logo GRH

GRH

Rzeszów

Opinie o GRH

Stefan 2016-03-14 22:09
Ja z tej firmy byłem we Francji na szpachlowaniu - praca ok, kasa zawsze na czas i grała kontakt z biurem bardzo ok - co potrzebowałem to załatwiali. Mieszkanie normalne ludzie z którymi mieszkałem w większości normalni to zależy na kogo pewnie trafisz. Ja chętnie od nich pojadę jeszcze
wojciech 2016-08-12 11:54
Ja w tej firmie pracuję już kolejny raz ( 3-4 miesięczne kontrakty do Francji i tak od 2014r. z tego co wiem to mają też dłuższe umowy, ale mi takie odpowiadają) i powiem jedno - WARTO.
Pewnie znów do nich wrócę jak mi coś zaproponują.
To co było ustalone na początku umowy czyli stawka, miejsce pracy, zamieszkania zawsze gra.
Jeżeli ktoś che jechać na budowlankę do nich to polecam!
Biuro Pani J. zawsze pod telefonem i zawsze bardzo pomocna.
joand20 2016-08-31 12:39
Witam.Mam oferte pracy z tego biura,Zastanawiam sie nad wyjazdem.Prosze powiedziec czy naprawde jest oplacalna taka praca.Pozdrawiam.
radek 2016-09-08 14:58
ale gdzie chcesz przyjacielu jechać konkretnie i na jakie stanowisko chcesz konkretnie aplikować? odp to konkretnie pogadamy
max 2016-11-18 00:05
witam,jakie sa stawki np.na karton-gips we francji,własnie szukam coś,w innych firmach dawali 9euro z groszami,ale przy 35h tyg.troszke mało.
juri 2017-01-11 15:17
witam czy pracował ktos od nich we francji na elewacjach .Jaka kasa jakie warunki z góry dzieki za odp
Michal429 2017-05-17 11:04
Witam.Czy byl ktos z tej agencij we francij na szpachlowaniu lub monter plyt gk.bo mam oferte od nich i chcialbym sie czegos dowiedziec czy warto jechac.Jaka kasa,warunki mieszkalne i jak jest z tymi dietami.pozdrawiam
Zenek 2017-06-02 20:10
Ja byłem na szpachlowaniu i montowaniu kg - wszystko ok. Mieszkanie ok, kasa grała i zawsze na czas. Polecam
michal429 2017-06-04 20:52
a jak jest z dojazdami z polski do francij na swoj koszt.kasa na konto.
Michał 2017-06-04 22:14
Zostałem zaproszony na rozmowę (praca na produkcji), miła Pani w biurze GRH, super gadka, miło. pod telefonem i smsami, wszystko pięknie. Czekam kilka dni, by poznać datę rozmowy rekrutacyjnej już z pracodawcą i dostaję taką informację - jaram się jak słonina na patelni. Na dzień przed rozmową mam telefon, że rekrutacja zamknięta i czy mogą zaoferować (bo Pani głupio) inną pracę a dodatkowo, ze będzie się odzywać jak będzie coś podobnego w ofertach lub ponownie rekrutacja otwarta. Przeglądam ostatnito ogłoszenia a tam to samo ogłoszenie i nadal poszukują. Czyżby kradzież danych z CV? Może zadzwonią? pPrzy czym dodając ogłoszenie wiedzą wcześniej co to za ogłoszenie i kto się na to starał w CV. Jak dla mnie...chora akcja.
Weronika 2017-07-25 19:00
@Michał czy brałeś ponownie udział w rekrutacji? Czy GRH wytłumaczyło Ci, dlaczego rekrutacja zamknęła się przed przeprowadzeniem rozmów ze wszystkimi kandydatami? Napisz więcej szczegółów, aby każda osoba zainteresowana pracą mogła ocenić w pełni przedstawioną sytuację.
Adam 2017-07-28 22:30
A ja myśle ze maja stałych klientów którym musza dostarczać pracowników na produkcje - pracowałem kedys przez inna agencje i było podobnie w jednym miesiącu mi podziękowali w kolejnym miałem prace. Tak działają agencje dziś zamówienie na 15 osób jutro na 100 - dobrze ze Cię nie rozmowę zaprosili bo chociaż wiedza co sobą prezentujesz. Jak będą mieć wiejscy u klienta i spełniasz oczekiwania to na bank Ci prace zaproponują.
Weronika 2017-08-14 16:04
Rzeczywiście praca agencji na tym polega @Adam, jednak w GRH ofert pracy jest wiele i na każde jest rozmowa rekrutacyjna. Czy ktoś z bardziej doświadczonych osób mógłby wytłumaczyć, jak wyglądała taka rozmowa?
Kafar81 2017-09-28 12:35
Witam, nie wiem skąd biorą się zachwyty nad tym biurem, albo nikt nigdy z żadnym innym biurem nie wyjeżdzał, albo pracownicy tego biura w wolnej chwili sami piszą te komentarze. Pracuję dla nich już parę lat, pensja 7.50 ,8 euro na ręke, zero diet, nadgodziny nie są w żaden sposób dodatkowo płatne zresztą tak samo jak soboty. Oczywiście kontakt z biurem jest dlaczego miało by nie być, wysyłają jelenii to i wypadało by telefon od nich odebrać. Powiedziałem sobie( zresztą nie sam) że to ostatni rok z tym biurem.
Kafar81 2017-09-28 12:36
Weronika 2017-09-28 12:48
@Kafar81, czytając forum nie znalazłam wprost zachwalających komentarzy. Piszesz o niskich stawkach, czy były one przedstawione od samego początku na umowie? A co powiedziałbyś o rekrutacji prowadzonej przez GRH, o której wcześniej rozmawialiśmy z innymi użytkownikami?
Kafar81 2017-09-28 13:02
Przyznam szczerze , że pierwsze słyszę o jakiekolwiek rekrutacji. Pracuję w branży budowlanej i u nas odbyło się to tak. Wysłaliśmy cv w kilka miejsc, najszybciej odezwało się GRH i po paru minutach pytań z naszej strony, o warunki itp postanowiliśmy jechać. Teraz to biuro pyta czy nie mamy kogoś znajomego, który byłby chętny do wyjazdu
Robert82 2017-10-10 22:53
To ciekawe dla czego od nich jeździsz skoro tak beznadziejnie jest? Ja pracuje dla nich już 2 rok i mam diety i stawkę sporo wyższa ...10 euro na rękę, plus te diety, plus za przejazdy płaca, nadgodziny +25% i mam to wszystko na umowie napisane . Kontrakt do końca listopada. I ja na pewno od nich pojadę. A może ty od nich nie byłeś? Gdybys dla nich pracował to pewnie o 12:36 nie miał byś internetu na budowie we Francji ... masakra stary... ja to biuro polecam wszystkim
Kafar81 2017-10-11 08:31
Witam. Po pierwsze teraz jest zniesiony roaming, więc mając przerwę o godzinie 12 mogę sobie siedzieć na necie ile mi się podoba. Po drugie nie wiem jak jest w twoim przypadku, ale u nas mając na umowie kwotę brutto, firma płaci netto o wiele mniej niż powinna, zasłaniając się tym że teraz musi płacić o wiele większe podatki w Polsce, oczywiście nie raczyli nas o tym poinformować przed wyjazdem. Kolejna sprawa skoro od nich to powiedz kto Cię rozlicza we Francji, bo napewno nie GRH. Każda firma z którą pracowaliśmy wcześniej miała księgowego który załatwiał te sprawy. Tu Ci dają numer do Polki mieszkającej we Francji i resztę mają gdzieś. I uprzedając Twoje pytanie, o 8.30 jestem w samochodzie w trakcie zmiany budowy, więc mogę sobie siedzieć na necie i pisać.Pozdro
tomasz S 2017-10-12 13:00
Tak sobie czytam Panowie Waszą konwersję i ja Wam powiem, że w GRH pracowałem do sierpnia tego roku. Skłaniam się ku powierzeniu opinii na temat GRH pozytywnej. Odnośnie stawki na umowie to też miałem brutto - to tak zawsze miałem we wszystkich agencjach gdzie pracowałem,a pracowałem też w agencji z Krakowa i Wrocławia. Mogłem sobie paski wypłaty z tych trzech agencji porównać i były takie same - ZUSY i podatki więc myślę, że GRH nic więcej nie potrąca ile wymaga nasze Państwo. Mnie osobiście ta polka rok temu rozliczała i wyszło do dobrze musiałem jakieś śmieszny podatek zapłacić we FR - śmieszny bo kwota była mała, a z polski zostałem zwrot podatku - dla mnie to korzystniej wyszło. A miała ona utrudnione bo w tamtym roku pracowałem w właśnie trzech rożnych agencjach. Ja też w GRH zarabiałem ok 10 euro na rekę - podkreślam na rękę. Wynagrodzenie grało, jak potrzebowałem jakieś zaświadczenia czy coś z biurem załatwić to wszystko sprawnie. Jeszcze odnośnie stawek to wiadomo, że pewnie są rożne u nas wszystkich bo oni w różne miejsca wysyłają. A i ja też byłem pytany przez biuro o kolegów.
Dla mnie agencja spoko, chociaż wiem, że mi kasę wypłacają na czas i za tyle co przepracowałem. Ja od nich jak mi coś zaproponują to pojadę.
Zostaw swoją opinię o GRH - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRH