Aerosol Service Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Aerosol Service Sp. z o.o.

Nooo

Jezuu. Czytam te wasze opinie i normalnie placze ze smiechu. Ta firm to jeden wielki cyrk ktory zaczal sie w chwili gdy wladze objal projektant obuwia pan Pawel W. Wrocil z jakiegos Bangladszu i uwaza sie za boga w tej firmie a pojecia nie ma na czym tam polega praca. Przynajmniej na tych smiesznych monoblokach. Ma s zyny w rozsypce a nowy kierownik pan Piotr z kazda problemem biegnie do Pawelelka. Kolejna niekompetentna osoba na kierowniczym stanowisku. Osobiscie nie polecam tam pracy. W (usunięte przez administratora) miaja czlowieka i traktuja go jak robota do zadan specjalnych. Jestes operatorem i mechanikiem. Kasa moze i jest na czas ale teraz robia wszystko zeby jak najbardziej obciac premie bo produkcja iest ciagla i za duzo musieli by zaplacic. A dojazdy sa ale nie dla monoblokow. Tak trzeba dojezdzac na wlasny koszt bo nie ma dojazdu ani powrotu o 18 czy na 18

booooooom
@Nooo

Mam wrażenie że kolega wyleciał i żale wylewa.

Karol

Może dowiem się coś więcej o dodatkowych benefitach w firmie?Chciałbym tu pracować i dlatego dopytuję.

kudłaty
@Karol

wszystko jak na stronie, spróbuj zobaczysz, nikt nie trzyma na siłę, akurat mój przełożony ok choć ma czasami bicia :-)

STARY

Ogolnie ok

stary pracownik

robota całkiem spoko

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aerosol Service Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierownik Mieszalni?
marek

witam w jakich godzinach się pracuje i czy przyjmują ludzi bez doswiadczenia ile na początek można dostać mam wykształcenie technik mechanik ale nie pracuje w tym zawodzie ile godzin w miesiącu sie pracuje

ppp
@marek

Pytasz na forum, gdzie każdy może napisać byle bzdurę - idź i sprawdź sam co mogą Ci zaoferować...

@Gość, a czy później rozliczasz się z trasy czy są to bezpłatne dowozy i przywozy? Taką informacja z pewnością zainteresuje pozostałych kandydatów. Obecnie firma poszukuje pracowników na Magazyn do Ustki oraz Słupska, firma oferuje umowę o pracę.

Katka
@Karolina

Dowozy i przywozy są bezpłatne, ale w wyznaczonych godzinach - czyli takich, żeby dotrzeć na właściwą zmianę i po jej zakończeniu. To jest akurat fajne, bo odpada sporo kosztów za dojazd do pracy. Poszukują teraz nie tylko na magazyn, bo z tego co widzę cały czas się rozwijają i coś nowego dobudowują.

A jak wygląda sprawa z dojazdami ? ( firma organizuje ? ) zmianowośc na produkcji i magazynie ?

@Zainteresowany

Dowożą do pracy z Ustki i Słupska - to już dziś powinien być standard....

Zakład oceniam pozytywnie , praca 8 godzin , czasem w soboty ale wtedy są setki płacone , także się opłaca. Szefostwo w porządku, a jeśli chodzi o zarobki na produkcji nie dostaje mniej niż 2000 zł na rękę, a często mam więcej. Ogólnie polecam.

nowa

spoko firma, nie wymagaja doswiadczenia, prowadza szkolenie wewnetrzne, jest czas zeby wszystko zalapac. ja akurat dopiero zaczynam na produkcji, ale slyszalam ze w innych dzialach tez jest ok, a daja mozliwosc awansu/przeniesienia. do tego dochodzi darmowy transport, kasa tez niczego sobie, naprawde nie jest zle...

mmm

polecam pracę w aerosol - nie spotkala mnie tam zadna z wyzej opisywanych niedogodosci, wiec nie rozumiem skad te negatywne opinie...

Ala

Pojawiło się u nich kilka nowych ogłoszeń, zamierzam aplikować do kontroli jakości. Słyszałam, że panuje tam fajna atmosfera, a to co tu piszą, to po prostu byli pracownicy. Mam nadzieję, że przekonam się sama - na pewno tu wtedy napiszę.

KJ
@Ala

Daj znać, jak było na rozmowie, bo też się zastanawiam nad aplikacją ,tyle że do laboratorium.

Beti

Nie jest źle, praca jak każda inna. Kasa na czas i to się liczy, bo niestety nie jest to standardem w innych firmach...

Pracowałem tam krótko i stwierdzam ,że panuje tam miła atmosfera. Kadra kierownicza działu odnosi się do Pracownika z godnością i szacunkiem.Pozdrawiam Prezesa ;)

absolwent

Zastanawiaj się!Byle nie za długo.Idzie wiosna. Świat staje się piękniejszy.

kltaro

Dobry pomysł, Ablsolwent.Warto się zastanowić.

ABSOLWENT

Przestańcie narzekać.Jak się nie podoba , to się zwolnijcie tak jak ja i teraz cieszę się bardzo że tam nie pracuję.W obecnej firmie nie zarabiam więcej,ale mam święty spokój , nie muszę oglądać żadnej wandy pawła ,rafała itp.Mam ich w bardzo"głębokim poważaniu"Liderki jeszcze głębiej.Jeśli jest gorzej jak było,to nie wiem,jak wytrzymujecie.Skoro chcecie tam zostać to życzę powodzenia no i oczywiście wytrwałości i nadziei na lepsze.Gorąco pozdrawiam wszystkie normalne osoby z aerozoli i Marcinka R. BO TO CHYBA NAJNORMALNIEJSZY człowiek w tej firmie[o ile jeszcze tam jest]HEJKA!!!!!

wbw

Ja rowniez tam kilka lat pracowalem.to prawda ze wszystko sie opiera na ukladach.chamskim traktowaniem pracownika,temat podwyzek widze czesto w tych postach- zapommijcie o nich.sa owszem dla tzw zaufanych ludzi.reszta ma zapieprzac i cicho siedziec.ktos tu rowniez cos o Rafale i Wandzie nawet wspommial-oczywiscie nie pomylil sie.to takze prawda

wyzy

Nie liczcie na podwyżki. Teraz wszystko pod ukraińców jest ustawiane oni zadowoleni to wy też . POZWALNIACIE się ???? Żadna strata ukraińców ci pod dostatkiem. Albo robisz za nich (bo pracują jakby chcieli a nie mogli ) albo wcale.

co co??

Podwyżka?? Co to za podwyżka?? Ludzie chcieli podwyżki stawki godzinowej a nie premiii.....Co za matoł to wymyślił???? Idiotów chcą z nas zrobić..!!!!

Amanda

Nic innego tylko znowu zaczną się zwolnienia z pracy . Nikt nie będzie na kogoś zap....elał , niedługo akord wprowadzą. Sami ukraińcy będą tam pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Aerosol Service Sp. z o.o. - Ustka

• Jak się pracuje w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aerosol Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aerosol Service Sp. z o.o.