Opinie o Pałac Sulisław w Gródków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pałac Sulisław. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pałac Sulisław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałac Sulisław w Gródków

Adelajda

Bardzo dobrze oceniana firma i myślę, że dzięki wypracowanej w branży pozycji udało się przetrwać czas przestoju!

Jka Nowy wpis
@Adelajda

Jak prezes wszystkich zwolnił wtedy jakoś przetrwała ta niby firma

Czy jest możliwość pracy w Pałac Sulisław na część etatu?

AK Nowy wpis

Tak istnieje taka możliwość jest to jednak uzależnione jakim stanowiskiem jest Pan/Pani zaineresowany Adam Kwiatkowski

Jka Nowy wpis

Nie polecam tam pracy, pracowałam i żałuję zmarnowanego czasu. Chyba że ktoś lubi robić pracę za innych

Rafał

Ciekawe czy prezes tym razem da coś na święta.

@Rafał

I jak, można było w tym roku liczyć na jakieś dodatki w święta? Jako pracownik firmy możesz mi też powiedzieć jaka panuje atmosfera wewnątrz zespołu, każda informacja jest cenna!

Słuchajcie, jak obecnie pracuje się w tym miejscu? Czy atmosfera w Pałac Sulisław jest na codzień dobra ?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo niezrozumiały dla mnie nacisk na szybkie podjęcie decyzji w sprawie podpisania umowy w celu wyjazdu do hotelu na kilkudniowe szkolenie. Warunki zatrudnienia kompletnie nieakceptowalne biorąc pod uwagę zarówno zakres obowiązków: sprzedaż usług hotelowych tworzenie ofert skierowanych do różnego rodzaju segmentów monitorowanie i analiza danych rynkowych oraz działań konkurencji aktywne pozyskiwanie klientów współpraca z kluczowymi klientami obsługa portali rezerwacyjnych realizowanie polityki marketingowo-sprzedażowej koordynowanie działań związanych z organizacją konferencji, współpraca z innymi działami hotelu zarządzanie polityką cenową hotelu jak również wymagania doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży w hotelu wysoka kultura osobista, zorganizowanie i odpowiedzialność umiejętność koordynacji pracy pod presją czasu i zadań dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych Pan Prezes wycenił to na uwaga 2500 złotych netto na umowę o pracę + ewentualna prowizja 5% od zysku wypracowanego dla firmy. Brak informacji szczegółowych na temat zasad wypłacania prowizji. Dodatkowo umowa zawierana jest na okres próbny 1 miesiąca (zastanawiające jest czym może osoba zatrudniona w dziale sprzedaży wykazać w ciągu 1 miesiąca). Prezes jakby zatrzymał się na latach 90tych jeśli chodzi o wynagrodzenie i warunki zatrudnienia. Zdecydowanie odradzam.

Generalnie pytań co do mojego doświadczenia zawodowego nie było. Prezes pochwalił się okazałym biurowcem położonym niedaleko Mordoru. Rozmowa prowadzona bardzo chaotycznie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Manager

Zdecydowanie odradzam podejmowania pracy w Pałacu Sulisław ( Bj Sp.z o.o. ), ogromna rotacja pracowników oraz szybko podejmowane decyzje o zatrudnieniu ( przez P. Jerzego Bara ) nie świadczą o tym, że kandydaci są wysoko wykwalifikowani lecz obrazują braki kadrowe i niechęć pracy w tym obiekcie. Główne czynniki to przede wszystkim brak szacunku do człowieka, ciągła zmiana poleceń która skutkuje brakiem efektywności pracownika, telefony od Prezesa oraz jego wizyty powodują ogromny stres wśród pracowników ( kwalifikacja pod dość popularne słowo i nie jest nim motywacja ). Pracodawca oferuje umowy '' śmieciowe '' z dwuskładnikowym systemem wynagradzania, z czego tylko podstawowe wynagrodzenie znajduje się na umowie, '' premia uznaniowa '' która w żaden sposób nie jest zdefiniowana w umowie zostaje przyznana pracownikowi w zależności od humoru Prezesa. Pracownicy zostają zwalniani z dnia na dzień lub jak kto woli precyzyjnie z godziny na godzinę. Pałac Sulisław stracił wielu młodych, ambitnych pracowników których doceniły inne firmy - wiadomo z jakiego powodu. Zdecydowanie szkoda poświęcać czasu na pracę w Pałacu Sulisław!

admin

Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od pracujących i o warunkach jakie są w Pałac Sulisław, Twoja opinia się liczy!

@admin

Firma się rozwija i obecnie prowadzi rekrutacje na różne stanowiska.

Zostaw merytoryczną opinię o Pałac Sulisław - Gródków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pałac Sulisław?

Kandydaci do pracy w Pałac Sulisław napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pałac Sulisław