Jiffy Packaging Sp. z o.o.

Opinie o Jiffy Packaging Sp. z o.o.

Izka Nowy wpis

też ciekawa byłam tej premii z opisu dla pracownika produkcji skoro ma mieć wysokość 5 tys ale nie widzę jakiejś konkretnej odpowiedzi w jej zakresie. jak natomiast jeszcze wygląda kwestia doświadczenia? chłopak może będzie aplikował a po opisie wiemy tylko tyle, że wymagane jest „odpowiednie” to znaczy?

Witajcie. Widziałem dzisiaj dodana ofertę dla pracownika produkcji i zostało w niej napisane, że na wynagrodzenie składa się stawka oraz premia w wysokości 5000 zł. czy ja dobrze widzę te liczbę? Z czego ta kwota się bierze, jak ją nazbierać?

Przaodawca Nowy wpis

Tak jak będziesz pracował za obcokrajowców jeszcze

Były Pracownik Nowy wpis

Pracowałem tam 3 miesiące moim zdaniem praca była ciężka może nie ciężka ale strasznie duszno i ciepło to najbardziej dobijało człowieka ogólnie ludzie mili i polecam Darka szkoda że w obecnej firmie nie mam takiego jak on osobiście bym do firmy nie wrócił

Mila

Ja na stanowisko liderskie jeszcze nie aspiruje, bo pewnie brak mi doświadczenia i tym podobnych ale ktoś się tu spytał o jakieś dodatki funkcyjne. Faktycznie występują? a co z pozostałymi stanowiskami? cos dodatkowego można na nich otrzymać?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Jiffy Packaging Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Młodsza/y Księgowa/y? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Dodatki

U Was liderzy i koordynatorzy dostali podwyżki dodatków funkcyjnych na 500 i 800zł?

W ofercie na produkcje widzę w tytule bezpłatny dojazd. Czy jakoś niedawno go wprowadzili, że jest on podkreślany? Zastanawiają mnie także wskazane widełki placowe. One będą już aktualne na kolejny rok czy może będą jeszcze jakieś podwyżki? piszą o przedziałach od 4200 do 5000 zł. co myślicie o aktualnych warunkach?

Hp

Jeszcze nie zacząłeś pracować a już podwyżki , a dojazd bezpłatny ! To jak w banku !

@Hp

A tak z ciekawości skąd ten dojazd macie? Jeszcze nie aplikuje ale może kiedyś będę, chce sprawdzić jakie regiony obsługujecie. I te podwyżki tak w sumie to jak wyszły? Nowy rok jakby nie patrzeć już się zaczął

Korwerting

Olszyna miszcz 4000 brutto dali

Zyga

No i znowu idzie nowe czuć powiew zmian będzie wspaniale każdy będzie niedługo zadowolony z tego jak można godnie żyć i pracować w naszej firmie . Amen .

@Zyga

Z miesiąc temu ktoś już pisał o zmianach a raczej pytał o nie i jakoś nikt nie udzielił odpowiedzi, Ty znowu do nich tu nawiązujesz, to dalej nic nie wystąpiło czy o co chodzi? i czy jest szansa o jakieś merytoryczne uzasadnienie tych właśnie zmian, żeby kandydat wiedział w ogóle o co chodzi?

Królowa

Heyo, pytanko kiedy otrzymujecie przelew zazwyczaj? Bo odkąd przeszliśmy do Was tragicznie późno mamy wypłaty. Pozdro z Olszyny

Lara
@Królowa

Ale jak tragicznie późno? Chyba na umowie macie napisane do kiedy wypłata, czy nie? Masz na myśli jakieś opóźnienia w wypłatach czy jednak mieszczą się w czasie?

@Lara

Nie no na czas dają (10 mamy)ale wcześniej to już było że nawet 5 czy 6 mieliśmy w tutaj to jakiś cyrk, na ostatnią chwilę wypłacają

@Lara

W sumie jakie umowy jak umów nie dostaliśmy odkąd jesteśmy w jiffy ????

B

Chodzi o to że brakuje wam dobrych standardów

@Królowa

Jak to jest z tymi waszymi umowami? od kiedy pracujecie? Na stronie w ofertach widnieje chociażby ta na magazyn i dosłownie w tytule umowa o prace jest podana, dodatkowo także zastanawiam się czy oferta jest aktualna? Przyszły już do was nowi? widzę datę październikową a grudzień się zbliża

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Inżynier Utrzymania Ruchu w Jiffy Packaging Sp. z o.o.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Klarysa

W sumie to gdzie są lepsze warunki? magazyn czy produkcja? Pytam, bo zaciekawiło mnie to zapytanie czy szukają tu albo tu. Mnie natomiast interesuje praca przy danych, wiem ze na głównej stronie widnieje oferta dla Analityka w formie stażu. Widzę ze są owocowe dni, trudno jednak z nich skorzystać gdy ktoś jest na zdalnym? Jakie do tego są aktualne zarobki?

Zosia

Nowy ład powiadasz? Już kiedyś o nim słyszałam, firma do teraz działa, wiec ten poprzedni przetrwała? :D podasz szczegóły odnośnie tego nowego? Od stycznia jakieś zmiany maja wejść? Ja dopiero wtedy roboty będę szukać

Wera

Witam,ilo zmianowa jest praca ?czy szukają magazynierów ?lub ludzi na produkcję?

Magdalena

Pisali o atmosferze nieufności i tak się zastanawiam na ile to uzasadnione i czy przekłada się na pracę w księgowości? Na stronie jest ogłoszenie, ze właśnie szukają. Ile osób w sumie pracuje w zespole skoro wymagają umiejętności pracy w nim? Co należy do rzeczywistych, najczęstszych obowiązków i ostatecznie jak są one wynagradzane?

Typ

Jak jesteś pracownikiem ze wschodu bez znajomości języka praca jak najbardziej dla Ciebie jak jesteś Polakiem odradzam wtedy wyzyskiwany będziesz taka prawda

@Typ

A pracowników ze Wschodu to ilu tu mogłoby obecnie być, pisali że jakiś spory procent? Skoro tak piszecie to byłabym ciekawa ich opinii na ten temat.. Swojego forum nie mają? Jeśli chodzi o umowy to każdy ma taką samą?

Greg

Trochę o atmosferze w pracy, pozornie przyjazna niby rodzinna wszyscy ze sobą po imieniu ale wyczuwa się nieufność, pracownicy w rozmowach powściągliwi, duży procent zatrudnionych to obywatele ze wschodu część naszych nie traktuje ich z sympatią, jest około 200 pracowników fizycznych i około 50 administracji łącznie z koordynatorami wzwyż, w administracji zatrudnieni o powtarzających się nazwiskach, tam to jest chyba rodzinna atmosfera? nie do końca czasem słyszy się o jakichś zgrzytach szczególnie między paniami, jakiś czas temu była obowiązkowa kontrola alkomatem (poniżające i czy zgodne z prawem?) ale tylko fizycznych, w czasie pandemii zaniechana a wprowadzono pomiar temperatury, praktycznie wszędzie monitoring ( w toaletach, szatniach i w bufecie nie oraz biurach administracji też nie) dostęp do monitoringu moim zdaniem ma zbyt dużo nieuprawnionych, służy to zaufaniu w pracy?, fizyczni chcecie trochę lepiej zarobić to nadgodzinami i uważać żeby jakiemuś zaufanemu nie nadepnąć na odcisk, zarząd jest skłonny do ugody gdy spór z zatrudnionym ma się oprzeć o sąd pracy i trochę to dziwne, jakby było coś do ukrycia, linie produkcyjne automatyczne, praca nie jest ciężka ale to praca, papierosów mniej i smartwona też mniej, nie jest źle a do ideału brakuje, można pracować w tej firmie jak i w każdej innej zdobywać doświadczenie, A teraz słyszy się o zmianach w zarządzie spółki oby na lepsze. Moja opinia jest neutralna ze wskazaniem na pozytywną. Praca to praca nie oczekujcie kokosów za leżenie (czytaj siedzenie w palarni i stukaniu w telefon), a nad wszystkim czuwa koordynator koordynatorów pan D.C. Życzenia dla niego dużej rodziny żeby ta para z niego uszła.

Zofia
@Greg

Dużo i dokładnie napisałeś :) A z tym dorabianiem nadgodzinami, to płacą setki, czy więcej niż normalna godzina?

Jan

Nie sądzę, by ktokolwiek spoza firmy wiedział kto to jest tzw. Grzybiarz, możesz jaśniej napisać, kto ma płatne nadgodziny w 100%? I ile płacą bez nadgodzin?

Jola
@Jan

Grzybiarze kosza grzybki czyli nadgodziny i bardzo nie lubią gdy ich niema bo ich stopa życiowa spada a raty trzeba płacić .

Mango

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wyglada praca na magazynie w tej firmie. Ogólnie chodzi o nastawienie kierownictwa do pracownika, zasady i atmosfera panująca na magazynie i oczywiście o zarobki. Pozdrawiam

Grzegorz
@Mango

To teraz przyjmują ludzi na magazyn? Bo jak się pytasz o robotę to pewnie chcesz aplikować. Ja też o tym myślę ale nie mam uprawnień na wózki widłowe. Wiesz może czy trzeba mieć takie szkolenie?

Mango
@Grzegorz

Z tego co się zdążyłem dowiedzieć to nie trzeba mieć ale firma i tak wysyła…ale już sobie tą Firmę odpuściłem z pewnych kwestii

Grzegorz
@Mango

To znaczy zrezygnowałeś z pracy? Mógłbyś napisać dlaczego żebym miał obiektywną ocenę warunków. Jak firma wysyła na kurs na wózki to nie trzeba za to podpisywać lojalki?

lol
@Grzegorz

Nie trzeba

@lol

To super i ogólnie lojalek to tutaj żadnych nigdy nie było? A jakieś inne kursy czy szkolenia się jeszcze odbywają?

Alibaba

Siema, jak wygląda system premiowania w firmie? Procentowy czy stałe stawki?

FirmaKogucik

Pracowałem w tej firmie ponad 5lat i zdecydowanie odradzam współpracy z tym pracodawcą. Polityka Kierownictwa jest słaba gdyż dla nich liczy się tylko i wyłącznie produkcja. Magazynierzy są traktowani nie równo oraz jeżdżą na wózkach osoby bez uprawnień(udt). System pracy 2x2 nie jest taki zły tylko czasem brakuje wolnych weekendów, bo wypadają raz na miesiąc. Osoba która stara się aby praca przebiegała dobrze nie otrzyma pochwał ze strony koordynatorów, a jedyne co może usłyszeć to straszeniem nie otrzymania premii bądź jeszcze gorsze słowa… Dla waszego dobra omijajcie prace na stanowisku Magazynier.

Witam. Jaki jest system pracy w firmie?

Kinga

Ile mozna zarobić w systemie 12h? ile dni jest roboczych w miesiacu?

xytz

Da sie zarobić 2800 netto bez nadgodzin?

Pan i Władca
@xytz

Leciutko

Nnn
@Pan i Władca

A z nadgodzinami ile można zarobić max.

Zostaw merytoryczną opinię o Jiffy Packaging Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Jiffy Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jiffy Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jiffy Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jiffy Packaging Sp. z o.o.