CANEXPOL Sp. z o.o.

Opinie o CANEXPOL Sp. z o.o.

Aktualność
Jeżeli podstawową wartością są dla Ciebie ludzie – zarówno Ci, z którymi pracujesz, jak i potencjalni Klienci – dołącz do naszego Zespołu!
Fundamentem naszej firmy jest tradycja oparta na wzajemnym zaufaniu wynikającym z dobrych relacji międzyludzkich. Nasze wartości znajdują odzwierciedlenie w nieustającej chęci rozwoju, kreatywności i innowacyjności.
Słuchamy, analizujemy i tworzymy!
Twórz razem z nami i dołącz do Zespołu CANEXPOL.
Zainteresowany Nowy wpis

Witajcie. Jaka stawka obecnie jest na dzień dobry W Canexpolu? Pracownik produkcji? Brygadzista produkcji? Stawka godzinowa czy stała kwota? Jest premia miesięczna?

@Zainteresowany

Też widziałem te ogłoszenia. Ja nie mam raczej kompetencji, żeby startować na brygadzistę ale jak widziałem tą ofertę to zrodziło mi się jedno pytanie: czy w firmie są jakieś awanse? Zawsze brygadzista jest poszukiwany w rekrutacjach zewnętrznych?

Nowy wpis

Pracownicy produkcji wynagradzani są stawką godzinową zróżnicowaną zajmowanym stanowiskiem, natomiast brygadzista otrzymuje wynagrodzenie zasadnicze, uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji. Dodatkowo każdy pracownik otrzymuje premię miesięczną. W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko brygadzisty, ale nie tylko. Wszystkie aktualne oferty pracy dostępne są na naszej stronie internetowej https://canexpol.pl/kariera/ Osoby, zainteresowane pracą w stabilnej oraz nowoczesnej Firmie, która stawia nacisk na rozwój i wdrażanie nowatorskich rozwiązań zachęcamy do złożenia CV na adres email: kadry@canexpol.pl Mile widziani są także kandydaci zdolni, ale nie posiadający kompetencji w danym obszarze, dla których przewidziany jest system wdrożenia, szkolenia branżowe oraz szereg innych działań mających na celu jak najlepsze wprowadzenie w zadania danego stanowiska. W Firmie działa system awansowania uzależniony od osiągnięć zawodowych, doświadczenia, zdolności managerskich i zaangażowania pracownika.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w CANEXPOL Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Proces rekrutacji składa się z 2 lub 3 etapów, w zależności od stanowiska. Zazwyczaj są to 2 etapy rekrutacji, rozmowa telefoniczna z pracownikiem HR lub z Kierownikiem działu, a następnie - spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy, po którym podejmowana jest decyzja o ewentualnym zatrudnieniu. W przypadku rekrutacji na wyższe stanowiska, dochodzi jeszcze etap spotkania z Dyrekcją i/ lub Zarządem Spółki. Rekrutacja na wyższe stanowiska trwa dłużej ze względu na dodatkowy etap oraz większą ilość uczestników w procesie rekrutacji.

@Pracodawca

A jak długo trzeba czekać na odzew po rekrutacji? No i czy feedback dostają tylko osoby zatrudnione o tym jak przebiegła rekrutacja? Czy sprawdzacie wiedzę/kompetencje pracownika testami lub zadaniami podczas etapu rekrutacyjnego?

Olo

Rozładunek to koszmar

@Olo

Dziękujemy za Twoją opinię. Zależy nam na wysokiej jakości obsługi kontrahentów, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z sekretariatem firmy Canexpol (tel. 29 645 76 60 lub e-mail: sekretariat@canexpol.pl) w celu udzielenia dodatkowych informacji.

Dawny

Robota sama w sobie nie jest aż tak zła. Najbardziej męczy system pracy po 2 dni. Kierownik jest bardzo mocno nie zdecydowany, gdy ma zły nastrój potrafi przyczepić się o najmniejszą pierdołę. Pewne osoby czują się wyżej niż kierownictwo. Pomijając złe zarządzanie firmą i nieodpowiednie osoby na stanowiskach byłbym nawet skłonny polecić to miejsce. Pp4

Agnieszka
@Dawny

Jak wygląda dokładnie ten system pracy po dwa dni?

@Agnieszka

2 dni na 6, 2 dni na 14, 2 dni na 22, oraz '2' dni wolnego. Tak w kółko

@Dawny

Precyzując komentarz, system pracy 4-brygadowy wygląda następująco: 2 dni pracy na I zmianę, 2 dni pracy na II zmianę i 2 dni pracy na III zmianę oraz 2 dni wolnego. Praca odbywa się cyklach powtarzających się, uwzględniających miesięczny kodeksowy wymiar czasu pracy. Zainteresowanych zapraszamy do działu kadr firmy Canexpol.

Elo
@Dawny

Czyli po przepracowaniu sześciu dni przysługuje dwa dni wolnego, hehe tylko patrząc na to że ostatnie dwa dni pracuje się na trzecią zmianę to po zejściu z nocki trzeba trochę odespać czyli z dwóch dni robi się jeden albo półtora:) super system he

@Elo

Dziękujemy za opinię. Istnieje wiele układów pracy 4-brygadowej. System stosowany w Canexpolu jest pozytywnie postrzegany przez większość zatrudnionych pracowników. Oczywiście rozumiemy, że każdy ma prawo do swojej opinii na dany temat. Jeżeli chciałbyś podpowiedzieć nam coś więcej w tym temacie, proszę o podesłanie swoich pomysłów/uwag na adres mailowy kardy@canexpol.pl.

ZDROWIE
@Dawny

Serio? W ciągu każdego tygodnia przerabiasz 3 zmiany? Nie wiem czy rujnujac swoje zdrowie w ten sposob idzie dozyc do emerytury. A zarobki nie wystarcza raczej na naprawienie nabytych w ten sposób szkód. Koszt usług medycznych zaczyna się od 100 - 200 zl na godzinę. Czy na pewno warto inwestować czas w pracę która jest tak zaplanowana? Rzućcie monetą czy pierwsza będzie demencja czy nowotwór.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie CANEXPOL Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Pako

Jakie są zarobki na stanowisku mechanik?

DE
@Pako

1400€

@Pako

Informacje o zarobkach są przekazywane podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Krystyna

No właśnie a możesz powiedzieć jak mniej więcej taka rozmowa wygląda? Czy jest na coś konkretny nacisk kładziony?

Zosia
@Krystyna

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zadawane są standardowe pytania dotyczące doświadczenia itp

Smerf

Dlaczego opowiadasz takie bzdury. Byłem na rozmowie i niestety nie chciano mi udzielić takiej informacji może dlatego iż usłyszeli ile ja chciałbym zarabiać :)

Paulina
@Smerf

A możesz zdradzić ile wołałeś? i czy inne wymogi spełniałeś, jakie w sumie wtedy były?

Tomasz
@Paulina

Paulina czy ty masz wszystkich w domu zdrowych co ma piernik do wiatraka ktoś pisze że na rozmowie nie podają ile można zarobić a ty wypisujesz głupoty czy warunki jakieś spełnił !!!! puknij się kobieto w głowę

Lidia
@DE

dlaczego wypłata w euro ???? Przecież to nie praca za granicą?

Potwierdzam to co kolega Jarosław napisał!

Czy w CANEXPOL Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Pozwalniano dużo ludzi

Jarosław

Na dzień dzisiejszy odpuśćcie sobie pracę w Canexpol. Jak było dobrze to było ale jak trochę im obroty spadły to zwolnili kilkadziesiąt osób i zabrali ludziom wszystkie nadgodziny zostawiając ich z umowami na najniższą. Brak szacunku do ludzi. Nie interesuje ich czy ktoś ma na przeżycie tylko sięgają po wszystko po co mogą. Kierownicy żeby się podlizać też nie próżnują i wymyślają za co uciąć pracownikowi. Jak na razie większość pracowników szuka nowej pracy a nikomu nie poleca canexpolu.

@Jarosław

Prawda i potwierdzam to co kolega napisał!

Aktualność
Słuchamy, analizujemy i tworzymy!
Twórz razem z nami i dołącz do Zespołu CANEXPOL.
Mati

Kierownik nie zdecydowany lata po hali sam nie wie czego chce. Wiecznie się czepia wiecznie o coś pretensje. Praca na rozklekotanych maszynach ciągle coś zepsute, ciągle coś nie działa. Nie polecam

Pierre Jąquin
@Mati

Jak ci pry-prymitywny o-o-operatorku maszyn wtryskowych nie pasuje to przyjdź i po-powiedz. My-my-myślisz że coś u-u-ugrasz na tym forum. Ze-ze-ze mną za-zawsze można ky-ky-konstruktywnie i szczerze po-porozmawiać. Nie nie nie wyśmieje cię za ple-plecami i nie o-oszukam. Wko-W końcu je-je-jedziemy na jednym wózku

DeJąkhi

Prze-przecież ju-ju-już ci to tłu-tłumaczyłem

ulllala

bryhadzisci są ok, ale co do nie których pracowników to jeden drugiemu wchodzi w tylek żeby mieć dobrze i potrafią stać i obgadywać każdego, więcej plociuchow jest!!

Były
@ulllala

Brygadziści robią to samo potrafią ze swoimi kolegami przestać pół zmiany i przegadać a inni najlepiej żeby wszystkie maszyny na raz obsługiwali. Niektórzy zrobili się ważniejsi od kierowników. Chodzi mi o dział PP4

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w CANEXPOL Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Też kiedyś

Możliwości rozwoju w tej firmie są słabe. Składasz CV na konkretne stanowisko ale i tak trafiasz tam gdzie mają największe braki w ludziach. Na dziale przenoszą cię z maszyny na maszynę nie nauczysz się obsługi jednej a już trafiasz na drugą. Atmosfera też jest słaba ciągłe obgadywanie za plecami to to czego możesz doświadczyć ze strony współpracowników. Ogólnie (usunięte przez administratora).

Szukam pracy

Ludzie potrzebuję pomocy czy iść do pracy do Canexpol czy do Forte? Czy w Canexpol jest dobry socjal i dodatki ?

Też kiedyś
@Szukam pracy

Do canexpolu zdecydowanie odradzam

@Też kiedyś

Do Canexpolu zdecydowanie tak.

Gosc

Jakie są zarobki na początek i ogólnie jak wygląda wynagrodzenie?

op
@Gosc

W akordzie za 2800 brutto jak nie wyrobisz to bryg.ci dołoży jak wypracujesz więcej to kierownik ci obetnie .

@op

O premi zapomnij bo już przydzielona, czy wyrobiona czy nie to się należy pseudo liderom z ukladami

@Szaraczek

Nie ma możliwości zarobienia więcej niż najniższa krajowa ?

gość

Praca możliwa czego nie można powiedzieć o współpracownikach i osobach pseudo zarządzających (mam tu a myśli brygadzistów i liderów produkcji). Jeden pracownik najlepiej żeby obsługiwał pięć maszyn naraz a brygadzista z liderem potrafią przesiedzieć pół zmiany w kanciapie i mieć wszystko i wszystkich gdzieś. kolesiostwo, ciągłe komentowanie to codzienność w tej pracy. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Szkoda nerwów na użeranie się z pewnymi pracownikami tej firmy którzy uważają się za nie wiadomo kogo choć tak naprawdę nic szczególnego sobą nie reprezentują.

Gosc
@gość

Nie zgadzam się z tą opinią. Na brygadzistow nie można złego słowa powiedzieć. Każdy jest inny, ale z chłopakami zawsze dobrze się pracowało i nigdy nie odmówili pomocy. Nie można im odmówić zaangażowania, tylko czasami nie na wszystko mają wpływ. Mają bardzo dużo obowiązków, więc przesiedzenie pół zmiany w kanciapie jest po prostu niemożliwe. A w tej kanciapie siedzą bo tam również jest dużo pracy, np.taka, żebyście dostali sprawiedliwe wypłaty, które zdarzają się wyższe od tych brygadzistow, którzy odpowiadają głową za wasza pracę. Nie twierdzę, że wszystko jest ok, bo nie jest, ale taka opinia dla brygadzistow jest bardzo krzywdząca.

@gość

Napisałeś to na1000punktow.Zwykly pracownik się nie liczy liczy się ,,rodzina ,,i układy idąc do tego zakładu kierownik obiecuję super premię tylko zapomina dodawać że ona już od dawna jest przydzielona dla pewnej grupy rodzinnej w firmie a ty chociaż byś harował i tak nie dostaniesz. Ludzie przychodzą tu na okres przejściowy i szukają innej roboty

@Szaraczek

Sama prawda nic dodać nic ująć. Nie ma się co dziwić że cały czas w tej firmie brakuje ludzi do pracy i wątpię żeby to się zmieniło jeśli w ten sposób postępuje się z pracownikami.

Potwierdzam, jako jedna z nielicznych firm na terenie Ostrowi Mazowieckiej Canexpol nie uciął nam nawet złotówki z wypłaty, nie zabrał nawet jednej godziny do przepracowania mało tego, Panie prezes dały premie wszystkim za ciężki okres i wydajną produkcję. Oby tak dalej.

Niedowierzający

Premie??? Jednak nie wszyscy dostali...

Norbi

Ale ściema.!!!!

Luczak

Oczywiście że sciema, wszystkie pozytywne opinie o firmie canexpol to zasluga pana Jarosława, firmowego marketingowca. Nie dajcie się nabrać.

Jarosław Łuczak
@Luczak

Nie zamierzałem się wypowiadać w tym miejscu, ale skoro anonimowy @Luczak wywołał mnie personalnie do tablicy to postanowiłem się odnieść. @Luczak - rozumiem, że wg Pana/Pani pozytywna lub neutralna opinia nie może być prawdziwa!? Żeby opinia była wiarygodna to musi być oczywiście negatywna, a jak jest pozytywna to na pewno pisze to ktoś z kadr albo marketingu. To błędne myślenie, bo ilu ludzi tyle opinii. Każdy ma swoje subiektywne doświadczenia związane z pracodawcą i prawo do wyrażania swojego zdania o nim. Do tego właśnie służą właśnie takie miejsca jak Gowork.pl. Natomiast warto byłoby jednak dzieląc się z innymi użytkownikami zachować przynajmniej podstawy rzetelności, ponieważ rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji jest nieetyczne. Pozdrawiam i życzę udanego Nowego Roku!

@Niedowierzający

Rodzina dostala

Daro

Praca w tej firmie to dramat. Nie polecam nikomu. Szkoda nerwów i zdrowia.

Jąka$H

Be-be-będziesz m-m-miał za to zwrócone

Jeśli chcesz nabierać doświadczenia to na pewno nie w tej firmie. Tutaj wszystko jest po januszowemu i co najwyżej możesz nabawić się nerwicy lub depresji.

zainteresowany

Czy istnieje możliwość przeniesienia się na inny dział?

Tak
@zainteresowany

Tak.

liila

A jakie są pozostałe działy i czy można sobie wybrać, na którym chce się pracować?

Canexpol Sp. z o.o.
@liila

W przypadku prowadzenia rekrutacji na różnych działach produkcyjnych, magazynowych, czy też innych, istnieje możliwość wyboru stanowiska, pod warunkiem, że kwalifikacje, kompetencje i predyspozycje kandydata odpowiadają stanowisku, którym jest on zainteresowany. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do działu kadr.

Zostaw merytoryczną opinię o CANEXPOL Sp. z o.o. - Komorowo

• Jak się pracuje w CANEXPOL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CANEXPOL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CANEXPOL Sp. z o.o.?

CANEXPOL Sp. z o.o.