HAP Armatura - Grupa SBS

Opinie o HAP Armatura - Grupa SBS

Kajtek

Dobry i solidny partner w biznesie, polecam

Patryk

Wysoka jakość produktów i dobre ceny.

Ze strony klienta jak najbardziej polecam.

Kazi

Na pracę nie ma co narzekać, bo warunki są w porządku, pieniądze płacą na czas. Polecam

Doradca Klienta

Żenada, brak profezjonalizmu

Zamydlanie oczu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Niko

Warunki pracy były ok, lubiłem tę pracę.

janusz

Jest ten gość jeszcze? Bo puścili sporo ogłoszeń o pracę do swoich oddziałów (do Rzeszowa kierownik, doradca ?)

Wiktoria
@janusz

@janusz Jest jakieś wolne stanowisko, które Ci odpowiada? Aplikowaleś? Po jakim czasie od złożenia Cv HAP Armatura - Grupa SBS zaprosiło Cię na rozmowę?

g

Nadal aktualne ?

Na jakie benefity można liczyć w HAP Armatura - Grupa SBS?

Ubezpieczenie, Multisport

A ja tam złego słowa powiedzieć na tą firmę nie mogę. Wiadomo są momenty, że trzeba pozasuwać i czasem naprawdę jest ciężko się podrapać po głowie Ale są też takie momenty że jest przestój i pół dnia się chodzi po magazynie, żeby tylko coś robić. Przerwa przysługuje nie ważne czy jest młyn czy nie pół godziny na ten obiad zawsze jest. Jedyny mankament to praca zmianowa Ale wiadomo, jeden woli przyjść rano, drugi po południu. Na plus przede wszystkim atmosfera, ludzie chętni do pomocy. Zarobki jak na lubelskie warunki całkiem niezłe, dość adekwatne do wykonywanej pracy

Izydor

@Klient Byłoby znacznie lepiej gdyby każdy wykonywał dobrze swoje obowiązki.

Sławomir
@Izydor

Z Twojego wpisu wnioskuję, że nasz firmę i warunki zatrudnienia. Czy mógłbyś napisać jak ustawione są targety i czy jest możliwość ich zrobienia, żeby uzyskać premie? Liczę na Twój komentarz.

On
@Sławomir

Też proszę o odpowiedź

Zielony
@Sławomir

są targety, wyższe niższe ale są do wyrobienia dobrze się zarabia

Darek
@Izydor

Myślę że obowiązki faktycznie byłyby wykonywane lepiej jakby atmosfera pracy była lepsza

przedstawiciel

Dobra firma dla znających branże

Klient
@przedstawiciel

Dokładnie! Jak przyjedzie do mnie przedstawiciel który wie co sprzedaje to aż miło robi się interesy!!!

Michau
@przedstawiciel

Oddział w Chełmie godny polecenia najbardziej fachowa i zaangażowana obsługa

Mark
@przedstawiciel

Jak tak myślisz to idź i spróbuj tam pracować. Nie pisz o sytuacji , o której nie masz zielonego pojęcia bo tam właśnie dla wybitnych handlowców nie ma miejsca. (usunięte przez administratora) ...więc nie siej herezji .

Alicja

Wydaje mi się, że takie komentarze na temat wyglądu pracowników są nie na miejscu. Co takiego dzieje się w HAP Armatura - Grupa SBS, że nikt tam - Twoim zdaniem - długo nie wytrzymuje? Jeśli możesz, podaj przykłady konkretnych sytuacji, jakie mają miejsce podczas pracy.

Tadek

Ona tam jest szefem to przecież ofert nie wysyła...od tego ma ludzi. Firma ma swoją politykę, więc jest mnóstwo powodów dla których nie robią sztucznych ofert

Fran

Zbig kto jak kto ale Ona to ma rekuperacje, wentylacje, GWC itd w małym palcu! Prowadzi przeciez działalność gospodarczą o tym profilu ???? było kupować i negocjować cenę pod zakup a nie pytać o coś czego jeszcze nie zamierzasz montować! Oni tam nie mają działu oferowania to dziwne żeby Ci ktoś każda duperele wyceniał. Tam się przychodzi, kupuje -dostaje cenę , jak tak robię,nie wysyłam sztucznych maili tylko zanoszę zestawienie materiałów i piszę wz i mam super ceny.

Mark

Jak tak myślisz to idź i spróbuj tam pracować. Nie pisz o sytuacji , o której nie masz zielonego pojęcia bo tam właśnie dla wybitnych handlowców nie ma miejsca. Nie można być lepszym od dyrektorka... żenada, tyłu dobrych kierowników powiedziało że nie będą z nim pracować ...więc nie siej herezji .

sannia

to na serio według ciebie przyjacielu jakie są te realia? @ahahaha skoro już tak wiele jak widac wiesz o wynagrodzeniach to dziwne że nie podajesz konkretnych stawek

Onnnn
@sannia

Przyłączam się do pytania. Słyszałem że w hapie zarabia się dużo???

Jakub

Dlaczego właściwie rotacja w firmie jest tak duża? Mógłbyś dokładniej opisać ten problem?

Alicja

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w HAP Armatura - Grupa SBS? Koniecznie sprawdź, kogo obecnie poszukuje firma do swojego zespołu: http://www.hap.pl/kariera/ Macie już jakieś doświadczenia, z którymś z tych stanowisk?

bizon

Załogę mają skompletowaną, od 1-2 tyg hurtownia prosperuje, miała otwarcie ( gratisy, upominki od przedstawicieli producentów i itp..) Załoga to 5-6 osób. / na oddział. Wielu osobom z branży z konkurencji proponowali przyjście - wyłapywanie talentów, doradców, sprzedawców. - To co miało być zbytnio do końca się nie udało.(z tego co wiem pieniążki nie są złe). A w Rz-owie hurtowni, konkurencja duża....

prawda

Bob coś Ci się pomyliło - miałem propozycje pracy w Rzeszowie i moi znajomi również (znamy się w branży) - pieniążki na rękę między 3000 a 3500 netto więc nieco mniej niż piszesz ale nie mało. Pomimo tego ze skompletowaniem załogi był problem - najlepsi z konkurencji nie po przychodzili.

AMADEUSZ

Czy HAP się rozwija? Czy ma powstać nowy oddział na woj. podkarpackim - w mieście Rzeszów.??

Tupek

Myślę, że przede wszystkim dlatego, że wyglądają na firmę dobrze zorganizowaną i co najważniejsze nie funkcjonującą tylko w jednym mieście. Widać że mają sporo placówek http://www.hap.pl/kontakt/ Powiedzcie tylko czy warto do nich aplikować i iść na rozmowę rekrutacyjną. Co ciekawego moglibyście mi powiedzieć przed pójściem do nich?

uuu

dobra firma

Zostaw merytoryczną opinię o HAP Armatura - Grupa SBS - Lublin

• Jak się pracuje w HAP Armatura - Grupa SBS?

Zobacz opinie na temat firmy HAP Armatura - Grupa SBS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAP Armatura - Grupa SBS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 45 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HAP Armatura - Grupa SBS?

Kandydaci do pracy w HAP Armatura - Grupa SBS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HAP Armatura - Grupa SBS