Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.

ania

To proszę się zastanowić dlaczego ciągle szukają osób do pracy , nie trzeba mieć skończone studia żeby na to wpaść . Odradzam

iki

to prawda, że są, ale tutaj dobrze się pracuje więc nie rozumiem skąd te narzekania ;) a szukają stażysty ds. elektronicznej dokumentacji medycznej w wawie teraz

iza

@gwizd bardzo dobrze ujęte,relacje trzeba pielegnować, niestety pracodawca nie jest w stanie przejrzec osobowosci kandydata,pozniej to wychodzi,wiec nie ma co narzekac na prace bo w branzy medycznej świadcza usługi na profesjonalnym poziomie i maja kompleksowa pomoc specjalistó.

lila

zgadzam się z opinią Ani w dobrym miejscu pracy pracownicy doczekaja emerytury w zakladzie gdzie knują i nie szanują swoich pracowników ludzie znajdują pracę gdzie indziej , są firmy na większą skalę niż Mavit proszę mi wierzyć .

gwizd

Nie ma firmy na taką skale jak Mavit, gdzie personel by nie rotowal. Ludzie zmieniają prace i zmieniac bedą z roznych przyczyn.W mavicie sa to przypadki incydentalne. Bardzo duża czesc pracownikow, pracuje w firmie od poczatku dzialalnosci, wiekszosc pracownikow ma umowy na czas nieokreslony. Praca w zespole to prawdziwe wyzwanie, relacje miedzyludzkie samemu trzeba kształtować i pielegnować. Uczciwie trzeba przyznać że strategia zarządu i warunki pracy są dobre, szczególnie w porównaniu do państwowych szpitali.

myłek

Hej Wam. Kilku moich znajomych pracowało tutaj i do tej pory wspominają firmę dobrze. Niestety nie ukrywają , że niektórzy ludzie nie nadają się do pracy tutaj, a dalej jakoś tutaj ciągną...

iza

Skoro duża część was wie jakie są to osoby to dlaczego z tym nic nie zrobicie, nie powinno być tak, że panuje ciagłe donosicielstwo, lepiej porozmawiać i zyć ze soba w zgodzie

@iza

Droga Pani ,zostało zrobione wszystko żeby przeciwdziałać takiej polityce w tym szpitalu ale niestety są osoby które żywią się plotkami i niestety nic nie da się zrobić , jest to walka z wiatrakami.Tak naprawdę to nie osoba która donosi jest złem ale ta która słucha i wykorzystuje przeciwko drugiemu, tylko żeby to zrozumieć trzeba być człowiekiem i w drugim widzieć człowieka .Przykład niestety idzie zawsze z góry.

prawda

Pani Małgorzato, Pani Katarzyno ,Pani Agnieszko z taką łatwością potraficie krzywdzić ludzi, ale proszę pamiętać że w życiu nic nie dostajemy na zawsze.

prawda

Proszę się dobrze zastanowić nad podjęciem pracy w tym szpitalu ,dobry , porządny i uczciwy człowiek nie ma szans na solidną i spokojną pracę.

prawda

Najgorszy pracodawca z jakim miałam doczynienia, w tej placówce nigdy nie będa doceniać ludzi uczciwie i ciężko pracujących, tutaj się liczy donosicielstwo , cwaniactwo i podlizywanie się przełożonemu-o to tak wtedy będziesz pracownikiem na medal .Mam nadzieję żę Pan Prezes w końcu się obudzi i zastanowi się dlaczego z tak jak to wielokrotnie słyszałam szpitala z klasą tyle osób odchodzi . Poniżanie pracowników jest tu na porządku dziennym a cynizm kierujących przebija wszystko.Omijajcie tego pracodawcę z daleka jeżeli dla was liczy sie zdrowie , spokój i zdrowa atmosfera w pracy.

@prawda

W 100% zgadzam się z tą opinią , w Mavicie najlepiej mają się te osoby które wszystko o wszystkich donoszą,dobrych pracowników nie doceniają , a najlepsze w tym wszystkim jest to że nikt z kierownictwa nie ma szans się o tym dowiedzieć gdyż wszystko jest zatajane przez co poniektóre osoby które za wszelką cenę postanowiły osiągnąć sukces tzw " po trupach ' niszcząc i poniżając tych którzy pracują ciężko i solidnie wykonują swoją prace !!!!

Karo

Prawda jest taka że w Mavicie coraz więcej osób rządzących i poniżających innych a do pracy garstka ludzi, dopóki pracują tam co poniektóre osoby to radzę omijać ich z daleka , oby jak najszybciej warszawka zorientowała się co tam się dzieje i oby zrobiła porządki z niektórymi osobami które sieja zamęt w Mavicie .

antyga

kurcze to szkoda, że warunki pracownicze kiepskie są, ja nigdy nie pracowałam więc od strony pracowniczej nie wiem jak to wygląda, ale obsługa była dla mnie zawsze miła, a wiadomo jak to jest, zwłaszcza jak jest sezon przeziębień i chorowań, że tyle ludzi się przez przechodnie i centra medyczne przewija

Gunia

Ja byłam pracownikiem Centrum Mavit na stanowisku specjalista ds.pacjęta. Wynagrodzenie nie przekraczalo 2000zł Ale jak to młówia pieniadze to nie wszystko! Ale stosunki pracownicze - DRAMAT. każda na każda gada, ale oczywiscie po cichu usmiechajac sie falszywie :D Kierowniczki Pani B. i Pani A. też jakies nieporozumienie - sztywne jakby kij połkneły i do tego bezczelne! Ale najgorsze jest to ze Pielegniarki jak i rejestratorki maja bardzo zly stosunek do pacjetów np: "smierdzi ten dziadek jakby sie zeszczał w gacie" Jednym slowem odradzam prace w Mavicie!!

Panie Niko jak to mówią jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Ja też miałam przyjemność być pacjentką tego szpitala i mam całkiem odmienne zdanie.Już sam szpital z wyglądu jest fantastyczny, a panie pielęgniarki przemiłe i kompetentne. Widziałam również pacjentów, którzy byli nie do wytrzymania i ja na ich miejscu to bym ich udusiła, ale panie pielęgniarki muszą to znosić. Więc jak to mówią kij ma dwa końce. Pozdrawiam.

kaja

może po prostu źle trafiłeś @Niko i tyle.. wiem, że jeśli chodzi o prace u nich to jest całkiem nieźle, bo mają ciekawe oferty, obencie jako Konsultant Telefoniczny i jako Specjalista ds. Obsługi Pacjenta.. wydaje mi się, że ta obsługa pacjenta jest teraz wprowadzona, bo właśnie nie byli zadowoleni z jakości poprzednich pracowników

Niko

Niestety ostatnio miałem przyjemność być na oddziale w Mavicie, szpital robi miłe wrażenie ładne zadbane wnętrze, telewizor bez opłat ładna czysta łazienka w sali ale ...ale nic poza tym miałem okazje leżeć kilka dni w tym szpitalu i zdażyło mi się parę razy być nie miło potraktowanym przez panie pielęgniarki -z łaską wszystko , posiłki w różnych godzinach jak im się przypomni , a w nocy jeśli coś potrzebowałem to bez kija nie podchodz bo obudziłeś panią która tak słodko sobie spała !

Tak nadal niestety jest tam wyzysk pracownika i marne pensje

sandi

Czy nadal jest tam tak zle?? widziałam oferty pracy na rejestracje, czy moze mi ktos powiedziec, czy one tez sa traktowane jak śmieci przez pracodawce???

Aga

Zarobki zarobkami .... jeden zarabia mniej, drugi więcej .... szczęście, doświadczenie, znajomości. Jednak nie da się ukryć, że komfort pracy jest najważniejszy. Córka prezesa całymi dniami przesiaduje na monitoringu i obserwuje, jak się jej coś nie podoba to dzwoni i mówi "to nie Pani rejon co tam Pani robi?"

ALA

Aldona nie wiem jakie zarobki miałaś w Mvicie ale tam to tylko pielęgniarki które pracują długo od 10 lat mają dobre pensje reszta pielęgniarek bez rewelacji.Takie same pieniądze dostaniesz w państwowym szpitalu pracując w dyżurach.Placówki tego typu co Mavit płacą o wiele lepiej a wiem bo pracowałam i w Mavicie i w innych prywatnych klinikach okulistycznych. Zarobki tam to żadna rewelacja,brak szacunku przełożonych do personelu,relacje z lekarzami też wyglądają nieciekawie.Grupa pielęgniarska podzielona,duża rotacja,ciągle przychodzi ktoś nowy i odchodzi jak widzi co się wyrabia.Tylko stary personel się trzyma bo ma dobre pensje i pozwala się pomiatać.Relacje koleżeńskie też nie należą do najlepszych w takiej sytuacji.Absolutnie nie polecam tego miejsca pracy

aldona

Moja opinia o stosunkach panujących w Mavicie jest taka:omijajcie tą placówkę z daleka zero szacunku dla pracowników, manipulacje brak kompetencji tzw kadry zarządzającej. Wspomniana dyrektor finansowa to nawet nie człowiek i z pewnością nie specjalista podobno nawet nie ma uprawnień do tego co udaje że robi. Rodzinny interes to tylko obstawianie wszystkich stanowisk swoją rodziną żeby zgarnąć jak najwięcej kasy. Córka w roli kierownika to osoba młoda z wielkim ego, pomiata i manipuluje wiecznie niezadowolona. Unikajcie tego miejsca jeśli chcecie pracować spokojnie

Gabi
@aldona

Ja również pracowałam w MAVICIE, i bardzo żałuję, że musiałam odejść. Fakt, wymagania są duże, ale płacą również nieźle, a mam porównanie .... Uważam, że jeśli ktoś chce pracować i uczyć się czegoś nowego, to tutaj dostaje takie możliwości, a, że nie zawsze jest łatwo...

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.