Elżbieta Pełka Creative Services

Opinie o Elżbieta Pełka Creative Services

beti

Ja też cenię pracę w tej firmie, pozytywna atmosfera i dobra płaca. Pani Pełka to urodzony przywódca, który umiejętnie potrafi wskazać właściwą drogę dla rozwoju kariery. Poza tym warto zaznaczyć wysoki poziom komunikacji oraz wzorową strukturę i rozwiązania techniczne w firmie. Każdy wie, co ma robić i robi to z przyjemnością!

Marone

Zgadzam się, że praca w Epcreatives Services to prawdziwa szkoła życia. Spędziłem w tej firmie co prawda nie całe 2 lata, ale wspominam ten czas bardzo dobrze. Nauczyłem się u Pełki bardzo wielu praktycznych rzeczy, które wykorzystuje w swojej pracy po dzień dzisiejszy. Miałem okazję poznać świetnych ludzi i nawiązać wiele kontaktów, co w tej branży jest kluczowe. A co do samej pani Pełki to bardzo ją cenie, bo to prawdziwa profesjonalistka. Jest wymagająca, ale to nie jest problematyczna babka. Wystarczy dobrze wywiązywać się z zadań i współpraca układa się ok. Osobiście bardzo polecam!

abcde

Znam dobrze ta agencje - poniewaz spedzialam tam ponad dwa lata, byla to prawdziwa szkola zycia ale miala swoje plusy, mozna sie uodpornic na glupote i robic swoje a przy okazji poznac fajnych ludzi.Rotacja bardzo duza, pamietam ze na jednym stanowisku w ciagu roku przewinelo sie ponad 20 osob ! Balagan z dokumentacji ogromny i komunikacja szef -pracownik prawie zadna. Nie polecam nikomu!

Iwona S.

Dostalam zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna w EPCS. Slyszalam wiele negatywnych opinii o tej agencji i jej szefowej, ale mimo wszystko postanowilam sie nie zrazac. W koncu wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma, a Pani [usunięte przez moderatora] nieprzypadkowo jest szefową agencji, która na swoim koncie ma wiele sukcesów. Nie pamietam, zebym z ktorejkolwiek rozmowy kwalifikacyjnej wyszla tak zestresowana i przemaglowana. Wlasciwie, to juz po 5 minutach nie mialam ochoty kontynuowac spotkania. Bylo mi wrecz wstyd, ze na pytanie czy chcialabym sie czegos napic odpowiedzialam, ze kawe. Wlasciwie to trudno to nazwac rozmowa, bardziej odpieraniem zarzutow kierowanych pod moim adresem. Dziwne pytania, zadawane bardzo napastliwym tonem, ani razu nie padlo slowo zespol/agencja (ciągle tylko ja/moje/dla mnie), nie dowiedzialam sie wlasciwie niczego o warunkach pracy. Wiem, ze obecna sytuacja na rynku nie rozpieszcza, ale agencje EPCS polecam tym, ktorzy rzeczywiscie nie maja zadnej alternatywy.

Kontrahent

Firma nie wywiązuje się z płatności.

Ten wpis to napisała Pani [usunięte przez moderatora] chyba....

p29

Ciekawy wpis... wszystko w rodzaju męskim a na koniec podpis Helena :) No i nazwanie tej małej agencyjki "przedsiębiorstwem" równie ciekawe. Miałem okazje pracować w tej agencji jakiś czas temu i z tego co pamiętam była niesamowita wręcz rotacja. Ludzie wytrzymywali po kilka miesięcy i odchodzili z reguły z hukiem bo Pani [usunięte przez moderatora] nie potrafiła się raczej rozstawać. Praca po kilkanaście godzin, często soboty i niedziele - bo to agencja przecież. Ja akurat pracowałem w kreacji ale wiem ze accounci mieli podobny [usunięte przez moderatora] aż czasami było żal że sie tak nie ze swojej winy miotają miedzy nami a klientami. Więc podsumowując - praca moim zdaniem dla twardzieli albo desperatów. A czy to kogoś zachęci czy odrzuci od tej agencji to już jego sprawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Elżbieta Pełka Creative Services - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elżbieta Pełka Creative Services?

Kandydaci do pracy w Elżbieta Pełka Creative Services napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elżbieta Pełka Creative Services