Jiffy Packaging Sp. z o.o.

Opinie o Jiffy Packaging Sp. z o.o.

Mila

Ile dni w tygodniu się pracuje? Czy jest to system czterobrygadowy? Czy obejmuje pracę w weekendy?

xyz

Ile dni w tygodniu się pracuje?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Jiffy Packaging Sp. z o.o.?

Boss

W firmie nie ma Liderów z zewnątrz , Liderami są osoby pracujące wcześniej na produkcji. Aby piastować stanowisko Lidera musisz poznać cały proces szkolenia oraz mieć wiedzę co do ustawienia produkcji.

Jasiek

Witam, chciałem się dowiedzieć jak zarobki w firmie poczatkowe oraz ewentualność podwyżek- na jakich zasadach są dawane jeśli, są to co rok czy na jakiś innych zasadach? Jak osobom pracującym podoba się praca w tejże firmie? Dziękuję za ewentualne odpowiedzi :)

@Jasiek

Zarobki początkowe to stała stawka około 2800-3000 brutto po chyba trzech miesiącach dochodzi premia 20 % podwyżki różnie to bywa możesz się nie spocić a mieć fajną kasę .Ująć to najprościej ...nie jest brane pod uwagę to co umiesz wiedza względem maszyn ,to ze się starasz wyrabiasz cele ,,,czasami więcej jak masz zrobić ,,tylko to czy umiesz się podlizać

Jasiek
@Andzia

Ooo widzę że doczekałem się odpowiedzi, ja juz znalazłem inna prace a takie podejście jakie zostało opisane jest widze bardzo niesprawiedliwe bo chyba każdy chcę otrzymać podwyżkę na miarę swoich umiejętności i zarabiać lepiej od osoby która potrafi mniej niż mieć gorszą stawkę od tej samej osoby tylko dlatego że ona się dobrze podlizała komu trzeba.. myślałem że takie firmy już wyginęły. No nic pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Jiffy Packaging Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Młodsza/y Księgowa/y? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Jiffy Packaging Sp. z o.o.?

Covid19

a szukasz pracy czy chcesz się zakumplować z kierownikami ?

Bardzo pozytywna

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

TYLKO T WYŁACZNIE UMOWA

Sola

Pracowalem tam w latach 2016/2017 Wiadomo wtedy tez kasa inna byla , gorsza . Ale co do pracy to byla ciezka . Ja pracowalem na magazynie na antresolii Ogolnie to zawsze sie dziwilem jak ci ludzie na produkcji funkcjanuja , non stop praca a kazdy z nich co 10 minut na szluga w 30 sekund Praca na magazynie byla spoko ale ciezka , wrzucanie tych rolek u gory a pozniej pomoc w zaladowaniu i to jeszcze 12 godzin Ja bylem w spoko grupie nie pamietam ktora to byla ale szefem byl tam Pan Sola Fajnie nas tez potrakowali bo my z chlopakami zaczelismy tam jakos 6 grudnia a i tak dostalismy prezenty na swieta Przez ta prace zaczalem palic papierosy bo praktycznie tam wszyscy palacy na magazynie co chwile na szluga i siedziel tam po 5/10 minut a ci co nie palili to musieli pracowac za nich . To akurat bylo dziwne Ogolnie rada do mlodych bardziej Jesli juz mysliscie o pracy na magazynie czy to jiffy czy jakis inny to sprawdzcie najpierw takie prace jak dostawnca pizzy czy cos Siedzisz sobie w aucie sluchasz muzyczki i jestes sam sobie szefem To byl moj blad ja sie pchalem na magazyny na poczatku ale potem i tak pojechalem do Irlandii

Magazynier
@Sola

Nie spotkałem się jeszcze nigdy, żeby ktoś za kogoś musiał robić, bo tamten na fajce sobie siedzi. Bez przesady. Ciekawy jestem tylko, jak ty zacząłeś palić papierosy, to kto wtedy ładował te 20-25 a było i 30 aut w taki poniedziałek, kiedy wszyscy na palarni?? Nawet ten z antresoli ????, który w latach twojej kariery, nie przypominam sobie, żeby brał udział w załadunkach............

Polylamowy
@Sola

Xddd Dobrze że nie zacząłeś palić innych specyfików xd pozdro dla całej starej zmiany A gdzie Sola był tl.

Bardzo dobra firma

Kaja

@Wieny czyli firma dobrze dba o pracowników bez względu na sytuację?

Wierny

Firma na medal.Dla pracowników zorganizowała maseczki wielorazowe oraz paczkę rękawiczek jednorazowych dla każdego pracownika. Pracownicy są WAŻNI. BRAWO!!!

Dziewczyny jaki styl panuje w Jiffy Packaging Sp. z o.o.?

Stefan

Co masz na myśli pytając o styl? Styl pracy, ubioru itp

marmolada

Praca w firmie normalna jak.wszedzie. Minus to stawka oraz brak podwyzek od jakis 2 lat wiec ogolnie problem dla chyba wszystkich bo kazdy pracuje by zyc a nie zyje by pracowac. Za chwile dogania firme minimalna krajowa gdzie kiedys byli konkurencyjni a teraz firmy "odjechaly" ze stawkami. Jesli chcesz zarobic to przyjdz na nadgodziny tak mawia kierownictwo. Po wielu latach pracy i tak zarabia sie mniej niz w wielu firmach ma sie na start. Jesli chodzi o ludzi to pracownicy w porzadku (zdarzaja sie wyjatki), ludzie wyzej mysla chyba ze ppraca jest tak super i ze placa duzo ale sa w bledzie, ludzie odchodza i nie przychodzi nikt nowy. Ogolnie nie polecam

Enriko
@marmolada

I po co te bleblanie nie podoba się to zmień prace pokaz ze masz charakter wszystko firmy na ciebie czekają !!!!!!!!!!!!! .

Artur
@marmolada

A jaką dokładnie stawkę godzinową oferuje pracodawca? Mógłbyś się do tego odnieść na przykładzie swojej funkcji w Jiffy Packaging Sp. z o.o.? Nadgodziny nie są dodatkowo płatne, dobrze zrozumiałem?

Kynys

Kto nie rabotajet, tot nie kuszajet

Artur

No to tak zaczynałem tam prawie od początku Artur Sebastian Grzesiek Rekin Zyga Wampir i cała reszta przyjaciół pan Marek Musioł itd i powiem wam tak życzę każdemu takiej pracy ale 20 lat temu to było kasa na tamte czasy super sami przyjaciele na tamten czas ale zmieniają się czasy zmienia się zarząd i przyjaciele też się zmieniają życzę wam powodzenia w firmie pregis

robol
@Artur

Fakt, jeśli ta firma z tak marnymi zarobkami jakie oferuja i podwyzki ktorej uwaga nie bylo od 2 lat sie utrzyma, i znajdzie sie ktos chetny do przyjscia do nich ale nie z rodziny, czy przyprowadzania znajomych bo juz nawet o to sie prosza kierownicy to bedzie dobrze. Za chwile najnizsza krajowa dogoni ta firme wiec jesli chcesz tu przyjsc i patrzec jak inne firmy w okolo podnosza stawki to firma cie przygarnie. Ogolnie nie polecam bo dla kazdego pracownika licza sie pieniadze a te swoje jakies dodatkowe multisporty itp to powinien byc jako dodatek a za wyplate powinno sie normalnie wyzyc a nie sluchac chcesz zarobic wiecej przyjdz na nadgodziny bo to jest chore myslenie kierownictwa. To ze oni swoje zarabiaja kazdy wie, ostatnio podwyzki dla liderow i koordynatorow.. brawo tylko ze osoby ktore naprawde zapierniczaja na wasza firme i dzieki nim wszystkim macie pieniadze to was nie interesuja. A jesli myslicie ze firme utrzymacie na zoltych koszulkach to sie mylicie bo co najwyzej uslyszycie nie pojimaju. Firma spada na dno jesli chodzi o finanse, podwyzek nie ma, szukajcie ofert gdzie macie spokojnie ponad 3k stawki bo tu za chwile beda podwyzki wraz z najnizsza krajowo bo ich wkoncu panstwo zmusi do podnoszenie, do takich czasow ta firma a raczej kierownictwo doprowadzilo.

Tak to wyglada

Ogólnie nie polecam nowego pracownika nie ma kto uczyc

Si

Jutro mam rozmowę w tej firmie? Mam pytanie jak wygląda praca i zarobki? System jest 12 godzinny?

Kyrzys

Jak wygladaja zarobki w tej firmie?

Cypis
@Kyrzys

(usunięte przez administratora) Od roku i dwóch miesięcy nie ma podwyżek, a były zawsze co roku. Chwalą się wynikami kupują nowe extrudery do pianki i maszyny convertingu. Ludzi do roboty nie ma obowiązków będzie co raz więcej niestety. To nie te stare dobre czasy co kiedyś. Pozdro!

Tarzan
@Kyrzys

Bez nadgodzin zarobki jak w biedronce. Jesli nie masz życia towarzyskiego, rodziny i kupisz dobry śpiwór to zarobisz ????

KK
@Kyrzys

Na start dostałem ok 2500 na rękę z narodzinami się opłaca jeszcze bardziej. Ale praca ciężka i szybko trzeba się uczyć. Ja się odkuja finansowo i spadam bo nie ma tu perspektywy na przyszłość ale na początek polecam zwłaszcza że nie ma gnojenia i do się z przełożonymi dogadać.

mądrala

Może to są wpisy z inspiracji konkurencji i dlatego brak podpisu?

Młody

Pomału staje się to czego można było się spodziewać. Jeszcze r Parę lat temu firma przyjmowała dużo pracowników z Polski teraz tylko Ukraina. Zamiast wykorzystać ten okres i wyszkolic sobie kadrę TL woleli pić kawkę i palić papieroski. Teraz są operatorzy 1 maszyny i nikt nic nie potrafi tylko mieć pretensje do swoich zmienikow. Jak dodamy do tego słabe zarobki ,ciężko prace, trudne maszyny, strach koordynatorów przed dyrektorem i zwalanie obowiązków na innych to zaczyna brakować specjalistów których nie da się zastąpić.Dodatkowo straszne koleżeństwo i wykonanie błędów. No ale są plusy tej sytuacji: nadgodziny, przymykanie oczu na l4 uż i bycie pod wpływem ( wtedy się nie wejdzie na zakład ale nie ma z tego powodu prawie konsekwencji). Strach pomyśleć co będzie w tym roku jak dalej podwyżek nie będzie i Ci nieliczni dobrzy operatorzy będą dalej zarabiać tyle co nowi

Pracujemy by żyć nie odwrotnie

Wcześniej można było próbować, teraz wszystko zależy gdzie traficie ale od jakichś trzech lat firma idzie na dno - nikt tu nie dba już o pracownika, liczą się jedynie koszta *na sile cisną Ukraińców - nie ważne czy cokolwiek rozumieją - najwyżej ty będziesz tyrał(a) i za niego * przerwy albo są albo nie ma j/w zależy dziw trafisz *brak podstawowych narzędzi do pracy- latanie po hali i poszukiwania czegoś co się nada - może się okazać ze to 5 czy 10 latach dowoecie się ze osoba która pracuje tam znacznie krócej lub co NIBY ważniejsze potrafi znacznie mniej zarabia więcej :( - osoba odpowiedzialna za grafik nie potrafi na czas ( kwartalnie !! ) ułożyć go a dodatkowo zmienia go w ostatniej chwili jak to jej tylko pasuje. (usunięte przez administratora) - atmosfera od lat się psuje bo jest taki przemiał ludzi ze nie ma sensu nawet imion pamiętać- porobią chwile i uciekają - autentyczna odpowiedz przy zapytaniu o podwyżkę - „jak chcesz zarobić przyjdź na nadgodziny” Inaczej nawet po latach może dostaniesz 3000 o ile ktos nie wyjdzie z założenia ze po co Ci premia, albo ich nie postraszysz ze odejdziesz a coś potrafisz - koordynatorzy zmian, jak się trafi wymagają ale i pomogą, ogólnie nie ma tragedii Ale by nie dramatyzować jedynie z tego co tu wyczytałem zgadza się chyba jedynie to ze jest nawet dobre zaplecze socjalne *paczki na święta dla dzieci i pracowników *nie wiadomo mi nic o dodatkowych premiach wiec nie zaprzeczę ale na święta zawsze coś było - 400 może 500 na konto *slabe ale są i wczasy pod grusza *medicover *multisport Na ta chwile jest taka masa zwolnień ze z ng nie ma raczej problemów, wiec jak rozlozycie sobie karimatę gdzieś w koncie da się zarobić. Firma ma MEGA plany by się rozwinąć tyle ze kosztem zwykłego pracownika i tym samym trzyma się na wszechobecnej taśmie, taśmie i ... taśmie Jest mnóstwo firm na strefie i o ile nie jesteście masochistami nie pchajcie się tam

Łysy z kucykiem

Może sam się przedstawisz imieniem i nazwiskiem mądralo. W ciągu 24 godzin widzę 11 łapek w górę pod powyższą opinia więc chyba musi być coś na rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jiffy Packaging Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Jiffy Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jiffy Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jiffy Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jiffy Packaging Sp. z o.o.