Opinie o Zakład Poprawczy w Kcynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Poprawczy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Poprawczy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Poprawczy w Kcynia

Witek Nowy wpis

Dopiero co zamieścili ogłoszenie dla specjalisty ds. kadr i płac. Stawka brutto 7905 zł. Całkiem dobra kasa jak dla mnie. Do tego trzynastka i dodatkowe bonusy z ZFŚS. Ktoś napisze co wchodzi w pakiet socjalny żebym był przygotowany jak wyśle CV.

Paweł Nowy wpis

Czy w zakładzie są zapewnione dla dzieci środki ostrożności przed wirusem?

Piotr Poznan Nowy wpis
@Paweł

W ZP Kcynia sa środki Płyny wszystko jest

Ciekawski Nowy wpis

Czy to prawda że Pan Lech Wałęsa garowal w tym przybytku?

Nika14

Super Poprawczak polecam wychowawcy tez wporzadku

Ilona
@Nika14

Dzięki za opinię, szkoda tylko, że nie napisałaś żadnych szczegółów. Znasz Zakład Poprawczy z perspektywy pracownika czy wychowanka? Możesz sprecyzować? Dzięki.

Wychowawca

Złożenie dokumentów, oczekiwanie, powiadomienie telefoniczne o rozmowie i rozmowa.

Czy wierze w Boga, kilka pytań o życiu prywatnym, negatywne sugestie na temat przejawów myślenia.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Dzony

Strażnik ZP gówniana robota za jeszcze bardziej gównianą pensje,stres,zero praw,praca polega na usługiwaniu nieletnim,wyzwiska,agresja ze strony nieletnich brak uczciwych śpb

AISAB

W tym zakładzie gnębi się uczciwego pracownika ,który nie chce donosić lub dokuczać innym pracownikom !

@AISAB

Jestem byłym wychowankiem zakładu w Kcyni i Świdnicy czy gnębi tego bym nie powiedział jeśli pracownik stara się wywyzszyc pokazując to na wychowankach nie mozna sobie pozwolić każdy ma swuj obowiązek jeśli ktoś jest wporzadku działa to także w drugą stronę za dużo chyba symetri się ktoś naogladal

Henio

Jeśli chcesz zarabiać 1500 zł netto jako strażnik i nie mieć w ogóle życia prywatnego, być opluwanym, bitym i wyzywanym przez wychowanków to robota zapewne dla ciebie. Wychowawca dostaję na początek 2000 zł netto i pracuję połowę tyle co strażnik, reszta podobnie. W skrócie syf, smród, brud i żenada.

@Henio

Jestem byłym wychowankiem zakładu nie jest wcale brud smród w zakładzie higiena to podstawa uczy samodzielnosci

Zbigniew

@Mimi, czy jesteś pracownikiem Zakładu Poprawczego w Kcyni? Czy orientujesz się może w sprawie aktualnych ofert pracy? Czy absolwent po kierunku resocjalizacja, młoda osoba, da sobie radę w tej pracy? Jakie zadania i wyzwania czekają taką osobę? Czy wiesz może jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do tego Zakładu?

Mimi

Ludzie z reguły potrafią tylko narzekać...i tacy też zdarzają się w Zakładzie Poprawczym w Kcyni. Wiele osób nie potrfiło bardzo długo znaleźć pracy, szukali, szukali i nic... i wtedy z pomocą przyszedł ZP Kcynia - tak, tak co niektórzy Panowie powinni sobie przypomnieć jak to było bez pracy... A jeśli ktoś chce wiedzieć co dzieje się w Zakładzie Poprawczym w Kcyni odsyłam na ich stronę internetową...zobaczycie, że jak ktoś chce pracować i czegoś nauczyć młodzież to można... Pracownicy zakładu wraz z wychowankami wspomagają i współpracują z wieloma lokalnymi instytucjami i nie mówcie, że nie widzicie jak pracują przy sprzątaniu kcyńskiego cmentarza...

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Zakład Poprawczy i może wspomóc osoby poszukujące zatrudnienia?

Mimi

Rednek

Każdy lubi co innego, polecam o tym nei zapominać, normalna sprawa

Henio

Można śmiało zacząć miłościwie panujący... Otoczony wyselekcjonowaną kadrą, okrutnie lojalną, ślepo wpatrzoną w swego wybawcę. Mowa oczywiście o dyrektorze tej placówki, zatrudnia bądź też zatrudniał w swoich szeregach 6 do 8 par małżeńskich albo też osób żyjących w związkach nieformalnych. Chodzi o bezwzględną zależność i służalczość pełniących funkcję, całkowite oddanie. W połączeniu z zajmowaniem lokalu mieszkalnego na terenie zakładu otrzymuję się niewolników i Pana jedynego w skromnej przecież osobie dyrektora.

Heniek

Wojtek w jakim charakterze tam pracujesz ? Sądząc po Twojej pisemnej wypowiedzi to niewiele Ci trzeba, byś poczuł się dowartościowany. Mógłbyś nieco popracować nad dobieraniem końcówek, piszesz jak obcokrajowiec.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Poprawczy - Kcynia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Poprawczy?

Kandydaci do pracy w Zakład Poprawczy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Poprawczy