Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.

Pracujaca

A może tak trzeba spojrzeć na siebie z większą dozą krytycyzmu? Osoby, które nie pracują w Mavit-ie piszą o firmie opinię. Na jakiej podstawie oskarżają firmę? Może ktoś inspiruje do pisania takich bzdur?

benio 68
@Pracujaca

(usunięte przez administratora)potwierdzam (usunięte przez administratora)niepochlebne opinie o tej placówce (usunięte przez administratora)

Kandydatka

Byłam również kandydatką do pracy w tej firmie. Na stanowisko kierownicze. Rekrutacja stała na bardzo niskim poziomie. (usunięte przez administratora) A, ponieważ ja mam i sama zajmuję się m.in. zatrudnianiem pracowników było to żenujące doświadczenie. Zwłaszcza, że w Mavicie również m.in to miało należeć do moich obowiązków. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) No cóż cieszę się, że nie zostałam pracownikiem :)

Muminek

Czy ktoś mówił , że Centrum Medyczne MAVIT jest idealną firmą? Błędy mogą popełniać wszyscy, którzy pracują. Dziwię się, że osoba znająca zarys pracy działu HR szuka tu pracy. W firmie tak złej, nie rozumiem tego!

Murzynek bambo

Centrum Medyczne MAVIT było wielokrotnie nagradzane. Dowodem na to są prestiżowe nagrody i wyróżnienia, które otrzymała Spółka. Są to m.in.Gazele Biznesu w 2011, 2012, 2014 i w 2015 roku oraz Diamenty Forbesa w 2012 roku. Może ktoś odniesie się do tego?

Mea
@Murzynek bambo

Dawno i nie prawda... Gdyby usunąć z tej firmy dwie panie (usunięte przez administratora) to byłoby świetne miejsce do pracy. (usunięte przez administratora) Myślę, że nikt kto pracował w Mavicie nie zaprzeczy. Pozdrawiam dziewczyny z recepcji, nie dajcie się.

@Murzynek bambo

Ja się odniosłam i skasowaliście ???? Ale proszę jeszcze raz : te nagrody się kupuje i w jaki sposób mają świadczyć o firmie jako pracodawcy? Tu nie chodzi o ocenę jakości usług. Być może te są w porządku.

Ocena rekrutacji: 1/6. Sugeruję popracować nad procesami panującymi w dziale personalnym. Po wysłaniu aplikacji przez portal pracuj.pl, wysyłają do wypełnienia kwestionariusz. Kwestionariusz wpada do spamu...wątpie, żeby weryfikowali czy każdy z ich kandydatów go otrzymał. Powinno najpierw dzwonić i informować o zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu. Kwestionariusz osobowy zamiast rozmowy telefonicznej (bardzo słabo jak na 2017 rok). W dodatku wskazuje to, że nie potrafią korzystać z narzedzi jakie oferuje pracuj.pl, bo tego typu pytania można już na etapie aplikacji zawrzeć. Pytania są tendencyjne. A już w ogóle wstyd to druga część kwestionariusza (dobrowolna), która posiada pytania jakich zadawać nie wolno, np.: stan cywilny, liczba dzieci. To ma jak rozumiem służyć do odsiewu kandydatów wg ich klucza. Wysyłając kwestionariusz podpisują się jako dział a nie z imienia i nazwiska. Słabe. Tak samo nikt nie potwierdza, że otrzymał wypełniony kwestionariusz. Brak informacji o dalszych etapach rekrutacji oraz czasie oczekiwania na informację zwrotną. Macie Państwo jeszcze dużo do nauczenia się w kwestii employer brandingu. P.s. Ponad miesiąc od otrzymania kwestionariusza, informacji wciąż brak.

NIEDOSZŁY KANDYDAT
@Kandydat

Przeczytałam post Kandydata i zgadzam się w 100 %. Nie dziwią mnie powyższe komentarze skoro sama rekrutacja jest na bardzo niskim i jak widać przyszli kandydaci i ewentualni pracownicy są traktowani lekceważąco.

Billi
@Kandydat

Potwierdzam, kompetencje pracowników działu HR bardzo niskie. Właściwie to są dwie Panie- koleżanki, które nie znają się na procesach rekrutacji. Kryteria chyba są takie, że albo się spodobasz Pani, albo nie. Z profesjonalną rekrutacją nie miało to nic wspólnego. Luźne pogawędki i opowiadanie o pracy w Mavicie. Jak u Cioci na imieninach, z tym, że u Cioci zazwyczaj jest przyjemnie. Ocenę obniża również brak odpowiedzi po spotkaniu, mimo obietnicy.

Obrończyni

Myślę, że powyższe opinie są bardzo niesprawiedliwe wobec firmy. Wiele osób wie jak wyglądają gabinety, czy oddział szpitalny ! Zgadzam się , że czasami może coś nie jest zrobione tak jak być powinno ale tam pracują tylko ludzie. Praca do lekkich nie należy.

...

Dobra rada , omijajcie tę placówkę z daleka ,to co dzieje się na d]oddziale szpitalnym wśród pielęgniarek to jeden wielki bajzel , jako pacjentka miałam okazje się o tym przekonać, ważniejsze plotki obgadywanie niż pacjent ....

Monia

Centrum Medyczne MAVIT jest spoko, dla chcących pracować.

wiosna

Potwierdzam wcześniejsze opinie - tak dwulicowych i gadających za plecami współpracowników nie widziałam nigdzie indziej. Myślałam, że takie zachowania kończą się na etapie gimnazjum, a nie występują u ludzi grubo po 30stce. Jeśli dla kogoś 2000 zł to fortuna to gratuluję, ale akurat wysokość pensji nie jest tym czym Mavit może sie pochwalić jako pracodawca. Dyrektor finansowa to kobieta bez kultury, której krzyki można usłyszeć na korytarzu, wpada do sali i się drze, ani dzień dobry ani s... ;) ręce opadają.

Hanna

Wiedzieliście, że Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. posiada wiele nagród oraz wyróżnień? Możecie je znaleźć na głównej domenie firmy - http://www.mavit.pl/o-nas/nagrody-i-certyfikaty/

Gazela
@Hanna

A ja to się ma do opinii o firmie jako pracodawcy ? Przecież w tych rankingach brane są pod uwagę wyniki finansowe, a te w Mavicie nie muszą być złe.

Filipka

W takim miejscu jak MAVIT to zawsze są nerwy bo to praca z ludźmi i problemami. Jak ktoś nie wytrzymuje napięcia to nie będzie zadowolony, a przecież to jest dobra firma. Nieźle płacą i tylko trzeba się wykazywać.

luśka

Pracuję w CM MAVIT i nie jest tak źle jak niektórzy piszą. Owszem są osoby, które potrafią podnieść ciśnienie ale generalnie firma jest ok. NIeźle płacą, warunki są bardzo dobre, jak pracujesz dobrze to jest ok. Pracowałam wcześniej w Medicoverze więc wiem, że z pacjentem wszędzie jest cięzko ale sama firma jak dla mnie jest dobra.

luśka

Alma

Przepracowałam w Tej firmie kilka lat i faktycznie niektórzy chwalą a inni tylko narzekają. Moje spostrzeżenia są takie: wymagają dużo, warunki pracy dają ponad przeciętną, wynagrodzenie przeciętne, ale niestety osoby którym nie chce się pracować miejsca w tej firmie nie zagrzeją. Ja żałuję, że musiałam odejść - sprawy rodzinne, bo uważam, że można tu przepracować do samej emerytury...

Luna

Dokładnie taki biznes kręcą pracowników mają za nic ,potrafią tylko zgnoić i wiecznie poniżać,ludzie ciężko pracują za marne pieniądze a oni nawet na Święta nie potrafią nic dać.

Muminek
@Luna

Jedni sobie chwalą tą firmę a inni tylko narzekają. Szkoda słów.

Kasiula
@Muminek

Ja tez uważam że maruderzy powinni szukać pracy w innych firmach. Nikt nie będzie tolerował oskarżania bez żadnych podstaw.

izunia

czy nadal w Warszawie jest wam potrzebny nowy pracownik na stanowisko Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Pacjenta?

kandydatka

Rozmowa kwalifikacyjna w Mavit Katowice koniec sierpnia 2016 do dnia dzisiejszego zero odpowiedzi mimo zapewnień o odpowiedzi bez względu na wynik rekrutacji... nie polecam.

M.

Niesamowite!!!! Ludzie ogarnijcie sie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.