Centrum Obsługi Samochodów Schewe i Synowie Sp.j.

Gdańsk

Opinie o Centrum Obsługi Samochodów Schewe i Synowie Sp.j.

Siara - szef wszystkich szefów. 2012-02-13 21:01:36
Ten tekst chyba sam (usunięte przez administratora)pisał. Stres to codziennośc, a pani (usunięte przez administratora) z całym szacunkiem dla jej wieku i pracowitości wprowadza taki zamęt, że nawet dyrektor nie wie co ma jeszcze za słubki i zestawienia stworzyc, aby klienci walili tam drzwiami i oknami, płacili i nie pytali za co - grunt, że dużo. Marne wynagrodzenie oraz premia, która wpisana jest w umowe o pracę jest rzadko wypłacana, a jeśli już to pod stołem bez odprowadzenia wszystkich składek i podatków od niej. Ogólnie nie polecam jako docelowe miejsce pracy, ponieważ tym szefom ciągle jest mało,a ludzie są traktowani bez poszanowania jak murzyni.
Joana Darc 2012-04-19 13:59:19
ale się uśmiałam.faktycznie to wszystko prawda....najlepiej jak wypłaca się pod stołem, bo wtedy kasy nie trzeba płacic :))) nieudacznie prowadzona firma, ale najgorsze jest to , że wykorzystują ludzi jak maszynka.
Masakra Oskubana 2013-01-26 08:51:59
Istnienie " takiego" podmiotu mogło się zdarzyć przed XV wiekiem
oczywiście przed naszą erą.Zasada wydymać klienta z uśmiechem.

I tak Fabryka w Tychach długo wytrzymała przez takich przedstawicieli fabrycznych.
na szczęście już tam nie pracuje 2013-03-09 08:12:44
to co się dzieje w tej firmie nadaje się do scenariusza na remake kultowego Misia;

wtedy było czy się stoi czy się leży 2 tysiące się należy, tutaj jest niezależnie od tego co zrobisz, zawsze jest źle, a jakby było rzeczywiście źle, dawno już byś nie pracował;

byłem świadkiem wielu "kultowych" dialogów i sytuacji, z nieśmiertelną premią na czele;

najmniej do śmiechu jest ludziom, którzy tam po prostu muszą pracować, pozdrawiam wszystkie zmarnowane twarze;
kaśka 2013-08-16 14:57:29
Chcesz mieć złoma jedż do ich serwisu. Wymienią dobre części na
"lepsze". Kompletny brak zarządzania i wiedzy. Wymiana opony 1 szt. 45 minut. Dobrze, że na kierownicę jej nie założyli chociaż mili dużo czasu, a wszystko tu się może zdarzyć.
Pamiętam jak klient podjechał do sprawdzenia z klimą.
Rozpierdzielili ją całkiem , bo się okazało ,że ich sprzęt był do bani.
2013-10-01 14:41:26
A ja polecam Schewe wszystkim tym , którzy chcą pracować. Dla Was problem jest taki , że właściciele pracują w każdym z działów i obiboka szybko wychwycą. Ciekawy jestem ile firm już zmieniliście? Piszecie o niskiej jakości w serwisie a to Wy przecież naprawiacie =naprawialiscie .Jestem klientem od 5 lat i serwisuje 15 samochodow z zadowoleniem , oczywiście z epizodami w innych serwisach miałem również przyjemność lecz rozwiązanie problemu znalazłem tylko w Schewe w Cromie kiedy padl silnik tylko oni zamiast wymieniac wykrecili ucieta srube oszczedzilem 4500, pomoc w Niemczech w serwisie itd. zatem czytając komentaze zdecydowanie protestuje przeciwko głupocie ludzkiej
Mechanik 2014-03-24 18:18:59
Zatrudniłem się w schewe poszukując pracy jako mechanik było to może z rok temu.
Perspektywy piękne podstawa dojazdówka premia. Jak przyszło co do czego brak blokad rozrządu do sztandarowych silników Fiata robienie aut zastępczych i kolegów szefa bez zleceń. Po spotkaniu z Panem K "siarą siarzewskim" vel podciągnę spodnie i naciągnę marynarkę i jego patentem na wszystko żyć się odechciewa. Najlepiej wszystko na silikonik zrobić. Bardzo dużo ludzi przewija się przez firmę. Większość mechaników wali bro w szatni %%% i pali fajeczkę nie mając czasu na pracę. Nie polecam jako docelowego miejsca pracy. Po zwolnieniu się potrzeba min 2 miesiące aby dojść do siebie.
Klient Punto 2015-03-04 22:09:37
Wykonywałem serwis - przegląd samochodu na 60 tys. km. Zorientowałem się w cenie u doradcy serwisowego. Później jak przyjechałem okazało się że doradca już nie pracuje ale bez problemu obsłuży mnie ktoś inny. Upewniłem się ile kosztuje. Po wykonanym serwisie przychodzi do rozliczenia i nagle cena jest wyższa. Próbuje od osoby obsługującej mnie dowiedzieć się czym to jest spowodowane. Obsługująca mnie osoba - Schewe Krzysztof ( odczytałem z dokumentu po usłudze ) odpowiedział że okej ale to cena netto i 23 % doliczamy. Jednym słowem dałem się zrobić w jajo. Serwis w miarę ale warto dopytać o cenę ostateczną bo można się "przejechać". Korzystałem z usługi w listopadzie 2014. Punto jeżdżę dalej ale "niesmak" pozostał ...
Lukarek 2015-07-10 16:10:14
Pojechałem bo teraz mam najbliżej. Byłem w końcówce maja 2015. Jest O.K. Mogę tak powiedzieć bo przejechałem ponad 750 km i jest O.K. Nie stuka - było coś w zawieszeniu mojej Brawki. Postarali się i wcale nie wyszło drogo jak na autoryzowany serwis i oryginalne części. Może dam się przekonać do autoryzowanych
limak 2016-01-14 12:04:35
Ludzie tam teraz naprawdę dużo się zmieniło. W biurze nowa załoga i zupełne inne podejście do klienta. W porównaniu do tego co było wcześniej to niebo a ziemia.Sama tylko ilość samochodów na hali i przed serwisem daje do myślenia,że klienci chyba się przekonali.
Parobek do burning 2016-05-31 10:57:36
Dawaj chłopie do pracy, tu cały czas szukają. Jeleni potrzeba do roboty najlepiej za darmo. Jak lubisz być oszukiwany to polecam.

Jeden z tych co idzie z uśmiechem do pracy :-((((((
Król Maciej II 2016-06-28 20:24:27
Serdecznie nie polecam. Kiedy firmę prowadził Pan Zdzisław Schewe to była zupełnie inna firma! W tej chwili praca w tym miejscu jest wyłącznie dla zdesperowanych lub nie mających innego pomysłu na siebie. Pieniądze marne, atmosfera do chrzanu. O szacunku do pracownika nie ma nawet co marzyć - chyba, że jest się 'wazeliniarzem'.
lukarek 2016-06-30 20:09:52
A Ty co? Król Maciej II Wazeliniarz. Skoro tam jesteś
aj 2016-08-01 14:17:22
Wiecie czy niedługo pokaże się u nich jakieś ogłoszenie pracy? Na pewno jest szansa na to, żeby znaleźć u nich zatrudnienie, bo każdemu odpowiadają bieżące warunki jak i atmosfera. Ciekawe tylko jaka wypłata
Zostaw swoją opinię o Centrum Obsługi Samochodów Schewe i Synowie Sp.j. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Obsługi Samochodów Schewe i Synowie Sp.j.