Scarlett

Opinie o Scarlett

Pracownik Nowy wpis

Śmiać mi się chce jak czytam te komentarze. Jak byliście chusteczkowymi pracownikami to nie dziwcie się, że zostaliście zwolnieni bo nikt laserom płacić nie będzie . Zawsze osoba która jest przyjmowana na zlecenie jest informowana co do jego obowiązków będzie należeć więc nie róbcie z siebie ofiar firmy bo ofiarami to jesteście ale życiowymi.Weźcie się uczciwie do pracy a nie tylko użalacie się nad sobą. Tyle w temacie !!!

Rury do wora Nowy wpis

Pewnie z grupą non stop na zwolnieniu bo umowa o pracę a ty (usunięte przez administratora) bo zleceniowka i nie masz płacone za chorobowe. Chory systemu.

Gabriela Nowy wpis
@Rury do wora

No ale akurat to nie oni ustalają zasady na jakich działa umowa zlecenie. :( Ale na uop przejść nie mogłeś?

Gabriela Nowy wpis

A co to, spowiedź? ;p I czemu kolegę wsypujesz? :/ I niby więcej osób tu takie rzeczy robiło? :/

Przez tą farbowaną psełdo brygadzistke nie jedna osoba już została zwolniona i nie jedna osoba płakała i z tego tego co wiem to płacze tylko karierę robi na proszenie kierownictwa na imprezy rodzinne wesela urodziny itd. Cały czas robi karierę przez donoszenie do biura w pracy odpoczywa bo po pracy idzie sprzątać i głośno o tym mówi tak jak ludzie piszą nie do ruszenia ciekawe ile jeszcze to potrwa.

Napewno nie przez farbowana zostali zwolnieni. Widocznie zasłużyli sobie a TY lepiej jakbyś się przedstawił bo pod pseudonimem to każdy potrafi pisać a w oczy to już nie :) a tak na marginesie co w tym złego że dorabia ?? Skoro firma daje ch*jowe stawki to dorabia. Połowa ludzi w tych czasach pracuje na 2 etaty :)

Beata

Ciekawe czy Pan wogole był pracownikiem tej firmy " Panie J ". Nie wiem co da udzielanie się na stronie firmy i wystawianie fałszywych opinii. Ewentualnie tyle co NIC bo twoje zdanie nikogo nie rusza a wręcz śmieszy ????????????

Iwona

To ile tam się zarabia, że dorabiać trzeba? Najniższa krajowa czy co?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Scarlett odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Rozczarowana

Same układy siostry N mi do ruszenia a ludzi zwalniają bo nie mają grupy a pani P została przedłużona umowa chociaż w ciągu roku przepracowała morze że dwa miesiące i nie ma grupy ale jak twierdzi kierownik jej łatwi, ciekawe co na to pracodawca czy zna układy z Płocka

Iga

Tak tak okradali nas gdzie sprawiedliwość jesteśmy ludźmi z grupami którzy będą chorować i będą na zwolnieniu a świąteczne to jest socjal który nam się należy cały a nie pół zabrali połowę a nie którym co byli na zwolnieniu dali całe to o co tu chodzi jedni mają całe drudzy mają połowę a wszyscy chorowali oszukano nas brak słów

Zenek 112

A tak na marginesie nie które osoby też były na wczasach czyli tym nieszczęsnym zwolnieniu podkreślam dłuższym dostały całe świąteczne to tak jak napisała Aneta jak lizniesz tam gdzie potrzeba to zaraz jest efekt

Zenek 112

A tak naprawdę to w czym jest taka dobra

Zenek 112

Tak tak nie inaczej szkoda gadać

Gogol

Nie wszyscy mają powód żeby tak oceniać firmę. Dobrze pracujesz firma to docenia bo jest dobra!!

Zenek 112

A jeszcze jeszcze zapomniałem przez te wczasy czyli zwolnienia jesteś wpisany na listę pamięci a resztę niech sobie każdy dopowie

Zenek 112

Jakiego szczęścia jak jesteś na zwolnieniu i z niego wracasz to dostajesz dwa tereny do obrobienia jak jesteś na zwolnieniu i wracasz to np pieniazki świąteczne które ci się należą są obcinane chociaż jest to socjal ale nie ważne kara musi być i ot to takie szczęście

Dominika

Powiedzcie czy warto szukać w firmie szczęścia?

Czy dyżury międzyświąteczne w Scarlett obstawiają najmłodszymi stażem?

Aneta

Zależy od Pani kierownik i od tego czy jest się w jej kregu ulubieńców l, jak dobrze się podlizesz to mozesz na coś liczyć ze dostaniesz

Joachim

A może trzeba być po prostu dobrym pracownikiem i byłoby tylu pretensji? Firma jest dobra tylko trzeba pracować.

@Joachim

Ty Joachim ty chyba się nie słyszysz jeśli pracujesz w tej firmie to wiesz co się działo albo się dzieje nie opowiadaj bzdur

anty-ZYTA

Chcę odnieść ie się wypowiedzi nijakiej ZYTY ! Otóż czytajac wszystkie Twoje wypowiedzi drogi Trollu stwierdzam ,że ani wiedzy nie masz ani kultury poza intelgencją ktora pozwla wlaczać ci kapslocka w celu obrony interesow firmy w ktorej jestes zapewne podrzędna uslugodawczynią oby tylko usług związanych z pracą ! Rozumiem twoja agresywną obrone firmy ktora oszukuje ludzi poniewaz w takim miescie jak Płock trzeba być pozbawionym godności by utrzymac stanowisko ! Widac trafil swoj na swego bo pracodawca utrzymuje tylko pracownikow pokroju ZYTY ktorzy nieswiadomi praw podkopuja dolki pod innymi by utrzymac dosc chwiejna posadkę ! Jezeli natomiast owe malzenstwo pracowalo przez trzy lata to trzeba byc malo inteligentnym by nie zauwazyc ze wykazalo okreslony przez Kodeks Pracy czas 33 miesięcy potrzebny do osiągnięcia umowy na czas nieokreslony ! Widac dziwne praktyki firmy oraz malo inteligentne poszczekiwania klakera w postaci ZYTY kaza wskazywac na fakt ze procz orydynarnego braku inteligencji wystepuje u nich takze raząca niefrasobliwosc związana z brakiem wiedzy o kardynalnych przepisach chociazby z zakresu wyliczania okresow pracy ! I tutaj mamy odpowiedz dlaczego ludziom zabrano wczesniej dane umowy, poniewaz ta mala inteligencja przeczytala ustawy ktore okreslaja jasno ze 33 miesiace to tyle i ani orobine mniej ! Zycze szczegolnie Zycie powodzenia w nadstawianiu tyleczka bo wszystko inne okreslaja odpowiednie ustawy :)

Zenek

Zakład psychiatryczny zakaz dla pacjentów kontaktowania się z byłymi pracownikami.Cyrk.Prowadząca dr.M

Zenek 112

Ta firma to jeden wielki pasztet dają umowy a później zabierają i znów dają jak chcą i na ile chcą !!!!!!!!??

Jeden wielki wyzysk pracą za trzech umowy smieciowe.Pracuje od 2 01 A podpisać muszę od 7 01 jaki w tym cel???.Godziny pracy tak dopasowane żeby nie było najniższej krajowej o zasiłek chorobowy nie wolno wnieść chociaż składka jest opłacana z pensji.Zachorujesz przewracaj się a rób.Ktos zaprzeczy???Można to sprawdzić.Powiecie po co tam pracujesz zwolnij się. Niestety trzeba z czegoś żyć i dlatego godzisz się na wszystko.

ZYTA

KOCHANI! BRAK SŁÓW! WIEMY O KOGO CHODZI! PRACOWALI 3 LATA . W TYM PRZEBYWALI WIELOKROTNIE NA CIĄGŁYCH ZWOLNIENIACH.PAN SMOK MÓWIŁ O ZAPŁACIE ZA CZYJŚ TEREN? A ZA TEREN JEGO I JEGO ŻONY PODCZAS ICH WIELOKROTNEJ NIEOBECNOŚCI?????????????NIKT NIE ZABRANIA MILCZEĆ! ALE NORMALNY CZŁOWIEK NIE BĘDZIE ROZMAWIAŁ Z OSOBĄ JEGO "NISKOŚCI".PROSZĘ PANA ,ABY MIAŁ PAN JAJA I POGODZIŁ SIĘ Z FAKTAMI.NIKT ZA WAS NIE BĘDZIE HAROWAŁ.PANA WIELOKROTNA NIE SUBORDYNACJA SPOWODOWAŁA ,ŻE NIE MACIE UMOWY NA DALSZĄ PRACĘ !SZKODA ! MÓWIŁ PAN ,ŻE CIESZY SIĘ ,ŻE MACIE PRACĘ!DLACZEGO TAK JEST ,ŻE KIEDY KTOŚ NIE MA UMOWY WYCIĄGA TAKIE RZECZY? LOLA PANU NIE UBLIŻA! PROSZĘ LICZYĆ SIĘ ZE SŁOWAMI!JAK TO JEST ,ŻE MAMY TAKĄ WIEDZĘ PRAWNICZĄ A PRACUJEMY NA MOPIE! ZYTA

@ZYTA

Bardzo dziwne, że na wszystkie odpowiedzi ktoś się podpisuje na końcu pomimo, że widać jego nick. Hm. ten sam sposób myślenia. Wiedzę prawniczą mam ja i nie omieszkam jej nie użyć oraz wszelkich środków, aby wyszła prawda na jaw. Nie każdy, może się kształcić tym bardziej w komunizmie jesli nie miało się znajomości, a w tych czasach, jak wiadomo, albo ma sie znajomości i sie pracuje, albo ma się dyplom i się pracuje. A jak ktoś się stawia to jest wyautowany. Zwolnienia? Ludzie niepełnosprawni i z grupami mają prawo, firma musi się z tym liczyć, więc, sorry not sorry. Faktycznie, KOCHANI, BRAK SŁÓW, JAK JEDNA OSOBA WCHODZI, WŁĄCZA CAPS LOCK, PODPISUJE SIĘ INNYM NICKIEM I UDAJE ŻE JEST WAS WIĘCEJ, CO UWAŻAJĄ, ŻE JEST KOLOROWO. Wszystko działa na waszą niekorzyść :) Umowy na dalsza pracę nie ma, bo to a- byłaby 4 umowa, b- stanowczo ponad 33 miesiące, osoby chronione w wieku przedemerytalnym miały by większe prawa w tej firmie, a Wy sie po prostu tego baliście. I powiedzcie to w oczy sobie przed lustrem, a nie robicie pseudo odpowiedzi przez jedną osobę, podpisującą się na tysiąc sposobów, jakby to armia była. A czemu na początku roku zwiały wam osoby, które były na okresie próbnym ? I skąd bym to wiedziała? Nadal myślicie, że wszyscy obecnie pracujący są za wami przysłowiowym "murem"? Pomyślcie i się zastanówcie.

@tajemnicza

PS: Skoro, nie używa pani porównań tylko od razu jedzie pani komuś i wyzywa konkretną osobę, to nie sądzę, aby była pani dobrym "adwokatem" tej firmy. Swoją wypowiedzią pokazuje pani, że całkowicie uspołecznione osoby tam nie pracują. Nie mniej jednak, życzę Pani dobrego wieczoru, ba, nawet końcówki weekendu, gdyż od poniedziałku czeka jak pani powiedziała mop, a ja dodam od siebie: brudne hektary terenu.

Sąsiad
@tajemnicza

Dołączam się (usunięte przez administratora) hehe

ZYTA
@tajemnicza

DZIĘKUJĘ ZA SHOW!SZKODA MI CZASU .POZDRAWIAM WSZYSTKICH!

@ZYTA

Firma poprzez niepoprawną politykę zarządzania obiektem w Płocku zrobiła sama z siebie cyrk. Rzec by można, że Cyrk Motyli (fajny film, polecam). Szkoda, że tu nie kończy się happy endem.

Zostaw merytoryczną opinię o Scarlett - Płock

• Jak się pracuje w Scarlett?

Zobacz opinie na temat firmy Scarlett tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scarlett?

Scarlett