Marko Zakład Ogólnobudowlany Wiesław Piekarzewicz

Myślibórz

Opinie o Marko Zakład Ogólnobudowlany Wiesław Piekarzewicz

oszukany 2011-12-21 11:45:17
kaszana nie firma nie polecam
daro 2012-03-08 11:58:52
ta firma to pomyłka bódowlana uwarzajcie tam niewypłacajom kasy popytajcie w myśliborzu o tego super szefa UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
miro 2012-04-07 18:44:16
jeszcze skarbówka niedorwała się do tej malutkiej firemki za przekręty UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marko 2012-12-30 09:46:44
dawać tom skarbówke na to mikro firemke zniszczyć tego psełdo budowlańczyka
ola 2016-04-22 16:02:27
wacik' jak widziszchyba zbytnio dobrze nie trafiles, nie wiem tez czy te komentarze pisane powyzej są znaczace zawsze w sumie cos w nich mozna wyczytac jednka maja juz troche a nikt nie jest w stanie zamiescic czegos aktualnego o firmie, myslalam,ze tez czegos sie dowiem nowego.
Zostaw swoją opinię o Marko Zakład Ogólnobudowlany Wiesław Piekarzewicz - Myślibórz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marko Zakład Ogólnobudowlany Wiesław Piekarzewicz