GRH

Opinie o GRH

Współpracę z Agencją GRH z Rzeszowa uważam za doskonałą. Miałam przyjemność kontaktować się z Panią Gabrysią, która na każde zadane przeze mnie pytanie potrafiła odpowiedzieć i pomóc. Oferta pracy we Francji, którą dostałam okazała się wspaniała. Mogę stwierdzić, że była to jak do tej pory moja najlepsza praca w życiu. Dobre warunki, mili współpracownicy oraz szefostwo. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam bardzo współpracę z tą Agencją.

Katarzyna

Bardzo profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacyjny. Pan Kamil na każdym kroku rzetelnie informował o całym przebiegu procesu. Po każdym etapie dostawałam informację zwrotną dzięki czemu cały czas wiedziałam co się dzieje i co mnie jeszcze czeka. Zdecydowanie pozytywne wrażenie

Radek J

Bardzo polecam, Pani Ania jest najlepsza rekruterka z jaką miałem przyjemność rozmawiać, rozmowa kwalifikacyjna była prowadzona w profesjonalnym ale przyjaznym tonie, mająca na celu win win. Pozdrawiam

Przepraszam za pomyłkę Pani Łucja Hadam (pomyliłam nazwisko)....

Bardzo mocno polecam. Pani Kinga bardzo profesjonalnie i rzeczowa prowadzila rozmowy i caly proces rekrutacji. Na biezaco informowala o sytuacji. Oby wiecej takich profesjonalnych agencji!

Wczasowicz
@Monika

Już tak nie cukruj bo chyba nie wiesz co piszesz najgorsza firma oszukańcza jaką znam nic nie załatwiają wpuszczają ci do pokoju 6m2 we dwóch bez pralki ,lodówki i wszystkich mediów jak się dodzwonisz przez przypadek to mówią że mają takistandart żadnych kontaktów tylko jesteś im potrzebny do zarabiania kasy nic pozatym w zamian krętacze i (usunięte przez administratora)

Katarzyna

Współpraca z p. Łucją to czysta przyjemność. Kontakt, rozmowa jak i przedstawienie oferty pracy bez zarzutu.

Firehead

Polecam, Pani Ilona bardzo mi pomogła. Doskonały kontakt i pomoc podczas oraz po pozytywnie zakończonym procesie rekrutacyjnym.

Martyna

Współpraca z tą agencją to czysta przyjemność. Bardzo jasne warunki, wsparcie, zainteresowanie ze strony agencji, szybki kontakt.

Ola

Współpracowałam z p. Gabrielą Bloniarz i jestem bardzo zadowolona, przed wyjazdem byłyśmy w stałym kontakcie i otrzymałam odpowiedz na wszystkie moje pytania, pomogła mi w znalezieniu dojazdu i kontakcie z pracodawcą na miejscu, polecam :)

Bartosz

Firma GRH pośredniczyła w zatrudnieniu mnie do aktualnej firmy, z której jestem naprawdę bardzo zadowolony, zarówno z obowiązków, jak i warunków pracy i atmosfery. Bezpośrednią rekrutacją zajmowała się Pani Anna Olejarski, która wykazuje się bardzo dużym profesjonalizmem, świetnym podejściem do rekruta, życzliwoścą i pomocą.. Tak naprawdę dzięki Pani Annie mogę cieszyć się z obecnej pracy, za co jestem Jej serdecznie wdzięczny. Jak najbardziej polecam :)

Seba

Ja byłem bardzo zadowolony z kontaktu i przedstawionej oferty. Miła rzeczowa rozmowa telefoniczna, później kontakt z informacją zwrotną. To była kolejna oferta pracy od GRH.

Sławek

Uczestniczyłem w rekrutacji, którą prowadził Pan Kamil. Ostatecznie znalazłem pracę gdzie indziej, ale sam proces stał na najwyższym poziomie. Feedback po rozmowie i w momencie rozstrzygnięcia. Zawsze bardzo miło, konkretnie i widząc na horyzoncie właściwy cel.

Krzysztof P.

Firma godna polecenia. Spoglądam na firmę z perspektywy profesjonalizmu Pani Łucji H., pragnąc dodać, że jeśli GRH w Rzeszowie ma więcej takich ludzi jak Pani Łucja to jestem spokojny o przedmiotową firmę. W czasach pozbawionych "ludzkich odruchów" Pani Łucja na nowo wlewa wiarę w człowieka. Merytoryczne pytania, możliwość konwersacji, wprowadzenie do proponowanego stanowiska i wychwycenie od kandydata na dane stanowisko najmocniejszych stron to tylko niektóre zalety Pani Łucji. Życzę wszystkim by na swojej drodze zawodowej poznali kogoś pokroju Pani Łucji H. Pani Łucjo, oraz GRH - Dziękuję i wszystkiego dobrego. Krzysztof P.

Gabriela
@Krzysztof P.

Dzień dobry, czy mogłabym się dowiedzieć jak wygląda w GRH wprowadzenie do proponowanego stanowiska? Ile ono trwa? Czy po nim taki pracownik jest jeszcze pod czyjąś opieką czy pracuje już samodzielnie?

Gonzo

Witam. Może ktoś miał doświadczenie pracować we Francji przy KG, malowanie, szpachlowanie itp. Chciałbym dowiedzieć się jak warunki mieszkaniowe, praca, nadgodziny i wypłaty, jak to wygląda?

Justyna

Jednego dnia rozmowa telefoniczna przedstawiająca ofertę, na którą aplikowałam. Drugiego dnia zaproszenie na rozmowę w firmie (drugi etap rekrutacji). W ciągu dwóch dni decyzja o przyjęciu. Poszło dość sprawnie. Myślę, że sporo zależy od potencjalnego pracodawcy u którego nastawienia. Pani Ilona przedstawiająca ofertę rzeczowo poinformowała mnie o warunkach i zapytała o przebieg mojego dotychczasowego zatrudnienia.

Miałem przyjemność rozmowy z Panią Łucją Hadam. Konkretna a zarazem luźna rozmowa na temat oferty. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie zadane przeze mnie pytania. Ocena jak najbardziej pozytywna.

Małgorzata

Bardzo sprawna obsługa kandydata na stanowisko. Zostałam bardzo dobrze poprowadzona przez każdy etap i w razie wątpliwości, wszystko zostało mi wyjaśnione. Miałam do czynienia z bardzo kompetentną i zaangażowaną rekruterką, polecam serdecznie :)

Nina

Bardzo profesjonalny proces rekrutacyjny. Udzielenie wszystkich istotnych informacji, szybki i sprawny kontakt. Pan Kamil bardzo sympatyczny i pomocny. Polecam

Agnieszka

Miałam przyjemność być rekrutowana przez Pana Kamila. Bardzo miły i kompetentny człowiek, spokojnie i rzetelnie wykonujący swoją pracę. Po każdym etapie rozmów z potencjalnym pracodawcą od razu informacja zwrotna. Wyczerpujące odpowiedzi na pytania, rzeczowo i na temat. Szybki przepływ informacji między stronami. Cały proces rekrutacji bardzo sprawny i szybki. Jestem pozytywnie zaskoczona zainteresowaniem i okazaną opieką. Jak najbardziej polecam

Gabriela
@Agnieszka

Ile trwa cały proces rekrutacyjny w GRH? Jak już po rekrutacji, wygląda wprowadzenie nowego pracownika do firmy? Jak wyglądają szkolenia i ile trwają? Czy praca na początku wydaje się skomplikowana?

Tadeusz

Dzień dobry Po przeczytaniu kilku opinii postanowiłem podzielić się swoimi odczuciami dotyczącymi kontaktów z rekruterami firmy GRH Polska. Być może miałem szczęście, że trafiłem na przemiłą i kompetentną panią Łucję, która w kilku rozmowach telefonicznych zrobiła na mnie niesamowicie pozytywne wrażenie, o czym piszę poniżej. Profesjonalizm tej Pani, dotyczący nie tylko samej rozmowy i zegarmistrzowskiej punktualności co do umówionego czasu, ale także traktowanie mnie (szukającego pracy) jako partnera a nie "zło konieczne" z którego coś należy wybrać. Otrzymałem naprawdę wszystkie informacje o które prosiłem (a nawet więcej ) dotyczące mojego ewentualnego miejsca pracy, co pozwoliło mi dobrze przygotować się na najważniejsze czyli pierwsze spotkanie z przyszłym pracodawcą. W trakcie i po tym spotkaniu nie byłem niczym zaskoczony, ponieważ tak jak wspomniałem otrzymałem wcześniej wyczerpującą listę odpowiedzi, nawet co do atmosfery panującej w tym zakładzie, którą wypowiadali wcześniej zatrudnieni. Poszukujący Pracy! Sam przez kilka miesięcy wysłałem naprawdę bardzo dużo aplikacji, także do GRH, niestety z marnym skutkiem, bo zaledwie dwoma spotkaniami które mimo iż były naprawdę obiecujące zakończyły się klapą, bo prawdopodobnie "byłem za dobry". Czy mam zrobić z siebie "kalekę" aby dostać pracę? Otóż nie głowa do góry i szukamy dalej. Mam ponad 25 letnie doświadczenie w kilku branżach i szukałem pracy na terenie dwóch województw a mimo to trwało to bardzo długo powodując nie raz" dół psychiczny". Należy jednak zrozumieć także rekruterów z tej i innych firm, którzy mają prawo wybierać z pośród naszych aplikacji i nie powinniśmy się tym zrażać, bo sami na ich miejscu zrobilibyśmy to samo. Każdy z nas jest wyjątkowy i ma takie czy inne talenty, natomiast nie zawsze mamy tak potrzebne w życiu szczęście. Ja choć finalnie nie skorzystałem z oferty zaproponowanej przez Panią Łucję,ponieważ w tym samym dniu otrzymałem ofertę bliżej i bardziej odpowiadającą moim doświadczeniom, to zadzwoniłem i podziękowałem za jej starania, którymi dowiodła że jest osobą na właściwym miejscu. Życzę wszystkim aby na drodze szukania i zmiany miejsca pracy spotkali taką Panią Łucję, która sprawiła że przypomniała mi się bajka o lisie, kreciku, koniu i chłopcu, który na pytanie czy szklanka jest do połowy pusta , czy pełna powiedział; ja cieszę się że ją w ogóle mam! Takiego pozytywnego podejścia Wszystkim życzę pozdrawiam Tadeusz

Zostaw merytoryczną opinię o GRH - Rzeszów

• Jak się pracuje w GRH?

Zobacz opinie na temat firmy GRH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 200.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 63 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRH?

Kandydaci do pracy w GRH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRH