Icom Poland S.C. Świeca i Wspólnicy

Konin

Opinie o Icom Poland S.C. Świeca i Wspólnicy

bp 2014-02-05 09:58
NO tak !!! dlaczego mnie to nie dziwi???(usunięte przez administratora)i ja potwierdzam...dajcie sobie spokój z tą firmą.
ehh 2014-02-28 21:18
------------------ jeden wielki minus
mm 2014-03-05 11:45
Powiem tylko tak ...nie ma ,nie było i napewno nie bedzie żadnej pozytywnej opini na temat tej (usunięte przez administratora) firmy...(usunięte przez administratora) NADAL I SZCZERZE NIKOMU....NIKOMU NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE
bp 2014-03-17 15:16
I chyba nadszedł czas rozliczenia ....kij ma zawsze dwa końce...a prawda jest prawdą...i wyjdzie na jaw...właśnie tak.
xxx 2014-03-17 16:02
nio właśnie chyba w sądzie to każdy powie prawdę o tym (usunięte przez administratora)w końcu bo wezwania już przychodzą systematycznie do wszystkich pa pa Świeca trzymaj sie
mm 2014-03-17 21:00
No tak....może teraz do Nich dotrze co zrobili...a jeśli nie ...nie matwcie się...i tak ONI MAJĄ WIĘCEJ DO STRACENIA....niż MY WSZYSCY RAZEM.....i wierze że teraz nikt nie będzie kłam bo po co? dla Kogo? i za co? NAS JUŻ TAM NIE MA I MAM NADZIĘJĘ ŻE ZA CHWILĘ I TEJ FIREMKI NIE BĘDZIE.
ja 2014-03-19 10:25
i o to chodzi skoro( usunięte przez administratora ) to skasowałeś tzn czytałeś i to jest to a tak na marginesie to co czego się wystraszyłeś prawdy prawdy ha ha ha ha
były pracownik 2014-03-20 10:16
Brawo brawo brawo....na to czekałem..(usunięte przez administratora)
ha ha 2014-03-25 18:11
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
o to chodzi
bp 2014-03-29 16:46
To tylko cisza przed burzą.....karta zawsze się obraca....ale czas to pokaże....i wtedy dużo osób poczuje ulgę.
ha ha 2014-03-29 21:30
zgadza się cisza przed burzą ogromną burzą jutro popiszmy więcej jak to w niedzielę ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
bk 2014-03-30 15:10
Czego będzie dotyczyła sprawa 17, w którym Sądzie się odbędzie ,o której godzinie?
bp 2014-03-30 21:48
Ten kto dostał wezwanie....napewno czeka,,,,na tę chwilę...a czego dotyczy?(usunięte przez administratora)
ja 2014-03-31 14:48
właśnie listonosz przyniósł mi wezwanie do sądu na 17 kwietna na ul. Młyńską Poznań wydział karny jupi :))) także (usunięte przez administratora)spotkamy się pozdrówki
bp 2014-04-04 18:56
maszyna ruszyła....i oby tak dalej....teraz tylko trzeba odkryć wszystkie kart...WSZYSTKIE
bp 2014-04-15 08:08
Nic was panowie nie nauczy pokory?szacunku?naprawdę czujecie się bezkarni? ponad prawdem? NA szczęście są kodeksy i paragrafy które postawią was do pionu.(usunięte przez administratora)
klient 2014-04-16 08:12
(usunięte przez administratora) Jedno mnie zastanawia ....dlaczego nie ma żadnej pozytywnej opinii od Waszych pracowników.
Jesteście podobno firmą roku.Ale pod jakim względem?Jakości towaru? rotacji pracowników w WASZEJ firmie ? Czy ilości negatywnych opinii ? To daje do myślenia.
bp 2014-04-21 16:40
koło toczy się dalej i dalej....maszyna działa....i o to właśnie chodzi.
xxx 2014-05-09 23:05
Świeca i jak tego to się nie spodziewasz kogo zobaczysz 2 czerwca w zagadka dla ciebie
ziutek 2014-05-21 10:03
cześć wszystkim gnębionym przez ICOM i wspólników. Mam za niedługo z nimi sprawę w sądzie. Proszę o kontakt wszystkich których podali do sądu. Mój e-mail: ziutek1964@poczta.onet.pl
w 2014-06-02 08:06
Najgorzej jest wtedy gdy dwoch wspolnikow rozwija firme i nagle jeden stwierdzi ,ze wpolnik juz mu niepotrzebny i zaczyna krecic interesy na wlasna reke.
bp 2014-06-02 20:17
I uważam że ktoś jeszcze powinien podziękować i przeprosić za złe słowa skierowane w moją stronę.Tylko tyle....ale może to za wiele...
bp 2014-06-08 21:12
no tak....kto spodziewa się przeprosin ????przecież to nie możliwe w przypadku tych panów....oni nikogo nie przeprosili a powinni wiele osób...i swoich pracowników i klientów ale jak kiedyś pisałem to nie ludzie to maszyny...więc...nie liczmy na nic....może tylko na to że wszyskie maszyny się kiedyś psują ...prędzej czy póżniej....czekamy...
ja 2014-06-09 21:50
oj tak czekamy i się doczekamy jak icom diabli wezmą ha ha ha ha ha ha ha ha ha
xxx 2014-07-11 15:16
nio to 19 września 2014 kolejna sprawa i kolejne wezwanie w sprawie obwinionego Świeca tak jest w wezwaniu oj stawie się obowiązkowo................. i będę dużo miec do powiedzenia przeciwko obwinionemu :)))))))))))))))))
bp 2014-07-17 21:08
NADAL NIC SIĘ NIE ZMIENIA W TEJ CHOREJ FIRMIE KOLEJNA OSOBA ZREZYGNOWAłA....nikogo to już nie dziwi ...a tabelki i raporty nie podniosą wyniku sprzedaży ale tego nikt w tej firmie nadal nikt nie rozumie...no ale cóż koniec i tak nastąpi prędzej czy póżniej.....a raczej prędzej hiiii.....i kolejne sprawy ruszają....więc wakacyjny czas nie dla WSZYSTKICH będzie miły....ale to kara za takie własnie postępowanie
staszeczek 2015-02-10 18:23
jak to jakie są cle i wartości firmy? to mamy Ci tutaj jakieś statuty i postulaty firmy przytaczać? no wydaje mi się, że to nie do końca o to chodzi. Ta firma jest hurtownią internetową, więc na pewno co jakiś czas potrzebują pracowników, no a jeśli planują rozwój konkretny już to na pewno potrzebują nowych ludzi do pracy.
bp 2015-02-25 23:35
Icom szuka do pracy - rozbawił mnie jeden szczegół: ludzie z wyrokami wymagają od pracowników zaśw. o niekaralności
wuja 2015-07-19 21:07
heh zaczyna się sezon i pewnie zaraz zacznie się nabór do firmy :) już widzę te ogłoszenia: ,,zarobki od 2 do 4 tys" hahahahahahahahaha nie będę się rozpisywał bo szkoda palców do stukania po klawiaturze, swoje w tej firmie przepracowałem. chciałbym tylko napisać, że warunki pracy jak i podejście ,,góry" do pracowników są żenujące i szczerze odradzam WSZYSTKIM pracę w tej firmie.
Mieczysław 2015-07-27 21:55
Widzę iż towarzysz świeczka na drugie ma Alek
Pracownik 2015-10-01 23:22
Firma beznadziejna
Zarobki marne
Łamanie prawa pracy na każdym kroku
NIE POLECAM
xxx 2016-01-31 12:20
:) :) :) :) :) :) :)
ino 2016-04-06 00:25
Nie polecam pracy w tej firmie, pracowałem przez jakiś czas..., klienci też mają negatywną opinię.....
zainteresowany 2016-08-11 11:06
widzę same negatywy, a w branży dziecięcej same nagrody , o co chodzi
Mój wuja 2016-09-07 14:14
Jak chcecie więcej... płaca minimalna, premie niskie i to nie zawsze wypłacane, albo też często obniżane. Warunki pracy - brudno, brudno, brudno.
wuja 2016-09-28 09:54
po pierwsze to nie ma czasu o to by o ten porządek zadbać, a po drugie jak wchodzisz w ,,takie miejsce" to już a dużo się z tym nie da zrobić...ale nie to było najgorsze. tak jak już było napisane wcześniej... obiecywane są wysokie zarobki, umowy, awanse... jednak to wszystko albo kończy się na obietnicach, albo dają Ci nowe obowiązki, ale za tym nie idzie ani zmiana umowy, ani podwyżka. jedyne co możesz dostać to za przeproszeniem zjebę od szefa...
3er 2016-09-28 13:29
każdy tak na prawde powinien dbac o porządek w pracy o swoje wlasnie miejsce pracy nie wyobrazm sobie żeby miało być inaczej w sumie a powiedzcie czy sa może tutaj jakies wolne miejsca pracy czy nie ??
Romisław 2016-11-01 22:07
Siema Wuja :D
Wuja 2017-01-10 20:59
Siemano :-)
Wuja 2017-01-11 12:22
co tam Wuja u Ciebie ?
Weronika 2017-03-10 12:23
@Romisław, @Wuja, proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w Icom Poland S.C. Świeca i Wspólnicy. Co powiecie na ten temat?
wuja 2017-04-04 20:59
na temat pracy w ICOM?? szkoda słów...
Weronika 2017-04-05 09:59
@wuja, dlaczego? Powiedz więcej na ten temat.
Aassdd 2017-07-10 15:00
Panowie, dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko PH. Może ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy jako PH w icom? Pozdrawiam
tm 2017-07-13 18:24
firma icom to kompletne dno, właściciel imbecyl, oszust i pieniacz
ph 2017-07-22 21:15
Aassdd nie wiem czy już byłeś na rozmowie. Ja jestem po. Muszę przyznać, że to co tutaj przeczytałem trochę mnie wystraszyło. Na razie wygląda mi to wszystko na działania konkurencji albo "skrzywdzonych" pracowników ;-)
Firma wygląda porządnie. Ludzie uśmiechnięci. Rozmowa z dyrektorem na poziomie. Szefa nie miałem okazji poznać, ale mam wrażenie, że jest to mało prawdopodobne aby takie osoby jakie poznałem mogły pracować w atmosferze jaką się tutaj opisuje. Ja czekam na telefon z decyzją, miejmy nadzieję pozytywną :-)
gość 2017-07-24 20:38
A nie masz na myśli Icom Poland Sp. z o.o. sp.k.? To inna firma z okolic Poznania, która teraz prowadzi rekrutację.
wuja 2017-07-31 22:25
ph sie chyba pomylił i rekrutację nie w tej firmie opisał...
JT 2017-08-04 21:55
Wuja z Twoich opisów wnioskuję, że chciałbyś aby Ph się pomylił :-P
Wystarczy sprawdzić dokładnie w necie i wszystko od razu widać...

Przy okazji ta "beznadziejna" firma została sklasyfikowana na 2 miejscu w rankingu Euromonitor int. jako najlepiej rozwijająca się firma 2016 roku w Polsce. Same nagrody w branży i takie wpisy. Coś tutaj śmierdzi...
Chyba Ph miał rację o wpisach konkurencji :-)
Weronika 2017-08-15 16:01
W jaki sposób przebiega proces rekrutacji w Icom Poland? Skąd można dowiedzieć się o wolnych stanowiskach? Część firm oferuje taką możliwość na swojej stronie internetowej, inne prowadzą rekrutację wewnętrzną.
Zostaw swoją opinię o Icom Poland S.C. Świeca i Wspólnicy - Konin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Icom Poland S.C. Świeca i Wspólnicy