EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Opinie o EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry, czy rekrutacja na stanowisko kontroler finansowy w miejscowości Płock jest już zakończona? Znalazłem ofertę archiwalną i jestem ciekaw czy udało się już kogoś Państwu znaleźć czy może rekrutacja na to stanowisko będzie jeszcze wznowiona? Pozdrawiam!

Witam serdecznie, od jakiegoś czasu pojawiają się ogłoszenia w lokalizacji Jeżewo. Czy tam powstaje nowy oddział? Czy rekrutacja już się rozpoczęła? Dziękuję za odpowiedź.

@Kandydat

Dzień dobry. Już niebawem będziemy otwierać nowy oddział w lokalizacji Jeżewo Stare. Proszę śledzić nasze ogłoszenia lub pisać bezpośrednio na adres praca@ewt.mercedes-benz.pl.

@EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Dziękuję bardzo za informację.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w EWT Automotive Polska Sp. z o.o.?

Dzień dobry. Podczas rozmowy raczej angielski potoczny.

Aktualność
TERAZ JESTEŚMY RÓWNIEŻ W OLSZTYNIE I BIAŁYMSTOKU

Z nowym rokiem 2021 dolączyły do rodziny EWT dwa nowe oddziały EWT Automotive. W Olszynie i Białymstoku oferujemy sprzedaż części, serwis oraz sprzedaż samochodów ciężarowych.

Zapraszamy do kontaktu:

Olsztyn       +48 89 532 84 21 e-mail: serwis.olsztyn@ewt.mercedes-benz.pl

Białystok     +48  85 733 65 90 e-mail: serwis.jezewo@ewt.mercedes-benz.pl
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie EWT Automotive Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Mechanik / Pomocnik mechanika.
Justyna

Dzień dobry, czy w firmie obecnie są w ogóle jakieś wolne stanowiska? Poniżej czytałam, że niektóre są obsadzone i zastanawiam się czy jest jakaś szansa na pracę w EWT Automotive Polska. Poproszę o informacje.

@Justyna

Dzień dobry. Wszystkie etaty w nowo otwartym serwisie samochodów osobowych w Koprkach są obsadzone. Jeżeli jest Pani zainteresowana pracą w naszej firmie uprzejmie proszę o przesłanie CV n adres: praca@ewt.mercedes-benz.pl.

Kamil

Witam serdecznie. Mam pytanie czy jest jeszcze możliwość kandydowania na stanowisko Mistrz Serwisu lub Doradcy Serwisowego?

@Kamil

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Stanowiska zostały już obsadzone.

klient

Witam Czy w Białymstoku i okolicach planujecie Państwo otworzyć swój oddział??????

@klient

Tak, zapraszamy już od stycznia!

Zadwolony

Bardzo dobrze się tu pracuje, jest przyjemnie, miła atmosfera, (usunięte przez administratora)

Czy EWT Automotive Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Umożliwiamy pracownikom dostęp do kart Multisport na preferencyjnych warunkach.

@Żaba Z całą pewnością nie każdy zasługuje na awans, ale generalnie to dobry pracodawca.

Żaba

To rodzinna firma tu ludzie z zewnątrz nie awansują

Pawel

Co moge jeszcze dodac do poprzedniej opinii w ktora sie w 100% zgadzam ze Panstwo likwiduja wszelkie komenatrze ktore nie sa im przychylne.... Jest to bardzo nie fair. Ale czego moznaby sie spodziewac po tak marnym, nieuczciwym i zle traktujacym ludzi pracodawcy.....

Żyrafa

Był Gała było lepiej. Teraz zarobki podobne do okolicznych magazynów o ile nie lepsze na wózku.

Antylopa
@Żyrafa

Za gały było gorzej, lepszy był chaos jedynie. Ale ogólnie to jest w porządku

Nikomu nie polecam tej firmy. Niie są fair do pracowników. Z czystym sumieniem odradzam ta firmę i nie życzę nikomu żeby się tam znalazł jako pracownik i jako klient. (usunięte przez administratora)

Justyna
@Paweł

Dzięki za opinię o Diesel, właśnie szukałam czegoś na ten temat. Napisałeś, że firma nie jest fair wobec pracowników. Możesz wyjaśnić, o co chodzi? Jak jest z atmosferą pracy?

Gaweł
@Paweł

Bredzisz od rzeczy. Firma jest w porządku, może nie dawali ci kraść i dlatego tak piszesz?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Diesel Truck Sp. z o.o.?

Mateusz

Nie ma takich mozliwosci. Jak kiedys sie cudem udalo osiasc na jednym stanowisku to w zyciu ci nie zaproponuja zmiany. Ci ludzie siedza tam latami na tych samych stanowiskach bez awansu. A teraz świeżych pracownikow zwalniaja z dnia na dzien.

Kamil

Jaką umowę proponuje pracodawca na start?

Mirek

@Kto wie Zastanawiam się czy w ogóle jesteś pracownikiem firmy? Diesel Truck to bardzo dobry pracodawca więc dziwi taka krytyka.

janusz
@Mirek

Zgadza się to bardzo dobry pracodawca dla prezesów,dyrektorów,kierowników itd... Ale czy reszta załogi może to potwierdzić?

Kto wie

Nie polecam pracy w tym miejscu .Brak jakiejkolwiek rozmowy ,stosowana spychologia przez Kierownictwo a Pan Pseudo Kierownik nie zna nawet loginu do komputera i nie ma bladego pojęcia co się dzieje.Chaos w decyzjach , brak konkretów .Atmosfera bez szału .Nie którzy siedzą na stołkach tylko po znajomości .Podwyżek brak , socjal słaby , ogółem firma stanęła w miejscu i dla ludzi się nie rozwija .

Waldi

Nawet bardzo dobre firmy maja swoich hejterów., niestety

Cygan

Sam kierownik pisze opinię to chyba wie

Zostaw merytoryczną opinię o EWT Automotive Polska Sp. z o.o. - Ołtarzew

• Jak się pracuje w EWT Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EWT Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EWT Automotive Polska Sp. z o.o.?

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.