Opinie o Morapel w Świdnik

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Morapel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Morapel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wyprawianie, garbowanie, barwienie skór

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Morapel w Świdnik

Ex worker Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie pare lat, nie mogę narzekać, firma dała dobry start, dużo pomocy, a szczególnie atmosfera w firmie i pomiędzy pracownikami elegancka. Zarobki odpowiednia, aczkolwiek jak w każdej innej firmie problemy były, ale były rozwiązywane. Jak ktoś się nie boi wyzwań, polecam.

to ja

Fajna firma i fajni ludzie. Pieniądze - wiadomo - mogły by być lepsze. Pracowałem i nie mogę powiedzieć złego słowa. Problemy jakie się pojawiają są w każdej firmie i są raczej rozwiązywane na bieżąco.

anonymous Nowy wpis
@to ja

a jakie moglyby byc podwyzki zeby cie zadowolaly?

Krystyna Nowy wpis
@to ja

Hej, może ktoś odniesie się do tego wpisu i napisze jak obecnie wyglądają zarobki w Morapel? @to ja dodał swoją opinię już parę lat temu więc od tego czasu mogło w tej kwestii się wiele zmienić. Podpowiedzcie na jak wysokie wynagrodzenie można obecnie liczyć w firmie.

Lidia Nowy wpis

@to ja, atmosfera w której się pracuje jest bardzo ważnym czynnikiem, który wpływa na poziom zadowolenia z pracodawcy. Widać, że jesteś zadowolony ze współpracy z Morapel. Czy do wynagrodzenia, które w Twojej ocenie jest mankamentem zatrudnienia, firma oferuje Ci jakiegoś rodzaju premie?

człek który tam pracował 2

zgadza się, był jeden gość który całymi dniami grał w setlersów i mu w tym przeszkadzali, pełna inwigilacja i niezadowolenie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Morapel się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
człek który tam pracował

Nabór tam praktycznie cały czas...ale szkoda czasu...każdy madry wieje jak tylko zorientuje się jak tam wyglada praca i jak traktuja ludzi...stad ciagły nabór. Opakowanie piękne ale czekoladki w środku zepsute. Pełna inwigilacja i niezadowolenie każdego dnia. Jeśli możesz daj sobie z ta firma spokoj.

Lidia

@artur a z jakiego powodu wynika Twoje niezadowolenie? Z tego co widzę poprzednie posty pozostawały bez odpowiedzi, chętnych do pracy w firmie było kila osób. @Wysoka , orientujesz się czy obecnie prowadzony jest nabór? Pamiętajcie, by informować o takich kwestiach na forum.

wanda

Morapel Świdnik kolo Limanowej, oraz oddział w Częstochowie - porażka. Szukaja ludzi w trudnej sytuacji zyciowej zeby mogli ich przywiazaćdo siebie i płacić najniższa krajowa. Obiecuja duzo. Tak naprawde zero rozwoju i ciagle pretensje o wszystko. Firma zywcem z czasow PRL-u. Tragiczni pod kazdym wzgledem. Nie polecam!!!

artur
@wanda

Potwierdzam. To firma która zajmuje sie sprzedaża artykułów do przemysłu obuwniczego - odradzam juz na starcie. Szkoda czasu. Zakłdka w ofertach pracy oferujemy czytajcie odwrotnie- bo tego nie oferuja.

Wysoka
@artur

Bardzo dobrze napisane. Dyrektor handlowy który moim zdaniem sam zarobi pewnie parę groszy. Właściciel ma bandę ludzi przywiązany do siebie. A najlepsza jest szara eminencja w postaci primadonny D.. ki. Śmiech

jezus

@rtyu jak to każdego miesiąca są inne zarobki? Chyba ci chodzi o to, że wyrabianie planu może nie pójść i wtedy prowizja jest mniejsza zwyczajnie jako taki ph.

rtyu

no wlasnie w dalszym ciagu nie ma od nich zadnych foert pracy :( aa pamietam ze szukali przedstawiecila handlowego..tylko wiaodmo jaki jest tego minus ze kazderog miesiaca sa inne/ rozne zarobki nie stale

cokolik

no nietety o tym nie piszą w ogłoszeniu. sam startuję i powiem wam szczerze, że chcę do nich przejść z duzej znanej sieciówki, bo z tego co gadam z ludźmi mają świetną atmosferę i od razu dają umowę o pracę

can

@kace składałeś tutaj sowje Cv? Nie jestem pewien czy u nich przypadkiem ilość sprzedaży też nie wpływa na wysokość wynagrodzenia i możliwość awansów.

kace

mozna tez aplikowac bezposrednio przeciez maile w biurze sa sprawdzane na biezaco, poza tym faktycznie niby ta sama branza sporzywcza sklepu ale rozni sie warunkami finansowymi i umowa,jest tez lżej,

koko szaneeeel

@lusik ale tu nie ma co porównywać Morapela do biedronki. To dwa inne sklepy. Ta oferta na sprzedawcę-magazyniera pewnie już nieaktualna, bo z października, więc możesz się @romek zainteresować tą na pracownika sklepu. Czy zarabia się tam 1600 to nie wiem, ale z oferty wynika, że jest umowa o pracę, szkolenie wdrożeniowe i możliwość rozwoju zawodowego.

lusik

Czy ja wiem, to zwykły pracownik sklepu przecież i to Częstochowa, w biedronce nawet 2 z przodu nie ma, bardziej bym obstawiał 1600 na rękę. Pozdrawiam.

romek

siema! a jako Sprzedawca - Magazynier to ktoś z Was pracował? bo nie wiem czy naprawdę teraz nie zgłosić się do nich. Wydaje mi się, że spokojnie można z 2000 zł zaorbić.

Marko

Tak, też myślę, że tak oczywiście + / - 2 tysiące są do zdobycia na tym stanowisku, a ile konkretnie to oczywiście zależy od samej firmy już.

jawka

@bronek myślę że na stanowisku magazyniera można liczyć na jakieś 2000 zł. praca za to z pewnością na zmiany.

5rtf

@bronek wiesz co wydaje mi się że akurat wynagrodzenie w dużej mierze zależy od tego na jakim stanowisku pracujesz

bronek

Cześć wszystkim. Szukam informacji na temat zarobków na jakie można liczyć w tej firmie. Słyszałem co nieco , że jest całkiem nieźle ale szukam potwierdzenia. Wiadomo , ze w swojej ofercie dla sprzedawcy magazyniera chociażby piszą , że atrakcyjne to wynagrodzenie, ale tak przecież pisze każdy. pozdro

nieopłacasię
@bronek

Nie warto w tej firmie pracować. Kręcą ile wlezie. No chyba że zdrowie i nerwy chcesz stracić.

Zostaw merytoryczną opinię o Morapel - Świdnik

• Jak się pracuje w Morapel?

Zobacz opinie na temat firmy Morapel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Morapel
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Węgierska 119
    33-300 Świdnik