Colian sp. z o.o.

Opinie o Colian sp. z o.o.

Jaka ścieżkę kariery przewidujecie po pracy na stanowisku młodszego specjalisty ds. trade marketingu? Tak się składa ze widnieje taka ale ma w opisie oznaczenie, że to umowa o zastępstwo. więc co po jej wygaśnięciu? Jaka jest możliwa dalsza ścieżka kariery po stażu na tym stanowisku?

, Nowy wpis

Jaka zmiana jest po zmianie popołudniowej ?

Koko

Jaka stawka godzinowa jest w Colian? i czy wczasy pod gruszą są, premie jakieś? Proszę o informację. Dziękuję

@Koko

Informacje o warunkach zatrudnienia udostępniamy za pośrednictwem maila: praca@colian.com. Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt. Informacje o benefitach dostępnych w Grupie Colian znajdują się na naszej stronie pod linkiem: https://colian.com/kariera/benefity/.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Colian sp. z o.o.?

Colian

Dzień dobry, częstą praktyką są pikniki integracyjne oraz spotkania wigilijne. :)

@Colian

Czy spotkania integracyjne pozytywnie wpływają na atmosferę w firmie? Kilka miesięcy temu ktoś napisał, że ludzie w firmie potrafią być podli. Zastanawiam się czy rzeczywiście są osoby, które utrudniają innym pracę w tym miejscu. Czy raczej jest ich mało i firma odpowiednio reaguje na negatywne zachowania?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Colian sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Sylwia

czy nikt poprzedniej pani nie udzielił odpowiedzi co do wymagań oraz płacy ze względu na to, że stanowisko nie zostało doprecyzowane? Mnie w oko rzuciło się ogłoszenie dla samego kierownika ds. projektów w łańcuchu dostaw. Niestety tak dużego doświadczenia nie mam, którego się wymaga (5 lat) ale czy przyjęcia na zarządzany dział będą także możliwe? jestem po logistyce stąd zainteresowanie. jakich zarobków można spodziewać się na samym dziale?

@Sylwia

Dzień dobry, szczegółów dotyczących rekrutacji udzielmy pod adresem e-mail: praca@colian.com. Zapraszamy do kontaktu. :)

Mała mi

Witam chciała bym się zatrudnić jakie są wymagania i jaka płaca

Paulaxd

Nie polecam pracować tam osobom słabym psychicznie, ludzie potrafią być tu naprawdę podli, jak kogoś sobie upatrzą to zgnoją do upadłego.

Michoo
@Paulaxd

To dlaczego sobie na to pozwalasz? Uwierz mi z takimi elementami trzeba krótko

@Michoo

No to jaką masz sugestię? w jaki sposób tego typu problemy tu w firmie się rozwiązuje?

O kim mowa

@Michoo

Jestem ciekaw czy Dobrze pucuje lampy że nie narzeka

@Paulaxd

A to jakiś konkretny dział czy stanowisko? Właśnie interesuje mnie obecna rekrutacja na pozycje Młodszy Specjalista ds. zapewnienia jakości. I szukam info o atmosferze w pracy. Ale po takich słowach, to nie wiem, czy chodzi o całą firmę czy jakiś mniejszy dział. Konkrety? Bo benefity w ogłoszeniu wyglądają ciekawie i zachęcająco aby rekrutować. Zatem chciałabym wiedzieć jakieś szczegół co do atmosfery, relacji między pracownikami a przełożonym. Ktoś coś?

xyz
@Marta

nie polecam, brak szacunku do pracowników i słaba pensja, lepiej szukać gdzieś indziej

@Marta

Marta szukaj gdzie indziej. Pensja prawie minimalna, tych premii świat na oczy nie widział.

icobyszrobił
@Michoo

I co bys niby konkretnego zrobil?

@Kasia

Jeśli faktycznie nikt by ich nie widział to w jakim celu miałyby być proponowane? Odnośnie tego wspomnianego braku szacunku, to kto jest odpowiedzialny za zarządzaniem tego typu tematami w firmie? Gdzie to zgłaszać?

Popychadło

Ten zakład to inaczej (usunięte przez administratora), praca za najniższą stawke (większą mają tylko wazeliniarze, którzy mają prawo do opierdalania sie i chodzenia na fajeczki kiedy chcą). Brak możliwosci rozwijania sie czy awansu, nawet gdy komuś zależy ale za słabo wchodzi w (usunięte przez administratora) majstrom. Polacy z wyższym wykształceniem pracują jak robole bez szacunku a królują głównie ukraińcy obstawiani na wyższych stanowiskach jak szlachta. Brak empatii, wyrozumialosci poprzez zarządzających, praca w brudzie, zimnie, upale. Legalny (usunięte przez administratora)ze strony niektórych "uprzywilejowanych" maszynistek, ludzie podli, chamscy, bezczelni, czekają tylko na porażke kogoś by móc sie ponabijać. Ten zakład nadaje się tylko na prace przejściową dla szanującego sie człowieka.

rodriguez

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Szukają fachowców z aktualnymi uprawnieniami, po szkole średniej technicznej z dyplomem (usunięte przez administratora) i masz być do tego dostępny na okrągło w razie awarii jakiejś maszyny. ŻENADA

Halina
@rodriguez

To szukają zaraz po szkole bez doświadczenia? Ta dostępność to 24/7? Jak to się pokrywa z godzinami pracy?

Gabriela

Widziałam nabór na produkcję na ich stronie, ale zastanawiam się czy warto. Ile jest zmian? I na jakie stawki się nastawiać? Podobno macie Pracowniczy Program Emerytalny, ktoś mi opisze jak to działa?

Karol

Jak się pracuje w biurach w Bydgoszczy? Widziałem ofertę na Brand Managera i się zastanawiam

Eni

Ile się dostaje na produkcji ? I ile premi jeśli jest

Kaska1234

Odradzam, praca w ogromnym stresie, niemiła atmosfera, starsi pracownicy poniżają młodszych, brygadziści widzą to i nie reagują.

@Kaska1234

Skąd pewność, że widzą? To jak to fizycznie od boku musi wyglądać, że niemieliby szans tego przeoczyć? Co się działo?

@Kaska1234

A co takiego się stało

O, to jak mowa o pracy tutaj i jest osoba ze środka firmy, to ja jestem ciekawa pracy jako Kierownik Sprzedaży ds. Detalu. Obecnie jest rekrutacja i chciałam dopytać o benefity. Oferują pakiet medyczny, Czy on jest tylko dla pracownika czy też dla jego rodziny?

Madzia
@Marta

Pakiet medyczny można rozszerzyć na rodzinę, na stronie mają opisane wszystkie benefity.

Sowa

Nie polecam firmy jak nie będziecie robić tego co chcą i za wolno to podziękują już po pierwszym tygodniu masz umieć wszystko

@Sowa

W sensie no chyba na tym umowa polega, że pracownik wypełnia swoje zadania, nie rozumiem do czego tu mieć żal?

Sowa
@Gabriela

Oczywiście że ma Pani rację ale tu chodzi o inną sprawę

@Sowa

No dobrze, zostało to dość ogólnie ujęte więc w ten sposób to zinterpretowałam. Ale skoro tak, to o jaką sprawę tak naprawdę chodzi?

Kamil

Witam widziałem że szukają na stanowisko Tokarz Mechanik czy to fajna propozycja i jakie zarobki ? Pozdrawiam

Cep

Odezwij się musimy porozmawiać jak spotkało cię coś przykrego

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Colian sp. z o.o.?

Cep

Wymienią ale za nim do tego dojdzie to zdążą cię wymienić na lepszy model bo nie będziesz im potrzebna

Beata
@Cep

Serio mają takie podejście do pracowników? Czemu tak to działa?

Szymon

A Ty teraz co robisz? :D Też go obgadujesz za plecami. :)

Młoda

Kogo konkretnie masz na myśli?

@Młoda

Nie wiem kogo miał na myśli, admin usunął. Ale może to i lepiej? Po co wprowadzać niefajna atmosferę na siłę, no nie?

Witam .Czy ktoś może wie jaka panuje atmosfera w dziale logistyki. Często widzę nabór , czy to kwestia rozwijania działu? czy może częstej rotacji wśród pracowników tego dzialu??

Zostaw merytoryczną opinię o Colian sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Colian sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Colian sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colian sp. z o.o.?

Colian sp. z o.o.