HTL-STREFA S.A.

Opinie o HTL-STREFA S.A.

Rrrr

Ryszard atmosfera w tej corpo jest tak jak śpiewał stonoga, polaczki głupie głupie sami się wykończycie i tak jest właśnie w htl h.... Jo.... Wo ale każdy musi się na własnej skórze przekonać aby wyciągnąć odp wnioski

Roboti

W innych działach panienki mieli dość to cyk i gdzie indziej swinke podłożyli i tak lipa jest Gut bay htl, gut alles.

Ryszard
@Roboti

Widzę że pracujesz w Htl-Strefa, powiedz w takim razie coś o atmosferze w pracy. Dobrze dogadujecie się między sobą? I jakie jest podejście pracodawcy do pracowników?

Waldi

No bo dali nowa kierowniczke mobberke z innego dzialu uli wszystko ro... La takie to polskie w polszy

Adriann

Miałem iść tam do pracy ale wybrałem inny zakład z tego co się dowiedziałem to ostatnio były podwyżki oczywiście nie dla wszystki dla 2-3 osób także życzę powodzenia z takim podejściem do pracownika .

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Quality Assurance Specialist – Customer Support w firmie HTL-STREFA S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w HTL-STREFA S.A.?

Jurgen

Najniższa + 100 zł brutto. Pracujesz w weekendy i święta. Wybór należy do Ciebie :)

Beata
@Jurgen

Hm, a czy za pracę w weekendy i święta jest jakaś dodatkowa stawka? Czy to całe wynagrodzenie? Czy jakieś premie obowiązują w HTL-Strefie? Lub inne benefity?

Qweerty

No to sztos przy maszynie 50, masakra sobaki dadzą rade

Johnywo

Arbeitslager i tyle, ile tam stopni mieliście dzisiaj na produkcji detali, słyszałem że 50, masakra kondolencje

@Johnywo

Mogło być coś koło 40/45 stopni. Na codzień jest 30/35stopni

Jacolwuzek

Chodzi info ze 45i będzie feier

Dodoli

A jak z temp. Na wtryskarkach w ludym było 30 stopni to pewnie dzisiaj jest 50 masakra

Fatima

Za taką kasę to teraz tylko swołocz tam pracuje jak nazwać to praca,(usunięte przez administratora)

Kidawa

Post zginął i odp. brak, co z tymi dzikimi palarniami przebieralniami, nie każdy przecież musi być biernym palaczem.

Gosc

Proponuję nie utrwalać naszych wizerunków przy pomiarze temperatury przy wejściu co twierdzi ochrona że jest robione - Rodo Rodo Rodo, poza tym nie wiemy jakie to jest urządzenie i jakie posiada kwalifikacje, a może wzrok nam uszkodzi nie wiemy tego. Kurcze wymagacie przestrzegania zasad prawa, a sami je naruszacie.

Rodo
@Gosc

Nagrywać i robić zdjęcia możesz każdemu tylko nie możesz ich udostępniać w sieci.Zanim coś napiszesz to poczytaj

@Gosc

Informujemy, że spółka nie utrwala wizerunku osoby, która ma mierzoną temperaturę. Obraz z kamer jest jedynie wyświetlany w trakcie pomiaru na monitorze w kabinie pomiarowej oraz na ekranie w Portierni. Portier widzi zatem na bieżąco przeprowadzane pomiary, natomiast obraz twarzy nie jest w żaden sposób zapisywany.

Czypracownicy z Ozorkowa sa dowozeni do Lecxycy

@Anonim

Dzień dobry, cieszymy się, że rozważa Pan/Pani współpracę z HTL-STREFA, to dobry kierunek. Tak, w HTL-STREFA organizujemy bezpłatny transport dla naszych pracowników na wyznaczonych trasach: Kutno-Łęczyca, Krośniewice-Łęczyca, Kłodawa-Łęczyca, Ozorków-Łęczyca. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z działem HR, a także odwiedzenia naszej strony internetowej https://htl-strefa.com/kariera/, na której znajdują się wszystkie aktualnie otwarte projekty rekrutacyjne.

Darek szlifiernia Łęczyca

Kiedy impreza integracyjna w Agawie?

Łukasz

Co sądzicie o pracy w htl , jaka jest atmosfera? Czy warto aplikować?

Kurka
@Łukasz

Jeżeli chodzi o pracę w Ozorkowie nowi więcej zarabiają ( tym bardziej młodzi bez podatku ) jak starzy pracownicy z doświadczeniem, coraz więcej obowiązków . Premie są zabierane zawsze jest powód żeby zabrać, dodatkowo praca na nogach 12h . Obiecywane podwyżki których w rezultacie nie ma gdyż co roku maja być po nowym roku ale jeszcze nikt nie wie jaki to będzie rok :( Babki nawet pożałowali w tym roku na święta

J23
@Kurka

"Szefostwo" na pytanie czy będą babki, odpowiedziało nie, bo daliśmy niedzielę wolna... tyle że z naszych urlopów. Szok normalnie, taka chojnosc.

Widzę że nie ma sensu iść do tego zakładu .Z tego co widzę opinie nie zmieniają się od lat , a znajomi którzy poszli tam tylko na chwilę mówią że od ludzi jest wymagane tyle że nie jest się wstanie fizycznie wytrzymać . Płaca to już inna para kaloszy , można dostać więcej niż ktoś kto pracuje 5 lat :)

Były
@Tomek

Nie zdziwię się że za kilka lat większość pracowników tych szarych będzie miała choroby i powikłania. Zakład to prawdziwy katorżniczy (usunięte przez administratora) i wiem co mówię, a ci w wysokich stanowiskach tylko podkręcają tempo, żeby jak najwięcej w szybszym czasie to zrobić. Marnie to widzę tym bardziej że ich kapitał jest w zagranicznych rękach.

Jesteście badani alkomatem w firmie?

Pp

Bylo ogloszenie na planiste? Czy wiadomo czy juz kogos zatrudnili, bo ogłoszenie znikło?

Magda
@Pp

Rekrutacja nadal trwa. Ogłoszenie jest na pracuj.pl

@Pp

Szanowny użytkowniku @PP, cieszymy się, że śledzisz naszą stronę internetową i ukazujące się na niej ogłoszenia rekrutacyjne. Ogłoszenie na stanowisko Planisty jest opublikowane a proces rekrutacji w toku. Jeśli posiadasz wymagane kwalifikacje zapraszamy do aplikowania poprzez zakładkę Kariera, https://htl-strefa.com/kariera/ bądź portal Pracuj.pl.

Pp
@HTL-STREFA S.A.

Czy zostal ktos juz wybrany? Bo nie dostalem odpowiedzi

szarak

Tu kolego się mylisz. Z ostatnich informacji trwają gorączkowe poszukiwania terenu do wynajęcia na parking dla pracowników. Z nieoficjalnych informacji barierą są oczywiście pieniądze. Gotowi są za dzierżawę zapłacić nawet 500 PLN miesięcznie jeśli parking będzie utwardzony. Niestety właściciel ich wyśmiał i dopytał się czy potrzebują tylko 2 miejsca parkingowe. Słyszałem nawet, że będzie propozycja, aby parkować samochody na parkingu przy zakładzie w Łęczycy, a później autobus przywiezie ludzi do Ozorkowa. W oczekiwaniu na autobus w Łęczycy ( żeby się nie przeziębić) będzie można zjeść śniadanie w ładnych nowych stołówkach, wypalić papieroska w nowych automatycznych palarniach czy nawet umyć i przebrać się w przestronnej szatni. Po wyjściu z autobusu nie trzeba będzie się już przebierać, wychodzić na śniadanie czy na papieroska. To się nazywa efektywne wykorzystanie czasu pracy pracownika, a nie jakaś dyskryminacja czy wyzysk. Go work!

-dPc-

kolejna świeża rzecz: Liderzy na automatach w Ozorkowie odmawiają udzielania urlopów na prośbę pracownika. Cały czas tylko mówią: NIE MA LUDZI DO PRACY. Pracownik potrzebuje urlop wypoczynkowy i nie może go wziąć przez takich. Kogo to interesuje że "nie ma ludzi" ? Jak słabo HTL płaci to nie ma nowych ludzi- proste ! Nic dziwnego, że "sypią" się zwolnienia lekarskie.

Zostaw merytoryczną opinię o HTL-STREFA S.A. - Ozorków

• Jak się pracuje w HTL-STREFA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy HTL-STREFA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HTL-STREFA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HTL-STREFA S.A.