Grupa Scarlett

Opinie o Grupa Scarlett

Tomazz

Firma (usunięte przez administratora) poprostu.Wyplaty do 15go.16 rano brak na koncie.Porażka poprostu.Omijać szerokim łukiem .Kierownik zero zainteresowania problemami.Szkoda pisać

@Tomazz

Wypłaty do 15 ?- gdzie w umowie jest to napisane??? Przeczytaj umowę ze zrozumieniem a potem wstawiaj komentarz, (chyba dla tego jesteś już byłym pracownikiem).

Potwierdzam.

@Tomazz Akurat ma rację.

@Karcher

Będzie Więcej Byłych pracowników przez to, co WY! Wyprawiacie z pracownikami.

Zezem
@Tomazz

w CZ ESTOCHOWIE ZATRUDNIAJĄ LUDZI Z 1,2,3,GRUPĄ INWALIDZTWA, ZMUSZAJĄC DO PRACY W SOBOTY I NIEDZIELE NIE PŁACĄC A NIEPĘŁNO SPRAWNYM WOLNO PRACOWAĆ40 GODZIN TYGODNIOWO, ZAROBKI PO 1800ZL A NAJNIŻSZA KRAJOWA 3000ZŁ BRUTTO ZATEM (usunięte przez administratora) PRACOWNIKÓ I JESZCZE STRASZĄ ZWOLNIENIEM.WYPŁATY ZAWSZE SPÓŻNIONE 2-3 DNI ALE JUŻ NIEDŁUGO SPOTKAMY SIĘ W SĄDZIE PRACY .ZAMIERZAM POINFORMOWAĆ TAGŻE PROKURATURĘ Z WIĄZKU Z OKRADANIEM Z PIENIĘDZY

@Zezem

Oj zgadzam się. W Bielsku-Białej co miesiąc inna stawka godzinowa. Człowiek tylko się denerwuje, czy wypłata będzie na czas i w jakiej kwocie... A kierownik jeszcze powie, że to Nie jego problem i przez Polski Ład mają (usunięte przez administratora) w księgowości...

Karcher

Dlatego", pisane łącznie, oznacza spójnik, zaś "dla tego" jest to budowa złożona z przyimka "dla" oraz zaimka wskazującego tego, będącego odmienioną w dopełniaczu i bierniku postacią wyrazu "ten".

Oliwia
@Karcher

(usunięte przez administratora). Szantaż. Cwaniakowanie. Krowa, która DUŻO!! MUUUU... Mało mleka daje. Bielsko-Biała ma takiego "kierownika" :D :D

...,
@Karcher

Niesamowite.Ameryke odkryłem.Nie wiem czy oklaski się należą czy tylko zachwyt wystarczy.

@Tomazz

Z tym akurat się nie mogę zgodzić.Moze i kasa marna.Najnizsza krajowa ale zawsze na czas.Pracowalam rok w tej firmie i nigdy ale to nigdy nie miałam pensji wypłaconej puzniej niż w umowie.Tak że tu akurat bym polemizowała.Pensja jaka jest taka jest ale zawsze na czas .

Muminek
@Zezem

Święta prawda. W Bielsku to samo.

@Karcher

to w koncu do kiedy ma byc wyplata tutaj, do 10 danego miesiaca ? nikt nic nie pisze w tym temacie !

Łoker Cleaning
@Tomazz

Z tym zainteresowaniem kierownika pracownikiem to fakt. Co najmniej dziwny gość z niego. Nie posiada nawyku oddzwaniania, nie odbiera większości tel. które do niego się kieruje. Załatwianie spraw papierkowych też mu w bólach idzie. Po konstruktywnej rozmowie na temat zatrudnienia, zaczyna proces wdrażania ratować niczym kredyt. Zamiast mieć cały komplet dokumentów do umów wszelakich. Także średnio sobie wygląda proces rekrutacji w tej firmie. A i potwierdzam, że jest tam obecne wazeliniarstwo, dupowlazenie i koloryzowanie na temat nowego pracownika.

W mieście Bielsko-Biała były ciekawe oferty pracy na specjalista ds. jakości. Co powiecie o zarobkach w firmie Grupa Scarlett?

Nikita

Wiem tylko tyle... ECI Wapienica... Sprzątanie obiektu.... Zarobki co Miesiąc Coraz Niższe.... Kierownik to Szantażysta; grozi adwokatami, prawnikami, prokuratorem, jeżeli tylko się mu sprzeciwiasz. Mobbing.

@Nikita

Tobie groził? Zgłosiłeś to gdzieś?

@Nikita

Możesz jaśniej , jak to zarobki co miesiąc coraz niższe? Kierownik szantażysta? O co chodzi? Podaj więcej szczegółów.

Hanna

A co Cię powstrzymało przed zgłoszeniem tego?

Muminek
@Nikita

Co do kierownika to prawda.

Nn

Firma (usunięte przez administratora) na wyplatach

@Nn

Jak to? Czy masz jakieś doświadczenia w tym temacie? O jakiej kwocie mowa jeśli możesz dać znać?

Jaka jest podstawowa wypłata na magazynie? Od czego uzależniona jest premia i kto ją przyznaje?czy są jakieś socjalne dopłaty np na święta , pewnie roczne? Wakacje itd

Karaoke
@Kandydat

Premia , dodatki ty kpisz czy o drogę pytasz?

@Karaoke

To jaka jest wypłata miesięczna??

@Karaoke

Nikt nie kpi tylko zadał konkretne pytanie. Jak nie ma to przecież możesz odpowiedzieć a nie śmieszkować. Mnie też interesują zarobki. Podasz stawkę?

@Kandydat

Średnia krajowa chłopie i wystarczy bo za dużo jałmużna nie mogą dać

Odi

Zarobki niewielkie.

Aha? A za co niby

Teresa

A niewielkie to ile konkretnie? 3000?

Edek
@Kandydat

Na święta dają ile chcą nie ma różnicy może dadzą lub nie ????

wieloletni pracownik

Jak się jest uczciwym pracownikiem to i uczciwie się zarabia. Bardzo ciekawe są tutaj opinie z tym, że w większości bardzo kłamliwe. Wiele z tych osób to pewnie te co zapiją i do pracy nie przyjdą i konsekwencje nie są wobec nich wyciągane. Wypłaty są zawsze na czas. A z drugiej strony ile chcieliby zarabiać ludzie za pozamiatanie miotłą. Pracownicy myślą, że kierownicy są głupcy, w pracy są 8 godzin z czego może 5 pracują, nigdy kierownicy nie stoją nad ludźmi bo liczą na ich uczciwość i nie mają na to czasu. Taki każdy (usunięte przez administratora) to niech podpisze się z imienia i nazwiska. przypuszczam, że na jego temat również firma miałaby dużo do powiedzenia. Nikt nikogo nie trzyma na siłę, tylko warunki i wymagania.

karcher
@wieloletni pracownik

Szczera prawda

Nn
@wieloletni pracownik

Czlowieku pracodawca jest klamca podalem go do Inspekcji pracy ze wynagrodzenia nie wyslal mi i bratotwi

Konserwator

spoko ziomeczki

Nie bylo pytan, tylko czy chce pracowac i czy 3 miesiace na okresie probnym sa dla mnie o.k.

Witam. Ma pytanko czy firma Scarlett obsługuje zakłady na terenie Zywca????Chciała bym podjąć pracę w tej firmie jestem z Zywca i tam by mi najbardziej pasowało.

Hanna

A może spróbuj do nich zadzwonić i dowiedzieć się czegoś na ten temat? Swoją drogą ciekawe, może już coś wiesz? :)

@Hanna

Jakbym wiedziała to bym nie pytała.Nie pracowałam nigdy w firmie usługowej Ostatnio przyznano mi stopień niepełnosprawności więc próbuje się dowiedzieć co i jak.

Mikołaj

Po 2 miesiącach nie dałaś rady tam nawet zadzwonić? Szukasz pracy czy tylko udajesz?

@Mikołaj

Ale jak zadzwonić?Sama mam dzwonić i pytać jak się pracuje?Więcej się dowiem od pracownikow.Składałam CV ale nikt się nie odezwał tylko jakaś firma Arma.

Ginter

Żywce zdroje, rozlewnie wody - Scarlett obsługuje tez Eci i Hainekena piwko Żywiec. Wiem bo rozwoziłem towar tam. Żywiec ciecina jelesnia Wieprz radziechowy tam maja zakłady w obsłudze

Wiktoria

Ciekawa jestem czy odpuściłaś czy co zrobiłaś ostatecznie?

Część.Odpuscilam.Odezwala się firma Arma i tam podjęłam pracę.Pracuje w ASK w Wilkowicach.Pozdrawiam.

Wiktoria

No zawsze jakaś alternatywa. A warunki tu i tu możesz jakoś porównać gdzie by było lepiej?

Edek
@Wiktoria

Pracuje tam 6 lat i jest (usunięte przez administratora) i zimno ogrzewania brak na hali bo szkoda

Dżonny

Dobra firma, kasa na czas, robię tyle ile muszę bez jakiś przegięć. No i wesoło jest. Można śmiało porobić.

@Dżonny

w Dąbrowie Górniczej na Brembo na odlewni brygadzistka stosuje mobbing i uchodzi jej to na sucho

wkurzona

Tak to prawda i nikt z tym nic nie robi ,a jak się ktoś odezwie to już ma po pracy bo zaraz wyleci i po umowie

Waresd
@Dżonny

Len kierownik zastępca kierownika osły i okradaiom firmę tam gdzie spzontaiom wynozom małe zeciy a ochrona na to w (usunięte przez administratora)

@wkurzona

Od czego są Sądy Pracy?! Hmmm?

@Dżonny

Kasa na CZAS?? Buahaha. Dobry żart. Wypłaty są 15-ego. A dzisiaj jest 15.11. I KASY JAK NIE BYŁO, TAK NIE MA!!

Nikki
@Dżonny

To chyba nie pracujesz w Scarlett.

Izydor

Można składać cv? Jaką umowę proponuje firma na początek?

hansolo
@Izydor

minimalna + 250 jest u nas w plocku. kierowniczka czasem cos dorzuci. na nadgodzinach mozna zrobic ekstra

@hansolo

Fajnie, że nadgodzinami można dorobić do wypłaty. Premie są uznaniowe za wyniki, czy stałe i obligatoryjnie wypłacane co miesiąc?

Violetta
@hansolo

Tu nie chodzi o dorzucenie dodatkowych pieniedzy bo emerytura bedzie nizsza z tego tylulu. Chodzi o normalna wyplate. Pracowalam w tej firmie. Bylam bardzo uczciwa. Nie bylam doceniona jako pracownik a z umowa o prace i forma zatrudnienia nie wspomne co mialam i ile mnie kosztowalo stresu. Nie bylam tez zatrudniona normalnie tylko z duzym opoznieniem. Stosuja rozne triki a o warunkach pracy nie wspomne juz. Nie polecam

@Izydor

Zlecenie .... Nie polecam pracy w Bielsku-Białej. Kierownik (usunięte przez administratora) Groźby stosuje. Policja i PiP.

@Nikita

Może coś więcej ??? Nie problem kogoś oczernić. Pomówienia to jedna z najgorszych rzeczy.

@Karcher

Przekonajcie się. Niedługo. Ja Piszę Czysta Prawdę....

@Karcher

Człowiek chce wziąć wolne, Kierownik w Bielsku-Białej Szantażuje pracownika - że go zwolni, że pójdzie do sądu, że on ma adwokatów.... Wypomina życie prywatne pracownikowi. A jak się poprosi o umowę, to Wielkie halo robi pracownikowi, wielkie pretensje, zębów co ja w ogóle proszę, jak ja mogłam. Gdy się kłócę o wypłatę - albo jest opóźniona albo jej za mało - to tekst, że ma bałagan w księgowości, że to nie jego problem.

Ewelina
@Nikita

Jakie groźby stosuje kierownik? I w jakich okolicznościach? Aż mnie to przeraża, co to za praca w której grożą...

@Ewelina

Tak jak pisałam Wyżej... Grozi Sądem, Prawnikami. Zwolnieniem. Jeśli Prosi się o Dzień Wolnego to Kierownik wali tekstem, żeby z ulicy Mu wziąć pracownika, bo on "NIE MA" PRACOWNIKÓW. Wtrąca się w Życie Prywatne Pracowników.

Natalia
@Nikita

Napisałaś też, że "jak się prosi o umowę..." to Ty pracujesz bez umowy i dziwisz się, że nie chce Ci dać wolnego? Żeby korzystać z praw pracownika, to trzeba nim być, a bez umowy się nim nie jest. No współczuję, ale oceniam po tym, co czytam.

Witam jak wygląda praca w Bielsku na stanowisku magazynier ,? Jakie zarobki ?godziny pracy ? Na czym polega ta praca ? Jakie warunki ? Czy jest nerwowka czy raczej spokojnie

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Osoba Sprzątająca w Grupa Scarlett?

Trzeba umieć sprzątać.

Ewelina
@Nikita

Trzeba mieć na to jakiś papierek potwierdzający doświadczenie? :D

Sylwia

Hej, jak oceniacie obecne wynagrodzenie w Grupie Scarlett? Na jak wysokie można liczyć? Czy są zapewniane jakieś premie, benefity lub dodatki? Podpowiedzcie czego można się tutaj spodziewać zaczynając pracę w firmie :)

Janusz k.
@Sylwia

Wypłata jest polska jak to w Polsce trzeba się trochę uchodzić za podwyżką zarządzaj cy sami raczej nie dają :-) ale przerobiłem 10 lat do emerytury i przeżyłem /Płock

@Sylwia

Obecne wynagrodzenie jest Pomniejszone o Polski Ład - wypłaty jest mniej nawet o 200zl. Co miesiąc po obliczeniach wychodzi inna stawka godzinowa; w jednym miesiącu 13zl 50gr.; W następnym nawet 11zl 90gr.

Jack

Świetna firma dobrze płaci mało trza robic

@Jack

Ale Bzdury wypisujesz.... Może strony pomyliłeś, może gdzie indziej pracujesz.

Bocian

Firma wykorzystuje pracowników na maxa. (usunięte przez administratora) na pieniądzach urlopu nie ma kiedy wybrać. Kierownik ma wszystko w (usunięte przez administratora) , tylko straszy i (usunięte przez administratora) na kasie. Zatrudniają osoby niepełnosprawne (usunięte przez administratora) Właściciel chyba nie wie co się dzieje na obiektach . Liczy się tylko kasa pracowników traktuje się jak wyrobników którzy pracują na Panów.

@Bocian

To jak osoby niepełnosprawne mają robić tak wiele? I co konkretnie w sumie należy do obowiązków pracowników w tej firmie?

Dąbek
@Bocian

masz rację panu M zależy tylko na kasie a ludzi ma za nic , a my pracujemy ciężko na niego

Zosia

Nie Polecam firmy w Płocku tu Pani Małgorzata niby kierowniczka wierzy w plotki swoich donosicieli. A jak przyjmuje młode dziewczyny tym bardziej są na celowniku bo nie które panie koło 50 nie mogą przeżyć ze młoda pracuje. Wtedy jak się chce usunąć pracownika ta są podrzucane karteczki do pani Małgorzaty i człowiek zostaje zwolniony praktycznie za nic. Bo robił tak jak każdy.

Katarzyna

Jestem zadowolona z pracy w tej firmie, współpraca okej, zarobki też nie najgorsze, możliwość rozwoju, szkolenia. Polecam.

@Katarzyna

Powiesz coś więcej o tych szkoleniach? Wielkie dzięki czekam na odp.

Janusz k.

Nie ma aż tak źle. Da się przeżyć :-)

Zenek 112

Nas w Płocku szukano na pieniążkach swiatecznych w grudniu jeśli to socjal to powinien być cały a nie połowę okradli nas lipa jeden wielki pasztet

@Zenek 112

Czy jako pracownik firmy możesz powiedzieć mi o niej coś więcej? Interesuje mnie w szczególności kwestia atmosfery wewnątrz zespołu oraz oczywiście wysokość pensji na jaką można tu liczyć. Daj znać!

@Mikołaj

Umowa zlecenie brak dodatkow za nocne zmiany wynagrodzenie podstawowe i nic więcej. Brak warunków socjalnych kawałek szafki na ubrania swoje i robocze. Brak miejsca na zjedzenie śniadania. Atmosfera jak w żłobku zależy jaki jest dziś dzień kaprysu .

Arek

Firma która ma opinię dobrego pracodawcy musiała na nią zapracować, prawda??

MP

Mnie się tam dobrze pracuje, piszmy dalej źle i narzekajmy na to co jest to ukraincy zrobią za nas robotę wkrótce tylko taniej. Wypłata jest, umowę mam.

anna
@MP

To nie jest wina ukraińców. Oni nie maja pracy i źrodla dochodu a ze Polska stworzyla firmom doskonale mozliwci pprzez ich zatrudnienie to jest chyba normalne, ze firmy wola miec pracownika za darmo albo pol darmo niz zatrudniac nas to normalne. Poczytajcie na temat zatrudnienia ukraińcow na naszym terenie. To nie jest prawda, ze POlacy nie chca pracowac i ze brak rak do pracy.

Jnusz

przyjazna

RR

Pracuję w tej firmie już pół roku i mam raczej pozytywne doświadczenia. Umowa jest chociaż za kolejną trzeba było chodzić wypłata na czas warunki ok szatnia i ubrania są. Atmosfera między pracownikami dobra i często idzie pożartować . Praca raczej spokojna dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności tylko raz jest jej dużo a raz mało zależy od dnia. Można dorobić nadgodziny jeśli pracy jest sporo.Tylko premia jest uznaniowa i nie zawsze to taki mały minus. Pozatym pracuje mi się tam przyjemnie i wiążę przyszłość z tą firmą na najbliższy czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Scarlett - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Grupa Scarlett?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Scarlett tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Scarlett?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Scarlett?

Kandydaci do pracy w Grupa Scarlett napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Scarlett