem śliwkowym

Nie czekaj i zamów już dziś, aby mieć pewność, że Twoje świętowanie Tłustego Czwartku będzie niezapomniane!
Zamawiaj w naszych sklepach stacjonarnych, telefonicznie lub osobiście:)
Do zobaczenia!
tel. 505 028 191
GABRIEL

Dzień dobry Jestem klientem SEKRETU SMAKU, odkąd pojawił się kiosk - restauracyjka na Starym Kleparzu. Wyroby od początku są niezmiennie bardzo smaczne i świeże, jak w domu. Dzięki szerokiemu asortymentowi, nawet najbardziej kapryśny i wybredny klient, znajdzie coś smacznego dla sienie. CHWAŁA WAM Z TO. PRAGNĘ SZCZEGÓLNIE PODZIĘKOWAĆ PANIOM PRACUJĄCYM NA STARYM KLEPARZU, KTÓRE OD WIELU LAT RÓWNIE NIEZMIENNIE SĄ BARDZO MIŁE, SYMPATYCZNE I UŚMIECHNIĘTE. OD KILKU LAT ZWYKLE ZAMAWIAM WASZE WYROBY TELEFONICZNIE. PANIE ZAWSZE Z PRZYJAZNYM GŁOSEM PRZYJMUJĄ ZAMÓWIENIE, CHOCIAŻ ZAMAWIAM PO KILKA PORCJI Z WIELU WYROBÓW - nawet ponad 20. ZAMÓWIENIE ZAWSZE JEST DOKŁADNIE, SOLIDNIE PRZYGOTOWANE A WSZYSTKIE PORCJE OPISANE. DROGIE PANIE JESTEM WAM NIESAMOWICIE WDZIĘCZNY ZA TO I SERDECZNIE PANIOM DZIĘKUJĘ. JESTEŚCIE NIEOCENIONE I NIEZASTĄPIONE. Bez Was, zesechłbym z niedożywienia na frytkę :). JESTEŚCIE PANIE NAJLEPSZĄ REKLAMĄ SEKRETU SMAKU. Właściciela firmy bardzo proszę o podziękowanie tym Paniom w moim imieniu. Dziękuję Wam za to, że jesteście. Gabriel.

@GABRIEL

Dziękujemy za tak miłe słowa i podkreślenie wartości naszych pracownic. Przekażemy je właścicielowi. Z pewnością będzie wdzięczny za takie wyrazy uznania i doceni ich zaangażowanie . Nasze Panie na pewno ucieszą się z tej opinii i będą ze zdwojoną siłą starać się zadowalać naszych gości i okazać im życzliwość. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i za stałe wsparcie. Mamy nadzieję, że nasze produkty będą nadal dostarczać Pani wiele radości i smaku. Pozdrawiamy, SEKRET SMAKU

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Sekret Smaku?

McK

O pracę, choć zawsze najlepiej byłoby b2b. Generalnie to co kto potrzebuje.

Aktualność
Z przyjemnością informujemy, że nasza pierwsza Piekarnia Rzemieślnicza jest już otwarta!
Przywitajcie Sekrety Piekarza tak serdecznie jak Sekrety Smaku :)
Zapraszamy na Plac Beskidy 4
MD

Pracodawca godny polecenia. Rzetelny, terminowy i przede wszystkim otwarty na sugestie i pomysły. Zaangażowanie i inicjatywa są doceniane. Praca tutaj, choć wiąże się z nieustannymi wyzwaniami, jest przyjemnością, dzięki której można rozwijać swoje kompetencje i kwalifikacje.

@MD

Dziękujemy za miłą opinie :) Cieszymy się, że zmiany, które wprowadzamy w sposobie zarządzania są zauważalne i doceniane. Pragniemy, by nasi pracownicy czuli się częścią rodziny, a ich z czasem rosnące kompetencje były nagradzane. Zgrany i lojalny zespół jest na miarę złota.

Klientka

Dzień dobry byłam w Waszym sklepie na Azorach oczywiście pusto gdy poprosiłam panią to ona pisała SMS czekalam5 minut i mnie nie obsłużyła i jeszcze wychodząc zrezygnowana pani zamiast przeprosić to z tekstem chwileczkę

@Klientka

Dziękujemy za informacje. Nasza obsługa jest nieustannie szkolona i motywowana do wysokiej jakości obsługi, dzięki czemu klienci chętnie do nas wracają. Jest nam przykro w wyniku zaistniałej sytuacji. Zwróciliśmy naszej załodze uwagę, żeby była bardziej wyczulona na potrzeby klienta, aby takowa sytuacja nie miała w przyszłości miejsca.

Czy firma Sekret Smaku kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Oczywiście, to nie płeć czy narodowość wpływa na wynagrodzenie, a umiejętności i zaangażowanie ;)

Klient

Jak się można skontaktować z właścicielem restauracji?

@Klient

Dzień dobry, Najlepiej kontaktować się pod numerem 505 028 191. Opisać sytuację z jaką się dzwoni. Informacja zostanie przekazana właścicielowi, który w razie potrzeby skontaktuje się z Panią/Panem. :)

Czy Sekret Smaku organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

oczywiście :) nie ma lepszej inwestycji niż ta w kompetencje

Bernardeta

Jedzenie cudne ciasta wymiatają krokiety i pierogi znakomite żeberka niebo w ustach polecam ten lokal????

Halina
@Bernardeta

To super a czy cenowo przystępnie jak za takie pyszności?

@Bernardeta

Bardzo nam miło :) Zapraszamy ponownie !

@Halina

Pani Halinko, Ceny są różne w zależności od asortymentu. Obecnie posiadamy lunche w kwocie 19 zł oraz zupki z lunchy w kwocie 7 zł Jeśli chodzi o dania z lady to porcja nie przekracza kwoty 30 zł ;) Mamy też wyjątkowe ciasta, których warto spróbować choć po kawałeczku, sprzedawane na wagę :)

Jak długo trwa proces awansu w Sekret Smaku?

To wszystko zależy od konkretnego przypadku osoby, jej zaangażowania i chęci :) Nie ma na to reguły.

Zostaw merytoryczną opinię o Sekret Smaku - Kraków

• Jak się pracuje w Sekret Smaku?

Zobacz opinie na temat firmy Sekret Smaku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekret Smaku?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekret Smaku?

Kandydaci do pracy w Sekret Smaku napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekret Smaku