Marion Kosmetyki (Marion Sp. Z O.O.)

Opinie o MARION Sp. z o.o.

Grzesiek

Jakimi autami poruszają się przedstawiciele i kierownicy? Flota czy zaliczki/ryczałt?

Joachim

Na tym forum trudno będzie otrzymać rzetelna informację o wysokości wynagrodzenia bo bardzo indywidualna część umowy

Witam. Jakie stawki obowiązują na stanowisku naważania surowców? Pozdrawiam.

Witam. Chciałbym się dowiedzieć na jakie zarobki mogą liczyć pracownicy produkcji? Widziałem m.in. w autobusie ogłoszenia o pracę. Chciałbym tam złożyć cv lecz nigdzie nie ma napisanej stawki. Prosiłbym o NORMALNĄ odpowiedź.

BS63

Serdecznie dziękuję za wysoką jakość produktu w dobrej cenie wraz z prezentem, którego się nie spodziewałam. Jako klient, polecam dokonać zakup w tejże firmie produktu, którym jest się zainteresowanym.

negro12

Tak to jest jak ludziom nie chce się pracować , a za lenistwo i brak kompetencji chcą mieć wysokie wynagrodzenia ludziska się rozleniwili A jak nie chcą pracować to na zasiłek i do opieki społecznej jak można krytykować pracodawcę który daje ci zarobić byś żył / a jak można oczerniać tak tylko robi (usunięte przez administratora) nie umiejąca i nie chcąca pracować

Vlad
@negro12

Cwaniaczku, jak dostajesz godziwe wynagrodzenie za donoszenie na pracowników, to siedź cichutko, bo chyba nie wiesz jak jest w firmach w Polsce. Ale bat powoli się kręci na wszystko złe w tym kraju.

Obserwator

Miałem już aplikować, ale jak przeczytałem, że mam znać ukraiński to nogi mi się ugięły. Co wy odpier.....lacie. Ludzie tu jest Polska !. We własnym kraju mam się uczyć Ukraińskiego, żeby pracować w waszym obozie ?.

@Obserwator

Dzień dobry, Spółka ze względu na specyfikę produkcji prowadzi rekrutację na kilku stanowiskach równocześnie ze znajomością różnych języków. Rekrutacja, której publikacja ukazała się w Urzędzie Pracy miała w swoich cechach znajomość języka ukraińskiego choćby ze względu na komunikację pomiędzy pracownikami z agencji pracy, których zdecydowana większość to obywatele Ukrainy. Spółka na to samo stanowisko prowadzi także rekrutację na innych portalach już bez znajomości języka ukraińskiego. Chętnych do pracy prosimy o składanie dokumentów na rekrutacja@marionkosmetyki.pl pozdrawiam Dział Kadr MARION

No ja nie ukrywam, że zawiodłam się na tej firmie. 3 etapy rekrutacji, następnie po otrzymaniu danej pracy brak kontaktu z szefostwem ( które jest wielce zajęty ), niesamowite tempo, pensja najlepiej najniższa - raczej poniżej 3 netto aby dowiedzieć się 4 dni przed końcem umowy że nie dostanie się przedłużenia. Prezes jest w porządku ale mam wrażenie że nie zdaje sobie sprawy wokół jakich ludzi się obraca. Nic dziwnego jak np. prawie cały dział marketingu się cały zwolnił 2 lata temu ;) Zalecam ostrożność.

Były pracownik MARION
@Ewa

Jako były pracownik działu marketingu nie zgodzę się z tą opinią. Po pierwsze do żadnego działu nie ma 4 etapów rekrutacji. Po drugie z działu o jakim piszesz odeszły osoby z różnych względów. To prawda, że zbiegło się to w czasie, ale to przypadek. Ja to wiem z doświadczenia, a w Twojej opinii są plotki i domysły. Co do pensji też podajesz jakieś dziwne stawki, ale nie wiem do jakiego działu rekrutowałaś. Widać jednak, że z jakiegoś powodu nie weszłaś na umowę stałą i chyba trochę odreagowujesz w komentarzu. Każdy, kto się wykazuje może liczyć na rozwój, premie, podniesienie wynagrodzenia. Ja w każdym razie miło wspominam tę pracę i na pewno pozwoliła mi podnieść kwalifikacje i ruszyć dalej.

Obserwator
@Były pracownik MARION

To, że naopowiadasz bajek, stojąc za firanką firmy, nie zmienia faktu, że ta firma to legenda jeśli chodzi o złe opinie. Nie pozdrawiam.

Jaka atmosfera jest między działami w MARION Sp. z o.o.?

batmax

Wszystko zależy od podejścia między ludzkiego

Jednak opinie o firmie zamieszczone na tej stronie sa prawdziwe. Nie kierowałam sie nimi, chciałam sama sprawdzić i sie przekonałam. Miałam rozmowe o prace do działu marketingu, poprosili o wykonanie zadania. Maile które otrzymywałam od (usunięte przez administratora) były po prostu nieprofesjonalne ani dzień dobry, ani dziękujemy za poświęcony czas. suchy mail pt. damy odpowiedz do tego dnia. szukaja specjalisty do spraw marketingu ( tak jest w ogłoszeniu) a tak naprawdę szukaja product managera który im zrobi cala robotę związana z produktem i zajmie sie również marketingiem za uwaga... (usunięte przez administratora)netto. product manager zarabia powyżej (usunięte przez administratora)netto ale tutaj połączyli dwa stanowiska w jedno o czym sie dowiadujesz po otrzymaniu zadania. na sam koniec otrzymujesz informacje... szukamy dalej ( bez żadnego dziękuję za przesłanie zadania, za poświęcony czas .. po prostu NIC). szczerze z takim nieprofesjonalizmem to sie dawno nie spotkałam. słabizna... odradzam.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w MARION Sp. z o.o.?

Dzień dobry, Podstawa wynagrodzenia w firmie MARION zależna jest od wielu czynników: działu, stanowiska, zakresu obowiązków. Generalnie na pensję składa się wynagrodzenie zasadnicze, określone w stawce miesięcznej, do którego dochodzą inne składowe, takie jak: dodatek funkcyjny czy premie. Te ostatnie mogą być zależne od różnych parametrów (w zależności od działu) Inną, dodatkową premią, jest premia uznaniowa, przyznawana na wniosek przełożonego

Czy firma MARION Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Makaveli

Finansowanie szkoleń dla pracowników zależne jest od zajmowanego stanowiska i rodzaju szkolenia. Co do zasady Spółka co najmniej częściowo finansuje koszty szkoleń lub pokrywa je w całości.

Sławomir
@Makaveli

Pracodawca sam wybiera temat szkoleń, w których chce uczestniczyć, czy może są one narzucane bezpośrednio przez firmę MARION?

Makaveli
@Sławomir

Jeżeli tematyka szkoleń, o które wnioskuje pracownik nie odbiega od potrzeb pracodawcy to takie wnioski są także rozpatrywane.

Do kierownictwa...

Praca jak praca robić coś trzeba ale p.W z pakowanie to wariatka wszyscy o tym wiedzą ale nikt nic z tym nie robi pomiata ludźmi nie wspomnę o kierownictwie ale coz chyba ma większą władzę niż sam prezes A do tego ma przy boku podrzegacza który też uważa się za Boga pakowanie. Ogólnie praca jest ok ale klimaty Masakra!!!!!!!!

@Do kierownictwa...

Pani W. nie taka groźna jak ją malują. Jest nieco wybuchowa jak się wkurzy, wtedy nawet lecą niecenzuralne słowa, ale trzeba pamiętać, że nie wkurza się bez powodu. Jak się dobrze pracuje i robi swoje, to nikt nie powinien się jej obawiać.

Była pracowniczka
@Do kierownictwa...

Klimat tworzą pracownicy. Jak pracujesz dobrze to nie ma co narzekać na panią W a jak ściemniasz i pani W jako kierowniczka bedzie się czepiać to jej praca.

@Była pracowniczka

Starajmy się unikać podawania danych osobowych i szczegółów na temat konkretnych osób, to niezgodne z regulaminem serwisu. W jaki sposób przełożeni w MARION Sp. z o.o. reagują na błędy popełniane przez pracowników? Ogółem ciekawią mnie metody zarządzania w tym miejscu pracy, będę wdzięczna za jakieś informacje.

@Do kierownictwa...

też tak uważam. Pracowałam z tą kierowniczką i mam zupełnie inne doświadczenia. Teraz pracuję w innym mieście i jeśli maiłabym wybierać na pewno wolałabym pracę z nią niż obecnym szefem.

Dt

Współpraca z tą firmą to porażka! Nie kompetentni ludzie rekrutujący na wykwalifikowane stanowiska. Koszty podróży i zamieszkania trzeba opłacić samemu(wyjazd za granicę). Miejsce pracy nie jest pewne!! Firma uchyla się od wszelkiego ryzyka. Całe ryzyko jest po stronie osoby aplikującej. Miejsce zamieszkania pozostawia wiele do życzenia. Ta firma to kpina!! Osobom znającym trochę niemiecki polecam znaleźć zatrudnienie na własną rękę lub skorzystać z usług kogoś innego. Rzucają pracownika między firmami na zasadzie, 'a może coś zarobimy na nim'!!

Sławomir
@Dt

Nie masz zbyt pochlebnej opinii o firmie. Czy przed wyjazdem podpisałeś umowę, w której były zawarte wszystkie warunki dotyczące pracy i nie miało to potwierdzenia w realnym zatrudnieniu? Napisz proszę więcej szczegółów.

@Dt

Nie bardzo rozumiem czemu masz pretensję do firmy. Czy ktoś obiecywał Ci, przed przyjazdem na rozmowę, że otrzymasz to stanowisko? W takiej sytuacji ryzyko zawsze jest po stronie pracownika. Nie spotkałam się z tym, by pracodawca pokrywał koszty przyjazdu na rozmowę rekrutacyjną. Sama mieszkam w Warszawie, ale na rozmowę jechałam do Wrocławia. Na swój koszt oczywiście.

Czy można liczyć w MARION Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Nie posiadają prywatnej opieki zdrowotnej

Z całym szacunkiem ale w tej firmie nie ma nic normalnego ... zwłaszcza produkcja, rozwalenia pakowalnia ... Pomiatanie, fałszywość na początku dziennym wiele szanujących się ludzi i dobrych pracowników się pozwalniało z tego miejsca. Nie mówcie że ktoś kto dosłownie drze się na drugiego człowieka jest w porządku ,a ludzi których kradną mają naganę trzyma jako tzw dobrego pracownika. Naprawde wiele można byłoby powiedzieć . Nie polecam tam pracy ..nikomu .

EMSI

Witam, piszę z pytankiem o pracę na stanowisku laboranta chemicznego ? jak atmosfera ? ile można zarobić na początek ? czy pracuje się tam na 3 zmiany ? Dziękuje za odpowiedź :)

Edyta
@EMSI

Byłaś już może na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko, o którym piszesz? Jeśli tak, podziel się informacjami i wrażeniami z tej rozmowy. Ja znalazłam ofertę na stanowisko kontroler jakości. Oferują zatrudnienie w ramach umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie, ciekawą pracę w dynamicznym zespole i możliwość rozwoju. Czy ktoś z osób odwiedzających forum jest zainteresowany tą ofertą rekrutacyjną?

aa
@Edyta

Aplikowałam na to stanowisko, niestety do mnie się nawet nie odezwali.

Smutna
@Edyta

Pani Edyto , może Pani coś powiedzieć jak wyglądała Pani rozmowa odnośnie stanowiska kontroler jakości ? Jakie płace i warunki ? Pozdrawiam

zawiedziona
@aa

to proszę się cieszyć, bo to co tam oferują to po prostu żart, kontroler jakości początkowo wykonuj głównie prace magazynowe za najniższą krajową, później posiada bardzo szeroki zakres obowiązków (ciągle wykonując magazynową robotę), które oczywiście nie są zawarte w karcie stanowiskowej, bo taka zwyczajnie nie istnieje.. musi być obecny wszędzie i zawsze, cała odpowiedzialność spada zawsze na niego.. warunki panujące w firmie tragiczne, mało prosperująca firma, zarobki śmiechu warte

KJ
@zawiedziona

To chyba nie wiesz ile wynosi najniższa krajowa na dzień dzisiejszy, bo wypłata kontrolera jakości znacznie przewyższa tę kwotę. I oczywiste jest, że na początku nikt nie zleci Ci bardziej odpowiedzialnych rzeczy, bo po prostu ich nie będziesz umieć. Pamiętaj też, że w żadnej firmie nie dostaniesz od razu nie wiadomo jakiego stanowiska, na wszystko trzeba sobie zapracować, ale skoro przychodzi osoba świeżo po studiach i myśli, że będzie od razu kierownikiem, to sorry, ale nie tędy droga. Kierownik też kiedyś zaczynał swoją karierę od najniższego stanowiska.

NATA

Aplikowałam na stanowisko laboranta chemicznego. Bardzo miła atmosfera rozmowy. Pani, która ze mną rozmawiała szczegółowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Jestem mile zaskoczona przebiegiem spotkania.

@NATA

A jak Ci poszło? Zostałaś przyjęta do MARION? Dowiedziałaś się może z tej rozmowy, jakie warunki oferują?

NATA
@Zuzanna

Jesteśmy umówieni na kontakt po wakacjach. Mogę podjąć pracę w Polsce dopiero na jesieni :) Pozdrawiam.

@NATA

Super, pracujesz już? Jak pierwsze wrażenia? Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś odniosła się jeszcze do mojego pytania co do warunków, jakie oferują w MARION.

Gustawek

Niektóre osoby mają generalnie problem polegający na braku chęci do pracy i pewnie stąd to szukanie negatywów.

mieszane_odczucia

Zakład produkcyjny na uboczu. Bez samochodu ciężko się tam dostać bezpiecznie (i nie mam na myśli komunikacji publicznej, gdyż autobusy dojeżdżają w tamtą okolicę), ponieważ nie ma chodnika, jest jedna wąska, dziurawa droga, którą jeździ dużo TIRów. Sztywne godziny pracy w laboratorium R&D 7:00 - 15:00. Nie zatrudnili mnie ze względu na najszybszy możliwy dojazd na 7:30. Nie szanują czasu kandydatów, nie odzywając się po rozmowie kwalifikacyjnej - trzeba się samemu dowiadywać i prosić o informację zwrotną.

niemieszane_odczucia
@mieszane_odczucia

Droga kandydatko, zgłaszając się na rozmowę znasz ogólne warunki, godziny, lokalizację zakładu. Jak można obwiniać zakład, że jest w takim a nie innym miejscu? Jestem pewna, że posiadasz dostęp do internetu - wystarczyło sprawdzić dojazd. Jeśli nie był on odpowiedni dla Ciebie - dlaczego w ogóle aplikowałaś? Przyjeżdżasz na rozmowę, mówisz, że Ci dojazd i godziny nie pasują i obwiniasz firmę, że Cię nie zatrudniła? To czas takiej firmy jest tracony. Druga sprawa - godziny pracy.. Naprawdę? Skończyłaś studia ledwo i wymagasz, aby pracodawca ustawiał wszystko pod Ciebie? Każda firma ma prawo ustalać godziny jakie chce, odpowiednie dla dobra zakładu. Firma, do której aplikowałaś to fabryka - laboratorium R&D musi być dostrojone czasowo pod produkcję, bo ją nadzoruje. Twoje zarzuty są bezsensowne. Widać, że napisała je osoba, która z pracą zawodową, zespołową w dużej firmie nie miała do czynienia.

Zostaw merytoryczną opinię o MARION Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w MARION Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MARION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARION Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MARION Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MARION Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MARION Sp. z o.o.