Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. j.

Opinie o Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. j.

Lidka Nowy wpis

Moi drodzy, szukają właśnie głównej księgowej. Czy to samodzielne stanowisko czy firma ma utworzony dział księgowości? Obowiązków i wymagań trochę mają:) Jak w takim razie wyglądają widełki płacowe? Są adekwatne do wykonywanej pracy? Oferują świadczenia dodatkowe dla pracownika? Premie, możliwość podwyżki za efektywna prace?

nick11 Nowy wpis
@Lidka

samodzielne stanowisko

Iza Nowy wpis
@nick11

Samodzielne w kontekście funkcji czy również otoczenia pracy? zastanawiam się czy to praca w jakimś open space z innymi działami czy może jednak oddawany jest indywidualny gabinet? Zależne to będzie do preferencji?

Witajcie. Czy widzieliście może tę ofertę dla osoby odpowiedzialnej za ubezpieczenia? Zdaje sobie sprawę z tego, że podano również kontakt, jednak przed przeslaniem dokumentów dobrze byłoby moc przeczytać na co konkretnie się aplikuje. Mnie ostatnimi czasy pokazywały się ogłoszenia do księgowości oraz na administracje. Gdzie jeszcze można odszukać inne?

Nowy wpis

Dzień Dobry , firma poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds ubezpieczeń oraz w związku z awansem obecnej Recepcjonistki poszukujemy również osoby na te stanowisko . W przypadku zainteresowania prosimy o złożenie CV lub wystosowanie prośby o przesłanie aktualnej oferty pracy na adres info@schewe.pl . Dziękujemy za zainteresowanie i pozdrawiamy

M.

W firmie jest bardzo duża rotacja, nie szanuje się pracowników, co więcej jest problem z wynagrodzeniem oraz urlopem. Ludzie odchodzą i dalej będą odchodzić. Ewidentnie w firmie od jakiegoś czasu brak elastyczności do panującej sytuacji na rynku. Tą firmą powinien zainteresować się PIP.

@M.

Dzień dobry, W ubiegłym tygodniu zakończyła się kontrola PIP. Kontrola ta nie wykazała nieprawidłowości w działaniu naszej firmy. W razie jakichkolwiek pytań bądź uwag prosimy o kontakt bezpośrednio w Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. j. Z poważaniem, Zespół Schewe

Magdalena
@Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. j.

Czy to był efekt jakiejś skargi na państwa? A może rutynowa kontrola...

@Magdalena

Tak , niestety kontrola odbyła się w wyniku oskarżeń jakie poczynił były pracownik . Naruszenia i nieprawidłowości jakie wykazał były nieprawdziwe i bardzo krzywdzące przez co poniósł odpowiednie konsekwencje .

Daga

Hej. ;) interesuje mnie praca przy ubezpieczeniach, mam doświadczenie i tak w zasadzie udało mi się odszukać te aktualna ofertę dla specjalisty. Mam parę dni na złożenie dokumentów i raczej je podeślę, przed tym jednak może mi ktoś odpowiedzieć o rozmowie i tym jak pracuje się na miejscu? w jaki sposób przyjmowane są osoby nowe i czy często ktoś jest potrzebny? Średnie zarobki są znane?

@Daga

Dzień Dobry, Jeśli nadal jest Pani zainteresowana pracą w naszej firmie, to w tej chwili poszukujemy pracownika na stanowisko w ubezpieczeniach. Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie lub mailowo. Proponuję wysłać CV. Telefon 505 019 705 mail: finanse@schewe.plDobry,

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Montaz drzwi do piwnicy w kamiennicy w firmie Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. j.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Dzień Dobry, Jeśli nadal jest Pani zainteresowana pracą w naszej firmie, to w tej chwili poszukujemy pracownika na stanowisko recepcji. Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie w celu rozmowy na temat warunków pracy lub mailowo, aby złożyć CV. Telefon 505 019 705 mail: finanse@schewe.pl Pozdrawiam

Jak wygląda praca na stanowisku Księgowa w firmie Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. j.? Czy mogę liczyć na więcej niż 6500 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Witam a kiedy można ponownie się spodziewać oferty pracy w biurze? wiem, że przegapiło mi się ofertę na administrację, że dwa miesiące temu była dostępna… mimo wszystko czy może mi ktoś opisać bieżącą atmosferę przy Kartuskiej? Wiem, że poszukiwani są inni specjaliści na dany moment, lecz jak na razie brak mi wymaganych kwalifikacji. Czy z biura istnieje możliwość na taki awans?

Mirosław

Widzę jest kilka ofert pracy. Chce wysłać na sprzedawcę samochodów używanych. W ogłoszeniu jest napisane że dają dostęp do szkoleń. Jak często? Można samemu wybrać kurs branżowy i firma o opłaci? Jest elastyczność w tym temacie?

@Mirosław

Dzień Dobry , bardzo zależy nam na wysokich kompetencjach naszych pracowników , szkolenia odbywają się cyklicznie, zależnie od powstających potrzeb i zmian na rynku , firma opłaca szkolenia a zakres można ustalić indywidualnie .

Pawel
@Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. j.

Bardzo polecam

Da

Dla tego pana klient liczy się tylko do momentu podpisania umowy na naprawę auta, potem zaczyna się totalne olewanie klienta, nieodbieranie telefonów, zwodzenie, okłamywanie, przeciąganie naprawy do absurdalnych terminów, usunięcie lekko wgiętego tylnego błotnika i malowanie zderzaka z jednego tygodnia zrobił się miesiąc!!! Podsumowując - ku przestrodze - jeśli nie potrzebujecie samochodu, to śmiało możecie go oddać do tego człowieka, pomnażając jego majątek a sobie fundując mnóstwo nerwów, stresu i kosztów związanych z korzystania z innych środków transportu. Jak najdalej od tego naciągacza.

@Da

Dzień Dobry , dziękujemy za udzieloną opinię na temat świadczonych usług Blacharko Lakierniczych . Tak niepochlebna opinia jest dla nas ogromnym zaskoczeniem i z najwyższą starannością spieszymy się tę kwestię wyjaśnić ... Celem nadrzędnym właściciela Rafała Schewe jest świadczenie usług na wysokim poziomie . Firma obecnie kończy nową inwestycję jaką jest nowoczesny obiekt blacharsko lakierniczy wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia do napraw samochodów powypadkowych . Jakość i terminowość napraw jest naszym priorytetem , Ku ogromnemu zaskoczeniu doczytujemy się o braku profesjonalizmu , mataczeniu i terminowości . Nasza firma nie przetrzymuje bezpodstawnie samochodów w naprawie , wspomniane uszkodzenie realizujemy w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych a samochód zastępczy przekazujemy nieodpłatnie . Prosimy o doprecyzowanie w jakiej lokalizacji dokonała/dokonał Pani /Pan naprawy ( zlecenia naprawy , gdzie został odstawiony samochód) ... Zespół Centrum Obsługi Samochodów Rafał Schewe sp.j.

Tomi

profesjonalne usługi lakiernicze, uczciwi i punktualni

Czy urlop w Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. j. jest płatny 100%?

Tak, urlopy w Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE są płatne.

Mały

Wszystko ok.polecam

S. Wach

Szybko, rzeczowo i profesjonalnie, polecam.

Katarzyna Walczak

FACHOWOŚĆ !!!! To najwyższa wartość w tej firmie !!! ????

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. j.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Miki

Nie jest rozwiązany w żaden sposób. Na jakiej formie zatrudnienia jesteś? Nie oddają ani nie wypłacają. Z wielką łaską za 2 pracujące soboty oddają jeden dzień wolny. Jest to żenada. Chłopaki z wielkimi nadgodzinami grosza nie dostali

Przed rozmową rekrutacyjną z obecnym pracodawcą natrafiłem na liczne wpisy sfrustrowanych pracowników, coś przerażającego jak można hejtować, przecież to musi pisać ciągle jedna i ta sama osoba. Uważam, że powinna mieć choć trochę krztyny godności i wyjaśnić tą nienawiść i opluwanie byłego pracodawcy. Niestety do tego potrzeba odwagi. Niestety w tym przypadku można domniemać raczej z brakiem umiejętności radzenia sobie w stresie i w kontaktach międzyludzkich. Myślę że były pracownik taki właśnie jest.

To się tam zatrudnij i napisz jak wrażenia po okresie próbnym ????

Zniesmaczona

Czytając ostatnie opinie,mam wrażenie, że pisze to jedna osoba. Jak Ci nie wyszło tam w pracy,to może nie wina pracodawców a pracownika. Za ściemnianie nikt nie placi. Jestem klientką od kilku lat, zawsze mila i sympatyczna obsługa. Szefostwo poznałam osobiście. Nie mam żadnych zastrzeżeń, przeciwnie sympatyczni,znają się na swojej robocie. Polecam,pozdrawiam

Jestem pracownikiem tego salonu, pracodawcy pełni uśmiechu, bardzo pomocni. Pracuje tam z dużą przyjemnością i z czystym sumieniem polecam ten salon

na szczęście już tam nie pracuje

to co się dzieje w tej firmie nadaje się do scenariusza na remake kultowego Misia; wtedy było czy się stoi czy się leży 2 tysiące się należy, tutaj jest niezależnie od tego co zrobisz, zawsze jest źle, a jakby było rzeczywiście źle, dawno już byś nie pracował; byłem świadkiem wielu "kultowych" dialogów i sytuacji, z nieśmiertelną premią na czele; najmniej do śmiechu jest ludziom, którzy tam po prostu muszą pracować, pozdrawiam wszystkie zmarnowane twarze;

Jaki jest wkład kierownictwa Centrum Obsługi Samochodów Schewe i Synowie Sp.j. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. j. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. j.