Elżbieta Pełka Creative Services

Opinie o Elżbieta Pełka Creative Services

p29 2011-11-05 14:37:08
Ciekawy wpis... wszystko w rodzaju męskim a na koniec podpis Helena :) No i nazwanie tej małej agencyjki "przedsiębiorstwem" równie ciekawe. Miałem okazje pracować w tej agencji jakiś czas temu i z tego co pamiętam była niesamowita wręcz rotacja. Ludzie wytrzymywali po kilka miesięcy i odchodzili z reguły z hukiem bo Pani [usunięte przez moderatora] nie potrafiła się raczej rozstawać. Praca po kilkanaście godzin, często soboty i niedziele - bo to agencja przecież. Ja akurat pracowałem w kreacji ale wiem ze accounci mieli podobny [usunięte przez moderatora] aż czasami było żal że sie tak nie ze swojej winy miotają miedzy nami a klientami. Więc podsumowując - praca moim zdaniem dla twardzieli albo desperatów. A czy to kogoś zachęci czy odrzuci od tej agencji to już jego sprawa.
Piotr 2012-02-04 10:24:32
Ten wpis to napisała Pani [usunięte przez moderatora] chyba....
Kontrahent 2012-12-17 09:56:00
Firma nie wywiązuje się z płatności.
Iwona S. 2013-01-08 20:44:57
Dostalam zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna w EPCS. Slyszalam wiele negatywnych opinii o tej agencji i jej szefowej, ale mimo wszystko postanowilam sie nie zrazac. W koncu wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma, a Pani [usunięte przez moderatora] nieprzypadkowo jest szefową agencji, która na swoim koncie ma wiele sukcesów.

Nie pamietam, zebym z ktorejkolwiek rozmowy kwalifikacyjnej wyszla tak zestresowana i przemaglowana. Wlasciwie, to juz po 5 minutach nie mialam ochoty kontynuowac spotkania. Bylo mi wrecz wstyd, ze na pytanie czy chcialabym sie czegos napic odpowiedzialam, ze kawe. Wlasciwie to trudno to nazwac rozmowa, bardziej odpieraniem zarzutow kierowanych pod moim adresem. Dziwne pytania, zadawane bardzo napastliwym tonem, ani razu nie padlo slowo zespol/agencja (ciągle tylko ja/moje/dla mnie), nie dowiedzialam sie wlasciwie niczego o warunkach pracy.

Wiem, ze obecna sytuacja na rynku nie rozpieszcza, ale agencje EPCS polecam tym, ktorzy rzeczywiscie nie maja zadnej alternatywy.
abcde 2013-05-10 16:31:56
Znam dobrze ta agencje - poniewaz spedzialam tam ponad dwa lata, byla to prawdziwa szkola zycia ale miala swoje plusy, mozna sie uodpornic na glupote i robic swoje a przy okazji poznac fajnych ludzi.Rotacja bardzo duza, pamietam ze na jednym stanowisku w ciagu roku przewinelo sie ponad 20 osob ! Balagan z dokumentacji ogromny i komunikacja szef -pracownik prawie zadna. Nie polecam nikomu!
Marone 2014-12-06 15:23:49
Zgadzam się, że praca w Epcreatives Services to prawdziwa szkoła życia. Spędziłem w tej firmie co prawda nie całe 2 lata, ale wspominam ten czas bardzo dobrze. Nauczyłem się u Pełki bardzo wielu praktycznych rzeczy, które wykorzystuje w swojej pracy po dzień dzisiejszy. Miałem okazję poznać świetnych ludzi i nawiązać wiele kontaktów, co w tej branży jest kluczowe. A co do samej pani Pełki to bardzo ją cenie, bo to prawdziwa profesjonalistka. Jest wymagająca, ale to nie jest problematyczna babka. Wystarczy dobrze wywiązywać się z zadań i współpraca układa się ok. Osobiście bardzo polecam!
beti 2014-12-08 15:18:02
Ja też cenię pracę w tej firmie, pozytywna atmosfera i dobra płaca. Pani Pełka to urodzony przywódca, który umiejętnie potrafi wskazać właściwą drogę dla rozwoju kariery. Poza tym warto zaznaczyć wysoki poziom komunikacji oraz wzorową strukturę i rozwiązania techniczne w firmie. Każdy wie, co ma robić i robi to z przyjemnością!
Mikołaj 2015-03-06 15:07:50
Fajni i kreatywni ludzie z zespołu. Bardzo duże zaangażowanie i pełen profesjonalizm Pani Prezes. Pracowałem tam krótko przy jednym projekcie, a później jako pomoc "od wszystkiego". Powód zmiany pracy? Zmiana branży, na związaną z kierunkiem studiów.
Mikołaj 2015-09-03 12:19:29
Byłem stażystą w Agencji podczas wakacji (2 miesiące). Miałem okazję wiele się nauczyć oraz pracować w zespole złożonym z kreatywnych i pozytywnych osób. Każdy wykazywał zaangażowanie i pomagał w razie potrzeby. Pani Prezes także dała się poznać jako osoba rzeczowa, profesjonalna oraz pracowita. Nie potrafię wskazać negatywnych stron mojego stażu ani pracy w Agencji, dlatego też polecam EP Creative Services.
rekrutacja 2015-11-17 16:42:01
Parę lat temu, dostałam się do EPCS po 3-etapowej rekrutacji na bezpłatny staż. I odbyłam 1 dzień stażu, po czym podziękowałam :) . Pani P. to Królowa Lodu, bardzo nieprzyjemny sposób bycia i duży dystans. W każdym razie, wiele godzin rekrutacji umacniało mnie w przekonaniu, że może warto, że praca interesująca, że atmosfera dobra.. Pierwszego dnia przesiedziałam 8 h z jedną gazetą (prasówka), gdyż nie było dla mnie komputera (nie wiadomo kiedy będzie), ani nikt nie wiedział co mam robić, ani jakie mam obowiązki / zadania. Próbowałam się czegoś dowiedzieć i nie siedzieć bezczynnie, wiadomo, chciałam ruszyć do pracy i pokazać się z dobrej strony. Przykrym doświadczeniem było również to, że w toalecie na naszym piętrze wybiła kanalizacja i podobno ten stan utrzymywał się już kilka dni i nic z tym nie robiono. Atmosfera: ludzie wydali się być mili, ale wszyscy chodzili jak myszy wokół kota. Trzeba było być cicho i szybko uciekać do swoich pokoi. Wtedy siedziba była w starym domu na Mokotowie. Może teraz pracują w lepszych warunkach :)
oefrgh 2016-05-12 14:15:58
@mjuti teraz mozesz sie u nich zatrudnic jako PR Junior Account Executive/ PR Account Executive w Warszawie oferuja możliwość czerpania z kompetencji Zespołu doświadczonych ekspertów PR oraz Zespołu ekspertów Agencji komunikacji zintegrowanej; przyjazną atmosferę pracy i duże możliwości rozwoju
Zostaw swoją opinię o Elżbieta Pełka Creative Services - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elżbieta Pełka Creative Services