KINGUIN Poland

Opinie o KINGUIN Poland

Ewka

Pracowałam na supporcie przez rok czasu i generalnie nie mam większych zastrzeżeń. Jedyna wada jest to ze w czasie premier gry jest bardzo duzy ruch i duzo pracy. Minusem sa nocki oraz praca w swieta, ale jest ona ona dodatkowo premiowana. Nie ma tez problemu z umowa o prace oraz mozna zostac pracownikiem miesiaca. Jesli dajesz cos od siebie jest duze prawdopodobienstwo awansu

Jak każda firma - ma swoje plusy i minusy. Tutaj wynagrodzenia są zawsze na czas i jeśli obiecano umowę o pracę to jest umowa, a nie ciągłe zwodzenie. Jest trochę stresujących sytuacji - szczególnie przy premierach gier. No i niestety płacona jest stała stawka bez względu na to czy pracujesz w weekend, nocy, święto czy normalny dzień. Jednak są też bonusy - podsumowując nie jest źle! ;D

pawel

Praca na supporcie wg mnie: + brak dzwonienia do ludzi + kontakt z językiem pisanym - pracując jednocześnie ćwiczysz pisownię/gramatykę języka obcego ( nie napisze jakim bo sie wydam:)) + fajni ludzie, z którymi się pracuje - jasne zasady pracy + gra co miesiąc za darmo ;) No i te złe strony: - praca w systemie zmianowym(chociaz dla niektórych to akurat moze byc plus) - praca na supporcie wymaga SKUPIENIA (naprawdę) - trzeba być naprawdę odpornym na stres, bo pracy jest bardzo dużo Podsumowując - VIWA jest w gruncie rzeczy ok - kasę masz zawsze na czas - bonusy jakies tez wpadają typu gry/czy free food day - mozna tez korzystać z firmowych kindli, jakiś bilet do kina czy na basen też wpadnie czasem. Jeżeli robisz to co do Ciebie należy - dodatkowo dajesz "coś od siebie" to jest ok. Pracowałem wcześniej w call center w orange - i porównując te dwie prace to VIWA jest naprawdę spoko.

programista

Faktycznie zapomniałem napisać jaki dział, ale można było wywnioskować z nicku. Wiadomo, że nie jest idealnie, food day potwierdzam. Benefity są rzadko, ale zawsze coś tam wpadnie. Ja je traktuję jako miły dodatek, a nie obowiązek firmy.

Programista Php

Rozmowa przeprowadzana przez Skype'a z siedzibą w Koszalinie. Najpierw weryfikacja i uszczegółowienie CV (30 minut), później test merytoryczny z programowania (głównie PHP, 2,5 godziny). Test przebiegł w bardzo miłej atmosferze współpracy i dyskusji, nie było suchych pytań z odpowiedziamy dobrze-źle. Można się było nie zgodzić z rekrutującym w sprawie podejścia do problemu, trzeba było dobrze uzasadnić i obronić swoje stanowisko.

Pytania zadawane kolejno utrudniały przedstawiony problem. Weryfikacja wiedzy związanej z programowaniem obiektowym. Nie było dziwadeł typu: wolałbyś być bobrem czy kaczką. Było kilka podchwytliwych pytań, na które dobrze znać odpowiedź od ręki, ale wszystko można znaleźć w dokumentacji. Kilka pytań z SQL'a oraz frontenadu (HTML, CSS, JS). Pytania merytoryczne, odpowiednie do rekrutowanego stanowiska.

programista

Dobra firma, dobra atmosfera, dobre pieniądze :) Prowadzą platformę do sprzedaży kluczy do gier: programują ją, supportują klientów oraz zarządzają sklepami.

on

Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w tej firmie? Sprzedają gry / programują?

Zostaw merytoryczną opinię o KINGUIN Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w KINGUIN Poland?

Zobacz opinie na temat firmy KINGUIN Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KINGUIN Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KINGUIN Poland?

Kandydaci do pracy w KINGUIN Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KINGUIN Poland