Zakład Poprawczy

Kcynia

Opinie o Zakład Poprawczy

Heniek 2011-11-17 02:59:07
Wojtek w jakim charakterze tam pracujesz ? Sądząc po Twojej pisemnej wypowiedzi to niewiele Ci trzeba, byś poczuł się dowartościowany. Mógłbyś nieco popracować nad dobieraniem końcówek, piszesz jak obcokrajowiec.
Henio 2015-03-08 20:59:54
Można śmiało zacząć miłościwie panujący... Otoczony wyselekcjonowaną kadrą, okrutnie lojalną, ślepo wpatrzoną w swego wybawcę. Mowa oczywiście o dyrektorze tej placówki, zatrudnia bądź też zatrudniał w swoich szeregach 6 do 8 par małżeńskich albo też osób żyjących w związkach nieformalnych. Chodzi o bezwzględną zależność i służalczość pełniących funkcję, całkowite oddanie. W połączeniu z zajmowaniem lokalu mieszkalnego na terenie zakładu otrzymuję się niewolników i Pana jedynego w skromnej przecież osobie dyrektora.
Henio 2015-03-08 21:11:37
Jeśli chcesz zarabiać 1500 zł netto jako strażnik i nie mieć w ogóle życia prywatnego, być opluwanym, bitym i wyzywanym przez wychowanków to robota zapewne dla ciebie. Wychowawca dostaję na początek 2000 zł netto i pracuję połowę tyle co strażnik, reszta podobnie. W skrócie syf, smród, brud i żenada.
Rednek 2016-04-22 11:35:26
Każdy lubi co innego, polecam o tym nei zapominać, normalna sprawa
Zostaw swoją opinię o Zakład Poprawczy - Kcynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Poprawczy