Opinie o Marko Zakład Ogólnobudowlany Wiesław Piekarzewicz w Myślibórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Marko Zakład Ogólnobudowlany Wiesław Piekarzewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Marko Zakład Ogólnobudowlany Wiesław Piekarzewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marko Zakład Ogólnobudowlany Wiesław Piekarzewicz w Myślibórz

Wojtek Nowy wpis

Co macie na myśli pisząc że firma jest tylko na papierze ?

$e8@ Nowy wpis

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: @Joanna Porażka. Jednoosobowa firma a raczej firma tylko na papierze. Mało tego że gość się nie zna to jeszcze na czarno przyjmuje i oszukuje na kasie. Obiecuje najpierw 15zł/h a w rzeczywistości daje 10 lub mniej bo uważa że ktoś nie zasługuje na 10. Umowy nie daje ani żadnych świadczeń wszystko na słowo którego nawet nie dotrzymuje. Nie zna się na robocie sam nie wie o czym mówi i pretensje ma do innych za swoje błędy. Zatrudnia jakieś odpady społeczne i złodziei a nawet oni od niego odchodzą. Awans? Z pomocnika na fachowca może? Różnica płac w/w to ok 800zł. Benefity masz takie że nie bierze od Cb kasy na paliwo a premia jest taka że nie masz żadnej. Mógłby napisać poradnik pt "Jak nie powinna wyglądać praca na budowie" . Przecież ten facet łamie 9/10 zasad bhp. Osoby z wyższym wykształceniem mogły by się nadać na nowego szefa bo ten to nie wiem czy zawodowe ma za to osoba ze stażem zapewne wie więcej niż on. DLATEGO OSTRZEGAM PRZED OSZUSTEM

Obywatel Nowy wpis
@$e8@

Może nie do końca bym to ujął tak jak TY. Nie jestem też społecznym odpadem jednak co do warunków zatrudnienia, płacy i braku możliwości zdobycia doświadczenia musze się niestety zgodzić. Dla mnie najważniejsze jest ubezpieczenie i umowa dlatego jedynie zrezygnowałem. Co do wykonania prac nie będę się wypowiadal bo nie chce nikomu bruzdzic.

Joanna Nowy wpis

@Obywatel, jesteś zadowolony z pracy w firmie. Czy prócz wynagrodzenia możesz liczyć na dodatkowe benefity takie jak premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje lub pakiet socjalny? Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji z przełożonym. Czy myślisz, że firma jest otwarta na pracownika i osoby z wyższym wykształceniem i odpowiednim stażem mogą liczyć na awans? Podziel się swoimi doświadczeniami w firmie na pewno wiele osób z tego skorzysta.

Obywatel

Bardzo fajna firma. Nie rozumiem negatywnych komentarzy. Szef płaci na czas. Zdarzało się że do domu pieniądze przynosił pracownikom. Domyślam się że negatywna opinia wyszła spod ręki byłych/zwolnionych pracownikòw. Osobiście się przekonałem że facet nie odstawia tzw lipy. Moja opinia jest bardzo pozytywna a co do hejteròw còż nie chce im się pracować tylko za przeproszeniem (usunięte przez administratora) smarują innym.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Marko Zakład Ogólnobudowlany Wiesław Piekarzewicz się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
ola

wacik' jak widziszchyba zbytnio dobrze nie trafiles, nie wiem tez czy te komentarze pisane powyzej są znaczace zawsze w sumie cos w nich mozna wyczytac jednka maja juz troche a nikt nie jest w stanie zamiescic czegos aktualnego o firmie, myslalam,ze tez czegos sie dowiem nowego.

marko

dawać tom skarbówke na to mikro firemke zniszczyć tego psełdo budowlańczyka

miro

jeszcze skarbówka niedorwała się do tej malutkiej firemki za przekręty UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

daro

ta firma to pomyłka bódowlana uwarzajcie tam niewypłacajom kasy popytajcie w myśliborzu o tego super szefa UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oszukany

kaszana nie firma nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Marko Zakład Ogólnobudowlany Wiesław Piekarzewicz - Myślibórz

Marko Zakład Ogólnobudowlany Wiesław Piekarzewicz