EWT Truck

Ołtarzew

Opinie o EWT Truck

2013-08-24 22:45:28
Totalna porażka,obiecanki cacanki a głupiemu radość.Pracuje się na tzw godziny sprzedane, miałem zarobić 3,5 tysia a zarobiłem między 1230 a 1241zł. Dokładnie nie mogę powiedzieć bo podpisujesz oświadczenie , że nie możesz ujawnić zarobków więc nie ujawniam.Na pierwszej rozmowie gruszki na wierzbie potem przelew i złość. Pan kierownik owija w bawełne , że okres próbny itd .A tak naprawdę (usunięte przez moderatora) na kogoś ponieważ robisz na zlecenia wystawione na innego pracownika i on za twoją pracę zgarnie godziny a ty podstawa i kopa w(usunięte przez moderatora) .Robota to zapierdziel z reguły na drabinach i ciężary. Dobry (usunięte przez moderatora).Ponad to zlecenia ustawione czyli mało roboty duża kasa= znajomości.Mała kasa wielki zapierdziel = inni. Innymi słowy mała grupa ma zarezerwowane pewne dobre zlecenia.Szybciutko się zwolniłem, piszę to po to aby nie nabierali innych.
oszukana 2014-08-22 21:48:01
ja pracowałam w administracji. porażka, nie polecam tej firmy, wyzysk, siedzenie po godzinach i nawet dziękuję nie było od pożal się Panie Boże przełożonego. Dno dna
bydle 2014-08-28 23:57:29
Ogólnie nie tak źle. Tylko ten (usunięte przez administratora)- szuja i kanalia.
natatacha kuwirsz 2015-05-16 00:01:40
:) kilka lat na stanowisku managerskim w finansach... na głowie CBA, CBŚ, skarbówka ...posrało ich... żądzą pieniądza, ludzie traktowani jak półfabrykat
tymk 2016-05-18 20:03:54
teraz szukają także do Kołobrzegu na to samo stanowisko. Wymagania są dość duże, nie ma co kryć.. Ciężko temu sprostać, głównie oczekują wykształcenia wyższego, preferowane kierunki – Budownictwo lub Prawo no i min. 3 letnie doświadczenia. Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o EWT Truck - Ołtarzew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EWT Truck