brak logo

Hotel Styl 70

Piasek

Opinie o Hotel Styl 70

były pracownik 2014-05-23 19:49:13
nie polecam , właściciele nie mili chodzą zawsze z nosem uniesionym do góry traktując pracowników źle , małe zarobki , pracowałam dwa lata i żadnej podwyżki nie otrzymałam , niech się każdy dwa razy zastanowi czy chce być tak traktowany
3
recepcjonistka 2014-05-28 17:29:58
Firma mało przyjazna pracownikowi , dba o wybranych pracowników . Wiele razy się poświęciłam i nawet nie usłyszałam dziękuje(usunięte przez administratora)
3
wykorzystany pracownik 2014-06-26 09:35:35
Ten hotel , ten styl to przerost formy nad wartością , pracowałam i mogę wiele powiedzieć na temat pracy i warunków w tej firmie , ale to i tak niczego nie zmieni , a szczególnie podejścia właścicieli do pracowników , obiecują wiele i tak czar pryska . Nie polecam pracy w tak zakłamanej i dziwnej firmie. Właściciele moim zdaniem to takie snoby i myślą tylko o sobie .
3
kuchcik 2014-12-15 22:23:43
nie polecam pracy na kuchni, szef kuchni to dupowłaz szefostwa, obrabia każdemu dupę, buduje nie miłą atmosferę, ubliża i obraża innych, jednym słowem stary alkoholik, którego nikt inny nie chciał jako szefa na swojej kuchni
4
Pracownik 2016-03-06 22:48:59
Przecieram oczy czytając te komentarze, bo aż mi się nie chce wierzyć, że to o firmie, w której przepracowałam ponad 2 lata! Powiem więcej - wróciłam po dłuższej przerwie (nawiasem mówiąc - nie ja jedna wracam, więc chyba to o czymś świadczy!). Nigdy nie spotkałam się z jakąkolwiek nieuczciwością wobec mojej osoby, zawsze rozliczana byłam według ustaleń. To jeden z nielicznych moich pracodawców, który zawsze terminowo płaci, wszystko ozusowane, do tego pakiet socjalny... Co do płacy - ciężko wypowiadać mi się za innych, ale nie raz słyszałam opinię, że u nas się dobrze zarabia (ja jestem zadowolona z mojej stawki, choć wiadomo - zawsze mogłaby być wyższa ;-)). Jak wszędzie stawka zależeć będzie raczej od kompetencji i doświadczenia. Kontakt z przełożonymi bez zarzutu - zawsze mogłam liczyć na dialog. To co teraz czytam delikatnie mówiąc daleko odbiega od rzeczywistości, żeby nie powiedzieć, że jest zwykłym kłamstwem. Jeśli komuś chce się pracować i jest uczciwy - nie będzie wypisywać bzdur wyssanych z palca. Przykro było to czytać... Ja tego pracodawcę polecam, mam nadzieję, że wypowiedzą się tu też inni, którzy podzielają moje zdanie.
3
gość 2016-07-17 12:08:45
Kiedyś tam było normalnie , ale teraz to już po wszystkim . Ludzie się pozwalniali i nie ma kto robić , łatają dziury by tylko jakoś funkcjonować . Nie polecam , nic ciekawego . Cała atmosfera do bani .
Inka 2016-09-30 19:35:48
Dziwna firma , według mnie nie da się tam normalnie pracować , jakaś sztuczna atmosfera . Szefostwo nie ma czasu dla pracownika , nawet nie można porozmawiać o normalnych warunkach pracy . Zarobki takie sobie , musiałam poszukać czegoś innego .
Zostaw swoją opinię o Hotel Styl 70 - Piasek
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Styl 70