Nittan Euro Tech Sp. z o.o.

Opinie o Nittan Euro Tech Sp. z o.o.

Pitter

Firma jest tragiczna, a osoby które się godzą na prace bez przerwy są po prostu śmieszni. Przerwa oczywiście w teorii jest ALE wyobraźcie sobie taką oto sytuacje: Zatrudniasz się w owej firmie, zaczynasz pracować, mijają 4h a tu nikt na przerwę nie idzie. Pytasz kogoś kiedy jest- tylko wzrusza ramionami. Jak możesz sobie wyobrazić możesz być nieźle obgadany przez pozostałych "kolegów" gdy zaczniesz wybierać nie na "oficjalną" przerwę. A przyczyna braku przerwy jest prozaiczna- cały czas jest produkcja, nie można jej zatrzymać, bo liczy się hajs. Ludzie przepracują tam chwile i się zwalniają. Ale nie chodzi tu o lenistwo czy brak ambicji, tylko o szanowanie się jako człowieka. Dlatego oceniając ową firmę mogę tylko współczuć nowo przyjętym osobą. Za tak niską płace i katastrofalne warunki praca jest fatalna. Dodatkowo praca przez pośrednika, gdzie nie licz na zatrudnienie przez zakład, ponieważ pracodawca przy zatrudnianiu poniżej 20 pracowników kieruje się innymi zasadami Kodeksu Pracy. Także podsumowując zakład oceniając w skali 0 do 10, mogę z czystym sumieniem wystawić 2. Kierownik Sz.Janusz really funny man also when he used english.

robol

Tragedia...

rysio

Kogo kolego masz na myśli "Filar Nittana" ??? :) Bo tam chyba nie ma pracownika który miał by aż taką wiedzę w głowie żeby był Filarem tej firmy :)

hello

O ile jesteś Beduinem to zapraszamy:-). Będziesz odwalał robotę w trzech działach i będzie git. W końcu studenci muszą się wykazywać he he. Tylko nie myśl że firma Cię zatrudni. Słyszałem że filar Nittana się zwolnił i jest żałoba w pracy:-). Oj będzie się działo bez niego. Z dala od tej firmy oj z dala!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Nittan Euro Tech Sp. z o.o. na stanowisko Operator Maszyn? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
ktoś

Najlepsze jest to że jest tam taki studencik co trzyma wszystko w kupie. Niby do pomocy a gdyby nie on to zakład leży pod względem planowania. Jest moc bo czegoś takiego nie widziałem. Pociąga za sznurki parę osób i dlatego jest wielki bałagan. Obiecuje się wiele a potem"dziekujemy Panu no ale musimy Pana zwolnić". Firma trzymają starzy pracownicy. Bo nowi albo dostają tyle roboty na początek że szok i nie wyrabiaja albo robią i są zwalniani po roku bo lepiej dla firmy zatrudnić kogoś nowego przez pośrednika za 1800 niż komuś dac 100 zł podwyżki brutto(jak zasluzy oczywiście). Niestety nie polecam tej firmy. Pracowałem tam i wiem co piszę.

meczennik

no normalnie nie ma przerw! w teorii oczywiscie sa,ale w praktyce przerwe masz po 8 godzinach dniowki heh.sprobowalbys powiedziec,ze idziesz na 20 min.na przerwe..moglbys juz z niej nie wracac.lepiej w lesie w nocy drewno rabac niz to cos.Kasa mala,a przez 8 godzin jest bieg prawie we wszystkim

wyjebane

Malo tego ze nie ma przerw firma nie zatrudnia przez zakład kasa mala (usunięte przez administratora)

mistrz

Wszystko prawda nie polecam bo ludzie co się przyjmują zmieniają się jak rękawiczki. Co chwilę nowa oferta pracy dla operatorów. Ciekaw dlaczego...

stefan

100% prawdy wszystko powyzej.Straszna obluda I pogarda brygadzistow do nowych pracownikow,(usunięte przez administratora)brak nawet 5 min.oficjalnej przerwy mowi samo za siebie.brrr

ania

ja tez znalazlam ta sama oferte zatrudniaja tam kobiety? na ile zmian pracujecie?

bial

Nic się nie zmieniło niestety, powyższe posty są prawdziwe i aktualne.

Matt

Mógłby mi ktoś napisac na czym polega praca operatora maszyn? Znalazłem ofertę pracy z Nittan, ile można zarobic, jak wygląda praca, ile zmian albo czy jest 4brygadówka. Czy szanują pracownika, jak to wygląda na dzień dzisiejszy.

wojtas

Nie znam drugiej takiej firmy w której nie ma przerwy w pracy, bo linia idzie cały czas i trzeba pilnować żeby nic nie stanęło (przecież sztuki się liczą). Ludzie jedzą tam przy szafkach jak świnie, chowając się przed kierownikami. Brakuje organizacji, ludzie nie chcą się sprzeciwiać bo się boją o prace.

skośnooki

Wszystko to prawda. Obiecują niewiadomo co a prawda jest całkiem inna. Ludzie pracują tam po rok i dalej przez pośrednika a pracodawca obiecuje co innego. Jedzenie przy maszynach to normalka.Firma za dużo srok chwyta za ogon i jest duży zamęt. Sami się gubią. Ogólnie miodu nie ma 1800 na rękę przy 3 zmianach.

nowy

Japońska firma w której pracuje się po chińsku - takie jest moje zdanie. Przełożeni mówią o doskonałości i perfekcji(usunięte przez administratora)

abcdef

ta firma to jedna wielka porażka!!!!!pseudo kierownik produkcji jest mistrzem w skłócaniu załogi!!!większość brygadzistów to osoby które dobrze liżą rów!!!brak przerw ,operatorzy spożywają śniadania przy maszynach, kasa dla jednego dobra dla drugiego zła (zarobki oscylują w granicy 2000 zł.netto), jeżeli chodzi o samą pracę nie jest zła lecz atmosfera panująca w tym zakładzie niszczy wszystko!!!dużo nowo przyjętych osób, popracuje parę dni i po prostu się zwalnia.

długopis

pracowałem tam kiedyś, niedługo. Chłopaki jedzą przy maszynach, nikt nie upomina się o przerwę,pracują w weekendy do wybrania w tygodniu, żenada. Kasa mała, ogólnie z mojego punktu widzenia dziwny dosyć zakład.

Tomi

A jakie zarobki na początek ?

chlopakdobicia

Pracowałem tam kiedyś. "Kierownik" produkcji, hmmm, poza tym, że na niczym co z produkcją związane się nie zna i skłóca pracowników bo jak sam powiedział " ludźmi skłóconymi lepiej się zarządza", to gość całkiem ok do pogadania. Jeśli chodzi o ekipę pracowników "fizycznych" to ludzie całkiem spoko ( ja przynajmniej miałem takie odczucia). Osoba z największa wiedzą (zaraz po dyrektorze) to inżynier Marcin Ż, niesamowite jaką prace gość tam odwala. O reszcie nie chce mi się pisać bo dużo tego. Banda koleżków, która woli zatrudnić kolejnego koleżkę niż kogoś z zewnątrz.

nowy

Witam, czy możecie napisać o pracy w tej firmie czy warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Nittan Euro Tech Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Nittan Euro Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nittan Euro Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Nittan Euro Tech Sp. z o.o.