Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.

Agnieszka

Praca w MAVICIE to przede wszystkim bardzo duże wyzwanie zawodowe dla młodych ludzi. Jeśli pracował ktoś w firmie rodzinnej to już wie czym jest to „wyzwanie”. Prezes zarządu to ojciec, kierownik do spraw organizacyjnych - matka, dyrektor generalny – syn, kierownik do spraw jakości –córka. Chciało by się powiedzieć cud, miód i maliny. Do tego pojedyncze jednostki z katowickiej i warszawskiej administracji, przykładowo dyrektor finansowa Magdalena K. Krótka charakterystyka Pan Prezes – jedyna osoba w firmie, która wie jak to wszystko ma działać, natomiast jeśli rezygnujesz z pracy to nie oczekuj miłego pożegnania. Córka to oczko w głowie. Jak to mówią Pani Prezes – potrafi doprowadzić do białej gorączki i najczęściej zajmuje się tym czym nie powinna, tak do końca to nie wiadomo za co jest odpowiedzialna. Najlepiej wychodzi jej ganianie ludzi i pokazywanie wiecznego niezadowolenia. Dyrektor generalny – nie ma dużego doświadczenia, więc nie dzieli się nim tak samo jak swoją wiedzą. Ma wieczne pretensje o wszystko. Łatwo go zmanipulować. Córka – kierownik do spraw jakości, w firmie robi wszystko, bo jest najlepsza, zna się na wszystkim, zero szacunku dla współpracowników , nie przyjmuje krytyki, więc bądź „kiwaczem”. Dyrektor finansowa P.(usunięte przez administratora)bardziej bezczelnej i aroganckiej osoby w życiu nie było mi spotkać. Jeśli nie ma się wystarczającej wiedzy to trzeba nadrabiać pewnością siebie, a w tym jest profesjonalistką. Wiecznie wszystko gubi i wmawia, że „przecież mówiłam już tyle razy”. P. Magdaleno proszę pamiętać, aby nie krzyczeć na pracowników w obecności pacjentów.

KAMA
@Agnieszka

ŚWIĘTA RACJA

@KAMA

Opinia jak najbardziej prawdziwa :) Jeśli cenicie sobie swoje zdrowie i spokój psychiczny, to tego miejsca nie polecam!!!! Negatywne opinie są jak najbardziej prawdziwe i nie przesadzone. Lepiej poszukać innego pracodawcy!!!

niki

Niestety ale takie są realia pracy w tej placówce , najniżej stanowiskiem czyli zero poszanowania pracowałam tam 1,5 roku i dużo się naoglądałam . Najlepiej ustawieni są Ci którzy mają wyższe stanowiska (' TO TE INNE DZIEWCZYNY KTÓRE PRACUJĄ W MAVICIE')bo te normalne już dawno przejrzały na oczy!!!!!

szuka pracy

Witam czy ktos z Was składał teraz swoje CV ?

Ala

Omijajcie szerokim łukiem tego pracodawce.

Gusia

Ciekawe co by powiedziała Warszawka gdyby wiedziała, że "najciekawsze" opinie to czołowe pracownice Katowic :-)(usunięte przez administratora)NIE POLECAM !!!

(usunięte przez administratora)Pracy.Zarobki żadna rewelacja.Wieczne zmiany grafików pracy.

WiotkaSzprotka

Jestem byłym pracownikiem CM Mavit i co mogę napisać o tej firmie a mianowicie zgodzę się z tym że dają umowę o prace najpierw na 3 m-c potem na 2 lata, jest rzeczywiście jak pisała koleżanka wcześniej podstawa + premia , są świąteczne kolacje i prezenty na dzień kobiet czy bony z tym się zgodzę i nie można nic złego powiedzieć na pracodawcę który dba o swoich pracowników. (usunięte przez administratora)

kiwaczek

Praca idealna dla kiwaczków (pamiętam kiedyś w samochodach były takie pieski kiwaczki): tak tak oczywiście Pani Magdo :-); tak tak oczywiście Pani Małgorzato :-) itd. Nie polecam dla ambitnych i mających swoje zdanie.

cv

Super, ze jest takie forum, ktore przestrzega ludzi przed takim pracodawca. Od razu widac ze cos jest tam nie hallo pomimo 1 pozytwnej opini. Chcialam zlozyc cv ale zdecydowanie sobie odpuszczam!!!!!!!!!!

świstak

a świstak siedzi i zawija w te sreberka

zxcv

Pracuję w placówce katowickiej od początku czyli od 2010 roku i dziwią mnie te opinie. Wydawane są przez osoby nie mające chyba z firmą za wiele wspólnego. Centrum funkcjonuje bardzo stabilnie, jest dobrze zarządzane. Pracownicy dostają umowy o pracę, a nie jak w wielu innych placówkach tego typu umowy śmieciowe, dodatkowo są premiowani. Dwa razy w roku zarząd zaprasza WSZYSTKICH pracowników na spotkanie przedświąteczne. W zeszłym roku każdy pracownik dostał bon o wartości 300 zł. Nie wspomnę już o upominkach na dzień kobiet i innych tego typu gestach ze strony zarządu. A że trzeba pracować solidnie to fakt, nie każdego na to stać, stąd jak sądzę te opinie.

pawel

W zeszlym tygodniu bylem swiadkiem jak w tej firmie się traktuje pracownikow. [usunięte przez moderatora] Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy a i jak jako pacjent mocno nalezy przemyslec sprawe jeśli tak się tam traktuje pracownikow.

granat

U nas jest tak samo. Nie polecam tego pracodawcy!!!!

marta

A czy ktoś w Was pracował w CM Malvit w Warszawie? Jak wygląda tam praca, atmosfera, szefostwo? Jak z zarobkami? Zastanawiam się nad złożeniem tam CV, ale chciałabym wiedzieć co i jak.

Paula

2600 chyba żart , premia jeszcze większy. Nie ma premii, wynagrodzenie jest tak specjalnie podzielone na pensję i "nagrodę" [usunięte przez moderatora]

maryjka

a ja odradzam wszystkim pracę w CM MAVIT [usunięte przez moderatora] Prowadzą ciągle nowe rekrutacje bo jak ludzie widzą co się dzieje to odchodzą.

misia

To tylko szczyt góry lodowej. Nie polecam tego pracodawcy. Najlepszy pracownik w Mavicie to taki który prscuje od świtu do nocy za marną pensję.

mavit traktuje ludzi jak smieci

mavit traktuje ludzi jak smieci. [usunięte przez moderatora] szkoda czasu

kawa22.00

Do użytkownika Basia: udało się dostać pracę w Mavicie? O jakie stanowisko się starasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.