EWT Truck

Ołtarzew

Opinie o EWT Truck

2013-08-24 22:45
Totalna porażka,obiecanki cacanki a głupiemu radość.Pracuje się na tzw godziny sprzedane, miałem zarobić 3,5 tysia a zarobiłem między 1230 a 1241zł. Dokładnie nie mogę powiedzieć bo podpisujesz oświadczenie , że nie możesz ujawnić zarobków więc nie ujawniam.Na pierwszej rozmowie gruszki na wierzbie potem przelew i złość. Pan kierownik owija w bawełne , że okres próbny itd .A tak naprawdę (usunięte przez moderatora) na kogoś ponieważ robisz na zlecenia wystawione na innego pracownika i on za twoją pracę zgarnie godziny a ty podstawa i kopa w(usunięte przez moderatora) .Robota to zapierdziel z reguły na drabinach i ciężary. Dobry (usunięte przez moderatora).Ponad to zlecenia ustawione czyli mało roboty duża kasa= znajomości.Mała kasa wielki zapierdziel = inni. Innymi słowy mała grupa ma zarezerwowane pewne dobre zlecenia.Szybciutko się zwolniłem, piszę to po to aby nie nabierali innych.
oszukana 2014-08-22 21:48
ja pracowałam w administracji. porażka, nie polecam tej firmy, wyzysk, siedzenie po godzinach i nawet dziękuję nie było od pożal się Panie Boże przełożonego. Dno dna
bydle 2014-08-28 23:57
Ogólnie nie tak źle. Tylko ten (usunięte przez administratora)- szuja i kanalia.
natatacha kuwirsz 2015-05-16 00:01
:) kilka lat na stanowisku managerskim w finansach... na głowie CBA, CBŚ, skarbówka ...posrało ich... żądzą pieniądza, ludzie traktowani jak półfabrykat
tymk 2016-05-18 20:03
teraz szukają także do Kołobrzegu na to samo stanowisko. Wymagania są dość duże, nie ma co kryć.. Ciężko temu sprostać, głównie oczekują wykształcenia wyższego, preferowane kierunki – Budownictwo lub Prawo no i min. 3 letnie doświadczenia. Pozdrawiam.
Schmitz 2016-12-06 09:20
u nas kolejny kolega sam się zwolnił ... Chyba wszystko jasne ...
Cargobull 2017-02-15 23:16
Bo to właśnie taka firma. Ludzie którzy coś potrafią, odchodzą. W zamian jest tu mnóstwo ludzi, którzy całymi dniami nic nie robią, siedzą w internecie, wydłużają przerwy w kuchni lub szwendają się po biurze. Porażka, trzymajcie się z daleka od tej firmy.
Schmitz. 2017-04-24 16:06
Nie polecam
Lidia 2017-07-20 18:50
@Schmitz. - masz jakieś konkretne doświadczenia, które powodują negatywną opinię o pracy w EWT Truck? Aktualnie pojawiła się oferta pracy w Gliwicach na stanowisku recepcjonistki/recepcjonisty. Wiem, że mają też oddział w Ołtarzewie - może miałeś styczność z którąś z tych lokalizacji?
niedoceniony pracownik 2017-07-23 13:46
Podlegalem pod Oddzial w Gliwicach jeden madrzejszy od drugiego. Koordynator Pan N. rzadzi kierownikiem Panem K. pajac ktory pod kazdym dolki kopie. Nie wiem dlaczego takie kanalie sa na takim stanowisku a nie maja zielonego pojecia o swojej pracy. Pan K. to zimna klucha a Pan N. cwaniaczek na odleglosc., takich to tylko lac po ry....ch. Dosyc ze pracujesz na powietrzu to zero docenienia czlowieka, ciegle narzekanie i zero zrozumienia. Lepiej isc do fabryki ,zarobisz tyle samo , zarobki to najnizsza krajowa plus premie co daje jakies 2500zl ,odwalisz 8godzin i do domu, a w tej firmie jak pies uwiązany na smyczy pod telefonem. Praktycznie zero zycia prywatnego. Praca mechanika mobilnego jest przechlapana w tej firmie a szczegolnie w tym oddziale. Pozdrawiam i odradzam.
Lidia 2017-08-23 13:42
@niedoceniony pracownik - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia? Wspominasz, że pracujesz na stanowisku mechanika mobilnego - czy oprócz podstawowego wynagrodzenia i systemu prowizyjnego, pracodawca zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w postaci prywatnego pakietu medycznego? Czy z EWT Truck zawierana jest umowa o pracę?
Taki ten 2017-09-20 19:04
Cześć czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w dziale finansowym w ołtarzewie? Jakie zarobki gpdziny pracy atmosfera?
Zostaw swoją opinię o EWT Truck - Ołtarzew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EWT Truck