KINGUIN Poland

Opinie o KINGUIN Poland

oba32

a na jakie konkretnie stanowisko chcesz tutaj aplikować?

Ciekawy

nie, pytałem bo podoba mi się firma i chciałem się zorientować czy warto do nich iść tak po prostu zostawić cv czy lepiej startować w innego miejsca - lepiej płatne.

mokka

a to w ogóle są ogłoszenia teraz na grafików? daj namiary

Ciekawy

orientuje się ktoś jakie są zarobki na stanowisku grafika? albo jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

Programista Php

Rozmowa przeprowadzana przez Skype'a z siedzibą w Koszalinie. Najpierw weryfikacja i uszczegółowienie CV (30 minut), później test merytoryczny z programowania (głównie PHP, 2,5 godziny). Test przebiegł w bardzo miłej atmosferze współpracy i dyskusji, nie było suchych pytań z odpowiedziamy dobrze-źle. Można się było nie zgodzić z rekrutującym w sprawie podejścia do problemu, trzeba było dobrze uzasadnić i obronić swoje stanowisko.

Pytania zadawane kolejno utrudniały przedstawiony problem. Weryfikacja wiedzy związanej z programowaniem obiektowym. Nie było dziwadeł typu: wolałbyś być bobrem czy kaczką. Było kilka podchwytliwych pytań, na które dobrze znać odpowiedź od ręki, ale wszystko można znaleźć w dokumentacji. Kilka pytań z SQL'a oraz frontenadu (HTML, CSS, JS). Pytania merytoryczne, odpowiednie do rekrutowanego stanowiska.

Calvin

Ktoś coś wie odnośnie zarobków dla customer service specialist z angielskim w Koszalinie? Czego mniej więcej można się spodziewać na rozmowie?

Calvin

ito

A mam pytanko wie ktoś, gdzie znajduję się siedziba w Poznaniu?

Słupski Bolek

Czy ktoś z was może aplikował do Kinguin Academy? http://www.kinguin.net/pl/academy

byku

Ile czekaliście na odpowiedź na temat rekrutacji do customer service'u ? Byłaby to moja 1sza praca, i w sumie to bardzo bym chciał właśnie pracować w Kinguinie. Ogólnie poza aplikacją na ich stronie to mogę w jakiś inny sposób się zgłosić czy raczej nie wypada ?

pawel

rotacja jest bardzo duża. dlatego też tyle ogłoszeń. fakt, że kasa jest na czas i umowa tak jak obiecano - jednak w Poznaniu przy dwoch jezykach obcych mozesz spokojnie znalezc prace w bardziej renomowanej firmie i pracujac normalnie, a nie na zmiany jak w fabryce.

henio

Nie wiem jak to wygląda pod względem warunków, w sumie każda oferta wygląda podobnie i można wiedzieć, czego się spodziewać. Koszalin rośnie w siłę, szukają ciągle na stanowisko PHP Engineer.

marcin

Witam jak to jest teraz w kinguin w koszalinie ? w 2016. Mogl by ktos cos napisac na ten temat ? warunki pracy , atmosfera , itp ... Dzieki za odpowiedzi :) .

krzys

@pracownik, a jaki czas trzeba pracowac by zasłuzyc na awans, jest jakis okres czy to nie jest wazne a zalezytylko od sumiennosci i chceci pracy pracownika, ale widze, ze tak latwo sie do nich dostac do pracy to nie jest, bo trzeba posiadac i dowsiadczenie nawet spore ale i wyksztalcenie, nie wiem czy podobalm bo ta branza jest malo mi znana zaczaolem sie dopiero w nia wkrecac

@krzys

Wszystko zależy od jednostki - to nie komuna, że ktoś dostanie bo tak. Czy łatwo się dostać, hmm.. ja się dostałem :) Wysłałem CV (przez praca_pl z tego co pamiętam) zaprosili na rozmowę - zaznaczam, ze mega doświadczenia nie miałem, ale znalem technologie wypunktowane w ogłoszeniu. Miałem kilka ofert, ale wybrałem ich z uwagi na branżę i spoko klimat, co się potwierdza z czasem. Nie namawiam, ale jak szukasz pracy, która będzie od Ciebie wymagała trochę zaangażowania to startuj.

Praca spoko, szansa na awans, lekko nie jest - w sensie trzeba pracować, ale jak się angażujesz to sa z tego profity. Jeżeli chodzi o dział Development na rozmowie trzeba się wykazać wiedzą - weryfikują to co jest napisane w CV, także lepiej zastanowić się i dwa razy porzeczytać wymagania i to co się napisało w CV :) Sama rozmowa trwa około godziny i głównie padają pytania techniczne, pogadanka o firmie, o oczekiwaniach finansowych etc. Pracuję już w Kinguinie kilka miesięcy i widać, że cały czas się coś dzieje (w pozytywnym znaczeniu)

pipu

Firma ok, sporo różnych działów. Na supporcie pracuje dużo sudentów z różnymi językami. Dobre też miejsce na pierwszą pracę.

F0c.s

U mnie nie jest dodatkowo płacone za święta czy nadgodziny bo praktycznie ich nie ma. Nie pracuję na supporcie, więc standardowo Pn-Pt od 8.00 do 16.00 i tyle :)

ZzZ

Widzę, że KINGUIN zbiera tu raczej pozytywne opinie i bardzo mnie to cieszy, bo zastanawiam się nad ewentualnym podjęciem pracy w tej firmie. @F0c.s może mółbyś napisać o jakim dziale mówisz. Skoro firma płaci za nadgodziny i pracę w dni świąteczne, to chyba warto się zatrudnić, choć mam nadzieję, że takich dni jest mało.

F0c.s

U mnie w dziale jest całkiem ok, normalna stabilna praca.

Dingdong

Firma całkiem spora i polska. Chyba wszyscy mają umowę o pracę. W Polsce są dwa największe oddziały (po kilkadziesiąt osób) w Koszalinie i Poznaniu. Generalnie jest całkiem ok, a poza co prawda licznym supportem, jest też mnóstwo innych dużych działów jak esport, marketing, storemng itd.

szwed

Po tej opinii, która napisała Ewka postanowiłem też się odezwać. Uważam, że jeśli firma płaci za dodatkowe dni i godziny dobre pieniądze to nie ma co się denerwować na pracę w niedziele i święta. są branże, gdzie taka praca to normalna sprawa. Jeśli firma docenia praconika i daj mu dodatkowe świadczenia typu karty benefitowe albo inne dodatki to według mnie jest to praca idealna.

Zostaw merytoryczną opinię o KINGUIN Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w KINGUIN Poland?

Zobacz opinie na temat firmy KINGUIN Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KINGUIN Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KINGUIN Poland?

Kandydaci do pracy w KINGUIN Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KINGUIN Poland