HTL-STREFA S.A.

Opinie o HTL-STREFA S.A.

P21

Witam czy otwarto już jakiś dział po dawnej pakowni w Ozorkowie?

yomenik Nowy wpis
@P21

Strefa dawnej pakowni zamieniła się głównie w magazyn nieużywanych automatów i części zamiennych

Karolka Nowy wpis

Hej, widzę że nie ma konkretnych ofert pracy teraz, ale na stronie jest możliwość aplikacji spontanicznej. Napiszecie , czy ktoś tak wysyłał i czy do kogoś się odezwali? Jeżeli tak to po jakim czasie? Ciekawe, czy oddzwonią czy nie

Czy w HTL-STREFA S.A. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

hejka

tak, odbywają się.

Alka Nowy wpis

Przez jaki okres czasu tu pracowałeś? To nie dobrze, z kwestią tych awansów, ale cóż zrobić, wiele firm tak działa niestety :( Czy dawali chociaż podwyżki? Wyższe stanowisko to zawsze plus, ale może chociaż wynagrodzenie się zwiększało wraz ze stażem pracy?

Jadźka Nowy wpis

Ja pamiętam jak pisała jeszcze na tablicy -50zł za coś tam. A ludzie nic, między sobą tylko gadali. A można było pięknie ją spuścić wysyłając to zdjęcie do PIP. To samo jest z większością osób bez kompetencji, ludzie po prostu na to pozwalacie, macie aż tak trudną sytuację życiową, że za tą najniższą krajową nie znajdziecie sobie pracy? Co Wam za różnica czy pracujecie w HTL czy gdzie indziej? Czekacie tylko na jelenia aż pójdzie i doniesie bo wy się boicie. Sam jeden biedny jelonek nic nie zdziała, zrozumcie to wreszcie i zacznijcie działać razem a nie przeciwko sobie!

Hej, na stronie mają info, że poszukują Junior QA Specialist – Customer Support, warto aplikować? :) Akurat tak się składa, że mam znajomość normy ISO 13485, a jest to u nich mile widziane, więc jest szansa by dostać dzięki temu większe wynagrodzenie? No i druga sprawa, jak u nich z pracą zdalną?

hej

Aplikuj, praca zdalna 2x w tygodniu max.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Quality Assurance Specialist – Customer Support w firmie HTL-STREFA S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
She

Zauważyłam ofertę pracy w Bydgoszczy na stanowisko Specjalista ds. Kontroli Jakości-jakie są zarobki?W jaki sposób odbywa się proces rekrutacji? etc. Jak na takie opinie na go worku to wymagania firmy są wygórowane.Ciekawi mnie czy rzeczywistość nie jest czasem dość smutna jeśli chodzi o wynagrodzenie.

baird

Uwaga , Uwaga Pisze tutaj jako dostawca firmy . Od 2 miesiecy firma nie placi mi za dostawe towaru . mimo monitow nadal zalega mi pieniadze . To sa poprostu gnoje ( wloskie gnoje ) W niedlugim czasie , jesli nie bedzie platnosci zloze do sadu wniosek o upladlosc tej swietnej firmy

Marzena
@baird

Minął miesiąc od twojego posta, czy firma wywiązała się z płatności w stosunku do ciebie? czy wcześniej nie miałeś z nimi takiego problemu ? Ciekawe jak kwestia wynagrodzenia pracowników

Prscownik

To wyobraźcie sobie Takie kuriozum: Na DPC "kierownictwo" zleciło PRZYMUSOWE badania na koronawirusa części pracowników i i co dalej ? Po powrocie pracowników z badań "kierownictwo" PRZYMUSOWO dalo wnioski urlopowe do podpisania (żeby pracownik wyzbył się swojego wlasnego urlopu wypoczynkowego na zlecone, nie z winy pracownika badania covidowe) Taki poziom absurdu to tylko w tej firmie. Dodam tylko że nawet w oparciu o ustawę antycovidową TAKIE DZIAŁANIE jest BEZPRAWNE bo pracodawca NIE MOŻE zabierać pracownikowi urlopu wypoczynkowego. Może JEDYNIE w przypadku okresu wypowiedzenia. A w drugim przypadku jeżeli pracownik ma ZALEGŁY, UBIEGLOROCZNY urlop- wtedy tak ale TYLKO DO DNIA 30 WRZEŚNIA Ale nie TEGOROCZNY urlop. To jest naprawdę śmieszne, że takie podstawy nie są znane "kierownictwu" (inaczej jak w cudzyslowie tego nazwać nie można)

Igła
@Prscownik

W tym zakładzie nigdy nie działo się dobrze i nie miał dobrej opinii w okolicy.Rozumiem starszych ludzi co tam pracują bo może boją się zmian i godzą się na wszystko ale jak jesteś młodym człowiekiem to potraktuj doświadczenia z tej pracy jako nauczkę na dalszej ścieżce kariery.

@Prscownik

Przypominamy, że zgodnie z art. 207 i następnymi Kodeksu pracy, spółka HTL -Strefa jako pracodawca ponosi odpowiedzialność za stan bezpieczeństwa w zakładzie pracy i jest obowiązana chronić zdrowie i życie pracowników przez zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy (w tym m.in. poprzez odpowiednią organizację pracy); ma obowiązek reagowania na potrzeby w zakresie zapewnienia BHP oraz dostosowywania podejmowanych w tym celu środków uwzględniając zmieniające się warunki wykonywania pracy. Przepisy prawa nie wymieniają w sposób wyczerpujący konkretnych działań, jakie powinien podjąć pracodawca, aby zapewnić pracownikom bezpieczeństwo. Tym samym konkretyzacja tego obowiązku spoczywa na pracodawcy. To pracodawca dokonuje oceny sytuacji oraz podejmuje stosowne decyzje, aby osiągnąć efekt w postaci jak najpełniejszej w danych warunkach ochrony zdrowia i życia wszystkich pracowników. Jest to szczególnie istotne wobec obserwowanego obecnie gwałtownego wzrostu potwierdzonej liczby osób zakażonych koronawirusem. Biorąc to pod uwagę, HTL-Strefa zdecydowała się na uruchomienie programu „Bezpieczeństwo i Ochrona Zdrowia Naszych Pracowników” jako kolejnego działania o charakterze prewencyjnym. Informujemy, że poddanie się badaniom antygenowym przeprowadzanym w ramach programu „Bezpieczeństwo i ochrona zdrowia naszych pracowników” jest całkowicie dobrowolne. Nie ukrywamy oczywiście, że jeśli pracownik zdecyduje się przekazać nam informację o pozytywnym wyniku testu (a tym samym o zakażeniu wirusem SARS-CoV-2), ustalamy osoby kontaktowe tego pracownika i namawiamy je, aby również poddały się testom. Oczywistym jest, że to działanie to troska nie tylko o osoby kierowane na kwarantannę, ale w ogromnej mierze również o naszych pozostałych pracowników oraz ich rodziny. Zawsze jednak podkreślamy, zarówno w komunikacji wewnętrznej, jak i w ulotkach oraz plakatach dotyczących wyżej wspomnianego programu, że testy są dobrowolne. Jednocześnie informujemy, że pracownicy naszej firmy korzystają z urlopów wypoczynkowych zgodnie z ogólnie obowiązującymi zasadami, a wszelkie ewentualne nieprawidłowości, o ile się pojawiają, prosimy zgłaszać do działu HR. Będzie to znacznie skuteczniejsze niż umieszczanie publikacji czy komentarzy na portalach typu GoWork

@HTL-STREFA S.A.

Z HR nie da się rozmawiać. Zawiadamiano o zachowaniu kierownika a mimo to kierownik pracuje nadal HTL i (usunięte przez administratora) Firmę a pracownik już nie.

Były pracownik 2

Ktoś mu powie? :) Bo chyba nowy jakiś i nie wie pewnych rzeczy. Rozmawiał z HR o niewłaściwym zachowaniu kierownika xd Nie Ty pierwszy i ostatni delikatnie mówiąc, no i widać za mało świadków miałeś, żeby awansować kierownika :D

@Były pracownik 2

Awans na kierownika a to dobre... Wystarczyła mi zawsze dobra atmosfera w pracy, w której HTL nie zapewnia. Nie pcham się na kierownika jak niektórzy. Pozdro dla (usunięte przez administratora) kierownika udających oddanych pracowników obrabiających mu tylek.

@Były pracownik 2

Ciekawy jestem kiedy w końcu przetrzepią interesy pozafirmowe kierowników. Troszkę poleciało osób, ale to jeszcze nie najgorsi.

Były pracownik 2

Czytaj uważnie "awansować kierownika" nie awansować na kierownika

Halina
@Były pracownik 2

A co znaczy awansować kierownika? Ile może dostać więcej zapłaty? Bo to w sumie najbardziej mnie interesuje.

@pracownik

Może trzeba zarząd dobrze pokierować. Wypiszmy firmy.

@pracownik

A proszę aksjomat cfi sp. z o.o. Może wreszcie się ruszy cos

aksjomat cfi sp. z o.o a zgadnijcie czyje to

@Halina

Odgrzeję kotleta, zapytaj w HR, tam co niektórzy wiedzą doskonale.

Olga
@Były pracownik 2

Kotlet faktycznie odgrzany widzę. A nie możesz po prostu napisać w takim razie? Chyba, że to tajemnica?

@Olga

No idź zapytaj, to się dowiesz.

Przemysław
@Były pracownik 2

Nadal płacą 3300 brutto w kontroli jakości, czy były w tym roku podwyżki?

@Przemysław

Jak mój nick brzmi jestem były więc Jarek jeden wie. Ale fajnie tam mata Grażyny, tak nie za bogato.

Aktualność
Chcielibyśmy podzielić się relacją z wydarzenia HR Week, które odbyło się w październiku tego roku, a zostało zainicjowane przez nasz dział HR.

Celem akcji było spojrzenie z bliska na pracę działu HR i Płac, a także utrwalenie wiedzy naszych Pracowników w jakich obszarach obydwa te Działy mogą dawać im wsparcie.

Inicjatywa ta, za sprawą lekkiej formuły teleturnieju, pozwoliła udostępnić i odświeżyć praktyczne informacje z obszaru HR, na przykład „odczarować” niektóre ważne dla Pracowników przepisy polskiego prawa pracy, czy kodeksu pracy. Podczas teleturnieju zabawa była wyśmienita a zwycięzcy zostali nagrodzeni upominkami.

W trakcie HR Week Pracownicy HTL-STREFA mieli również szansę porozmawiać z dietetykiem o tym jak dbać o zdrowie w pracy, chętni przeanalizowali swoją masę i skład ciała.

Zorganizowaliśmy również blok tematyczny „Porozmawiajmy”, dedykowany Pracownikom produkcyjnym, w trakcie którego mieli oni możliwość porozmawiania z zespołem HR bezpośrednio w swoim miejscu pracy - na obszarze produkcji.

Serdecznie dziękujemy naszym Pracownikom za tak liczny i aktywny udział!

Aktualność
W naszych fabrykach zawsze bardzo serdecznie witamy uczniów różnych szkół i uczelni. Dajemy młodym ludziom szansę poznać się bliżej. Umożliwiamy zwiedzanie nowoczesnych zakładów produkcyjnych, opowiadamy o naszej kulturze organizacyjnej, możliwościach rozwoju oraz benefitach. Organizujemy warsztaty, szkolenia, które stanowią dodatkową wartość wydarzenia w oczach młodzieży.

W czerwcu tego roku do naszego zakładu produkcyjnego w Bydgoszczy zaprosiliśmy Uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 2 im. Tytusa Maksymiliana Huberta w Bydgoszczy.

Dziękujemy za spędzony z nami czas. Wierzymy, że zachęciliśmy uczestników Dnia Otwartego do pogłębiania wiedzy z zakresu wyrobów medycznych oraz zachowań prozdrowotnych, a także śledzenia działalności HTL-STREFA, jako potencjalnego, przyszłego pracodawcy.

Czy jest możliwość pracy w HTL-STREFA S.A. na część etatu?

Dzień dobry, proponujemy współpracę w oparciu o umowę o pracę, zawartą bezpośrednio z HTL-STREFA, na pełen etat. W zależności od stanowiska i roli jaką pełnimy w Organizacji pracujemy w podstawowym systemie czasu pracy bądź równoważnym. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z działem HR, a także odwiedzenia naszej strony internetowej https://htl-strefa.com/kariera/ , na której znajdują się wszystkie aktualnie otwarte projekty rekrutacyjne.

Witold
@HTL-STREFA S.A.

Ekstra, że proponujecie umowę o pracę. Nie mogę tylko nigdzie znaleźć informacji na temat szkoleń. Są jakieś? Jak długo trwa wdrażanie nowego pracownika?

@Witold

Bo rzadko są ????

Aktualność
W imieniu spółki HTL-STREFA S.A. informujemy, że w poście z dn. 30.04.2022, godz. 12:02, nick BEZPOLICZKOWY pojawiły się informacje niezgodne z prawdą, do tego godzące w dobre imię spółki HTL-STREFA, mianowicie:
Nieprawdą jest, że „po dwóch latach pracy (…) zaczęli zakładać alarm przeciwpożarowy”, bo alarm przeciwpożarowy był i niezmiennie jest, co jest udokumentowane wieloma zewnętrznymi audytami BHP oraz zewnętrznymi audytami przeprowadzanymi konkretnie pod kątem bezpieczeństwa P.POŻ. Niedawno przeprowadzane prace w obrębie systemu P.POŻ miały na celu zastąpienie dwóch istniejących systemów SSP jednym znacznie nowocześniejszym i w pełni zintegrowanym z systemami bezpieczeństwa.

Nieprawdą jest, że „dla palących jest palarnia (…) jedna”, bowiem w zakładzie spółki w Łęczycy palarnie są dwie. HTL- STREFA S.A., w ślad za raportami Światowej Organizacji Zdrowia, nie zachęca pracowników do palenia i regularnie przypomina, że palenie szkodzi oraz stanowi śmiertelne zagrożenie dla naszego zdrowia i życia, jednak pomimo tego zakupiła dwie duże, nowoczesne, szklane i wentylowane kabiny dla palących, celem podniesienia komfortu pracy pracownikom. Obie kabiny zlokalizowane są wewnątrz budynku, w pobliżu obszarów produkcyjnych i oddalone są od siebie nie więcej niż ok. 80 metrów.

Jako spółka HTL-STREFA uznajemy i szanujemy zagwarantowane konstytucyjne prawo każdego człowieka do wolności wyrażania swoich poglądów, oraz do pozyskiwania i rozpowszechniania informacji (art. 54 ust. I Konstytucji RP). Jednak prawo to nie zezwala na rozpowszechnianie informacji nieprawdziwych i do tego godzących w dobre imię pracodawcy, tym bardziej za pomocą tak powszechnie dostępnej platformy komunikacyjnej jaką jest portal GoWork, a to właśnie zdarzenie zaistniało w przywołanym powyżej poście.

Z przyczyn dla nas niezrozumiałych administrator portalu GoWork, pomimo przedstawienia dowodów na nieprawdziwość podanych przez użytkownika, nick BEZPOLICZKOWY faktów, nie zdecydował się usunąć wyłącznie tych nieprawdziwych informacji, stąd zmuszeni jesteśmy przedstawić niniejsze wyjaśnienie.
Jarek

No niestety kontrola jakość też upadła :( max 3300 bruto ale obowiązków dołożyli tyle żeby sie z niczym nie wyrobić :) 0 szacunku i poszanowania ludzi , ludzie sie zwalniają ale oni narazie jeszcze mają tych z ozorkowa wiec ich ściągną .Jak ludzi nie ma tak nie będzie

Było minęło
@Jarek

Zarobki w kj..? o przepraszam ale nie do końca to prawda bo były też wyższe ;) w kj zwalniać...raczej bez powodu też nie zwalniali Co do nakładu pracy się zgodzę bo jakość poszła na bok liczy się ilość:)

Marzena
@Było minęło

jak dawno pracowales w firmie ze piszesz ze wczesniej zarobki były wyższe? nie wiesz może czemu poszły w dół ?

Bezpoliczkowy

Praca w HTL-STREFA w Łęczycy to jest jakieś wielkie nieporozumienie. Od samego początku zatrudnienia pojawiały się problemy od rekrutacji do zakończenia umowy. Zacznę może od początku... Wiadomo, iż podczas rekrutacji dowiadujesz się pewnych rzeczy, by potem wiedzieć na co możesz sobie pozwolić... Dopytywałem czy jako młody pracownik, który kontynuuje swoją edukację, czy może w dni pracujące zwalniać się i gnać do tej szkoły - odpowiedź brzmiała, że "Oczywiście zalecamy takową formę, chcemy byś się rozwijał" - po miesiącu pracy nie dawano mi dni wolnych. Dano mnie na okres 3 miesięcy (okres nauki) na jeden automat z nauczycielką. Po 3 miesiącach dano mnie na dwa automaty, gdzie chciano mi wcisnąć trzeci. Oczywiście nie zgodziłem sie na 3 automaty, więc dano mi dwa. Po pół roku pracy na tych automatach została wymieniona stacja (montażowa igły), gdzie automat niepoprawnie "pracował", po zgłoszeniu tego faktu nadal kazano mi pracować na tych automatach, mimo bardzo dużej brakowości, najbardziej irytował mnie fakt, iż ten automat zatrzymywał się co 10 sekund !!! Liderzy byli w tej sprawie obojętni, nikt nie próbował tego naprawić, a pracownik nadal irytował się, z tego tez powodu zostały zabierane mi pieniądze, a dokładnie premia zadaniowa, gdyż z powodu złej stacji montażowej nie mogłem uzyskać satysfakcjonującego wyniku dla kierownictwa. Po roku pracy na tych automatach nic się nie zmieniło, maszyna zatrzymuje się nadal co 10 sekund i nie zapowiada się na nic, aby ten problem został rozwiązany... Piszę to, aby pokazać jaka jest obojętność wszystkich liderów/kierownictwa na takie właśnie sytuacje. Po dwóch latach pracy w tej firmie zaczęli zakładać alarm przeciwpożarowy TAK! ALARM PRZECIWPOŻAROWY!!!! Gdyż na hali dużej i małej gdzie znajdowały sie stanowiska przy automatach nie było żadnych ALARMÓW PRZECIWPOŻAROWYCH!!!! Dla palących jest palarnia z tego co wiem jedna. Podczas korzystania z tego wynalazku musisz założyć specjalną płachtę i oczywiście na stojąco :) Pokoje socjalne takie małe, że ludzie się w nich się nie mieszczą i jedzą w szatniach :P Co do dni wolnych, zabierają z urlopów jeśli dzień pracujący przypadnie ci w dzień święty. Premia zadaniowa (usunięte przez administratora)/brutto Przerwy 2x po 15 minut i jeśli chcesz wyjść na przerwę osoba pracująca obok (na innym stanowisku), musi ci pomóc i odwrotnie. Gdyż zatrzymanie maszyny spowoduje ból głowy liderowi :))) Pracowałem i nabyłem się nerwicy, próbuję się z tego dziadostwa wyleczyć, ale wy nie musicie, wystarczy tam się nie rekrutować :) Odradzam jakiemukolwiek człowiekowi pracy w tej firmie! Naprawdę są dużo lepsze miejsca pracy, które będą ciebie doceniać.(usunięte przez administratora)

Barbara
@Bezpoliczkowy

Przykre to. Ale napisałeś ile dają premii zadaniowej, a jaka jest podstawa?

Czy możecie coś napisać o Pani kierownik Kontroli w Łęczycy? Chyba kogoś szukają ciekaw jestem jak się z nią pracuje.

@Paweł

Bardzo miła i sympatyczna pani która zawsze służy pomocą.

@Marta

Dziękuję, nie jestem pewien czy moje kwalifikacje są odpowiednie, ale spróbuję aplikować :) Czy dużo jest pracowników w kontroli, czy to wyłącznie praca na zmiany?

Piotr Drewniak
@Marta

Ogólnie w HTL - STREFA Łęczyca są bardzo sympatycznie ludzie, którzy są pomocni dla nowych, gdyż mają świadomość że każdy z nich tak samo jak Ty zaczynał swoją przygodę w tej firmie. Ja się też tego obawiałem trochę, a okazało się że całkowicie nie potrzebnie, bo zostałem mega mile zaskoczony i aż mi się chce chodzić do tej pracy ????

@Piotr Drewniak

nieźle panie Piotrze dobrze że każdy nowy który przyjdzie ucieka nawet przed 3 miesiacami a niektórzy wychodzą po tygodniu , nie dla młodych ta praca xd

Jarek

To widzę ładna propaganda leci , podwyżki ? tak dla 2 osób będą jak co roku gdy sie przyjmowałem 10 osób na brygadę po 2 latach 4 na brygade i baw cię się , załatwianie ludzi z innych zmian , jednym słowem masakra , po co te kłamstwa ludzie może i super ale tylko szarzy i nikt więcej , atmosfera wiele do życzenia ;) jedynie pozostaje szukać czegoś innego

Najlepsza firma w której robiłem na ludzi zawsze możesz liczyć

Piotr Drewniak

Mega szybki kontakt w sprawie pracy, przemiłe Panie wszystko wytłumaczą, a jeśli chodzi o pracę to nie rozumiem skąd tyle tutaj na GoWork negatywnych opinii o HTL - Strefa S.A. Pracuje w łęczyckim HTL-u i na prawdę nie mam na co narzekać. Praca spokojna i fajna, jeśli tylko ktoś da od siebie coś. Kierownictwo, ludzie na dziale DPW i innych oraz wszelkie inne osoby w firmie są bardzo miłe i pomocne dla nowych. Ja ze swojej strony bardzo serdecznie polecam HTL, jako przyszłego pracodawcę.

PP
@Piotr Drewniak

Wiesz jak jest, komuś cos się nie spodoba, to siada i pisze na złość, pododaje od siebie z nieprawdziwą nawiązką, na zasadzie, to ja im pokaże na goworku… Ja tez pracowałem w htl’u i było w miare, zrezygnowałem przez dalekie dojazdy jak zmieniłem lokum

Anon

Jak wygląda praca na szlifierni?

A

Jak tam jest z przerwami?

jpik

nie było tak źle w tym htl..pozdrawiam wszystkich

Kamil
@jpik

Nie źle nie było tylko gorzej

Zostaw merytoryczną opinię o HTL-STREFA S.A. - Ozorków

• Jak się pracuje w HTL-STREFA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy HTL-STREFA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HTL-STREFA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HTL-STREFA S.A.